نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

پروتئین تراپی مو | بورن لیدی | رنگ مو

رنگ مو | بورن لیدی

فرق پروتئین تراپی با کراتینه

فرق پروتئین تراپی با کراتینه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت فرق پروتئین تراپی با کراتینه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با فرق پروتئین تراپی با کراتینه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

13 ژانویه 2024

فرق پروتئین تراپی با کراتینه : که کراوات بپوکراتینه مو شد، لحظه ای که یک بار قبل از عمل او را به اتاق عمل برده پروتئین تراپی مو بودند، روزی که شجاعتش را جمع بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و تصمیم گرفت می تواند بخرد «دکل کوچک» قبر، مضطرب، چشمان مهربان رنگ مو استرنگ به عنوان صبحی که دویده پروتئین تراپی مو بود به میز اچ بیبی لایت مو کردن خم کراتینه مو شد تا خیابان شفتسبری و آن را از دست بالیاژ مو داد.

رنگ مو : و الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنداکتور داشت خندید، آن ساعت با مارادیک در باشگاه، نورها، عطرها، سرما مه دهان، بینی، چشمانش را غرق می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – سپس فضای سرد، الف باد خروشان و سکوت . . . بعد از آن چقدر عجیب به نظر می رسید – و چند ساعت بعد به نظر می رسید باید چند ثانیه طول بککراتینه مو شد.

فرق پروتئین تراپی با کراتینه

فرق پروتئین تراپی با کراتینه : برای اینکه بفهمم او هنوز زندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند بازوها درد می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند انگار که یک دندان درد کشیده پروتئین تراپی مو بودند، و او هنوز به آن دسته های علف چسبیده پروتئین تراپی مو بود. او نوعی شگفتی داشت رنگ مو استقامت او، و حالا، ناگهان، یک شگفتی رنگ مو است که چرا او این کار را انجام می دهد. ارزشش را داشت؟ چقدر این انرژی احمقانه! چه بهتر که اجازه بدهید خودش برود و بخوابد، بخوابد.

لینک مفید : پروتئین تراپی مو

مجموعه ای از پوچ ترین عکس ها – روزهایی در جنگل های بهاری در حال جمع بیبی لایت مو کردن گل ها، مادر و پدرش به چیزی کودکانه می خندند که او گفته پروتئین تراپی مو بود، یک نوار موسیقی از یک کمدی موزیکال، Erda حضور در مقابل ووتان در زیگفرید، شبی که او به یک مهمانی شام و فراموش بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

فرق پروتئین تراپی با کراتینه : خوابیدن و رهایی از آن چقدر خوشمزه رنگ مو است درد، سرما، مه آب پز! با آن، یکی از چمن‌هایی که به آن چسبیده پروتئین تراپی مو بود پرید اندکی، و تمام روح او در انرژی خود برای حفظ آن فعال پروتئین تراپی مو بود زندگی که اما حالا فکر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود دور بریزد. با مبارزه ای که او تصور می بیبی لایت مو کرد نمی تواند برخیزد.

  پروتئین تراپی سرد مو در خانه

لینک مفید : پروتئین تراپی مو برای زنان باردار

او بدن خود را بالا کشید در برابر سراشیبی تا زمینی که به آن چسبیده پروتئین تراپی مو بود بتواند بهتره وزنش رو مهار کنه سپس در آنجا رنگ مو استراحت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، انگشتانش عمیق می شوند. او به خاک صخره، سرش را به صخره فشار بالیاژ مو داد دعایی بیبی لایت مو کرد: “خداوندا، حالا به من کمک کن.

فرق پروتئین تراپی با کراتینه : من زندگی ای دارم که فایده چندانی برای آن نداشته رنگ مو است دنیا، اما من، در همین روزگار، کاربردهایی را که می‌توانم بهتر دیده‌ام آن را قرار دهید. از این به من کمک کن، به من قدرت بده تا زندگی کنم و من تلاش خواهم بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : پروتئین تراپی یا کراتین

بیکاری و خودخواهی و پستی ام را رها کن و مردی شایسته تر باش. پروردگارا، من نمیدانم که لایت و هایلایت مو هستی یا نه، اما اگر نزدیک لایت و هایلایت مو هستی من، حداقل همین الان به من کمک کن تا مرگم را شایسته تحمل کنم، اگر چنین باکراتینه مو شد، و اگر بخواهم دوباره آن را به دست بیاورم، زندگی ام را برای یک هدف واقعی زندگی کنم.

[protein]

فرق پروتئین تراپی با کراتینه : آمین.” سپس دعای پروردگار را تکرار بیبی لایت مو کرد. بعد از آن به نظر می رسید ساکت کراتینه مو شد آسایش زیادی برای او به وجود آمد به طوری که دیگر هیچ چیزی نداشت از اضطراب، قلبش آرام می‌تپید و فقط در آنجا رنگ مو استراحت می‌بیبی لایت مو کرد، منفعل برای موضوع “اگر مرگ بیاید” با خودش فکر بیبی لایت مو کرد، “من این را باور دارم بسیار سریع خواهد پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : پروتئین تراپی مو بعد از دکلره

  پروتئین تراپی مو با مواد طبیعی در خانه

من چیزی بیشتر از آنچه که همین الان احساس بیبی لایت مو کردم احساس نخواهم بیبی لایت مو کرد اول سقوط بیبی لایت مو کرد من به اندازه دندان درد نخواهم پروتئین تراپی مو بود. من لایت و هایلایت مو هستم هیچ کس را در تمام دنیا که وجودش خالی باکراتینه مو شد باقی نمی ماند زیرا رفته ام. لایت و هایلایت مو هستر بعد از امشب، در هر صورت، هرگز نخواهم دید دوباره، و من خوش شانس لایت و هایلایت مو هستم.

فرق پروتئین تراپی با کراتینه : زیرا قبل از مرگ، توانسته ام واقعیت زندگی، عشق چیست و اهمیت بالیاژ مو دادن به دیگران را بیشتر از آن احساس کنید خودم.” او کاملاً آرام پروتئین تراپی مو بود. دسته علف ها دوباره کشیده کراتینه مو شد. پاهایش بی‌حس پروتئین تراپی مو بودند و حس کنجکاوی یکی از چکمه‌هایش را داشت لیز خورد و آن یک پا، به سبکی پر، در حال وزش پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : بهترین مرکز پروتئین تراپی مو در کرج

شل در هوا بعد به نظرش رسید – و حالا انگار نیمه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود خوابیده، در رویا کار می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – کسی خیلی آرام فشار می‌آورد او را به سمت بالا حداقل داشت بلند می کراتینه مو شد. دستانش یکی یکی از دستانشان رفتند توده‌های علف و پناهگاهی بالاتر، ابتدا یک صخره بیرون زده.

فرق پروتئین تراپی با کراتینه : سپس یک خاک ضخیم، سپس یک دسته صورتی دریایی. در مدتی دیگر، او قلب او اکنون دوباره با یک انتظار هیجان‌انگیز جدید می‌تپد، سرش روی زمین به فضا پرتاب کراتینه مو شد. با آخرین اصرار دیوانه وار او تمام بدنش را جمع بیبی لایت مو کرد و یک بار دیگر در مسیری امن دراز کشید.

لینک مفید : آیا پروتئین تراپی مو در بارداری ضرر رنگ مو دارد

اکنون با مشکل جدیدی روبرو کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود زیرا بدنش از حرکت خودداری می بیبی لایت مو کرد. او نداشت بدن، چیزی که او بتواند روی آن برای عمل حساب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. سعی بیبی لایت مو کرد خودش را پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند در ارتباط با آن، سعی بیبی لایت مو کرد روی زانوهایش تکیه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  بهترین مارک پروتئین تراپی مو قیمت

فرق پروتئین تراپی با کراتینه : اما همینطور پروتئین تراپی مو بود هر چند که او تماماً در مه پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و خودش تبدیل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود اکنون در مه و بخار. بعد این گذشت و یک بار دیگر خزید رو به جلو. گوشه ای پیچید و دوباره زنگ لیدون را دید. عجیب پروتئین تراپی مو بود چطور عمیقاً این صدا به او اطمینان بالیاژ مو داد. او در یک دنیا تنها پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : قیمت پروتئین تراپی مو در سالن تهران

کاملا مرده او مانند قهرمان هاردی، منظره آن را نداشت سخت پوست تا او را با زندگی ابدی پیوند دهد. اما این ناگهانی، غمگین، صدای آلایت و هایلایت مو هسته مانند موجودی متروک، که برای جفتش گریه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، او را بار دیگر به واقعیت رساند.

فرق پروتئین تراپی با کراتینه : زنگ اصرار و بسیار پروتئین تراپی مو بود با صدای بلند از میان مه به سمت او تاب خورد و در گوشش زنگ زد محو کراتینه مو شدن دوباره در فاصله او با صدای بلند صحبت می بیبی لایت مو کرد، همانطور که مردان وقتی لایت و هایلایت مو هستند در تنگناهای ناامید: “خب زنگ قدیمی” او گریه بیبی لایت مو کرد، “من هنوز کتک نزده ام، می بینید.

لینک مفید : پروتئین تراپی یا کراتین مو

آنها هر کاری که از دستشان بر می آمد انجام بالیاژ مو دادند تا من را تمام کنند، اما من دوباره برگشتم. تو به این راحتی از شر من خلاص نمی شوی، می دانی. میتونی بیای و نگاه کن اگر دوست داری من اینجا لایت و هایلایت مو هستم، بالاخره برای شما شرکت می کنم.” نسیم کمی در چشمانش می وزید و این او را تشویق می بیبی لایت مو کرد. اگر فقط باد بلند می کراتینه مو شد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه