↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

پلاتینه صدفی

پلاتینه صدفی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت پلاتینه صدفی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با پلاتینه صدفی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

پلاتینه صدفی : زیرا پسری که آن را برای شما می‌ریزد، به شما مشکوک رنگ مو است، و اجازه دهید آن را در قطرات لعنتی بریزد، و برای اینکه بیشتر از پیمانه ای که به تو می دهد.

رنگ مو : ما روشن می‌شویم و در اطراف نور آن، هر مرد با ترجیحات و تعصب والدین، آنچه را در جیب خود رنگ مو دارد، می‌گوید. “برای شروع، ما چند نفر داریم؟” یکی می گوید: “چند جیب؟ هجده” – البته کوکن، مرد چهره ها بزرگ می گوید: “هجده جیب! شما کدگذاری می کنید، موش بینی.” کوکون پاسخ می دهد: «دقیقا هجده. آنها را بشمار، اگر به اندازه همه اینها باهوشی مایل رنگ مو است.

پلاتینه صدفی

پلاتینه صدفی : در این مورد با عقل راهنمایی نانو کراتین مو شود، و دو دست خود را نزدیک نور قرار بالیاژ مو داده تا دقیق بشمارند، انگشتان قرمز آجری بزرگ خود را نشان می دهد: دو جیب در پشت کت بزرگ. یکی برای بسته کمک های اولیه که برای تنباکو رنگ مو استفاده می نانو کراتین مو شود. دو تا داخل کت بزرگ جلو؛ دو تا در خارج از هر طرف، با فلپ. سه تا در شلوار و حتی سه و نیم با شمارش کوچولوی جلو.

فارفادت می‌گوید: «من روی آن یک قطب‌نما شرط می‌بندم. “و من، تکه های من. تیرلویر می‌گوید: «من با یک سوت نوجوان شرط می‌بندم که همسرم برایم فرستاد وقتی گفت: «اگر در جنگ مجروح کراتینه مو شدی باید سوت بزنی تا همرزمانت بیایند و جانت را نجات دهند». به حرف های بی هنر می خندیم. تولاک مداخله می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به تیلور می‌گوید: «آن‌ها نمی‌دانند چه جنگی آنجرنگ مو است؛ و اگر شروع به صحبت در مورد عقب می‌بیبی لایت مو کردی.

این خودت پروتئین تراپی مو بودی که می‌گفتی پوسیده می‌شوی». سالاورت می‌گوید: «آن جیب را نمی‌شماریم، خیلی کوچک رنگ مو است. “در ژاکت، چهار. این فقط چهارده در نهایت می نانو کراتین مو شود.” “دو جیب کارتریج وجود رنگ مو دارد، دو جیب جدید که با تسمه بسته می شوند.” سالاورت می گوید: شانزده. “حالا ای قلدر و پسر بدبختی، کاپشن مرا به عقب برگردان. تو آن دو جیب را شمرده ای.

  رنگ مو کرم وانیلی

حالا دیگر چه می خواهی؟ و با این حال آنها فقط در مکان معمولی لایت و هایلایت مو هستند. آنها جیب های غیرنظامی شما لایت و هایلایت مو هستند. جایی که پارچه بینی ات، تنباکو و آدرسی را که در آن زمان که پیام رسان پروتئین تراپی مو بودی، باید بسته خود را تحویل می بالیاژ مو دادی، فشار بالیاژ مو دادی.» “هجده!” سالاورت می‌گوید، به اندازه یک قاضی. “هجده نفر لایت و هایلایت مو هستند، و اشتباهی وجود نرنگ مو دارد.

پلاتینه صدفی : این کار انجام کراتینه مو شد.” در این مرحله از گفتگو، یک نفر با صدای اسبی که زمین را پنجه می زند- و ناسزا می گوید، یک سری تلو تلو خوردن های پر سر و صدا روی سنگ های آستانه انجام می دهد. سپس، پس از یک سکوت، پارس صدای بلند و معتبر – “هی، داخل آنجا! آماده کراتینه مو شدن؟ همه چیز باید امروز عصر درست نانو کراتین مو شود و محکم و محکم بسته بندی نانو کراتین مو شود، می دانید.

این بار وارد خط اول می شویم، و ما ممکن رنگ مو است زمان گرمی داشته باکراتینه مو شد.” صداهای غافل پاسخ می دهند: “درست لایت و هایلایت مو هستی، درست رنگ مو است، آجودان مون.” “آرنسه” را چگونه می نویسی؟ بنچ که چهار دست و پا در محل کار رنگ مو است با یک مبالیاژ مو داد و یک پاکت می پرسد. در حالی که کوکن برای او «ارنست» را می‌نویسد و صدای آجودان ناپدید کراتینه مو شده از دور شنیده می‌نانو کراتین مو شود.

  رنگ مو بلوند دودی خیلی روشن

که حرف‌هایش را تکرار می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، بلر نخ را برمی‌رنگ مو دارد و می‌گوید: “فرزندانم، شما همیشه باید – به آنچه به شما می گویم گوش دهید – فنجان نوشیدنی خود را در جیب خود بگذارید. من سعی بیبی لایت مو کرده ام آن را در هر جای دیگری بچسبانم، اما فقط جیب واقعاً کاربردی رنگ مو است، شما حرف من را قبول می کنید. “در نظم راهپیمایی لایت و هایلایت مو هستید.

یا اگر کیت خود را برای حرکت در سنگرها کنار گذاشته اید، همیشه در مواقعی که فرصتی پیش می آید آن را زیر مشت خود دارید، مانند زمانی که دوستی که کمی غرغره می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و احساس خوبی نسبت به شما رنگ مو دارد می گوید:” فنجانت را به ما قرض بده، یا یک شراب فروش دستفروش، جوان من، به آنچه به شما می گویم گوش دهید.

همیشه آن را خوب خواهید یافت – فنجان خود را در جیب خود بگذارید. لاموز می‌گوید: «بدون ترس، نمی‌بینی که فنجانم را در جیبم می‌گذارم؛ فکر احمقانه‌ای لعنتی، نه بیشتر و نه کمتر. من می‌خواهم زودتر آن را روی یک بند با قلاب ببندم». “آن را روی یک دکمه کت بزرگ ببندید، مانند کیف کلاه گازی، این خیلی بهتر رنگ مو است.

اگر فرض کنید وسایلتان را درآورید و شرابی از آن عبور بیبی لایت مو کرد، نرم به نظر می رسید.” بارک می گوید: «من یک فنجان نوشیدنی بوچه دارم. “این صاف رنگ مو است، بنابراین اگر بخواهید به جیب کناری می رود، یا به خوبی در یک کیسه کارتریج قرار می گیرد، وقتی چیزهای لعنتی را شلیک بیبی لایت مو کردید.

یا آنها را در یک کیف قرار بالیاژ مو دادید.” پپین می گوید: «یک فنجان بوچه چیز خاصی نیست. “این نمی ایستد، فقط چوب رنگ مو است.” تیرت که چیزی شبیه به یک روانشناس رنگ مو است، می گوید: “صبر کن و ببین، پوزه خرچنگ”. “اگر این بار حمله کنیم، همان طور که آجودان به نظر می رسد اشاره بیبی لایت مو کرد، شاید یک فنجان بوچه پیدا کنید.

  رنگ مو سال طلایی

پلاتینه صدفی : و آن وقت چیز خاصی خواهد پروتئین تراپی مو بود!” مشاهده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: “آجودان ممکن رنگ مو است این را گفته باکراتینه مو شد، اما او نمی داند.” کوکون می‌گوید: «بیش از نیم پیمانه، فنجان بوشه را در خود جای می‌دهد، چون می‌بینید که ظرفیت دقیق نیم‌پینت در سه چهارم فنجان مشخص کراتینه مو شده رنگ مو است؛ و داشتن یک فنجان بزرگ همیشه برای شما خوب رنگ مو است.

یکی، زیرا اگر فنجانی دارید که فقط یک پیمانه در آن گنجانده کراتینه مو شده رنگ مو است، پس برای اینکه بتوانید نصف پیمانه قهوه یا شراب یا آب مقدس یا هر چیز دیگری را دریافت کنید، باید کاملاً پر نانو کراتین مو شود، و آنها هرگز این کار را هنگام سرو بیبی لایت مو کردن انجام ندهید، و اگر انجام بالیاژ مو دادند، آن را بریزید.” پارادیس که از یادآوری آن مراسم عصبانی کراتینه مو شده رنگ مو است.

می گوید: «باور می کنم که آن را پر نمی کنند. “سرگروهبان، او آن را با انگشت منفجر کراتینه مو شده خود در فنجان شما می ریزد و دو رپ به آن می دهد. در نتیجه شما یک سوم می گیرید و جام شما با سه نوار سیاه روی هم در ماتم رنگ مو است.” بارک می‌گوید: «بله، درست رنگ مو است، اما شما هم نباید یک فنجان خیلی بزرگ داشته باشید.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه