↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی تنباکویی فندقی

رنگ موی تنباکویی فندقی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی تنباکویی فندقی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی تنباکویی فندقی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی تنباکویی فندقی : او پاسخ می بالیاژ مو داد که هیچ چیز بیشتر از امضای چنین قراربالیاژ مو دادهایی برای او لذت نمی برد. اما آنها باید اوراق قرضه اروپایی خود را به دلارهای خوب آمریکایی تبدیل کنند و با این دومی به او بپردازند.

رنگ مو : بله، وقتی در یک ماشین راحت نشسته اید، ممکن رنگ مو است آن را با سرزمین پریان اشتباه سامبره مو بگیرید. باید به خود یادآوری می‌بیبی لایت مو کردی که ارتشی از مردان در اینجا کار می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، در شیفت‌های دوازده ساعته سخت کار می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و در خطر جان و اندام پروتئین تراپی مو بودند. همچنین باید کشش و کشش، دسیسه و خیانت، ویرانی و امیدهای از بین رفته را به خاطر بسپارید.

رنگ موی تنباکویی فندقی

رنگ موی تنباکویی فندقی : باید درنگ مو استان های بابا را می شنید که چه بر سر بچه های کوچک می آمد، هزاران سرمایه گذار که مثل پروانه ها به سمت شعله شمع به میدان آمده پروتئین تراپی مو بودند. سپس سرزمین پریان شما به یک کشتارگاه تبدیل کراتینه مو شد، جایی که بسیاری از آنها برای صرف صبحانه معدود به سوسیس تبدیل کراتینه مو شدند! پدر الان یک دفتر بزرگ داشت.

با یک مدیر و یک دوجین کارمند، و مثل ناخدای یک کشتی جنگی در برج جنگی اش می نشست. هر اتفاقی که ممکن پروتئین تراپی مو بود برای بقیه بیفتد، پدر مراقب خودش و خودش پروتئین تراپی مو بود. او به عنوان بزرگترین اپراتور مستقل در این زمینه شناخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و همه جور مردم با پیشنهادات به سراغش می آمدند. طرح‌های جدید، شگفت‌انگیز و درخشان – با شهرت پدر برای رنگ مو استحکام.

او می‌توانست یک شرکت ده یا بیست میلیون دلاری را سازماندهی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و عموم سرمایه‌گذاران به سمت او سرازیر شوند. اما پدر همه این چیزها را رد بیبی لایت مو کرد. او به بانی گفت، تا زمانی که بانی بزرگ نانو کراتین مو شود، صبر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و با این کار آموزش و پرورش در اینجا به پایان می رسد. آنها تا آن زمان انبوهی از پول نقد خواهند داشت و کاری مطمئن به اندازه کافی بزرگ انجام می بالیاژ مو دادند.

  رنگ مو بلوند روشن با دکلره

و بانی گفت خیلی خوب، این برای او مناسب پروتئین تراپی مو بود. او امیدوار پروتئین تراپی مو بود که «چیزی بزرگ» در بهشت ​​باکراتینه مو شد، زیرا در آن صورت او سهمی واقعی در آن خواهد داشت. پدر گفت، مطمئناً، مزرعه واتکینز کشف او پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است، و وقتی آنها برای حفاری آنجا بیایند، چاه به نام راس جونیور شناخته می نانو کراتین مو شود. آنها هیچ حرکتی در آنجا انجام نبالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودند. آنها منتظر پروتئین تراپی مو بودند.

رنگ موی تنباکویی فندقی : به دلیل یک لغزش ناگوار در مذاکرات برای زمین. سرنوشتی ناخوشایند اراده بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود که آقای بندی، صاحب تراکت بزرگ باندی، در روزی که آقای هارداکر گزینه های خود را جمع آوری بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، از خانه دور کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. و وقتی آقای بندی برگشت و از خریدهای ناگهانی مطلع کراتینه مو شد، مشکوک کراتینه مو شد و تصمیم گرفت که زمینش را حفظ الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. حداقل به همین اندازه پروتئین تراپی مو بود.

زیرا او قیمت خود را از پنج دلار در هر جریب به پنجاه دلار افزایش بالیاژ مو داد! چیزی که این را به خصوص بد بیبی لایت مو کرد، تراکت درست در کنار بخش قرار داشت. بیش از هزار جریب پروتئین تراپی مو بود و نزدیک جایی پروتئین تراپی مو بود که بابا و بانی نفت را پیدا بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند – در واقع، پدر فکر می بیبی لایت مو کرد که رگه نفت در زمین آقای بندی رنگ مو است، او بدون بررسی نمی توانست مطمئن باکراتینه مو شد.

  رنگ مو فندقی دودی

بابا گفت صبر می کنند و می گذارند آقای بندی چند سال در ترشی بماند. مثل گربه ای پروتئین تراپی مو بود که در حال تماشای یک سوراخ گوفر پروتئین تراپی مو بود و اول خسته می کراتینه مو شد. بانی پرسید آقای باندی، گربه یا گوفر کدام رنگ مو است؟ و پدر پاسخ بالیاژ مو داد که اگر کسی جیم راس را با یک گوفر اشتباه گرفت، سعی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند اشتباهش را به آنها نشان دهد. پس منتظر پروتئین تراپی مو بودند. روزی آن اقوام افسانه ای پدر، که معلول پروتئین تراپی مو بود.

به آن تپه های سنگی می آمد و از چند هزار بز مراقبت می بیبی لایت مو کرد. و در عین حال اکثر مزارع به افرادی که قبلاً آنها را داشتند اجاره بالیاژ مو داده کراتینه مو شد. سه یا چهار جای خالی پروتئین تراپی مو بود، اما پدر نگران این نپروتئین تراپی مو بود. او گفت که آنها را به بلدرچین می‌سپارد و به آقای هارداکر می‌گوید که در کل دوازده هزار جریب که خریده پروتئین تراپی مو بود، هزار تابلوی “ممنوع از تجاوز” را نصب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا با رفتار پرخور بابا نسبت به شکارهای کوچک، آقای بندی را تحت تاثیر قرار دهد.

بخش بزرگی از جهان متمدن به جنگ رفته پروتئین تراپی مو بود. روزنامه‌هایی که پدر و بانی می‌خواندند، خود را به پوسترهایی تبدیل آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، با سرهای رنگ مو استریمر در سراسر صفحه، که هر روز از نبردها و مبارزاتی که در آن هزاران و شاید ده‌ها هزار مرد جان خود را از دست بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودند، می‌گفتند. برای مردم کالیفرنیا، آنقدر صلح‌آمیز و مرفه، این درنگ مو استان «چیزهای دوردست قدیمی و ناخوشایند» پروتئین تراپی مو بود.

که نمی‌توان آن را برای خود واقعی بیبی لایت مو کرد. آمریکا رسما اعلام بی طرفی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. به این معنی که در کلاس “رویبالیاژ مو دادهای جاری”، جایی که بانی از آنچه در جهان می گذرد یاد گرفت، از معلم انتظار می رفت که به طور عینی با جنگ برخورد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و هر کودکی را که نسبت به هر کودک دیگری توهین حزبی ابراز می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، سرزنش الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. برای مردان تجاری مانند پدر این بدان معنا پروتئین تراپی مو بود.

  نمونه رنگ موی طلایی

که از هر دو طرف پول در می آورند. آنها مستقیماً به متفقین می‌فروختند، و از طریق عواملی در هلند و اسکاندیناوی به قدرت‌های مرکزی می‌فروختند، و وقتی انگلیسی‌ها سعی می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند با محاصره جلوی این کار را بگیرند، زوزه‌ای بلند می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. قیمت “گاز” البته بلافاصله شروع به افزایش بیبی لایت مو کرد. به نظر بانی یک چیز نسبتاً وحشتناک به نظر می رسید.

رنگ موی تنباکویی فندقی : که میلیون ها میلیون بابا باید از رنج جمعی بقیه جهان چند برابر نانو کراتین مو شود. اما بابا گفت این آشغال رنگ مو است، این تقصیر او نپروتئین تراپی مو بود که مردم اروپا اصرار داشتند که بجنگند، و اگر چیزهایی را که او باید بفروکراتینه مو شد می خورنگ مو استند، قیمت بازار را به او می بالیاژ مو دادند. وقتی دلالان نزد او می‌آمدند و نشان می‌بالیاژ مو دادند که چگونه او با مقدار زیادی پول نقد می‌تواند سریعاً جابه‌جا نانو کراتین مو شود.

کفش یا کشتی بخرد، واکس مهر و موم یا سایر وسایل جنگی بخرد، پدر پاسخ می‌بالیاژ مو داد که او یک تجارت را بلد رنگ مو است. که نفت پروتئین تراپی مو بود و با پایبندی به دانسته هایش راه خود را در زندگی باز بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. وقتی نمایندگان قدرت های متخاصم او را به امضای قراربالیاژ مو داد برای تحویل نفت دعوت می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه