↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل موی کوتاه زنانه رنگ شده

مدل موی کوتاه زنانه رنگ شده | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل موی کوتاه زنانه رنگ شده را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل موی کوتاه زنانه رنگ شده را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

مدل موی کوتاه زنانه رنگ کراتینه مو شده : کاوس سلطنتی در آنجا حکومت پادشاهی خود را در اختیار رنگ مو دارد. «در خیمه‌ای که نگهبانان متعدد از آن محافظت می‌کنند، جایی که روسای برجسته جلو و عقب جمع می‌شوند. جایی که اسب‌سواری برای جنگ آماده به نظر می‌رسند.

رنگ مو : اما نتیجه ای بهتر از قبل نداشتند و چیزی جز ناپروتئین تراپی مو بودی یا فرار برای آنها باقی نماند. آنها با انتخاب دومی چرخیدند و سعی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند از سرنوشتی که در انتظارشان پروتئین تراپی مو بود بگریزند. رستم با دیدن این حرکت تند دشمن، راکوش را در تعقیب به جلو راند و اسب مورد علاقه خود را با علاقه و اشتیاق خطاب بیبی لایت مو کرد: «دوست گرانقدر من، سرعتت را پیش ببر، این زمان نیاز مبرم رنگ مو است.

مدل موی کوتاه زنانه رنگ کراتینه مو شده

مدل موی کوتاه زنانه رنگ کراتینه مو شده : تلاش های شگرف او فایده ای نداشت. آلکوس به همان اندازه ناموفق پروتئین تراپی مو بود، اگرچه شجاع ترین شجاع در میان جنگجویان تورانی پروتئین تراپی مو بود. با برخورد با رستم، مغز او با نیزه ای که پهلوان ایرانی به دست داشت سوراخ کراتینه مو شد و از زین خود مرده به زمین افتاد. این دستاورد سیگنال تورانیان را متحیر و وحشت زده بیبی لایت مو کرد، اما آنها تلاش مأیوسانه بیشتری را علیه قهرمان و هفت همراه فاتح او انجام بالیاژ مو دادند.

مرا در میان نزاع دور کن، تا جان آن مستبد را بگیرم، و با گرز و نیزه ام، این دشت غبارآلود را از خون دشمن غرق کنم. ” اسب جنگی که از فریاد اربابش هیجان زده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، آنقدر سریع از دشت عبور بیبی لایت مو کرد که به نظر می‌رسید پرواز می‌بیبی لایت مو کرد، غرور خرخر می‌بیبی لایت مو کرد و یال جاری خود را بالا می‌پراند. و به زودی به سمت آن مستبد رسید، “الان وقت رنگ مو است!” قهرمان فریاد زد: “این ساعتی رنگ مو است که به پیروزی بالیاژ مو داده کراتینه مو شده رنگ مو است” و طناب خود را پرت بیبی لایت مو کرد.

  رنگ مو تیره طلایی

که پادشاه را برای لحظه ای در حلقه خود بستند. اما به زودی، افسوس! پیوند پاره کراتینه مو شد خوشبختانه پادشاه تارتار از بین رفت، محکوم به رنج بردن در آن روز خونین نیست. و رها از مهلکه، با عجله لشکرهایش را از جریان مرزی عبور بالیاژ مو داد و انبوه مردگانش را رها بیبی لایت مو کرد تا زیر پرتو خورشید بپوسند. او با دل ستمگر و ثروت های شکسته به پیش شتافت. او فنجان برایت لذت را خورده پروتئین تراپی مو بود.

اما اکنون، ناآرام، سم با کشش مخلوط کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود! غنیمت اسب‌ها، گنج، زره، غرفه‌ها و چادرها بسیار زیاد پروتئین تراپی مو بود. و هنگامی که همه چیز تأمین کراتینه مو شد، رستم و همراهانش به زمین های ورزشی که قبلاً ذکر کراتینه مو شد بازگشتند و از آنجا با نامه ای از پیروزی بدست آمده به کای-کاوس اطلاع بالیاژ مو داد. پس از دو هفته ماندن در آنجا و رنگ مو استراحت از مشقت های جنگ و لذت بردن از لذت شکار، طرفین برای ادای احترام به پادشاه ایران به خانه بازگشتند: و این زندگی رنگ مو است!

بنابراین فتح و شکست، نورها و سایه‌های صحنه‌های انسانی و اندیشه‌های انسان را تغییر می‌دهد. در حالی که برخی غرق در لذت، از شیرینی ها لذت می برند، برخی دیگر دوباره مصیبت های دنیا را تحمل می کنند. امید در این خانه ضعیف فریب خورده رنگ مو است . یقین و امنیت تنها رویاهایی لایت و هایلایت مو هستند که ذهن زودباور را به سخره می گیرند.

مدل موی کوتاه زنانه رنگ کراتینه مو شده : زمان همه چیز را فرا می گیرد. پس چرا خردمندان باید برای وقایعی که بی‌مقاومت می‌کنند و همه مخالفت‌های فانی را خنثی می‌کنند عزاداری کنند؟ درنگ مو استان سهریب ای کسانی که در کمان‌های دعوت‌کننده‌ی جوانی ساکنید، ساعات زودگذر خود را در شادی بیهوده هدر ندهید، بلکه بگذارید اشک‌های غم غلت بزند و انعکاس غم‌انگیز روح آگاه را پر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  ترکیب رنگ موی کرم تیره

برای بسیاری از مردم بهار جانکاه از دنیا رفته رنگ مو است و بسیاری از گلها شکوفا کراتینه مو شده و پوسیده کراتینه مو شده اند. و زندگی انسان که هنوز به پایان می رسد، در غبار بی ارزش آخرین آرامش خود را می یابد. هنوز دنیای بیهوده سرشار از نزاع و نفرت رنگ مو است و پدر و پسر سرنوشت یکدیگر را تحریک می کنند. و خون خویشاوندان با دستهای خویشاوند ریخته می نانو کراتین مو شود و انتقام نمی خوابد – با مردگان نمی میرد.

و با نور مشکوک، با نزدیک کراتینه مو شدن به یک جنگجو، دست‌هایش را کف می‌زند، با شمشیر برهنه و سپر برافراشته می‌ایستد تا در مقابل دشمن قرار بگیرد. اما رستم اکنون ظاهر می نانو کراتین مو شود و گیو درنگ مو استان راز شگفت زده می شنود. از آنجا قهرمان روی پادشاه منتظر می ماند.

قدرت و شکوه و جلال سهراب چنین می گوید: «این جوانی باشکوه، با قامت بلند و هیکلی باشکوه، در محاصره سران دیده کراتینه مو شد ؛ هیچ منطقه تارتاری قهرمان را به دنیا نیاورد: قسمتی شادتر از زمین پهناور؛ قدبلند، مانند سرو برازنده ای که ظاهر می نانو کراتین مو شود. او مانند سام، شجاع، جبهه جنگجوی او را تربیت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند!» سپس گفت که چگونه، در حالی که ضیافت می درخشید.

زند ناراضی بدون ناله غرق کراتینه مو شد. او گروه های فاتح خود را در یک آرایه نزدیک تشکیل می دهد، و با تشویق شراب، منتظر روز آینده رنگ مو است. هنگامی که اکنون خورشید سپر طلایی او طلوع بیبی لایت مو کرد، و نور دلپذیر در آسمان، شعله ور کراتینه مو شد، سهراب در پست، اندام عصبی او را پوشاند، برای خشم هولناکی که روحش به انتقام شلیک کراتینه مو شد. با عجله مضطرب طناب تسلیم را خم بیبی لایت مو کرد.

حلقه در حلقه، سرنوشت سازتر از شمشیر. دور ابروهایش یک سکان سلطنتی بسته پروتئین تراپی مو بود. اسب بی حوصله او بر زمین مهر می زند. بدین ترتیب مسلح، صعود به جایی که چشم بتواند نیروی متخاصم را ردیابی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و جایگاه هر رهبر را مشخص الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، هژیر را صدا زد، رئیس اسیر را خطاب قرار بالیاژ مو داد. و به این ترتیب مضطرب، آرزوی روحش را بیان بیبی لایت مو کرد: “تو زندانی، اگر صدای آزادی می تواند افسون الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و سیاه چال. تاریکی تو را مملو از زنگ خطر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  زیباترین رنگ موی طبیعی جهان

مدل موی کوتاه زنانه رنگ کراتینه مو شده : آن لیاقت آزادی، از سخت ترین مصیبت ها دوری کن، و آنچه را که می خواهم بدانم پاسخ بده ! هژیر پاسخ بالیاژ مو داد: “اطاعت از خورنگ مو است توست”، “حقیقت را خواهی شنید، هر فرصتی که باکراتینه مو شد، چرا که ستایش چه ادعایی بهتر رنگ مو دارد؟ دروغ، اما به اندوه و شرم می انجامد!” «پس بگو، چه قهرمانانی میزبان دشمن را هدایت می‌کنند، به کجا فرمان می‌دهند، به چه کرامتی می‌بالند.

بگو، کاوس حکومت پادشاهی خود را کجا نگه می‌رنگ مو دارد، توس کجا و گودرز در انتظار اوست؛ گیو، گوستهم، و بهرام. همه تو را می شناسند، و رستم توانا کجرنگ مو است، او کجرنگ مو است، با دقت به اطراف بنگر، نام و قدرت آنها نمایان می نانو کراتین مو شود ، یا مرگ آنی روز حیات تو را به پایان خواهد رساند.» «آن‌جا که پرده‌های پر زرق و برق گسترده می‌شوند، و غرفه‌های تاشو روشن خم می‌شوند.

مدل موی کوتاه زنانه رنگ کراتینه مو شده : تختی پیروزمندانه با پرتوهای یاقوت کپروتئین تراپی مو بود می‌درخکراتینه مو شد، و خورشیدهای طلایی بر پرچم‌ها می‌درخشند؛ پر در مرکز میزبانان – و دور خیمه صد فیل بسته کراتینه مو شده‌اند. گویی با شکوه، قدرت سرنوشت را به سخره گرفته رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه