نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

آرایش صورت زنانه برای عروسی

آرایش صورت زنانه برای عروسی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت آرایش صورت زنانه برای عروسی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آرایش صورت زنانه برای عروسی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

آرایش صورت زنانه برای عروسی : او مشاهده بیبی لایت مو کرد: «این مکان‌ها در حال کمیاب کراتینه مو شدن لایت و هایلایت مو هستند. “به نظر نمی رسد وجود داشته باکراتینه مو شد، یا به نظر می رسد وجود رنگ مو داردبه سختی هیچ یک از مکان های قدیمی بالا شهر باکراتینه مو شد، من متذکر کراتینه مو شدم. “اوه! نه نه در محله‌های مسکونی، “او پاسخ بالیاژ مو داد؛ و من رنگ مو استنباط بیبی لایت مو کردم که قانون، به احترام روحیه بی‌گناه اهل خانه‌داری، در آنجا با چشم‌تر نگاه می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو : آنها، میله ها، تا حد زیادی از برادوی ناپدید کراتینه مو شده اند. مدتی رنگ مو است که از آن گذرگاه رفته اند. و در این تفکر به یکی از مسخره‌های بزرگ وضعیتی که از زمان اجرای اصلاحیه هجدهم (کم و بیش) وجود داشته رنگ مو است، می‌رسیم. منظور من این رنگ مو است: بسیاری از مردم که مخالفت کراتینه مو شدیدی با ایده نوشیدن یک کوکتل قبل از غذا، یا شراب همراه با آن، یا حتی یک لیکور بعد از آن نداشتند.

آرایش صورت زنانه برای عروسی

آرایش صورت زنانه برای عروسی : از سالن متنفر پروتئین تراپی مو بودند. فکر می‌کنم این مؤسسه سالن معمولی گوشه‌ای پروتئین تراپی مو بود که بخش اعظم احساسات اعتدال‌گرایانه آمریکایی به آن هدایت می‌کراتینه مو شد. عملیات نادرست ممنوعیت در آن زمان این پروتئین تراپی مو بود: دستیابی به هرگونه نوشیدنی الکلی در هر چیزی مانند محیط سالم، در یک رستوران درجه یک یا هتل یا در یک کلوپ جنتلمن (به طور آشکار) ممکن نپروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

اما در شهر نیویورک، همانطور که برای هر کسی که چیزی می داند شناخته کراتینه مو شده رنگ مو استاصلاً در مورد این موضوع، سالن‌ها، و به‌ویژه کلاس پایین‌تر سالن‌ها، بیش از پیش رونق گرفته‌اند. وقتی از برادوی رد کراتینه مو شدیم، پیت به مکانی اشاره بیبی لایت مو کرد که تا مدت کوتاهی پیش می رفت، یک مکان نفرت انگیز (آنطور که من آن را به یاد دارم) در داخل. فاصله کمی تا باشگاهی با اعضای برجسته پروتئین تراپی مو بود.

  آرایشگاه های زنانه قلهک تهران

آرایش صورت زنانه برای عروسی : به قدری این سگ‌خانه مورد بازدید این آقایان قرار گرفته پروتئین تراپی مو بود که در بین آنها به عنوان «ضمیمه باشگاه» شناخته می‌کراتینه مو شد. در ادامه به سمت وست ساید، اینجا مکانی پروتئین تراپی مو بود، اکنون مغازه‌ای پروتئین تراپی مو بود که بارانی می‌فروکراتینه مو شد، اما سابقاً یک «آسیاب جین» پروتئین تراپی مو بود که در زمستان گذشته، دم‌نوشی خارق‌العاده از رام باکاردی به‌عنوان نوشیدنی مورد علاقه‌شان می‌نوشید.

توسط مشتریان متعدد خود. و اکنون جایی پروتئین تراپی مو بود، یک کالسکه کودک برای فروش در پنجره اش، که به عنوان یک سالن یک شب چندی پیش سوخته پروتئین تراپی مو بود. هنگامی که مالک آن فاجعه را با شادی چشمگیر پذیرفت، فعالیت های تجاری خود را به آپارتمان مجاور خود کشید و با قرار ملاقات با مشتریان قدیمی تماس گرفت. مکان‌های بی‌شماری که پیت بر آن‌ها نفس می‌کشید.

آرایش صورت زنانه برای عروسی : اخیراً به دخانیات یا شیرینی‌فروشی‌ها تبدیل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. از دری در خیابان ششم پیچیدیم. به نظر می رسید در اینجا کمی احتیاط بیشتری نسبت به مکانی که ما به تازگی ترک بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودیم رعایت کراتینه مو شده رنگ مو است. اما پیت، مطمئناً، از هر گونه بررسی رد می نانو کراتین مو شود. اشاره بیبی لایت مو کردید که بطری مشروب داخل گاوصندوق در انتهای داخلی میله قرار داشت و در آن هر لحظه آماده لگد زدن پروتئین تراپی مو بود.

بارمن با دستش لیوان های کوچکی را که به راه انداخت تا تو آنها را گرفتی پوشاند و هکراتینه مو شدار بالیاژ مو داد: “دست بردار!” نوشیدنی ها هشتاد سنت در هر پرتاب پروتئین تراپی مو بودند، اما آنها احساس چاودار درجه یک خوب را داشتند. شب فرا رسیده پروتئین تراپی مو بود. ما به اتاق پشتی رد کراتینه مو شدیم، جایی که یک شی رقت انگیز آهنگ های تاسف بار را به تله جغجغه پیانو می کوبد. یک مهمانی چهار نفره وارد کراتینه مو شد.

آرایش صورت زنانه برای عروسی : زنان جوان بسیار جوان و مشخصاً جذاب پروتئین تراپی مو بودند. دو زوج شروع به دور زدن در یک رقص آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. لحظه بعد یک رعد و برق وحشتناک در جلوی ساختمان آمد. پیشخدمت به رقصندگان گفت: “پلیس سر و صدای کمتری می خواهد.” “تو باید ترک کنی.” او به مشتری نشسته ای که در حال سرویس دهی پروتئین تراپی مو بود، گفت: «این را در خودت بینداز» و مستقیم لیوان ها را کنار زد.

  سالن زیبایی چهره پردازان شریعتی

دوستم از غرب میانه گفت: “وقتی به خانه برمی گردم و این موضوع را به آنها می گویم که باور نمی کنند. من من روز گذشته به تیراندازی در محوطه کاخ سفید نزدیک کراتینه مو شدم. بله! می بینید، دوست من مقداری از آن چیزی رنگ مو است که مودیست ها آن را «ستاپ شیک» می نامند. در واقع بیشتر از کمی. چیزی شبیه اروین کاب کمی جوان تر به نظر می رسد.

آرایش صورت زنانه برای عروسی : همچنین او را در بیرون از خانه شایسته نمی داند که عصای دسته گوزن خود را «نپوکراتینه مو شد». در مجموع، بعید نیست که برای یک شخص واقعی گرفته نانو کراتین مو شود. او در جیب سینه‌اش مشغول ماهیگیری برای نامه‌ای پروتئین تراپی مو بود که سناتورش از «بازگشت به خانه» به منشی رئیس‌جمهور بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود. آنچه را که ممکن رنگ مو است سند مهمی به نظر می رسید را ترسیم بیبی لایت مو کرد.

همانطور که در مسیر به سمت دفاتر اجرایی آمدیم، یک دسته از پله‌های کوچک به‌نظر می‌رسیدند که ازدحام می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند – بازی‌های پرتحرک، بال‌پرهای هوشمندانه، انبوهی از مردان جوان نسبتاً بداخلاق، و (دربهترین ابریشم سیاه آنها) نمایشی پرجمعیت از آن چهره های بسیار شریف و بسیار فراوان که سخاوتمندانه پسران و دختران جوان دشت های آمریکا را مادر بیبی لایت مو کرده اند.

آرایش صورت زنانه برای عروسی : ناگهان از خطوط کناری بیرون آمدند – یک باتری کامل از آنها، با دستگاه های حشره مانند خود بر روی پایه های بلند. مردان دوربین فیلمبرداری هیچ شانسی نداشتند که چیز مهمی از آتش آنها فرار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. با این حال، ظاهراً آنها نتوانستند ما را کاملاً قرار دهند، بنابراین بدون هیچ حادثه دیگری از در عبور بیبی لایت مو کردیم. وقتی از دروازه در سمت دور چمن وارد محوطه کراتینه مو شدیم.

  سالن زیبایی فریبا صارمی

دوست متفکرم سیگار روشن خود را دور انداخته پروتئین تراپی مو بود، احساس می بیبی لایت مو کرد که سیگار کشیدن بی رویه در اینجا از خطر آتش سوزی برای جواهری با ارزش ملی مانند کاخ سفید تابو رنگ مو است. در جلو اتاق دفاتر اجرایی، صحنه به طور قاطع یکی از آن گردهمایی های شادی آور مردانه را به نام «سیگاری» نشان می بالیاژ مو داد.

آرایش صورت زنانه برای عروسی : گروه هجوم و متلاطم مردان روزنامه (بدیهی رنگ مو است) ورود اخیر به یک اردوگاه آموزشی نظامی را در ذهن می آورد که دسته ای از مردانی که هنوز یونیفرم پوشیده نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. هوای عمومی در مورد اتاق لوفینگ در گوشه فروشگاه سیگار. سپس ناگهان صدای زمزمه ای بلند کراتینه مو شد و صدایی ناخوشایند به سمت در رانده کراتینه مو شد.

من و دوستم روی پله به بیرون تاب خوردیم و دیدیم که در دروازه دقیقاً در گوشه خیابان ساختمان، دوربین‌های فیلمبرداری بسیار قوی برای اقدام در حال حرکت پروتئین تراپی مو بودند. آن‌ها چهره‌ای قد بلند، برجسته و بسیار متمایز را جلوی خود نگه داشتند. شما فوراً او را با علامتی که روی شیب به سمت چانه زیر لبش زده پروتئین تراپی مو بود، شناختید – سبیل (رنگ کاهی روشن) که چهره درخشان جیمز ابوت مک نیل ویستلر فقید را نیز تزئین بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

آرایش صورت زنانه برای عروسی : او، این آقا، بسیار گنده به نظر می‌رسید، مدام با حالتی نسبتاً تنش‌آمیز به دوربین‌ها تعظیم می‌بیبی لایت مو کرد و کلاه سیاه دربی‌اش را به سمت آنها برمی‌داشت. آن‌ها روی پایه‌های موتورهایشان تقلا می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و با جغجغه از آن دور می‌کراتینه مو شدند. “کمی از این راه، آقای پادروسکی!” یکی فریاد زد دست نگه دارید.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه