↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ موی ایرانی چه مارکی است

بهترین رنگ موی ایرانی چه مارکی است | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ موی ایرانی چه مارکی است را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ موی ایرانی چه مارکی است را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ موی ایرانی چه مارکی رنگ مو است : تمدن ما تا حد زیادی امکان بازی و روحیه بازی را از بین برده رنگ مو است. ما مردم متمدن دیگر نمی‌دانیم بازی چیست و میل به بازی را چیزی غیرعادی می‌دانیم – نوعی رذیله. ما به بچه ها اجازه می دهیم بعد از ساعت مدرسه و شنبه ها بازی کنند. اما برای مردان و زنان بزرگ‌سال و جدی‌تر اینکه بخواهند بازی کنند تقریباً به همان اندازه که بخواهند مست شوند بدنام رنگ مو است.

رنگ مو : طبیعت این را به شما خواهد گفت. نکته مهم، مانند سایر مشکلات سلامتی، این رنگ مو است که چیز جالبی برای فکر بیبی لایت مو کردن داشته باشید، یک کار هیجان انگیز برای انجام بالیاژ مو دادن در دنیا، و سپس به همان اندازه که دارید کم بخوابید. فصل XXIV کار و بازی (به مسئله ورزش، هم برای افراد بیکار و هم برای افرادی که بیش از حد کار می کنند، می پردازد.) در بحث درباره مسئله مهم ورزش، یک واقعیت اساسی وجود رنگ مو دارد.

بهترین رنگ موی ایرانی چه مارکی رنگ مو است

بهترین رنگ موی ایرانی چه مارکی رنگ مو است : که باید با آن شروع بیبی لایت مو کرد: اینکه تمدن کنونی ما انسان ها را به کراتینه مو شدت به دو دسته تقسیم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، آنهایی که به اندازه کافی ورزش نمی کنند و آنهایی که بیش از حد ورزش می کنند. بدیهی رنگ مو است که انجام توصیه های یکسان به دو طبقه احمقانه رنگ مو است. من با کسانی شروع می کنم که بیش از حد ورزش می کنند. آنها تعبالیاژ مو داد زیادی را شامل می شوند.

احتمالاً اکثریت کسانی که کارهای دستی دنیا را انجام می دهند. آنها شامل کشاورزان و مزرعه داران می شوند که از طلوع صبح تا غروب آفتاب و گاهی با نور فانوس کار می کنند. آنها همچنین شامل همسران کشاورز لایت و هایلایت مو هستند، بردگان آشپزخانه که دوبیتی قدیمی درباره آنها می گوید: “کار انسان از خورشید به خورشید تمام می نانو کراتین مو شود.

  رنگ مو رنگ و مش جدید

اما کار زن هرگز انجام نمی نانو کراتین مو شود.» من آگاهم که مردان برای اعصار بی‌شماری به این روش کار بیبی لایت مو کرده‌اند، و با این حال این نژاد همچنان ادامه رنگ مو دارد. اما من همچنین می دانم که مردان با روماتیسم پژمرده می شوند و به بیماری های مزمن کلیه ها و رگ های خونی مبتلا می شوند که در نتیجه سموم خستگی بیشتر از آنچه بدن می تواند مرتباً دفع الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، ایجاد می نانو کراتین مو شود.

من علاقه بسیار کمی به گذشته دارم و هیچ ایرادی در آن ندارم. هدف من انتقاد از زمان حال به نفع آینده رنگ مو است و بنابراین می گویم که ماشین آلات مدرن و توسعه کل تولیدات مدرن در مقیاس بزرگ باعث می نانو کراتین مو شود که زنان تمام ساعات بیداری خود را در آشپزخانه ها برده باشند یا اینکه مردان باید کاملاً غیر ضروری باشند.

تمام روز برده من می گویم این حماقت وحشتناکی رنگ مو است که مردان دوازده ساعت در کارخانه های فولاد کار کنند و ده و یازده ساعت در کارخانه ها و معادن. کارگران سازمان یافته شعار «هشت ساعت برای کار، هشت ساعت برای خواب، هشت ساعت برای بازی» را اتخاذ بیبی لایت مو کرده اند. اما شعار من “چهار ساعت برای کار، چهار ساعت برای مطالعه، هشت ساعت برای خواب و هشت ساعت برای بازی” رنگ مو است.

من می دانم و حاضرم به هر مرد متفکری نشان دهم که تمدن مدرن می تواند با صرف چهار ساعت در روز، نه فقط همه نیازها، بلکه تمام راحتی های زندگی را برای هر مرد، زن و کودک جامعه ایجاد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. کار مردان و زنان بالغ و توانمند. بنابراین به تمام بردگان مزدور کارخانه‌ها و معادن، مزارع و آشپزخانه‌ها، می‌گویم که ورزش بیش از حد مشکل شمرنگ مو است، و چیزی که نیاز دارید این رنگ مو است.

  مدل رنگ مو امسال چیه

که در گوشه‌ای آرام در جنگل پیاده شوید و بخوانید. رمان خوبی رنگ مو است، نه فقط برای چند ساعت، بلکه برای چند ماه، تا زمانی که از اثرات تمدن سرمایه داری غلبه کنید. من می دانم که هنوز بسیاری از شما نمی توانید فرار کنید، اما من از شما می خواهم که بر فرار پافشاری کنید و برای فرصت فرار مبارزه کنید.

بهترین رنگ موی ایرانی چه مارکی رنگ مو است : و من در اینجا تعبالیاژ مو دادی از رمان‌ها را به شما پیشنهاد می‌کنم که وقتی بالاخره فرار بیبی لایت مو کردید، بخوانید. من ساده ها را انتخاب می کنم که کسل کننده ترین و خسته ترین شما دوست خواهند داشت. برای افرادی که ورزش کافی نتمام دکلره مو دارند. در ارتش کوروش پادشاه این قانون پروتئین تراپی مو بود که هر مردی باید هر بیست و چهار ساعت یک بار عرق الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و هنوز هم این قانون برای هر تاجر و کارمند اداری و کتاب نویس رنگ مو است.

هیچ جایگزینی برای آن وجود نرنگ مو دارد و هیچ سلامتی بدون آن وجود نرنگ مو دارد. من از دکتر کلوگ شنیده ام که می گوید زن مدرن با شستن خود سلامتی خود را می فرستد وشنیده‌ام که خانم‌های کلاس اوقات فراغت در آسایشگاه درباره این جمله مرموز صحبت می‌کنند و تعجب می‌کنند که منظور او از آن چیست.

می‌دانم که برای خانم‌های کلاس اوقات فراغت می‌توان گفت ورزش در وان چه چیزی برای شکم و پشت آنها مفید رنگ مو است. من فقط به آنها می گویم که تا زمانی که نتوانند نوعی فعالیت کراتینه مو شدید پیدا کنند که آنها را برای یک یا دو ساعت در روز در حالت تعریق آزاد نگه رنگ مو دارد، هرگز واقعاً خوب نخواهند کراتینه مو شد و هرگز بدون درد و رنج و سقط بچه دار نمی شوند.

  رنگ مو زرد قناری

برای خودم متوجه کراتینه مو شده ام که حداقل سه یا چهار بار در هفته رنگ مو است. اگر آنقدر ورزش سخت انجام ندهم به زودی دچار مشکل می شوم. بنابراین توصیه من به تاجر این رنگ مو است که کت و یقه‌اش را دربیاورد و بیرون بیاید و به مرد کامیونش کمک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. توصیه من به برده یقه سفید این رنگ مو است که یک شغل پاره وقت پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و بقیه زمان را خندق الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

به مردی که مراقبت‌هایی رنگ مو دارد که او را تعقیب می‌کنند، و همینطور به دانشجوی سرسخت و کارمند مغز، می‌گویم که آنها باید نه صرفاً ورزش، بلکه بازی کنند. تمایز بین این دو چیز مهم رنگ مو است. ممکن رنگ مو است بازی هایی وجود داشته باکراتینه مو شد که ورزش نباکراتینه مو شد. مثلاً کارت و شطرنج. و البته ممکن رنگ مو است تمرینی وجود داشته باکراتینه مو شد که بازی نباکراتینه مو شد.

بهترین رنگ موی ایرانی چه مارکی رنگ مو است : آنچه شما باید داشته باشید چیزی رنگ مو است که هم بازی باکراتینه مو شد و هم ورزش. چیزی که نه تنها باعث می نانو کراتین مو شود که قلب شما تند بزند، ریه های شما سریع پمپاژ کنند، و غدد عرق شما سموم را از بدن شما بیرون بیاورند، بلکه چیزی رنگ مو است که به طور کامل ذهن شما را به خود مشغول بیبی لایت مو کرده و به مراکز بالاتر مغز شما فرصتی برای رنگ مو استراحت می دهد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه