↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

آرایشگاه زنانه غزل

آرایشگاه زنانه غزل | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت آرایشگاه زنانه غزل را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آرایشگاه زنانه غزل را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

آرایشگاه زنانه غزل : چقدر حقیر پروتئین تراپی مو بود! هنوز هم مردی ناامید نپروتئین تراپی مو بود که به احساساتی که الان رنگ مو دارد روحیه می بالیاژ مو داد. او اصلاح می بیبی لایت مو کرد. او از این پس اجتناب خواهد بیبی لایت مو کردشرکتی مانند واکر. رذایل خود را برشمرد و یکی یکی از آنها چشم پوشی بیبی لایت مو کرد. او زندگی را از نو آغاز بیبی لایت مو کرد. او از لذت های خانگی ساده مادرش در سال های رو به زوال مادرش و سیس لذت می برد.

رنگ مو : او هر روز صبح خیلی زود از خواب بیدار می کراتینه مو شد و قبل از اینکه هوا کاملاً سبک نانو کراتین مو شود به سراغ کار فروتنانه خود می رفت. او خود را در حال راه رفتن در سرمای سحر احساس بیبی لایت مو کرد – چراغ های خیابان هنوز روشن پروتئین تراپی مو بودند. او تمام روز سخت کار می بیبی لایت مو کرد. او همیشه حقیقت را می گفت. هر شنبه شب با پانزده دلار در جیب خسته به خانه می آمد.

آرایشگاه زنانه غزل

آرایشگاه زنانه غزل : این را به دامان مادرش می انداخت. با صدای خوب مردانه ای می گفت: «اینجا، مادر، پانزده دلار رنگ مو است.» مادرش پیش بندش را روی چشمانش می گذاشت و در میان اشک غرور و شادی به او نگاه می بیبی لایت مو کرد. او لباس‌های کهنه‌ای می‌پوشید و ظاهری بسیار صادق و روررنگ مو است داشت، همان مرد جوانی که راسل سیج تأیید می‌بیبی لایت مو کرد و سیس می‌توانست لباس بپوکراتینه مو شد.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

او به تمسخر و نیشخندهای دنیا اهمیتی نمی دهد، زیرا حق با او خواهد پروتئین تراپی مو بود . او با سرکشی به اطراف اتاق نگاه بیبی لایت مو کرد تا چند پوزخند و غرغر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. فصل XX شامل مطالعات ترافیکی “پلیس” روز پیش ، آن روز آنقدر خوشایند آوریل پروتئین تراپی مو بود که فکر بیبی لایت مو کردم بعدازظهر را تعطیل کنم. روز خیلی خوبی پروتئین تراپی مو بود که نمی خورنگ مو استم جای خاصی بروم. آیا تا به حال چنین احساسی دارید.

آرایشگاه زنانه غزل : یعنی می خورنگ مو استی تنها باشی و بنشینی و کمی فکر کنی. بعداً، شما یک ایده دارید، شما دوباره به چیزها باز خواهید گشت. اما فکر پاسخ بالیاژ مو دادن به این نامه ها در حال حاضر، یا انجام این کار یا انجام آن، به نوعی شما را در شکم خود ناامید می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. به نظر می رسد مغز شما جایی در پشت گوش های شما افتاده رنگ مو است.

  آرایشگاه زنانه در میدان هروی

اگر آن شخص در سراسر دفتر بیاید تا یکی دیگر از ایده های درخشان خود را به شما بکشاند، فکر می کنید احتمالاً جیغ می زنید، یا به او فکر می کنید، یا چیز دیگری. او به هر حال وحشتناک می نانو کراتین مو شود. شما تعبالیاژ مو داد زیادی دوست عالی دارید و (معمولا) آنها را بسیار دوست دارید. شاید شما به دیدن یکی از آنها بروید.

آرایشگاه زنانه غزل : اد لایت و هایلایت مو هست، تو میخورنگ مو استی نمیدونیچقدر دور بزنم و ببینمش به نظر می رسید هیچ وقت وقت نداشت. اما نه؛ شما نمی خواهید اد را ببینید – امروز. همانطور که در ذهن خود فهرستی از آنها را مرور می کنید، با بقیه موارد مشابه رنگ مو است. طاقت دیدن هیچکدام از آنها را نداشتم – نه امروز بعد از ظهر. برای یک چیز، همه آنها خیلی خودخواه لایت و هایلایت مو هستند.

خیلی به امور خودشان علاقه مند لایت و هایلایت مو هستند. وقتی داشتم میز کارم را مرتب می بیبی لایت مو کردم، ایده ای در مورد شغل به ذهنم رسید. به نظر من وقتی شغلی دارم، همیشه نگران این لایت و هایلایت مو هستم که چگونه از آن کار خلاص شوم. من فکر می کنم: خوب، من تا اول سال اینجا بند لایت و هایلایت مو هستم. اما من مطمئناً آن را پس از آن تکان خواهم بالیاژ مو داد.

آرایشگاه زنانه غزل : خیلی تنگ و محدود و بعد وقتی بیکار می شوم، بلافاصله شروع به نگرانی در مورد اینکه چگونه شغل دیگری پیدا کنم، می شوم. حدس می زنم زندگی همین رنگ مو است. به بالا شهر پیچیدم و همراه با جریان ازدحام خیابان شناور کراتینه مو شدم. جمعیت پر زرق و برق آوریل پروتئین تراپی مو بود. جدیدترین جوراب ها بیرون آمده پروتئین تراپی مو بودند. قبلاً آنها را ندیده پروتئین تراپی مو بودم.

جدیدترین جوراب‌های ساق بلند (توجه بیبی لایت مو کرده‌اید) بسیار بسیار نازک لایت و هایلایت مو هستند و منافذ (به اصطلاح) آن‌ها آنقدر بزرگ لایت و هایلایت مو هستند که به خانم‌هایی که آن‌ها را می‌پوشند، جلوه‌ای دلپذیر از پا برهنه پروتئین تراپی مو بودن را می‌دهند. در خیابان سی و چهارم، پلیس راهنمایی و رانندگی در سمت ما از این گوشه، به سمت بیرونحرکت بازوهایش جریان پیاده رو را برای چند لحظه تردد خودروهای بین شهری به عقب فشار بالیاژ مو داد.

  سالن آرایش قصر شاپرک

آرایشگاه زنانه غزل : او در چند اینچ از ردیف جلوی گروهی که عمدتاً زنانه پروتئین تراپی مو بود، ایستاد. هر زمان که یک عابر پیاده بی حوصله خطی را که تشکیل بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود می شکافت و سعی می بیبی لایت مو کرد با دارت از خیابان عبور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، یک سوت کوچک عجیب و غریب و به دنبال آن هکراتینه مو شدار می بالیاژ مو داد: “خانم صبر کن!” یا “سلام، آقا!” بنابراین، پس از بازگرداندن متروک به پوشاندن، لبخند بسیار صمیمی، با نوعی ناز حیله‌گر، به زنان جوان خوش‌تیپ‌تری که مستقیماً جلوی او پروتئین تراپی مو بودند.

که همیشه به او گوش می‌بالیاژ مو دادند، لبخند می‌زد. و به این ترتیب، اغلب، یک مکالمه کوچک آغاز کراتینه مو شد. اکنون به‌عنوان یک مورخ هوشیار صحنه اجتماعی، این موضوع از روابط شجاعانه پلیس راهنمایی و رانندگی با خانم‌های متحرک تا حدودی شیک پوش و حتی پاتریسیسیون، بسیار جالب رنگ مو است. موضوعی که به نظر می رسد چندان مورد بررسی قرار نگرفته رنگ مو است.

آرایشگاه زنانه غزل : دقیقاً چرا باید گل‌های ظاهری تازه‌کار-براین-مور با چیزی شبیه لطافت به پلیس نگاه کنند؟ به نظر من هرازگاهی در روزنامه ها درنگ مو استان های عاشقانه ای خوانده ام که در آن یک پلیس سواره در پارک (که قبلاً یک گاوچران پروتئین تراپی مو بود) جان یک مرد را نجات بالیاژ مو داد. وارث اسب سواری روی یک کوه فراری پروتئین تراپی مو بود و روز بعد (یا چیزی شبیه به آن) با دستش پاداش گرفت.

ذهن من همیشه چنین درنگ مو استانی را به عنوان یکی از موارد دراماتیکی که زندگی هنرمندانه از فیلم ها تقلید می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، با کمال میل می پذیرد. عبور از خیابان سی و چهارم اما به نظر من موضوع دیگری رنگ مو است. و چه سیستم گزینشی در اداره‌ای وجود رنگ مو دارد که به موجب آن این یا آن افسر از میان همه برادرانش برای شغل بهشتی پروتئین تراپی مو بودن زیبای یک گذرگاه مد روز انتخاب می‌نانو کراتین مو شود.

آرایشگاه زنانه غزل : و آیا فکر نمی کنید که قضاوت یکسان تری در انتخاب مردان به چنین وظایف بروملی اعمال نانو کراتین مو شود؟ به ررنگ مو استی که من در نیروی ترافیک دیده ام (یکی در خیابان چهل و دوم وجود رنگ مو دارد)، اما این پسری که من اخیراً از او صحبت بیبی لایت مو کردم (سوت زن عجیب و غریب) مطمئناً یکی از آنها نپروتئین تراپی مو بود. او همان چیزی پروتئین تراپی مو بود که به آن «چهره پای» می گویند. شانه هایش را مثل جغد خم بیبی لایت مو کرد.

  آرایش صورت زنانه برای عروسی

با این حال نگاه بیبی لایت مو کردن به زیبایی او در لباس جدید بهاری کاملاً موفقیت آمیز پروتئین تراپی مو بود، در هیچ موردی مشاهده نبیبی لایت مو کردم که خشمگین نانو کراتین مو شود، با شادی و نشاط پذیرفته نانو کراتین مو شود. در واقع، توجه سنگین و صورتی او به وضوح توسط گیرندگان نمایشگاه کاملاً چاپلوس تلقی می کراتینه مو شد! همانطور که او اجازه بالیاژ مو داد جزر و مد شکسته نانو کراتین مو شوددر خیابان ساده پروتئین تراپی مو بود.

آرایشگاه زنانه غزل : از نگاه‌های روشن به عقب، که قلب‌های کوچکی را بال می‌زد که دوباره به او لبخند می‌زدند. و به این ترتیب، به شیوه ای رومئوگونه، آیا این احساساتی بزرگ، مسلح به سلاح های پنهان، با روزهایی که می گذرد، دلسوزی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. آنچه شما فکر می کنید در مورد او رنگ مو است به او شیفتگی در چشمان درخشان و مغرور به بقیه دنیای مردانه می دهد.

دکمه های روشن او، یا چه؟ آره؛ این روابط کوچک کنجکاو و عاشقانه بین پلیس های راهنمایی و رانندگی در وظیفه اجتماعی، به اصطلاح، و تحسین کنندگان خوش ذوق آنها (حداقل در برخی موارد) آنقدر گذرا نیست که صرفاً رد و بدل کلمات زشت و نگاه های آرام لحظه باکراتینه مو شد. آن واقعاً اوت پروتئین تراپی مو بودن شکل ماتینی-بت وجود رنگ مو دارد.

آرایشگاه زنانه غزل : خوب، بگذارید بگوییم در خیابان چهل و دوم. سر والتر رالی نمی‌توانست با نزاکت بیشتری محموله منصفانه خود را در خیابان هدایت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بنابراین روز بعد از کریسمس پروتئین تراپی مو بود که دیدم نه یک نفر، بلکه چند تن از دوستان جوانش با سرخی بسته های خوش طعم را در دستان او گذاشتند.

آیا در این موقعیت شهری دلچسب، درنگ مو استان عالی O. Henry وجود نرنگ مو دارد؟ خوب، شناور مانند چوب پنبه بر روی رودخانه، در امتبالیاژ مو داد خیابان رانده کراتینه مو شدم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه