نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

سالن زیبایی رویا زارع ستارخان

سالن زیبایی رویا زارع ستارخان | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت سالن زیبایی رویا زارع ستارخان را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با سالن زیبایی رویا زارع ستارخان را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

سالن زیبایی رویا زارع ستارخان : کاپیتان پیرز، آقا و خانم گرگ، تلاش آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند تا مسیری را که طرف چندین هفته قبل طی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود دنبال کنند. در حالی که سرهنگ هریسون خانم هوردرن و من را تحت سرپرستی خود گرفت.

رنگ مو : سرهنگ اطلاعاتی از مستعمره داشت و می‌دانست که بهترین امید برای فرار به سمت شمال رنگ مو است، جایی که قبایل کمی در آنجا قرار تمام دکلره مو دارند و صفحه‌ای تقریباً بی‌پایان از جنگل. ما تنها یک ساعت پس از رسیدن به این قطعنامه از یکدیگر جدا کراتینه مو شدیم.

سالن زیبایی رویا زارع ستارخان

سالن زیبایی رویا زارع ستارخان : زیرا خطر هر لحظه قریب‌الوقوع‌تر می‌کراتینه مو شد. من هرگز با قطعیت نشنیده پروتئین تراپی مو بودم که بقیه اعضای حزب چه کراتینه مو شدند. اما یک بار گزارشی به من رسید که خانم گرگ (بنابراین من او را صدا می زنم، اگرچه، همانطور که قبلاً گفته ام، هیچ یک از نام های واقعی را نمی آورم) پس از قتل برادرش و کاپیتان پیرز، مجبور کراتینه مو شد به چیزی مشابه تسلیم نانو کراتین مو شود.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

سرنوشت مثل خودم اما این فقط یک شایعه پروتئین تراپی مو بود. از سرنوشت کاپیتان گیلبی و همسرش، من هرگز چیزی نشنیدم. «در مورد خودمان، ما به اندازه کافی خوش شانس پروتئین تراپی مو بودیم که از تعقیب و گریز نجات پیدا بیبی لایت مو کردیم و پس از سه روز اضطراب و خستگی کراتینه مو شدید، به بخشی از جنگل که فراتر از پناهگاه های قبایل پروتئین تراپی مو بود، رسیدیم که مورد حمله قرار گرفته پروتئین تراپی مو بودیم.

سالن زیبایی رویا زارع ستارخان : اکنون مجبور کراتینه مو شدیم کمی رنگ مو استراحت کنیم و قدرت خود را بازیابیم. اما اگرچه من و خانم هوردرن، که هر دوی ما دارای شرایط سختی پروتئین تراپی مو بودیم، به زودی از خستگی هایی که متحمل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودیم کنار آمدیم، سرهنگ پیر نتوانست. او با وجود تمام مراقبت های ما از او هر روز ضعیف تر می کراتینه مو شد و سرانجام در غم و اندوه غیرقابل بیان ما درگذشت.

  بهترین آرایشگاه زنانه تهران برای کوتاهی مو

لینک مفید : سالن زیبایی هروی

بقایای او را در گودالی خالی که پیدا بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودیم گذاشتیم و تا جایی که می توانستیم آن را با کلوخ و سنگ پر بیبی لایت مو کردیم. سپس ما – دو زن بیچاره بیچاره – راه افتادیم تا راه خود را تا جایی که می توانستیم به سمت پناهگاهی بیابیم. «زحماتی که متحمل کراتینه مو شدیم، و خطراتی که با معجزه از آنها اجتناب بیبی لایت مو کردیم، اگر بخواهم آنها را بازگو کنم.

سالن زیبایی رویا زارع ستارخان : یک جلد را پر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما همین کافی رنگ مو است که بگوییم، پس از سرگردانی های بی پایان، سرانجام خود را در جایی حدود پنجاه یا شصت مایلی از کرانه های گاریپ یافتیم – در واقع در فاصله ای نه چندان دور از این نقطه کنونی. ما عمدتاً از میوه‌هایی که در سراسر کشور به وفور رکراتینه مو شد می‌کنند، زندگی می‌بیبی لایت مو کردیم، و امیدوار پروتئین تراپی مو بودیم که بالاخره، زمانی که مصیبت دیگری بر سر ما آمد.

لینک مفید : سالن زیبایی ستارخان تهران

ممکن رنگ مو است به مزارع دورافتاده هلندی که سرهنگ هریسون از آن صحبت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود برسیم. من و خانم هوردرن یک روز ناگهان توسط گروهی از که برای تیراندازی به دره Vaal رفته پروتئین تراپی مو بودند غافلگیر کراتینه مو شدیم. ما فوراً به پرواز درآمدیم، اما قبل از اینکه پنجاه یارد پیش برویم، دوشیزه هوردرن مورد اصابت تیر قرار گرفت و زخم تقریباً بلافاصله کشنده کراتینه مو شد.

سالن زیبایی رویا زارع ستارخان : و صبحانه خود را خوردند و در تار که در این زمان شفافیت شفاف خود را به دست آورده پروتئین تراپی مو بود، به کوبو اعلام آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که آماده حضور در میدان لایت و هایلایت مو هستند.

لینک مفید : سالن زیبایی بهناز کریمی سعادت آباد

  سالن زیبایی تهرانسر

آنها بر این اساس را همراهی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، در حالی که او با احتیاط مسیری را که گله در عصر گذشته رها بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، طی نیم مایل یا بیشتر از میان بوته دنبال بیبی لایت مو کرد. سپس با آرزوی آن‌ها برای بالا رفتن از دو درخت با اندازه‌ای که در دو طرف مسیر در دل جنگل ایستاده پروتئین تراپی مو بودند.

سالن زیبایی رویا زارع ستارخان : یک اقاقیا و یک موجری – به تنهایی از میان درختچه‌ها خزید و مانند مار مخفیانه و بی‌صدا راهش را طی بیبی لایت مو کرد. ، و به زودی از نظر آنها ناپدید کراتینه مو شد. در حال حاضر او دوباره ظاهر کراتینه مو شد، با این اطلاعات که گله فقط در فاصله چند صد یاردی در حال گشت و گذار لایت و هایلایت مو هستند و به نظر می رسید هیچ ترسی از خطر نرنگ مو دارد.

لینک مفید : سالن زیبایی چهره ها

اما چوما و سایر شکارچیان اکنون به زودی از طرف مقابل ظاهر می‌شوند و بدون شک با عاج‌های خود به فیل‌های گاو نر حمله می‌کنند، عاج‌های آنها جایزه ارزشمندی رنگ مو است. کوبو به آنها گفت که نمی توانند بهتر از ماندن در جایی که لایت و هایلایت مو هستند انجام دهند. فیل‌ها تقریباً مطمئناً از کنار درختی که در آن اقامت می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند رانده می‌کراتینه مو شدند.

سالن زیبایی رویا زارع ستارخان : و بنابراین به آنها فرصتی می‌بالیاژ مو دادند تا مهارت‌های خود را به عنوان تیرانداز امتحان کنند. او گفت که درختان دیگری در فاصله ای دورتر پروتئین تراپی مو بودند که بزرگتر و در نتیجه ایمن تر پروتئین تراپی مو بودند، اما فیل ها ممکن رنگ مو است اصلاً به آنها نزدیک نشوند. در حالی که در موقعیت کنونی خود، تقریباً مطمئن پروتئین تراپی مو بودند که چه چیزی گذشت. فرانک گفت: “خوب، کوبو، ما اینجا می مانیم و از شانس خود رنگ مو استفاده می کنیم.

لینک مفید : سالن زیبایی رز سفید در صادقیه

به هر حال، باید یک فیل بزرگ و با نشاط باکراتینه مو شد که این درخت را روی آن کاسه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.» کوبو دوباره ناپدید کراتینه مو شد و پسرها تا یک ساعت بعد روی نوک انگشتان انتظار نشستند، اما بدون شنیدن هیچ صدایی به جز آواز پرندگان و وزوز حشرات. با این حال، ناگهان بابلی از صداهای ناسازگار بیرون آمد. فریاد کافران – که همزمان از نقاط مختلف پیش می‌رفت.

  آرایشگاه زنانه شهرک غرب سعادت آباد

سالن زیبایی رویا زارع ستارخان : فیل‌ها را با تیرها و تیرهایشان مورد حمله قرار می‌بالیاژ مو دادند – بوسیله بوق‌های بی‌رحمان عظیم و کوبیدن بوته‌های خار و سرنگا غلبه بیبی لایت مو کرد. هر طرف مقابل آنها، هیچ مانعی جدی‌تر از علف‌های بلند برای حرفه‌ی یک مرد ایجاد نمی‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در حال حاضر کل گله از پوشش جنگل شکسته کراتینه مو شد و با عجله در حمل و نقلی از خشم و وحشت به راه افتاد.

لینک مفید : سالن زیبایی سها ستارخان

به نظر می رسید زمین جامد زیر آج آنها می لرزد. بچوآناها دنبال می‌کراتینه مو شدند و با توجه به فرصت‌هایی که برایشان پیش می‌آمد، از فاصله‌ای دور دست‌هایشان را به سمت آسیب‌پذیرترین قسمت‌های حیوانات پرتاب می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. آنها به دو یا سه گروه تقسیم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند که هر کدام یکی از بزرگترین فیل های نر را به عنوان نقطه حمله انتخاب آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

سالن زیبایی رویا زارع ستارخان : برخی از آنها قبلاً آنقدر مجروح کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند که به سختی می توانستند به پرواز خود ادامه دهند. تماشای آن صحنه عجیبی پروتئین تراپی مو بود. گاوهای نر بزرگ که با بیشه‌ای کامل از نیزه‌ها سوراخ کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند.

لینک مفید : سالن زیبایی هیبو

خونی که از زخم‌های بی‌شمار می‌چکیدند. تلوتلو می‌خوردند و از درد و خشم فریاد می‌کشیدند. در حالی که کافران همچنان با دارت های بیشتری بر آنها غلبه می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه