نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو مناسب پوست سفید و چشم سبز

رنگ مو مناسب پوست سفید و چشم سبز | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو مناسب پوست سفید و چشم سبز را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو مناسب پوست سفید و چشم سبز را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ مو مناسب پوست سفید و چشم سبز : و بالای دروازه پشتی یا بالای ورودی گالری درنگ مو استان دوم (در صورت وجود درنگ مو استان دوم) یک «واجیمه» آویزان رنگ مو است که شیمکازاری بسیار کوچکی رنگ مو است که به شکل تاج گلی پیچیده کراتینه مو شده و با سرخس تزئین کراتینه مو شده رنگ مو است.

رنگ مو : در امتبالیاژ مو داد نمای خانه‌ها تزئین کراتینه مو شده‌اند، و چنان به هم متصل کراتینه مو شده‌اند که به ررنگ مو است یا چپ چیزی را می‌بینید که به نظر می‌رسد تنها یک مایل شیمنوا رنگ مو است. با آویزهای حصیری و کاغذ بالدار سفید گوهی، که در امتبالیاژ مو داد دو طرف خیابان تا جایی که چشم کار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند امتبالیاژ مو داد رنگ مو دارد. پرچم‌های ژاپن که بر روی زمینی سفید دیسک زرشکی بزرگ که نشان سرزمین طلوع خورشید رنگ مو است.

رنگ مو مناسب پوست سفید و چشم سبز

رنگ مو مناسب پوست سفید و چشم سبز : در ماتسوه جشن آن به ویژه جالب رنگ مو است، زیرا شهر قدیمی هنوز بسیاری از آداب و رسوم ماتسوری را حفظ می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که در جاهای دیگر یا منسوخ کراتینه مو شده اند یا به سرعت در حال منسوخ کراتینه مو شدن لایت و هایلایت مو هستند. سپس خیابان ها بسیار تزئین می شوند و همه مغازه ها بسته می شوند. طناب‌های حصیری که از دوران اساطیری نمادهای مقدس شینتو پروتئین تراپی مو بوده‌اند.

بر بالای دروازه‌ها به اهتزاز در می‌آیند. و همان نشان ملی بر روی فانوس های کاغذی بی شماری می درخکراتینه مو شد که به صورت ردیفی در امتبالیاژ مو داد بام یا در سراسر خیابان ها و خیابان های معبد می درخکراتینه مو شد. و قبل از هر دروازه یا درگاهی یک کادوماتسو (“درخت کاج دروازه”) برپا کراتینه مو شده رنگ مو است. به طوری که همه راه ها با رنگ سبز و پر از رنگ روشن رنگ مو است. کادوماتسو بیشتر از چیزی رنگ مو است که از نامش پیدرنگ مو است.

  ترکیب رنگ موی پلاتینه دودی

این کاج جوان یا بخشی از کاج رنگ مو است که با شاخه های آلو و قلمه های بامبو به هم چسبیده رنگ مو است. [2] کاج، آلو، و بامبو رویش هایی با اهمیت نمادین لایت و هایلایت مو هستند. در قدیم از کاج به تنهایی رنگ مو استفاده می کراتینه مو شد. اما از دوران اویی، بامبو اضافه کراتینه مو شد. و در زمان های اخیر درخت آلو. کاج معانی زیادی رنگ مو دارد. اما خوشبختی که عموماً پذیرفته کراتینه مو شده رنگ مو است، رنگ مو استقامت و انرژی موفق در زمان بدبختی رنگ مو است.

همانطور که کاج برگهای سبز خود را هنگامی که درختان دیگر شاخ و برگ خود را از دست می دهند حفظ می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، انسان واقعی نیز شجاعت و قدرت خود را در مصیبت حفظ می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. کاج نیز، همانطور که در جای دیگر گفته ام، نماد پیری کراتینه مو شدید رنگ مو است. هیچ اروپایی نمی تواند معمای بامبو را حدس بزند. این نشان دهنده نوعی جناس در نمادگرایی رنگ مو است. دو نویسه چینی وجود رنگ مو دارد که هر دو ستسو تلفظ می شوند.

رنگ مو مناسب پوست سفید و چشم سبز : یکی نشان دهنده گره یا مفصل بامبو رنگ مو است و دیگری فضیلت، وفاداری، ثبات. بنابراین از بامبو به عنوان یک نشانه شادی آور رنگ مو استفاده می نانو کراتین مو شود. نام «ستسو» اغلب به دوشیزگان ژاپنی بالیاژ مو داده می‌نانو کراتین مو شود، درست همانطور که نام‌های «ایمان»، «فیدلیا» و «کنستانس» به دختران انگلیسی بالیاژ مو داده می‌نانو کراتین مو شود. با این حال، درخت آلو – که من در مقاله‌ای پیشین درباره باغ‌های ژاپنی چیزی از آن به معنای نمادین آن گفتم.

  ترکیب رنگ موی کرم استخوانی بدون دکلره

همیشه رنگ مو استفاده نمی‌نانو کراتین مو شود. گاهی ساکاکی، گیاه مقدس شینتو، جایگزین آن می نانو کراتین مو شود. و گاهی فقط کاج و بامبو کادوماتسو را تشکیل می دهند. هر تزئینی که در جشن سال نو به کار می رود معنایی عجیب و غریب و ناآشنا رنگ مو دارد. و از همه چیز ذرت – طناب حصیری – پیچیده ترین نماد را رنگ مو دارد. در وهله اول به سختی لازم رنگ مو است توضیح دهیم که منشأ آن متعلق به برنگ مو استانی ترین افسانه الهه خورشید رنگ مو است.

که وسوسه می نانو کراتین مو شود از غاری که در آن بازنشسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود بیرون بیاید و خدایی که طناب کشیده پروتئین تراپی مو بود از بازگشت به آن جلوگیری می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. از کاه در سراسر ورودی – که همه آنها به کوجیکی نوشته کراتینه مو شده رنگ مو است. سپس توجه کنید که، اگرچه شیمنوا ممکن رنگ مو است ضخامتی داشته باکراتینه مو شد، اما باید آن را به گونه‌ای بپیچاند که جهت پیچش به سمت چپ باکراتینه مو شد.

زیرا در فلسفه ژاپن برنگ مو استان، چپ طرف «پاک» یا خوش شانس رنگ مو است: شاید به دلیل این باور قدیمی که تا به امروز در میان بی‌سوادان اروپا رایج رنگ مو است، که قلب به چپ می‌رود. ثالثاً توجه داشته باشید که نی‌های آویزان که در فواصل معین از طناب آویزان می‌شوند، به صورت دسته‌ای مانند حاشیه، باید بر حسب محل تافت‌ها با عدد سه شروع شوند.

رنگ مو مناسب پوست سفید و چشم سبز : به‌طوری‌که تافت اول دارای سه عدد باکراتینه مو شد. نی، دومی زنده، سومی هفت، چهارمی دوباره سه، پنجمی پنج، و ششمی هفت – و به همین ترتیب، تمام طول طناب. منشأ قلمه های کاغذی آویزان (گوهی)، که متناوب با تافت های نی رنگ مو است، به همین ترتیب در افسانه الهه خورشید جستجو می نانو کراتین مو شود. اما گوهی ها همچنین نشان دهنده هدایایی از پارچه لایت و هایلایت مو هستند.

  رنگ مو بلوند شیک

که از قدیم به خدایان بر اساس یک رسم منسوخ کراتینه مو شده رنگ مو است. اما علاوه بر گوهی، چیزهای بسیار دیگری نیز به شیمنوا متصل رنگ مو است که نمی‌توانستید معنای آن را تصور کنید. از این میان می توان به برگ سرخس، پرتقال تلخ، برگ یوزوری و دسته های کوچک زغال چوب اشاره بیبی لایت مو کرد. چرا برگ سرخس (موروموکی یا اوراجیرو)؟ از آنجا که برگ سرخس نماد امید به فرزندان پرشور رنگ مو است.

حتی همانطور که شاخه و شاخه می نانو کراتین مو شود، خانواده شاد در طول نسل ها افزایش و تکثیر می نانو کراتین مو شود. چرا پرتقال تلخ (daidai)؟ زیرا یک کلمه چینی daidai وجود رنگ مو دارد که به معنای “از نسلی به نسل دیگر” رنگ مو است. از این رو میوه ای که دایدای نامیده می نانو کراتین مو شود به میوه ای از فال نیک تبدیل کراتینه مو شده رنگ مو است. اما چرا زغال چوب (سومی)؟ این به معنای “عدم تغییر مرفه” رنگ مو است.

رنگ مو مناسب پوست سفید و چشم سبز : در اینجا ایده به طور قطع کنجکاو رنگ مو است. حتی همانطور که رنگ زغال را نمی توان تغییر بالیاژ مو داد، ممکن رنگ مو است ثروت کسانی که دوستشان داریم برای همیشه در همه چیزهایی که شادی می بخکراتینه مو شد بدون تغییر باقی بماند! معنای برگ یوزوری که در مقاله قبلی توضیح بالیاژ مو دادم. علاوه بر شیمنواهای بزرگ جلوی خانه، شیمنوا یا شیمکازاری [3] در بالای توکو، یا طاقچه ها، در هر آپارتمان آویزان رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه