↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین سالن زیبایی در پاسداران

بهترین سالن زیبایی در پاسداران | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین سالن زیبایی در پاسداران را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین سالن زیبایی در پاسداران را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

بهترین سالن زیبایی در پاسداران : این ریسمان با پاهای اسب آبی تماس پیدا بیبی لایت مو کرد که در راه رفتن، پاهایش را به ندرت از زمین بلند می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. ریسمان به این شکل شکسته می نانو کراتین مو شود، پرتو سنگین فوراً می افتد و معمولاً به پشت اسب آبی برخورد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به قسمت های حیاتی نفوذ می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. ضربه تقریبا همیشه مرگبار رنگ مو است. حتي اگر حيوان در جا كشته ننانو کراتین مو شود.

رنگ مو : آنقدر زخمي مي نانو کراتین مو شود كه كمي بعد مي ميرد. گاهی اوقات، برای اطمینان مضاعف، آقای دی والدن به آنها گفت، آهن در سم غرق کراتینه مو شده رنگ مو است. نیک در حالی که به نقطه خاردار فکر می بیبی لایت مو کرد، گفت: «نیازی به آن نپروتئین تراپی مو بود.» «سر آهنی می‌توانست من را بسیار زیبا به پایان برساند، بدون اینکه زهرسازها را اذیت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

بهترین سالن زیبایی در پاسداران

بهترین سالن زیبایی در پاسداران : خب به قول بچه ها یه وقت دیگه رسیدگی می کنم و بیشتر از این نمی تونم. بیا الان بریم من می خواهم برای شب به محله ما بروم.» فصل بیست و یکم. باسوتو کرال – ملکه لورا – روایت ملکه – خرابه گروسونور – رنج بازماندگان – رئیس باسوتو – شادی دی والدن. شب نزدیک پروتئین تراپی مو بود، وقتی طرف به باسوتو کرال نزدیک کراتینه مو شد.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

و پسرها مشتاقانه به اطراف آنها نگاه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند تا ببینند آیا می توانند تفاوت های مشخصی را بین آن و سایر روستاهای بومی که بازدید بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند کشف کنند. الا، همانطور که خودش را صدا بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، در تمام طول سفر به سختی یک کلمه صحبت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. ظاهراً خجالتی ناگهانی او را فراگرفته پروتئین تراپی مو بود، که در تضاد عجیبی با رفتار او در زمانی که برای اولین بار با آنها روبرو کراتینه مو شد.

  سالن زیبایی فیروزه ستارخان

بهترین سالن زیبایی در پاسداران : تضاد داشت. به سؤالاتی که فرانک و نیک از او پرسیده پروتئین تراپی مو بودند، او پاسخ‌های بسیار کوتاه و به ظاهر بی‌میلی بالیاژ مو داد و آن‌ها به زودی تحقیقات خود را متوقف آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. اما کنجکاوی آنها تنها با عدم تمایل خانم به ارضای آن بیشتر کراتینه مو شد. به نظر می رسید که دی والدن چیزی از یک ملکه سفید باسوتو شنیده پروتئین تراپی مو بود. اما او از کجا آمده یا چگونه به پادشاهی خود رسیده رنگ مو است.

لینک مفید : سالن زیبایی مریم دربندی فرمانیه

یک راز مهر و موم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. شاید او یکی از مستعمرات انگلیسی باکراتینه مو شد که خود را در این مناطق مستقر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و بر تمام ساکنان اطراف حاکمیت داشت، اما اگر چنین پروتئین تراپی مو بود.

بهترین سالن زیبایی در پاسداران : عجیب پروتئین تراپی مو بود که هیچ یک از آنها نباید از بچواناها و به ویژه از کوبو چیزی نشنیده باشند. ، هر چیزی در مورد چنین مستعمره ای. خوب، در هر صورت، یک اقامت بسیار کوتاه در روستا برای توضیح این راز کافی رنگ مو است. احتمالاً، در واقع، اولین نگاه به آن کافی خواهد پروتئین تراپی مو بود. اما این موضوع ثابت نکراتینه مو شد. کرال خیلی بی شباهت به قبایل بچوانا و دیگر قبایل همسایه نپروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : سالن زیبایی رز سفید در صادقیه

خانه ها از جنس حصیری ساخته کراتینه مو شده با نی ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند و دارای ورودی طاق دار معمولی پروتئین تراپی مو بودند که به عنوان در، پنجره و دودکش عمل می بیبی لایت مو کرد. در آنجا سبدها و سطل‌ها، اسه‌گای‌ها و تیرها و کمان‌ها وجود داشت که معمولاً در مقابل کلبه کافری قرار می‌گرفتند یا به تیر مرکزی آویزان می‌کراتینه مو شدند. جمعیتی نیز که برای مشاهده ورود غریبه ها جمع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند.

  آرایشگاه زنانه در شهرک غرب بلوار فرحزادی

بهترین سالن زیبایی در پاسداران : از نظر مادی با سایر ساکنان منطقه تفاوتی نداشت. مطمئناً کل کرال ظاهری داشت که با عجله ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و فقط تا حدی به پایان رسید. اما در غیر این صورت، ماجراجویان ما به سختی می دانستند که وارد کشور مردم جدیدی کراتینه مو شده اند. به محض ورود به محوطه، الا یکی از بومیان را صدا بیبی لایت مو کرد و با لحنی غیرقابل شنیدن دستوراتی به او بالیاژ مو داد و سپس با خمیدگی سر به طرف همراهان خود ناپدید کراتینه مو شد.

لینک مفید : سالن زیبایی عروس برلیان پاسداران

از خانه های همسایه باسوتو که او با او صحبت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، اکنون به سمت انگلیسی ها رفت و با اشاره دست آنها را دعوت بیبی لایت مو کرد که به دنبال او بروند. آنها اطاعت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و در حال حاضر خود را در اتاقی یافتند که برای اولین بار تضاد واقعی را با زندگی معمولی وحشی نشان می بالیاژ مو داد.

بهترین سالن زیبایی در پاسداران : این یک اتاق پروتئین تراپی مو بود، نه داخل یک کلبه – اتاقی به اندازه چهارده فوت مربع، که با عجله از درختانی که با تبر مربعی شکل گرفته پروتئین تراپی مو بودند، و تخته هایی که به صورت افقی به آنها میخکوب کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، اما اتاقی پروتئین تراپی مو بود با سقف، پنجره ها و درهای بدون شیشه، و فرش کراتینه مو شده با حصیر کفیر. حتی چند صندلی بی ادب و یک میز در مرکز وجود داشت.

لینک مفید : سالن زیبایی یاسمینا در بلوار فردوس

راهنمای آنها ابتدا به اینها اشاره بیبی لایت مو کرد و سپس به دری که به آپارتمان دیگری با همان اندازه باز می کراتینه مو شد اشاره بیبی لایت مو کرد، جایی که پوسته هایی روی زمین پخش کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. او گفت: «اینجا بخور. “آنجا بخواب.” بخش اول سخنرانی او در حال حاضر با ورود دو باسوتو، همراه با چند سبد، که حاوی برنج، ذرت هندی و چندین نوع میوه پروتئین تراپی مو بود، خوب کراتینه مو شد.

  سالن زیبایی کویین سنتر

بهترین سالن زیبایی در پاسداران : اینها را در وسط میز گذاشته پروتئین تراپی مو بودند و برای هر مهمان یک بشقاب چوبی در نظر گرفته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. فرانک در حالی که بشقاب چوبی خود را کنار می زد، گفت: “من در مورد این ملکه نمی فهمم.” به یاد دارم که عمویم به من گفت که فراتر از محدوده کیپ کلونی، صدها و هزاران مایل چیزی جز وحشی ها وجود نرنگ مو دارد. و اینکه برای سفیدپوستان بی خطر نپروتئین تراپی مو بود که در میان آنها سرمایه گذاری کنند.

لینک مفید : سالن زیبایی در غرب تهران

او در دنیا چه کسی می تواند باکراتینه مو شد؟» وارلی و رو به دی والدن گفت: “به نظر می رسید شما چیزی در مورد او می دانید، قربان.” “شاید بتوانید این راز را توضیح دهید.” میسیونر گفت: «من چیزی بیشتر از این نمی دانم که گاهی وقتی در شمال کشور باسوتو زندگی می بیبی لایت مو کردم، می شنیدم که در صدها مایل به سمت جنوب، قبیله ای تحت فرمانروایی یک زن وجود رنگ مو دارد که نژاد و رنگ آنها وجود رنگ مو دارد.

بهترین سالن زیبایی در پاسداران : با آنها متفاوت پروتئین تراپی مو بود و عموماً معتقد پروتئین تراپی مو بودند که یک جادوگر رنگ مو است. البته این فقط یک خرافات وحشیانه پروتئین تراپی مو بود، اما حقایق واقعی قضیه را هرگز یاد نگرفتم. با این حال، ما بدون شک به زودی آنها را خواهیم شنید.

لینک مفید : سالن زیبایی ویس در سعادت اباد

زیرا به محض خوردن غذا به حضور او احضار می کراتینه مو شدیم. بله، من فکر می کنم اینجا، پیام رسان می آید تا به ما اطلاع دهد که او آماده پذیرایی از ما رنگ مو است. این حدس درست پروتئین تراپی مو بود و در چند دقیقه آنها را وارد آپارتمان آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، جایی که ملکه باسوتوها برای پذیرایی از آنها در حالت نشسته پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه