↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

آرایشگاه زنانه قیمت مناسب

آرایشگاه زنانه قیمت مناسب | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت آرایشگاه زنانه قیمت مناسب را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آرایشگاه زنانه قیمت مناسب را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

آرایشگاه زنانه قیمت مناسب : با چشم‌اندازی الهام‌بخش از برکه‌های آینه‌مانند و جویبارهای درخشان. و البته من از پارک های بزرگ یک شهر بزرگ لذت می برم. اما برای من جذاب تر از زیباتر رنگ مو استمنظره هاید پارک، یا ون کورتلند، یا فیرمونت، یا جکسون، یا پارک جنگلی مکان های کوچکی لایت و هایلایت مو هستند که اینجا و آنجا در دیگ جوشان شهر جمع کراتینه مو شده اند.

رنگ مو : از شکوفه های درخشان در یک طرف سر. در آنجا نشسته پروتئین تراپی مو بودم و به طبیعت پارک های عمومی فکر بیبی لایت مو کردم که چه مکان های دلپذیری لایت و هایلایت مو هستند. چیز باشکوه، «سیستم‌های پارک» رنگ مو استادانه، که به موجب آن می‌توانید کیلومترها در شهری کثیف بپیمایید، و در میان نخلستان‌ها و چمن‌زارها و دل‌آهن‌های بزرگ حرکت کنید.

آرایشگاه زنانه قیمت مناسب

آرایشگاه زنانه قیمت مناسب : این ها بخش دوست داشتنی خیابان ها لایت و هایلایت مو هستند – آنها سالن های کوچک خیابان ها لایت و هایلایت مو هستند. در اینجا تماس‌ها گرفته می‌نانو کراتین مو شود، و نوزادان خود را آفتاب می‌گیرند – آنها این پارکت‌ها، زندگی اجتماعی و خانگی‌شان را در زیر آسمان‌های دموکراتیک تمام دکلره مو دارند. اکنون به زودی زمانی رنگ مو است که با شادی این قطعات فضای باز را در زندگی پرشور شهر تماشا کنیم.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

بهار در بوستون کامن و میدان یونیون بیشتر از این کشور جذاب رنگ مو است. دسته‌ای از شاخه‌های سبز که در برابر دیوارهای دره‌ای از فولاد و سنگ دیده می‌شوند – باید در شهر پروتئین تراپی مو بود تا لطافت بهار را چشید. و هنگامی که تابستان فرا می رسد و (در آب و هوای شرقی ما) تمام شهر زیر پوششی از گرد و غبار و گرمای کراتینه مو شدید غرق می نانو کراتین مو شود.

آرایشگاه زنانه قیمت مناسب : آنگاه فرد به یکی از این مناطق کوچک سبزه با طراوت روحی که با آن در ساعت غذا خوشامد می گوید، می رسد. ظاهر یک سالاد خوب، خنک و سبز رنگ مو است. از صندلی خود در میدان پورتسموث برخرنگ مو استم و بقیه روز را در خیابان ها سرگردان بیبی لایت مو کردم. فصل یازدهم مناقصه آقای. چسترتون خداحافظ در یادداشت HE، که کاملاً غافلگیرکننده پروتئین تراپی مو بود.

  آرایشگاه زنانه در اقدسیه

نوشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود: «شوهرم پیشنهاد می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که اگر کار بهتری برای انجام بالیاژ مو دادن ندارید، احتمالاً چهارشنبه عصر حدود ساعت هشت و نیم به ما نگاه کنید.» خانم چسترتون در ادامه با بالیاژ مو دادن آدرس گفت که آنها برای هفته آخر اقامتشان در اینجا یک آپارتمان کوچک به آنها قرض بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودند. او از آقای وولکات و جرالد رنگ مو استنلی لی خورنگ مو استه پروتئین تراپی مو بود.

آرایشگاه زنانه قیمت مناسب : که بیایند… “ما فقط می توانیم به شما قول بدهیم که سیگار بکشید و صحبت کنید.” وقتی با عجله به سمت اتوبوس می رفتم فکر می بیبی لایت مو کردم که آیا وقت دارم کفش هایم را براق کنم. دقیقاً ساعت تعیین کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که به جایی رسیدم که به عنوان در انتخاب بیبی لایت مو کردم. مرد سالن اعلام بیبی لایت مو کرد که “بیرون رفته رنگ مو است.” من اصرار بیبی لایت مو کردم که مرد سالن تلفن تماس بگیرد.

او پس از مدتی گفت: “جوابی نیست” و تلفن را قطع بیبی لایت مو کرد. حالا نظر شما در مورد آن چیست! خوب، من قدم می زنم و کمی بعد برمی گردم. همانطور که در حال دور زدن گوشه پروتئین تراپی مو بودم و برمی گشتم، چهره ای چالاک و گرد را دیدم، با درخششی از پیراهن سفید در نیمه تاریکی، به جای فرود آمدن به محوطه روشن، پله های تاریک را بالا می برد.

آرایشگاه زنانه قیمت مناسب : شبیه آقای وولکات پروتئین تراپی مو بود. اگر اینطور پروتئین تراپی مو بود، آقا اشتباه می بیبی لایت مو کرد، به او زنگ زدم. مرد سالن گفت: “او برنگشته رنگ مو است”، اما با خورنگ مو استه های ما موافقت بیبی لایت مو کرد تا دوباره زنگ بزنیم. بدون پاسخ. او در پاسخ به سوال ما گفت: حدود یک ساعت پیش پروتئین تراپی مو بود که بیرون رفت. من و آقای وولکات که آنجا ایستاده پروتئین تراپی مو بودیم چندین نظریه ساختیم. یکی این پروتئین تراپی مو بود.

  سالن زیبایی قصر صدف در نازی اباد

که آقای چسترتون تا به حال قصد بازگشت داشت اما زمان را گم بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. دیگری این پروتئین تراپی مو بود که احتمالاً خانم چسترتون ما را دعوت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و از اطلاع آقای چسترتون غافل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. “آیا آقای سومی اینجا پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است؟” پرسیدیم یعنی آقای لی. نه. رفتیم قدم بزنیم. ساعت نه پروتئین تراپی مو بود. و رفتار آقای وولکات نشان می بالیاژ مو داد که او تمایل رنگ مو دارد تا از مرد سالن انتقام بگیرد.

آرایشگاه زنانه قیمت مناسب : آیا او، مرد سالن، مطمئن پروتئین تراپی مو بود که همه چیز را درست می داند؟ “حتما” او سر تکان بالیاژ مو داد. “این آپارتمان آقای کوشمن رنگ مو است.” آپارتمان آقای کوشمن! در آن صورت، اگر در جای اشتباهی اشتباه می بیبی لایت مو کردیمتمام این مدت! “آقای چسترتون!” آقای وولکات غرش بیبی لایت مو کرد. بله بله؛ فهمید که … آقا دیروز وارد کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. طبق یادداشتی که از خانم چسترتون داشتم درست پروتئین تراپی مو بود.

بنابراین ما از مرد خورنگ مو استیم که تلاش دیگری در تلفن انجام دهد. آه!… چیزی شنید. او زیر لب زمزمه بیبی لایت مو کرد: “اشکال نرنگ مو دارد.” “آنها آنجا لایت و هایلایت مو هستند.” همانطور که از ماشین پیاده کراتینه مو شدیم، آقای چسترتون در حال پر بیبی لایت مو کردن سالن کوچک پروتئین تراپی مو بود. او حالتی داشت که من آن را کمان می‌دانستم، اما بعداً در حالی که او در مورد آپارتمان به این سو و آن سو می‌چرخید.

آرایشگاه زنانه قیمت مناسب : متوجه کراتینه مو شدم که او همیشه در خلوت خانه‌اش آن طرف راه می‌رود. وقتی وارد اتاق کراتینه مو شدیم، خانم چسترتون به ما سلام بیبی لایت مو کرد، آقای چسترتون پشت سر ما رد کراتینه مو شد و به زمزمه خوشامدگویی که تا حدودی صدای جویبار بازیگوش داشت ادامه بالیاژ مو داد. خانم چسترتون خودش را پشت میز چای گذاشت. آقای چسترتون با سیگار چوبی می‌چرخید.

  سالن زیبایی هانی سعادت آباد

او صندلی راحتی بزرگ کنار چراغ رومیزی برقی را که نمی‌توان انکار بیبی لایت مو کرد که در آن نشسته پروتئین تراپی مو بود، رد بیبی لایت مو کرد، اما مجبور کراتینه مو شد به آن برگردد. در عذرخواهی از دیر رسیدن ما به مشکلات خود در کشف او اشاره بیبی لایت مو کردیمآقای چسترتون از این شرایط گیج کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. سرش را تکان بالیاژ مو داد و (ظاهراً اشاره به مرد سالن داشت) گفت که اصلاً قادر به درک “آن خارجی” نیست. “اون خارجی؟” به مرد انگلیسی لبخند زدیم.

آرایشگاه زنانه قیمت مناسب : من فکر می کنم به احتمال زیاد دلیل این که او صدای زنگ های قبلی ما را نشنیده پروتئین تراپی مو بود این پروتئین تراپی مو بود که با سیستم زنگ های آپارتمان آشنا نپروتئین تراپی مو بود. او اعلام بیبی لایت مو کرد که آنها بیرون نرفته پروتئین تراپی مو بودند. آه بله! آنها نیز مدتی پیش بیرون رفته پروتئین تراپی مو بودند تا چیزی برای خوردن بیاورند. او گفت: «ما در اینجا کمپ می زنیم، به شیوه ای نسبتاً بوهمی. آیا آنها از آن به عنوان تغییر زندگی در هتل های مد روز لذت نمی بردند؟ آه بله! خیلی زیاد.

آنها تعجب آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که آیا آقای لی نمی آید. آره؛ وقتی آن روز بعد از ظهر او را در باشگاه دیدم، او به من اطمینان بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود که لایت و هایلایت مو هست. در واقع، ما بحث بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودیم که چه بپوشیم، و در مورد کت های شام به توافق رسیده پروتئین تراپی مو بودیم. آقای چسترتون یک کت بریده بافته از مواد نمدی مانند (در دامن بسیار چروکیده) و شلوار راه راه تیره با کیفیت سفت پوشیده پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه