نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین آرایشگاه زنانه تهران برای کوتاهی مو

بهترین آرایشگاه زنانه تهران برای کوتاهی مو | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین آرایشگاه زنانه تهران برای کوتاهی مو را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین آرایشگاه زنانه تهران برای کوتاهی مو را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

بهترین آرایشگاه زنانه تهران برای کوتاهی مو : او از هیجان وحشی پروتئین تراپی مو بود. “درختم را تنها بگذار!” او فریاد زد.[صفحه 207] مردان برای یک دقیقه کار را متوقف آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. دو نفر از آنها خندیدند. یکی از آنها فریاد زد: “ردیف خود را نگه دار، ای احمق پیر! این درخت تو نیست.” پیترز فریاد زد : “این مال من رنگ مو است .” “من می آیم پیش تو و جلوی تو را می گیرم. الان می آیم.” بعد بیهوش دوباره روی تخت افتاد.

رنگ مو : خانم مارکس بسیار نگران پروتئین تراپی مو بود و – چه پیترز آن را دوست داشته باکراتینه مو شد یا نه – اصرار داشت که یک دکتر داشته باکراتینه مو شد. وقتی دکتر به طبقه پایین آمد، او را در پاساژ ملاقات بیبی لایت مو کرد. “خب آقا؟” او گفت. “من هیچ کاری نمی توانم انجام دهم – شاید اگر سال ها پیش با من تماس گرفته پروتئین تراپی مو بودند، انجام می بالیاژ مو دادم. این قلب رنگ مو است. او نمی تواند زیاد دوام بیاورد.

بهترین آرایشگاه زنانه تهران برای کوتاهی مو

بهترین آرایشگاه زنانه تهران برای کوتاهی مو : نگذارید هیجان زده نانو کراتین مو شود، و من برای شما چیزی می فرستم تا به او بدهید. حملات غش». خانم مارکس زن سختی پروتئین تراپی مو بود، اما چشمانش را با پیش بندش پاک می بیبی لایت مو کرد. او توضیح بالیاژ مو داد: “او مدت زیادی رنگ مو است که اینجا پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است.” پیترز به دکتر اعتراض بیبی لایت مو کرد. این هزینه احمقانه ای پروتئین تراپی مو بود، اگر مطمئن پروتئین تراپی مو بود که می میرد. “من کمی تحمل بیبی لایت مو کردم – بله، این درست رنگ مو است.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

اما همه چیز برای رفتن به السا رنگ مو است، می بینید، و من نمی خواهم هیچ چیز هدر برود.” پرده ها را کشیده پروتئین تراپی مو بودند تا با دیدن قطع درخت هیجان زده ننانو کراتین مو شود. اما او می‌توانست جریان کار را بشنود، هرچند دست‌های نازکش را روی گوش‌هایش فشار می‌بالیاژ مو داد. همانطور که یک روز صبح خورشید به پنجره او می تابد، و[صفحه 208] او بیدار در رختخواب دراز کشید.

بهترین آرایشگاه زنانه تهران برای کوتاهی مو : یک سایه بزرگ و سریع بر روی نابینا غلبه بیبی لایت مو کرد و سپس تصادف کر کننده ای رخ بالیاژ مو داد. پیترز نیمی از خودش را روی تخت بلند بیبی لایت مو کرد و یک دستش را روی قلبش گذاشت. صدایش به زمزمه آمد: خدای من! دوباره به آرامی روی تخت فرو رفت و تکان نخورد. [صفحه 209] شب قدر ساعت شش و نیم شب پروتئین تراپی مو بود که از اتاق کار پایین آمد و به خیابان رفت.

او دختری پروتئین تراپی مو بود به کراتینه مو شدت کم خون، لباسی مرتب، لاغر و خسته. با توجه به سلامتی بهتر، او غیرجذاب نپروتئین تراپی مو بود. اگر شیوه زندگی بهتری داشت، سلامتی بهتری داشت. آقایی چهل و پنج ساله از خیابان به طرف او گذشت، کلاهش را بالا آورد و گفت: امشب دیر آمدی. او هیچ توجهی نبیبی لایت مو کرد و کمی سرعتش را تند بیبی لایت مو کرد. گفت: لطفا عجله نکنید. “من خیلی چیزها برای گفتن به شما دارم.” سپس به سمت او چرخید و بسیار عصبانی کراتینه مو شد.

بهترین آرایشگاه زنانه تهران برای کوتاهی مو : اگر بیش از این او را اذیت می بیبی لایت مو کرد، او را به پلیس تحویل می بالیاژ مو داد. آقا با ناراحتی گفت: دعا کنید من را اشتباه نفهمید. من به شما توهین نمی‌کنم یا با شما به هیچ وجه به جز بزرگ‌ترین احترام رفتار نمی‌کنم.» “پس تو چه می خواهی؟” او با عصبانیت گفت. “تا جایی که می توانم به اختصار بیان می کنم. اتفاقاً من بسیار ثروتمند لایت و هایلایت مو هستم. نمی توانم از هیچ چیز لذت ببرم – روز آن برای من گذشته رنگ مو است.

آرزو می کنم یک شب ببینم که دیگری از چیزی لذت می برد. این باید کسی باکراتینه مو شد. که معمولاً آزادانه پول خرج نمی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.[صفحه 210] کسی که سخت کار بیبی لایت مو کرد؛ کسی که دارای ظرافت و تحصیلات پروتئین تراپی مو بود. فکر می بیبی لایت مو کردم، و هنوز هم فکر می کنم، همه این چیزها را در تو پیدا بیبی لایت مو کرده ام. با من می آی؟ شام، یک تئاتر یا یک سالن موسیقی، یک شام کوچک در کارلتون، و سپس برام من شما را به خانه خواهد برد.

بهترین آرایشگاه زنانه تهران برای کوتاهی مو : تو بهترین خدمات ممکن را به من خواهی بیبی لایت مو کرد.” او دختری پروتئین تراپی مو بود که به مراقبت از خودش عادت داشت. اگر خیلی به او اعتماد نداشت، به خودش اطمینان زیادی داشت. او به هر حال می‌توانست آن را آزمایش الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و زمانی که او را خوشحال می‌بیبی لایت مو کرد آزمایش را رها الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او گفت: “اما من لباس مناسبی برای این نوع کارها ندارم.” “میدونی لباس مناسب چیه؟” “البته که دارم.

این کار من رنگ مو است.” “بسیار خوب، پس بقیه چیزها ساده رنگ مو است. شما فوراً می روید و همه چیزهایی را که نیاز دارید از این طریق دریافت می کنید – لباس، دستکش، همه چیز. اگر لباس کمترین لذت را به تو بدهد، می دانم که خیلی بیشتر به من می دهد، من بدهکار تو خواهم پروتئین تراپی مو بود.» او گفت: «این مثل یک افسانه رنگ مو است. “بروام من اینجرنگ مو است و در خدمت شمرنگ مو است.” بروم برقی بی صدا به سمت آنها سر خورد.

بهترین آرایشگاه زنانه تهران برای کوتاهی مو : وارد کراتینه مو شدند. در برام او را عصبی تماشا بیبی لایت مو کرد، کنار[صفحه 211]راه ها. بله، چهل و پنج سال داشت. موهای تیره اش روی شقیقه ها خاکستری پروتئین تراپی مو بود. ظلم مالیخولیایی در دهان نازک لب او وجود داشت. اما چشمان مایل به سبز، قوی و جست‌وجو، چشم‌های کسی نپروتئین تراپی مو بود که از عمرش گذشته باکراتینه مو شد. او گفت: “من نمی توانم درک کنم.” “منظورت چیه؟ نمیتونی از هیچی لذت ببری؟” “تقریبا همین رنگ مو است.

متأسفانه من کسی لایت و هایلایت مو هستم که باید تازگی داشته باشم. زنان زیادی لایت و هایلایت مو هستند که در کارلتون اسباب بازی ها و شام های زیبایی به آنها بالیاژ مو داده ام. این – خوب، این یک موضوع دیگر پروتئین تراپی مو بود. این کاملاً متفاوت رنگ مو است. امشب من هیچ انگیزه ای جز لذت بردن برایت نداشته باش. می بینی؟ من دست دوم از آن لذت خواهم برد. همه چیز را درباره لباس به من بگو.” او خندید. “اوه! اگر بفهمم، متوجه نمی‌شوید.

بهترین آرایشگاه زنانه تهران برای کوتاهی مو : من به لامبرت می‌روم. یکی از خانم‌هایی که در آنجا یکی از دوستان بزرگ من رنگ مو است. خوش شانس لایت و هایلایت مو هستم که اندازه سهام دارم، اینطور نیست؟” مرد با اشتیاق گفت: خیلی. او کمترین تصوری را نداشت که اندازه سهام به چه معنرنگ مو است. وقتی بروگام در لامبرت توقف بیبی لایت مو کرد، کمی مضطرب به نظر می رسید. او گفت: “نیم ساعت کمترین زمانی رنگ مو است.

که می توانم باشم.” “شما انتظار را دوست ندارید.” “دوستش دارم؟ این برای من یک تجملات خواهد پروتئین تراپی مو بود. هیچکس جرات نبیبی لایت مو کرده رنگ مو است که من را بیست سال صبر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. تو این کار را بکن. پای تو روی گردن من رنگ مو است. جدی، من خودم یکی دو کار کوچک برای انجام بالیاژ مو دادن دارم. در همین حین” – او یک رول یادداشت به او بالیاژ مو داد – “هر چیزی را که می خواهی بگیر و برای آن بپرداز.” او کاملاً سه ربع ساعت با او فاصله داشت.

بهترین آرایشگاه زنانه تهران برای کوتاهی مو : اما زمانی که مأمور در اتاق را به روی او باز بیبی لایت مو کرد، دوشیزه ای پروتئین تراپی مو بود که تغییر شکل بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود. هیجان، یا رنگ سرخ، کمی رنگ به چهره ی رنگ پریده اش بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود. موهای تیره اش زیبا و خوش لباس پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه