نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

ادرس آرایشگاه زنانه ستارخان

ادرس آرایشگاه زنانه ستارخان | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت ادرس آرایشگاه زنانه ستارخان را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با ادرس آرایشگاه زنانه ستارخان را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

ادرس آرایشگاه زنانه ستارخان : و در نهایت شنل شما را برس می زنند، و “خدا با شما آقایان!” جان گی در سال 1727 اولین سری از “افسانه های” خود را منتشر بیبی لایت مو کرد و در یکی از آن ها با عنوان “بز بدون ریش” شرحی از آرایشگاه آن دوره به دست می آید: میله اش با حوض های اسپند آویزان پروتئین تراپی مو بود، دندان های سیاه و پوسیده به ترتیب بند ناف، فنجان های رنگد که در پنجره ایستاده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : پوشیده از پارچه های قرمز، که شبیه خون باکراتینه مو شد، آیا تجارت سه گانه او به خوبی توضیح بالیاژ مو داد، که تراشید، دندان کشید و رگ نفس کشید.» در ادامه به صندلی چوبی اشاره کراتینه مو شده و در ادامه آمده رنگ مو است: “دهان، بینی و گونه ها، کف را پنهان می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: سبک، صاف و سریع، تیغ می لغزد.” آرایشگاه های قدیمی مقررات خود را در نظم و نثر داشتند.

ادرس آرایشگاه زنانه ستارخان

ادرس آرایشگاه زنانه ستارخان : ضایعات برای نقض رفتار طبق قوانینی که در قوانینی که به طور آشکار به نمایش گذاشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود اجرا می کراتینه مو شد و ممکن پروتئین تراپی مو بود در زمانی که مشتری منتظر نوبت خود برای توجه شوالیه تیغ پروتئین تراپی مو بود خوانده نانو کراتین مو شود. برای جرائمی مانند موارد زیر باید جرایم پرداخت نانو کراتین مو شود.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

برای کار با تیغ، برای صحبت از بریدن گلو، برای نامیدن آرد پودر مو، برای دخالت در هر چیزی در تابلوی مغازه. شکسپیر به شرح زیر: “قوانین قوی مثل اجناس در آرایشگاه بایست، به اندازه مارک در تمسخر.» ویلیام شکسپیر (پرتره رنگ مو استراتفورد). ویلیام شکسپیر (پرتره رنگ مو استراتفورد). نیم قرن پیش، در آرایشگاهی در رنگ مو استراتفورد-آن-آون، آیین نامه ای از قوانین آویزان پروتئین تراپی مو بود.

ادرس آرایشگاه زنانه ستارخان : که صاحب آن پنجاه سال قبل در زمانی که شاگردی می بیبی لایت مو کرد، نصب بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. ارباب او در زمان جشن گارریک در سال 1769 به عنوان یک آرایشگر مشغول به کار پروتئین تراپی مو بود و او اظهار داشت که لیستی که از دست رفته به طور کلی توسط همه انجمن های برادری مورد رنگ مو استفاده قرار گرفته رنگ مو است.قرن ها خطوط زیر به چندین اثر راه یافته رنگ مو است.

  بهترین آرایشگاه زنانه در هفت تیر

لینک مفید : بهترین آرایشگاه زنانه سهروردی

از جمله “تصنیف ها و آهنگ های یورکشایر” اثر اینگلدو (1860). در برخی از مجموعه‌ها این سطرها با عنوان «قوانین رفتار ظاهری» و در برخی دیگر با عنوان «آرایشگر تیرسک» نوشته کراتینه مو شده رنگ مو است. ما از دکتر اینگلدو برای نسخه زیر رنگ مو استفاده می کنیم، که بهترین نسخه ای رنگ مو است که دیده ایم: “اول بیایید، اول خدمت کنید – سپس دیر بیایید، و هنگامی که رسید، خود را حفظ کنید.

ادرس آرایشگاه زنانه ستارخان : برای کسی که از این قوانین منحرف نانو کراتین مو شود ضرر او را بپردازید – پس رعایت کنید. «کسی که با چکمه و خار وارد اینجا می نانو کراتین مو شود باید گوشه خود را حفظ الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، زیرا اگر به هم می خورد و با پاشنه بازو لگدی می زند، او برای هر خراش یک پیمانه می پردازد. «کسی که بی ادبانه نوبت دیگری را می گیرد با رنگ مو استفاده از شیشه – ممکن رنگ مو است آداب و رسوم یاد بگیرند.

لینک مفید : آرایشگاه زنانه در خیابان سهروردی

کسی که بی رحمانه سوگند یا نفرین می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند باید هفت پنس از کیفش التماس بیبی لایت مو کرد. “چه کسی آرایشگر را در درنگ مو استان خود چک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، باید برای آن آبشش ییل بپردازد. چه کسی می خواهد یا نمی تواند کلاه خود را از دست بدهد در حالی که پیرایش یک لیوان برای آن هزینه رنگ مو دارد. “و کسی که می تواند اما نمی دهد بنابراین باید نیمه بریده کراتینه مو شده فرستاده نانو کراتین مو شود.

ادرس آرایشگاه زنانه ستارخان : زیرا آیا او – نه – اگر مقصر باکراتینه مو شد، او باید در وعده غذایی یا ماءالشعیر. «اما مارک، مردی که در شراب رنگ مو است آیا کانیکین، آه، هرگز، هرگز باید صدای جیر جیر بزند.” جدول فوق در مورد ضایعات توسط دکتر کنریک در بررسی وی از نسخه شکسپیر توسط دکتر جانسون در سال 1765 منتشر کراتینه مو شد و بیان کراتینه مو شد که او آنها را سالها قبل در یکی از شهرهای یورکشایر خوانده رنگ مو است.

  سالن آرایش گل رز تهرانپارس

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

این موضوع در یادداشت ها و پرسش ها به طور مفصل مورد بحث قرار گرفته رنگ مو است و ادعا کراتینه مو شده رنگ مو است که موارد فوق جعلی رنگ مو است. برخی از نظرات جالب در مورد این مناقشه در شماره 20 مارس 1869 ظاهر کراتینه مو شد. آرایشگران زنان در زمان های قدیم هیچدر این کشور غیرمعمول رنگ مو است و روایت های متعددی از شیوه ماهرانه رنگ مو استفاده از تیغ ارائه کراتینه مو شده رنگ مو است.

ادرس آرایشگاه زنانه ستارخان : زمانی که راه‌آهن ناشناخته پروتئین تراپی مو بود و مسافران با کالسکه می‌رفتند، رسیدن از یک شهر مهم به شهر دیگر زمان قابل‌توجهی می‌برد، و عملیات اصلاح اغلب در طول سفر انجام می‌کراتینه مو شد و معمولاً توسط زنان انجام می‌کراتینه مو شد. در مسیرهای فرعی تاریخ، ما با کنایه‌هایی به «پنج زن آرایشگر که در دروری لین زندگی می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند» مواجه می‌شویم، که گفته می‌نانو کراتین مو شود

لینک مفید : آرایشگاه زنانه نزدیک سهروردی جنوبی

در روزگار چارلز دوم با یک زن بدرفتاری شرم‌آور داشتند. به گفته اوبری، دوشس آلبمارل یکی از آنها پروتئین تراپی مو بود. در آغاز قرن نوزدهم، خیابانی در نزدیکی رنگ مو استرند محل سکونت زنان سیاه پوستی پروتئین تراپی مو بود که به راحتی و مهارت اصلاح می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. در ریش تراش زن دیگری وجود داشت، و با این حال زن دیگری که تیغ می زد در “توپوگرافی لندن” نوشته جی تی اسمیت ذکر کراتینه مو شده رنگ مو است.

ادرس آرایشگاه زنانه ستارخان : اسمیت می نویسد: «در یک مورد، برای اینکه بتوانم شوخ طبع تراشیدن توسط یک زن را بپذیرم، به Seven Dials تعمیر بیبی لایت مو کردم، جایی که در خیابان گریت سنت اندرو یک زن عملیات را انجام بالیاژ مو داد، در حالی که شوهرش، یک سرباز تسمه کش در نگهبان اسب نشسته پروتئین تراپی مو بود و پیپش را می کشید.” او از آرایشگر زن دیگری در خیابان پرستو یاد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  سالن زیبایی شهرک گلستان تهران

لینک مفید : آرایشگاه زنانه سعادت آباد تهران

دو مرد از هال مدتی پیش برای سفر صبح زود به اسکاربرو رفتند و دیر بیدار کراتینه مو شدن، رنگ مو استفاده از تیغ به تعویق افتاد تا اینکه به محل آبیاری رسیدند.محل. مدت کوتاهی پس از خروج از ایستگاه، آنها وارد یک آرایشگاه کراتینه مو شدند. زنی صورت آنها را کف بیبی لایت مو کرد که این عمل اگرچه ماهرانه انجام کراتینه مو شد اما باعث تعجب و خنده کراتینه مو شد. آنها کاملاً انتظار داشتند که به زودی یک مرد ظاهر نانو کراتین مو شود تا کار را تمام الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

ادرس آرایشگاه زنانه ستارخان : اما آنها اشتباه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. زن از قفسه ای کاغذ قهوه ای رنگی برداشت و با دست چپ بینی مشتری را گرفت و با دست ررنگ مو استش او را هنرمندانه تراشید. مقداری سرگرمی تجربه کراتینه مو شد، اما عملیات بدون حادثه به پایان رسید. آقایان اغلب درنگ مو استان اصلاح خود را در اسکاربرو توسط یک آرایشگر زن تعریف می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

لینک مفید : آرایشگاه زنانه خیابان سهروردی شمالی

در قلعه بارنارد، همسری مرتباً مشتریان مغازه‌ای را که شوهرش مست پروتئین تراپی مو بود و قادر به انجام کارش نپروتئین تراپی مو بود، تراشید. لوث (لینکلنشایر) به یک آرایشگر زن افتخار می بیبی لایت مو کرد که گفته می نانو کراتین مو شود ریش خود را سبک و مرتب تراشیده رنگ مو است و بسیار بهتر از اکثر مردان رنگ مو است.

ادرس آرایشگاه زنانه ستارخان : بسیاری از درنگ مو استان ها، که کم و بیش واقعی لایت و هایلایت مو هستند، مربوط به آرایشگران لایت و هایلایت مو هستند. گفته می نانو کراتین مو شود موارد زیر معتبر رنگ مو است و ما آن را به عنوان مربوط به خود می دهیم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه