↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو جو گندمی زنانه

رنگ مو جو گندمی زنانه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو جو گندمی زنانه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو جو گندمی زنانه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

17 آوریل 2024

رنگ مو جو گندمی زنانه : از هر طرف چشمانش را از هر سو به چشمانش می‌دید، فریاد زد. این منظره بسیار شگفت انگیز پروتئین تراپی مو بود. اما چشمانش کاملا باز پروتئین تراپی مو بود و سعی می بیبی لایت مو کرد همزمان به هر طرف نگاه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا چیزی را از دست ندهد. مرد پشمالو نسبتاً از آنچه دید متحیر کراتینه مو شد، زیرا ساختمان های زیبا و برازنده با صفحات طلا پوشانده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و با زمردها آنقدر زیبا و باارزش پوشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که در هر نقطه دیگری از جهان، هر یک از آنها ارزش ثروت زیادی داشت.

مو : زیرا غذای زیادی می‌خورد؛ و فکر نمی‌کنم حتی اگر گرسنه پروتئین تراپی مو بود به کسی صدمه بزند.» ببر زمزمه بیبی لایت مو کرد: ساکت، دوروتی. “اگر محتاط تر نباشی، آبروی من را از بین خواهی برد. این چیزی نیست که ما بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم، بلکه این چیزی رنگ مو است که مردم فکر می کنند ما بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم، در این دنیا اهمیت رنگ مو دارد. من مطمئن لایت و هایلایت مو هستم.” 18. شهر زمرد حالا بقیه بالا آمدند و چوب‌دار حلبی صمیمانه به شیر و ببر سلام بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو جو گندمی زنانه

رنگ مو جو گندمی زنانه : جادوگر یک بار به او جرأت بالیاژ مو داد و بخشی از آن برای او باقی مانده رنگ مو است.” شیر با وقار فراوان در برابر پولی تعظیم بیبی لایت مو کرد. او گفت: “تو خیلی دوست داشتنی لایت و هایلایت مو هستی عزیزم.” “امیدوارم وقتی بهتر آشنا کراتینه مو شدیم با هم دوست باشیم.” دوروتی ادامه بالیاژ مو داد: “و این ببر گرسنه رنگ مو است.” او می‌گوید که مشتاق خوردن بچه‌های چاق رنگ مو است، اما حقیقت این رنگ مو است که او هرگز گرسنه نیست.

  کیت رنگ مو زنانه نفیس

وقتی دوروتی برای اولین بار دست او را گرفت و به سمت جانوران بزرگ برد، باتن برایت از ترس فریاد زد. اما دختر اصرار داشت که آنها مهربان و خوب لایت و هایلایت مو هستند، و بنابراین پسر آنقدر شجاعت پیدا بیبی لایت مو کرد که دستی به سر آنها بزند. بعد از اینکه آنها به آرامی با او صحبت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و او به چشمان باهوش آنها نگاه بیبی لایت مو کرد ترس او کاملاً ناپدید کراتینه مو شد و آنقدر از حیوانات خوشحال کراتینه مو شد.

که می خورنگ مو است نزدیک آنها بماند و هر دقیقه موهای نرم آنها را نوازش الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در مورد مرد پشمالو، اگر به تنهایی یا در هر کشور دیگری با جانوران ملاقات می بیبی لایت مو کرد، ممکن پروتئین تراپی مو بود می ترسید، اما شگفتی های بسیاری در آن وجود داشت. سرزمین اوز که دیگر به راحتی غافلگیر نمی کراتینه مو شد و دوستی دوروتی برای شیر و ببر کافی پروتئین تراپی مو بود تا به او اطمینان دهد که آنها همراهان امنی لایت و هایلایت مو هستند.

رنگ مو جو گندمی زنانه : توتو با خوشحالی به شیر ترسو پارس بیبی لایت مو کرد، زیرا او این جانور قدیم را می‌شناخت و او را دوست داشت، و دیدن این که شیر با چه ملایمتی پنجه‌ی بزرگش را بالا برد تا دستی به سر توتو بزند، خنده‌دار پروتئین تراپی مو بود. سگ کوچولو بوی بینی ببر را می بالیاژ مو داد و ببر مؤدبانه پنجه هایش را تکان بالیاژ مو داد. بنابراین آنها به احتمال زیاد به دوستان محکم تبدیل کراتینه مو شدند. تیک توک و بیلینا این جانوران را به خوبی می شناختند.

بنابراین فقط به آنها روز خوش را تبریک گفتند و از سلامتی آنها پرسیدند و در مورد شاهزاده اوزما جویا کراتینه مو شدند. اکنون مشاهده کراتینه مو شد که شیر ترسو و ببر گرسنه ارابه طلایی باشکوهی را پشت سر خود می کشند که با طناب های طلایی به آن بسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. بدنه ارابه از بیرون با طرح های خوشه ای از زمرد درخشان تزئین کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، در حالی که داخل آن با ساتن سبز و طلایی پوشانده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو نسکافه ای جدید

بالشتک های صندلی ها از جنس مخمل سبز رنگ طلا دوزی کراتینه مو شده با تاجی پروتئین تراپی مو بود که در زیر آن قرار داشت. یک مونوگرام “چرا، ارابه سلطنتی خود اوزما رنگ مو است!” دوروتی فریاد زد. شیر ترسو گفت: بله. اوزما ما را فرستاد تا اینجا با شما ملاقات کنیم، زیرا می ترسید که از راه رفتن طولانی خود خسته شوید و آرزو بیبی لایت مو کرد که شما به سبکی وارد شهر شوید که در درجه عالی شما قرار می گیرد. “چی!” پولی گریه بیبی لایت مو کرد.

با کنجکاوی به دوروتی نگاه بیبی لایت مو کرد. “آیا شما متعلق به اشراف لایت و هایلایت مو هستید؟” کودک گفت: “من فقط در اوز لایت و هایلایت مو هستم، چون اوزما از من یک شاهزاده خانم بیبی لایت مو کرد، می دانید. اما وقتی در خانه در کانزاس لایت و هایلایت مو هستم، فقط یک دختر روستایی لایت و هایلایت مو هستم و باید در مورد خرخر بیبی لایت مو کردن کمک کنم و آن را پاک کنم. ظرف‌ها در حالی که عمه ام آنها را می‌شوید.

آیا باید به شستن ظروف روی رنگین کمان کمک کنی، پولی؟ پلی کروم با لبخند پاسخ بالیاژ مو داد: نه عزیزم. دوروتی گفت: “خب، من هم مجبور نیستم در اوز کار کنم.” “هر چند وقت یکبار پرنسس پروتئین تراپی مو بودن بسیار سرگرم کننده رنگ مو است، اینطور فکر نمی کنی؟” شیر گفت: «دوروثی و پلی کروم و باتن-برایت همگی باید سوار ارابه شوند. پس عزیزان من وارد شوید و مواظب باشید طلاها را خدشه دار نکنید یا پاهای خاکی خود را روی گلدوزی نگذارید.

  رنگ موی تنباکویی صورتی

رنگ مو جو گندمی زنانه : باتن-برایت از سوار کراتینه مو شدن پشت چنین تیم فوق العاده ای خوشحال پروتئین تراپی مو بود، و به دوروتی گفت که این باعث می نانو کراتین مو شود احساس الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند یک بازیگر در یک سیرک رنگ مو است. وقتی قدم‌های حیوانات آنها را به شهر زمرد نزدیک‌تر می‌بیبی لایت مو کرد، همه با احترام به بچه‌ها تعظیم می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، همچنین در مقابل مرد چوب‌دار حلبی، تیک‌توک و مرد پشمالو که پشت سرشان می‌آمدند، تعظیم آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. مرغ زرد پشت ارابه نشسته پروتئین تراپی مو بود.

جایی که می‌توانست در حین سوار کراتینه مو شدن جوجه‌های شگفت‌انگیزش به دوروتی بیشتر بگوید. و بنابراین ارابه بزرگ سرانجام به دیوار بلندی که شهر را احاطه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود رسید و جلوی دروازه های باشکوه پر از جواهرات ایستاد. اینها توسط مرد کوچکی با ظاهری شاد که عینک سبز روی چشمانش زده پروتئین تراپی مو بود باز کراتینه مو شد. دوروتی او را به‌عنوان نگهبان دروازه‌ها به دوستانش معرفی بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو جو گندمی زنانه : آنها متوجه کراتینه مو شدند که دسته بزرگی از کلیدها روی زنجیر طلایی آویزان کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. ارابه از دروازه‌های بیرونی به داخل اتاقک قوسی شکل ظریفی که در دیوار ضخیم ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، و از دروازه‌های داخلی به خیابان‌های شهر زمرد عبور بیبی لایت مو کرد. پلی کروم در حالی که در این شهر باشکوه و باشکوه که هرگز مشابه آن حتی در سرزمین پریان کشف نکراتینه مو شده رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه