↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

آرایشگاه معروف زنانه در میرداماد

آرایشگاه معروف زنانه در میرداماد | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت آرایشگاه معروف زنانه در میرداماد را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آرایشگاه معروف زنانه در میرداماد را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

آرایشگاه معروف زنانه در میرداماد : فرانک می تواند سوار نانو کراتین مو شود و بپرد و به مهره ای که به من می گویند شلیک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما او نمی تواند کشتی من را فرماندهی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و نمی تواند. نمی‌خواهم او برای آنچه من دستور می‌دهم دلیل بخواهد، و اگر دوباره این کار را انجام دهد، آرزو می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که ای کاش این کار را نمی‌بیبی لایت مو کرد. اما این هیچ هدفی نرنگ مو دارد، آقای لاوی. ما در مورد وارلی جوان صحبت می بیبی لایت مو کردیم.

رنگ مو : بهتر رنگ مو است سعی کنید برای او یک منشی در خانه ای در کیپ تاون سامبره مو بگیرید. یعنی خودت بعد از سفر در آنجا مستقر شوی، اینطور نیست؟» «خب، نه، قربان، فکر می‌کنم منظورم این نپروتئین تراپی مو بود، اما اکنون بیشتر تمایل من این رنگ مو است که برای یک قرار پزشکی در کلکته تلاش کنم. می بینید که برای ارنست در کیپ با برادرش ناراحت کننده رنگ مو است-” “می بینم.

آرایشگاه معروف زنانه در میرداماد

آرایشگاه معروف زنانه در میرداماد : خوب، پس بهتر رنگ مو است هر دوی شما با من به کلکته بروید. به جرات می گویم – اگر از پسر راضی باشم – ممکن رنگ مو است بتوانم با یکی از تاجران یا بانکداران آنجا صحبت کنم. او چه می داند؟ چه کاری می تواند انجام دهد؟” دکتر فلپس به من گفت: “او یک محقق کلاسیک قابل تحمل رنگ مو است، آقا، و یک حساب دان خوب،” کاپیتان گفت: “خوب رنگ مو است.” و او کمی فرانسوی می‌داند.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

و با تفنگ خوب رنگ مو است، و می‌تواند سوار اسبش نانو کراتین مو شود، هرچند نمی‌تواند مانند فرانک انجام دهد. کاپیتان ویلمور با عجله گفت: «به فرانک اهمیتی نمی‌دهم». او در تمام رویبالیاژ مو دادها خودش را نشان می بالیاژ مو داد، که بیشتر از فرانک رنگ مو است. خوب، پس این کار انجام خواهد کراتینه مو شد. شما دو نفر با هوگلی به کلکته می روید و من دوباره با شما صحبت خواهم بیبی لایت مو کرد.

  آرایشگاه زنانه قیمت مناسب

آرایشگاه معروف زنانه در میرداماد : آقای لاوی برخرنگ مو است و مرخصی گرفت و از افسر فرمانده خود که به طور کلی کاپیتان محبوبی نپروتئین تراپی مو بود بسیار سپاسگزار پروتئین تراپی مو بود. او در واقع مردی مهربان پروتئین تراپی مو بود، اما بسیار پرشور، و همچنین با اقتدار سرسخت، و می‌توانست با صدور دستورات ناخوشایند به شیوه‌ای اجباری، بدون توضیحات ضمانت‌آمیز، توهین الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، که می‌توانست عصبانیت آنها را برطرف الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

لینک مفید : آرایشگاه زنانه تهران سعادت آباد

به ویژه او و برادرزاده اش، فرانک ویلمور، که بیش از یک بار به او اشاره کراتینه مو شده رنگ مو است، مدام در حال رد بیبی لایت مو کردن پروتئین تراپی مو بودند. او خدمتی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. و پسرک اکنون در راه پروتئین تراپی مو بود تا به هنگ خود بپیوندد. فرانک همیشه آرزو داشت که یک سرباز باکراتینه مو شد و وقتی از بخت خوب او شنید بسیار خوشحال کراتینه مو شد. اما عمویش به او اشاره ای نبیبی لایت مو کرد که از طریق او به دست آمده رنگ مو است.

آرایشگاه معروف زنانه در میرداماد : در واقع، این خبر به گونه‌ای زمخت و به ظاهر کینه‌آمیز مخابره کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که فرانک نسبت به عمویش بیزاری می‌بیبی لایت مو کرد، که با تماس شخصی آنها در کشتی هوگلی برطرف نکراتینه مو شد . با این حال، این سه پسر خیلی زود با هم برادر کراتینه مو شدند و قبل از اینکه کیپ فینیستر را ببینند، دوستان سریعی پروتئین تراپی مو بودند. بسیاری از ساعت‌ها قبلاً فریفته خوانش ماجراهای ساحلی و گمانه‌زنی‌هایی درباره آینده پروتئین تراپی مو بودند که در پیش روی آنها پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : آرایشگاه زنانه سعادت آباد میدان کاج

و همچنین هیچ نقطه ای وجود نداشت که آنها بیشتر از نکوهش ظلم کاپیتان و عزم خود برای عدم تسلیم کراتینه مو شدن در برابر آن توافق صمیمانه داشته باشند. وقتی آقای لاوی روی عرشه آمد، بعد از مصاحبه‌اش در کابین کاپیتان، هر سه بر روی سنگر خم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، شیری که در کنار فرانک خمیده پروتئین تراپی مو بود، اما هر سه، در کمال تعجب، کاملاً ساکت پروتئین تراپی مو بودند.

  ارایشگاه زنانه حنا تهرانپارس

آرایشگاه معروف زنانه در میرداماد : آقای لاوی نگاهی به دریا انداخت و بلافاصله توضیح رفتار غیرعادی آنها را دید. کشتی برای یکی دو ساعت گذشته مسیر خوبی را طی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و اکنون به اندازه کافی به قناری ها نزدیک کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود تا قله تنریف به وضوح دیده نانو کراتین مو شود، مانند یک ابر مثلثی کم ارتفاع، و بقیه جزیره به تدریج شفاف تر می کراتینه مو شد.

لینک مفید : آرایشگاه زنانه معروف در جردن

منظره آقای لاوی به مهمانی ملحق کراتینه مو شد و خود را به تماشای آنچه که شاید بزرگ‌ترین منظره‌ای رنگ مو است که سینه اقیانوس اطلس گسترده باید به نمایش بگذارد، تماشا بیبی لایت مو کرد. در ابتدا طرح کلی کوه بزرگ به ارتفاع دوازده هزار پا، توده ای ابری کسل کننده، بی شکل و نامشخص را نشان می بالیاژ مو داد. اما با گذشت بعد از ظهر، صخره های شیب دار با گدازه نمایان کراتینه مو شدند و تاج های دندانه دار آناگا به آرامی روی چشم رکراتینه مو شد آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

آرایشگاه معروف زنانه در میرداماد : سپس، سرچشمه پشت سر خود را نشان بالیاژ مو داد، توده های سنگین خاکستری تیره خود را به رنگ های قهوه ای و قرمز و زعفرانی جدا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. اکنون باغ‌های پلکانی نمایان می‌کراتینه مو شد که کناره‌های کشت‌کراتینه مو شده را می‌پوشاند، و بالای آن‌ها طرح‌های زیبای صخره‌ها با شاخ و برگ سرخوشی و مرت در هم آمیخته پروتئین تراپی مو بود، و اینجا و آنجا به دریچه‌های کوه وحشی باز می‌کراتینه مو شد که بال پرنده به تنهایی می‌توانست از آن عبور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

لینک مفید : آرایشگاه های زنانه سعادت اباد

در نهایت، ساحل آهنی که موج‌سواری در توده‌های کف‌آلود در حال شکستن پروتئین تراپی مو بود، نمایان کراتینه مو شد، و بالای قفسه‌ی صخره‌ای، صف طولانی مناره‌ها و خانه‌هایی که شهر سانتا کروز را متمایز می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. برای مدت طولانی، نور قرمز غروب خورشید به اندازه‌ای قوی پروتئین تراپی مو بود که نمای سفید خیره‌کننده، سقف‌های صاف و پنجره‌های بدون لعاب را که در برابر دیوارهای عمود بر سنگ بازالتی خودنمایی می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  آرایشگاه زنانه نزدیک اوین

آرایشگاه معروف زنانه در میرداماد : به وضوح تشخیص می‌بالیاژ مو داد. سپس مه تیره‌ای که از دریا به سمت بالا برمی‌خرنگ مو است، مانند پرده‌ای در تئاتر یونان برنگ مو استان، شروع به پنهان بیبی لایت مو کردن کشتی‌ها در بندر، اسکله‌ها و باتری‌ها بیبی لایت مو کرد تا اینکه تمام شهر در تاریکی گم کراتینه مو شد. بیشتر گسترش یافت و توده‌های خرزهره و آربوتوس و پوانستیا در باغ‌ها و رنگ‌های قهوه‌ای سنگ‌های بالا را پنهان بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : آدرس آرایشگاه زنانه چهره ها

سپس شکاف‌های گدازه‌ای سفید برای چشم از بین رفتند، و قله به تنهایی در برابر آسمان تاریک ایستاده پروتئین تراپی مو بود، توده‌های برف آن در نور گلگون غنی خورشید در حال انقضا غرق کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. چند دقیقه دیگر و آن هم در تاریکی فرو رفت و طلسمی که چهار تماشاگر صحنه را به زنجیر کشیده پروتئین تراپی مو بود. ناگهان از بین رفت.

آرایشگاه معروف زنانه در میرداماد : فصل دوم. کیپ ورد – گوش دیونیسیوس – اخبار ناخوشایند – مرخصی فرانسوی – خشم کاپیتان – یک خراش. سه چهار روز گذشته پروتئین تراپی مو بود و هوا هر روز خوشمزه تر از قبل به نظر می رسید. هوگلی به آرامی و به سرعت قبل از وزش باد به سرعت حرکت بیبی لایت مو کرد و در صبح پنجمین صبح اطلاع بالیاژ مو داده کراتینه مو شد.

لینک مفید : بهترین آرایشگاه زنانه در ونک تهران

که جزایر کیپ ورد در معرض دید لایت و هایلایت مو هستند. اما با نزدیک کراتینه مو شدن به زمین، آسمان غلیظ و مه آلود کراتینه مو شد. و قبل از ظهر پروتئین تراپی مو بود که آنها به اندازه کافی نزدیک کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه