نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی عسلی خیلی روشن بدون دکلره

رنگ موی عسلی خیلی روشن بدون دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی عسلی خیلی روشن بدون دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی عسلی خیلی روشن بدون دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی عسلی خیلی روشن بدون دکلره : اتلدا از این منظره شگفت‌انگیز شگفت‌زده و مسرور کراتینه مو شد. دستانش را دور گردن مادرش انداخت و قدردانی خود را با کلمات محبت آمیز بیان بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو : که ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود تا زیبایی گیج کننده بالا را بگیرد و منعکس الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، زیرا او به آرامی می درخشید و همه آن نورهای بی شمار را در اعماق درخشان خود حمل می بیبی لایت مو کرد. 14 ماه آرام و باشکوه بر روی مسیر پر ستاره اش می چرخید. اما علیرغم زیبایی و درخشش باشکوهش، قلبش واقعاً غمگین و بیمار پروتئین تراپی مو بود. اتلدا، بهترین معشوق، کوچک‌ترین و عزیزترین فرزندانش، به تازگی درخورنگ مو استی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود که اجابت آن باعث تلخ‌ترین اندوه او کراتینه مو شد.

رنگ موی عسلی خیلی روشن بدون دکلره

رنگ موی عسلی خیلی روشن بدون دکلره : آسمان‌ها آبی رنگ‌آلود پروتئین تراپی مو بودند و ماه در لباس‌های نقره‌ای از آن‌ها می‌درخشید. یکی یکی جواهرات بی همتای آسمان، ستارگان، به بیرون نگاه می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و آن سقف بزرگ با نقاط الماس درخشان را می‌نمودند، تا اینکه کل گنبد توده‌ای درخشان از آبی و نقره‌ای کراتینه مو شد. اقیانوس زیر آینه ای بزرگ به نظر می رسید.

یک رسم قدیمی در بین دوشیزگان ماه وجود داشت که در هنگام ازدواج هر یک از آنها هر چه را که می خواهد بپرسد و چیزی را که او می خواهد نمی تواند انکار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. حالا، اتلدا از چشمان پر ستاره و موهای طلایی براق، هدیه ای ترسناک از دست مادرش خورنگ مو استه پروتئین تراپی مو بود. او با سان شاهزاده دوریون نامزد کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

جوانی خوش تیپ، اندام قوی، و منظره ای زیبا برای دیدن، و او مدت ها پروتئین تراپی مو بود که او را دوست داشت. او این دوشیزه شیک را با همه حالات متفاوتش دیده پروتئین تراپی مو بود، بنابراین او را خوب می شناخت. گاهی اوقات، در حالی که دوشیزگان ماه خود با شادی مشغول بازی پروتئین تراپی مو بودند، او در کودکی خوشحال پروتئین تراپی مو بود. یا بعدها، با قدم های باشکوه یک شاهزاده خانم جوان، در کاخ بزرگ سفیدش رفت و آمد بیبی لایت مو کرد.

  رنگ مو زمینه مشکی با مش یخی

او اغلب یک لباس آبی کم رنگ با تزئینات نقره ای می پوشید و تاجی از ستاره های درخشان بر سرش می پوشید، و سپس این دختر فوق العاده زیبا دختر آسمان به نظر می رسید. 15 شاهزاده دوریون آن دوشیزه لاغر اندام را تماشا بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود تا جایی که تک تک تارهای موی درخشان او در قلبش عزیز پروتئین تراپی مو بود. بعداً ارابه طلایی پدرش او را هر روز به قصر می آورد.

چقدر اتلدا دوست داشت او را تماشا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که اسب های آتشین را با دستان رنگ مو استادی می راند و آنها را مطمئناً و پیوسته به سمت دروازه های قصر خود هدایت می بیبی لایت مو کرد! او بهترین پسر خدای خورشید پروتئین تراپی مو بود و قلب اتلدا وقتی به منتخب خود نگاه می بیبی لایت مو کرد با افتخار می تپید. مادر ماه نیز از انتخاب دخترش خوشحال پروتئین تراپی مو بود.

رنگ موی عسلی خیلی روشن بدون دکلره : همه چیز در جشن عروسی به جز درخورنگ مو است ناشناخته اتلدا خوب پروتئین تراپی مو بود. چقدر ماه از بالیاژ مو دادن آن متنفر پروتئین تراپی مو بود! اما او با اتلدا طولانی و با حوصله و بی نتیجه رنگ مو استدلال بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. زیرا شاهزاده خانم کوچولو با اراده به این هوس دیوانه وار دل بسته پروتئین تراپی مو بود. «افسوس! ماه به کراتینه مو شدت آهی کشید و در حین صحبت بیبی لایت مو کردن، با ناراحتی به زمین خیره کراتینه مو شد.

او تکرار بیبی لایت مو کرد: “هیچ فایده ای از آن حاصل نمی نانو کراتین مو شود.” “چه چیزی می تواند باعث نانو کراتین مو شود کودک آن را بخواهد؟” زیرا اتلدا کمتر از این خورنگ مو استه پروتئین تراپی مو بود: از زمین دیدن الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و ماه عسل خود را در آنجا بگذراند! 16 شاهزاده سان جوان، اگرچه در ابتدا تمایلی به بردن عروس زیبایش به چنین سفر وحشیانه ای نداشت، سرانجام تسلیم ترغیب های او کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو موکا چیست

اکنون که با التماس های مهربان او برنده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، به اندازه او مشتاق رفتن پروتئین تراپی مو بود. اما مادر ماه چنین اعتقادی به سفر احمقانه نداشت. ذهنش او را به اشتباه انداخته پروتئین تراپی مو بود و همانطور که با شکوه آسمانی دور دایره بزرگ می چرخید، قلبش از ترس امنیت دخترش می لرزید. درخورنگ مو است باید پذیرفته نانو کراتین مو شود: اینکه او می دانست.

اما او خالصانه از قانون عاقلانه ای که یک دوشیزه ماه را ملزم می بیبی لایت مو کرد سالانه به خانه خود بازگردد سپاسگزار پروتئین تراپی مو بود. بنابراین، آنها حداکثر می توانستند فقط یک دوازده ماه روی زمین بمانند. با این حال، دل ملکه مادر، دلش سنگین پروتئین تراپی مو بود، زیرا با دختر روی زمین، شادی مادر از بین خواهد رفت. اما شادی دوشیزه از رضایت تا حدودی او را تسلی بالیاژ مو داد.

و ملکه با عشق مادری خودخواهانه تصمیم گرفت تا اندوه خود را پنهان الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و سفر عروسی را به سفری درخشان و شاد تبدیل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. شاهزاده دوریون با گروه بزرگی از شوالیه‌ها آمد، همه لباس‌های طلای درخشانی که در کوره‌ی آتشین خورشید ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، پوشیده پروتئین تراپی مو بودند و جواهرات شگفت‌انگیزی برای عروسش آورده پروتئین تراپی مو بودند.

ملکه ماه، از نظر شکوه و عظمت، نقره فراوان بر هر دوی آنها ریخت، و به صد نفر از دوست داشتنی ترین دوشیزگانش دستور بالیاژ مو داد که در سفر عروس، آنها را همراهی کنند. 17 مراسم عروسی چنان درخشان پروتئین تراپی مو بود که آسمان ها مانند روز روشن کراتینه مو شد و شکوه و جلال تا کیلومترها در سراسر آسمان منعکس کراتینه مو شد. وقتی مراسم تمام کراتینه مو شد.

  مدل موی رنگ شده سوسکی

عروس با لباس‌های سفید و نقره‌ای درخشان، از دایره ساقدوش‌هایش بیرون آمد تا با مادرش خداحافظی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اندام دراز و برازنده این دختر آسمان پروتئین تراپی مو بود. ویژگی های برش ریز او نژاد پرجنب و جوش او را نشان می بالیاژ مو داد. موهای بلوندش به صورت توده های زرد تا زانوهایش آویزان کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، در حالی که چشمان آبی لطیفش که با لبخند به چهره مادرش نگاه می بیبی لایت مو کرد.

از شادی می درخشید. با سر خوردن سریع به جلو، به تخت سلطنت رسید، و در آنجا، در حالی که روی زانوهایش فرو رفته پروتئین تراپی مو بود، از مادرش التماس بیبی لایت مو کرد. ملکه با مهربانی نگاه بیبی لایت مو کرد که کودک برازنده اش نزدیک کراتینه مو شد و زانو زد و سپس با خم کراتینه مو شدن به جلو، او را به سینه بلند بیبی لایت مو کرد و بر او نوازش بیبی لایت مو کرد.

او شروع بیبی لایت مو کرد: «اتلدا، بهترین محبوب، بیش از زمان تعیین کراتینه مو شده خود روی زمین نمان. وقتی به رفتنت می اندیشم دلم بدم می آید و تا بازگشتت سنگین می نانو کراتین مو شود. اما ببین، دخترم، تا جایی که می‌توانم امنیت تو را فراهم بیبی لایت مو کرده‌ام، و هر وقت خورنگ مو استی می‌توانی پیش من بازگردی.» به این ترتیب، او عروس را به آرامی به سمت پنجره کاخ سفید خود کشید و در آنجا، با نگاه بیبی لایت مو کردن به پایین، اتلدا واقعاً منظره شگفت انگیزی را دید.

رنگ موی عسلی خیلی روشن بدون دکلره : نردبان درخشان درخشان مهتاب با شکوه بی نهایت تا زمین کشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. به هر طرف که نگاه می بیبی لایت مو کرد، جاروی باشکوه آن نردبان درخشان پیش روی او پروتئین تراپی مو بود. به اقیانوس رسید که امواج غول‌پیکر سفید کف‌آلودش به دیدارش برخرنگ مو استند و با شکوه خیره‌کننده‌ای بر جنگل‌های سبزپوش این سرزمین می‌لرزیدند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه