↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

سالن زیبایی رابیا در نیاوران

سالن زیبایی رابیا در نیاوران | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت سالن زیبایی رابیا در نیاوران را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با سالن زیبایی رابیا در نیاوران را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

سالن زیبایی رابیا در نیاوران : تکه تکه می‌شوند!» «مورچه ها، دکتر! شوخی میکنی حتما چی – اون کلبه اونجا، یا هر چی که لایت و هایلایت مو هست، بیست فوت خوبه، و سی، قطرش، من برایش وثیقه می گذارم؟ مورچه ها این را می سازند! ممکن نیست.» لاوی گفت: به هر حال این درست رنگ مو است. من می دانم که آنها بیش از صد فوت در محیط پیدا کراتینه مو شده اند. این تعبالیاژ مو داد بسیار زیاد مورچه ها رنگ مو است.

رنگ مو : که آنها را قادر می سازد چنین خانه های بزرگی بسازند. و بالاخره کار آنها در مقایسه با حشره مرجانی اقیانوس آرام چیزی نیست. آیا آنها گاهی اوقات در تنه درختان نمی سازند؟ وارلی پرسید. جراح پاسخ بالیاژ مو داد: “بسیار مکرر.” “روش رفتن آنها به محل کار، زمانی که آنها انجام می دهند، بسیار شبیه خانه سازی آنها رنگ مو است.

سالن زیبایی رابیا در نیاوران

سالن زیبایی رابیا در نیاوران : در مورد دوم، آنها توده عظیمی از زمین را روی هم انباشته می کنند که آن را به صورت گالری های بی شماری تشکیل می دهند که همگی به سمت داخل به اتاق مرکزی سازه منتهی می شوند. وقتی درختی را انتخاب می‌کنند، و عموماً روی یکی از بزرگ‌ترین درختانی که می‌توانند پیدا کنند – یک بائوباب، شاید یا یک انجیر غول‌پیکر – می‌خورند.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

آنها به سادگی این گالری‌ها را از چوب می‌خورند و مراقب لایت و هایلایت مو هستند که هرگز پوست بیرونی را مختل نکنند. به این ترتیب آنها گاهی تمام داخل یک درخت میوه وسیع را چنان کاملاً از بین می‌برند که به محض لمس آن به خاک تبدیل می‌نانو کراتین مو شود.» فرانک گفت: «خب، خیلی فوق‌العاده رنگ مو است، من تعجب می‌کنم که چگونه اتفاق می‌افتد که در طول دو ساعتی که اینجا پروتئین تراپی مو بوده‌ایم.

سالن زیبایی رابیا در نیاوران : چیزی از آنها ندیده‌ایم.» این به این دلیل رنگ مو است که آنها فقط در شب کار می کنند. به اعتقاد من، فرض بر این رنگ مو است که آنها روز به روز در حال ترحم لایت و هایلایت مو هستند.» نیک گفت: “خب، پس من فکر می کنم باید محل زندگی خود را تغییر دهیم.” «مطمئناً خوردن لباس از پشت فرد خوشایند نخواهد پروتئین تراپی مو بود. بهتر رنگ مو است شروع کنیم.

  آرایشگاه های زنانه ستارخان تهران

لینک مفید : سالن زیبایی لاکچری در سعادت آباد

نه، یا دیر می نانو کراتین مو شود؟» لاوی که چند دقیقه با دقت به یک تپه مورچه خاص توجه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، گفت: «یک لحظه بایست. او در حال حاضر اضافه بیبی لایت مو کرد: «آه، من اینطور فکر می‌بیبی لایت مو کردم، یک لانه زنبور در تپه آن طرف وجود رنگ مو دارد، و به احتمال زیاد تجمع زیادی از عسل وجود رنگ مو دارد. اگر به عسل علاقه دارید، ممکن رنگ مو است بدون مشکل آن را بنوشید.

سالن زیبایی رابیا در نیاوران : نیک پاسخ بالیاژ مو داد: «من به خصوص عسل را دوست دارم، اما نمی دانم مشکلی وجود نرنگ مو دارد. آخرین باری که در برداشتن الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندو کمک بیبی لایت مو کردم، “مشکل” بسیار قابل توجهی وجود داشت. در واقع آنقدر گزیده کراتینه مو شدم که عهد بیبی لایت مو کردم دیگر به زنبورها نزدیک نشوم. با این حال، اگر مشکلی ندارید- ” جراح گفت: “هیچ یک از ما به فکر نیاز نداریم.” این زنبورها با زنبورهای انگلیسی ما تفاوت تمام دکلره مو دارند.

لینک مفید : سالن زیبایی گلاریس در پیروزی

آنها هرگز مردم را نیش نمی زنند. حتی نیازی به کشیدن آنها نیست.» “واقعا!” نیک برگشت. اکنون که من اوج دوستی را می نامم. اما مطمئنی دکتر؟ خیلی خوب به نظر می رسد که امکان پذیر نباکراتینه مو شد.» لاوی در حالی که به سمت تپه ای که علامت گذاری بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود رفت، گفت: «به زودی خواهید دید. “آه، سوراخی وجود رنگ مو دارد که زنبور وارد آن کراتینه مو شد.

سالن زیبایی رابیا در نیاوران : فقط چاقو را به من بده، ارنست.” او زمین را پاکسازی بیبی لایت مو کرد و تا آنجا که ممکن پروتئین تراپی مو بود از هر گونه آسیبی که به کار زنبورها وارد کراتینه مو شد اجتناب بیبی لایت مو کرد و در حال حاضر توده ای از شانه پر از عسل و گرده را برهنه بیبی لایت مو کرد. او چندین تکه بزرگ را تا جایی که می توانستند به راحتی حمل کنند، برید. زنبورها، در توجیه کامل تضمین‌های او، هیچ نوع مداخله‌ای ارائه نآمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  بهترین سالن زیبایی در پاسداران

لینک مفید : سالن زیبایی در نیاوران

واقعیتی که مداحی دوم را از نیک برانگیخت، او گفت که فقط ابراز تأسف بیبی لایت مو کرد که نمی‌توان آنها را به انگلستان منتقل بیبی لایت مو کرد تا به برادران خود در آنجا آموزش دهد. آنها اکنون سفر خود را از سر گرفتند و تصمیم گرفتند شب را در اولین نقطه ای که قرار پروتئین تراپی مو بود سایه و آب پیدا نانو کراتین مو شود، کمپ بزنند. اما تلاش آنها خوش شانس نپروتئین تراپی مو بود. بعد از ظهر غیرمعمول سوزان و خشک پروتئین تراپی مو بود.

سالن زیبایی رابیا در نیاوران : و با اینکه به چندین تکه درخت و درختچه رسیدند، نه چشمه و نه رنگ مو استخر پیدا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. در نهایت خورشید در افق آنقدر پایین آمده پروتئین تراپی مو بود که به ندرت بیش از یک ساعت از نور روز باقی مانده پروتئین تراپی مو بود. و آنها باید شب را بدون رفع تشنگی بگذرانند، مگر اینکه آب خیلی سریع کشف نانو کراتین مو شود. در این شرایط، از دیدن شیر، که از زمانی که از تپه‌های مورچه‌ها خارج کراتینه مو شدند.

لینک مفید : سالن زیبایی نانا در ستارخان

با هوشیاری در کنار فرانک حرکت می‌بیبی لایت مو کرد، ناگهان سرش را بالا انداخت و هوا را خنثی بیبی لایت مو کرد، بسیار خوشحال کراتینه مو شدند. بدون فاصله زیاد «هورا! فرانک فریاد زد، پیرمرد. “پس خاموش کن و پیداش کن. ما یک مسابقه خواهیم داشت، نیک، که اول باید به آن برسد.” آنها شروع آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، دو نفر دیگر با سرعت کمی پایین‌تر دنبال آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  ارایشگاه زنانه در ونک

سالن زیبایی رابیا در نیاوران : شیر به زودی جلو رفت و مسیر پسران را به سمت یک کلوف کوچک هدایت بیبی لایت مو کرد که در حدود یک مایل دورتر قابل مشاهده پروتئین تراپی مو بود، که شامل بیشه ای از نخل ها و درختان خرما پروتئین تراپی مو بود و کمربند ضخیمی از زیر چوب آن را احاطه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. بدون توجه به گرما، که در این زمان، با این حال، با نسیم خنکی که در غروب آفتاب طلوع بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : سالن زیبایی ناهید در فلاح

کمی آرام کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، آنها به آرامی به امتبالیاژ مو داد نزدیک کراتینه مو شدند و در حال حاضر به کلوف رسیدند. به نظر فرانک – که از نزدیک لیون را دنبال می بیبی لایت مو کرد، اولین نفر از چهار نفری پروتئین تراپی مو بود که وارد آن کراتینه مو شدند.

سالن زیبایی رابیا در نیاوران : یک بهشت ​​کاملاً کوچک. زیر سایه نخل‌ها، که دور تا دور آن را سبزه‌های خوشمزه احاطه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، چشمه‌ای بزرگ پروتئین تراپی مو بود که از زمین می‌جوشید و در جویباری می‌دزدید که در میان بیشه‌زار غوغا می‌بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : سالن زیبایی یاسمینا در فلاح

تا جایی که دید گم کراتینه مو شد. “هورا!” او فریاد زد. «حالا برای یک نوشیدنی لذت بخش! چی کراتینه مو شده، پسر پیر؟» لحظه‌ای بعد اضافه بیبی لایت مو کرد، چون شیر به جای فرو رفتن در آب خنک، طبق عادت معمولی‌اش، همچنان روی لبه لبه ایستاده پروتئین تراپی مو بود و با نگاهی گیج و غمگین به صورت فرانک نگاه می‌بیبی لایت مو کرد. «چی کراتینه مو شده شیر، چرا نمی نوشی؟ او اضافه بیبی لایت مو کرد، گمان می‌کنم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه