↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ موی پلاتینه

انواع رنگ موی پلاتینه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ موی پلاتینه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ موی پلاتینه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ موی پلاتینه : دکتر کاوپر می دانست که چگونه یک محقق می تواند در عین حال باوقار و متواضع باکراتینه مو شد. پدر ما که کاملاً از پول آگاه پروتئین تراپی مو بود، ذهن دکتر را کاملاً خواند که انگار در ذهنش پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است: اگر این بنیانگذار راس کنسولیدیت از تحصیلات پسرش راضی باکراتینه مو شد، ممکن رنگ مو است روزی ساختمانی را برای آموزش شیمی روغن اهدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. یا حداقل یک کرسی تحقیقات در زمین شناسی نفت اعطا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو : با گنبدهای گرد که تا یک نقطه در بالای آن بالا می رفت، پیدا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. برف روی زمین پروتئین تراپی مو بود و سورتمه هایی با تسمه های بلند روی گردن اسب ها. روت گفت، آنجا سرمای وحشتناک پروتئین تراپی مو بود، پل به این آب و هوا عادت نداشت. اما بانی خندید و به او گفت که نگران این موضوع نباکراتینه مو شد، پل لباس های زیادی خواهد داشت، این بهترین مراقبت از ارتش در تاریخ پروتئین تراپی مو بود.

انواع رنگ موی پلاتینه

انواع رنگ موی پلاتینه : پس حالا، او چه کار می‌بیبی لایت مو کرد جز اینکه بعدازظهر به روزویل روی صحنه برود و در کتابخانه یک اطلس بزرگ جدید و شاید چند کتاب در این زمینه پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اسم حیوان دست اموز گفت که او را رانندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او چنین بیبی لایت مو کرد، و آنها یک اطلس با تصویر ایرکوتسک، یک میدان عمومی با برخی ساختمان ها، کلیساها یا مساجد یا هر نام دیگری که آنها را می نامیدند.

و تا زمانی که آنها راه آهن را باز کنند، هیچ کس رنج نمی برد. اما این برای روت کافی نپروتئین تراپی مو بود، چیزی که او می خورنگ مو است این پروتئین تراپی مو بود که پل به خانه بازگردد. مطمئناً حالا که جنگ تمام کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، او باید در راه باکراتینه مو شد! اما بانی گفت که باید تصمیمش را بگیرد که صبر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، زیرا آتش‌بس برابر با صلح نیست، مذاکرات زیادی باید انجام نانو کراتین مو شود و ارتش در این مدت محکم می‌نشیند.

  مدل رنگ مو دودی زیتونی با دکلره

اما وقتی صلح اعلام کراتینه مو شد، مطمئناً پل بازخواهد گشت، زیرا ما مطمئناً پس از پایان جنگ راه‌آهن ترانس سیبری را ادامه نمی‌بالیاژ مو دادیم. بانی این را با خنده گفت، یعنی خنده دار رنگ مو است، و روت لبخند زد. زیرا برای او خنده دار به نظر می رسید. آنها از پیچیدگی های دیپلماسی جهانی بسیار بی گناه پروتئین تراپی مو بودند، این دو عزیز در جنگل های کالیفرنیا! XI بانی یک هفته را با پدر به شکار بلدرچین گذراند.

یا به تنهایی بر فراز تپه ها سرگردان پروتئین تراپی مو بود و به همه چیز فکر می بیبی لایت مو کرد. بالاخره نشست تا آن را بیرون بیاورد. “پدر، می ترسم از من ناامید شوی، اما این حقیقت رنگ مو است – من می خواهم به دانشگاه بروم.” “دانشکده! خدایا، پسر، این برای چیست؟» تعجب در چهره بابا پروتئین تراپی مو بود. اما او یک منافق قدیمی پروتئین تراپی مو بود، او به خوبی می دانست که بانی به دانشگاه فکر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

و خودش هم خیلی به آن فکر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. “فقط احساس نمی کنم که تحصیلات کافی دارم، پدر.” “چیه که میخوای بدونی؟” خوب، این چیزی رنگ مو است که شما نمی توانید بگویید. تا زمانی که آن را بدست نیاورید نمی دانید چه چیزی به دست خواهید آورد. اما من یک احساس دارم، می‌خواهم در مورد چیزها بیشتر بدانم.» پدر مات و تاسف به نظر می رسید.

اما کاملاً معصومانه و ناخورنگ مو استه. “به این معنی رنگ مو است که شما به نفت علاقه ای ندارید.” «خب، نه، بابا، این کاملاً منصفانه نیست. من می توانم مدتی درس بخوانم و سپس به تجارت برگردم.» اما بابا بهتر از این می دانست. «نه پسر، اگر به کالج بروی، آنقدر بالاتر از ما کارخانه‌های نفت می‌شوی، نمی‌دانی که ما اینجا بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم. اگر منظورتان این رنگ مو است که نفتی باشید.

  جدیدترین رنگ مو های زنانه

چیزی که باید مطالعه کنید نفت رنگ مو است.» «خب، بابا، حقیقت این رنگ مو است که من واقعا خیلی جوان لایت و هایلایت مو هستم که نمی‌دانم چه می‌خواهم باشم. اگر می خورنگ مو استم کار دیگری انجام دهم، مطمئناً به اندازه کافی پول داریم-» پسرم، این پول نیست، کار رنگ مو است. می‌دانی چه احساسی دارم—دوست دارم تو را با خود داشته باشم—» بانی عجله بیبی لایت مو کرد.

انواع رنگ موی پلاتینه : گفت: “من قصد ندارم بروم.” و می توانیم مانند همیشه برای آخر هفته ها و تعطیلات به آنجا بیایم. بابا، علاقه‌ام به بهشت ​​را از دست نمی‌دهم، اما واقعاً تا زمانی که فرصتی برای یادگیری بیشتر نداشته باشم، خوشحال نخواهم کراتینه مو شد که به تجارت دست بزنم.» بابا باید راهش را می بالیاژ مو داد. آن جنگ کنجکاو در ذهن او وجود داشت.

اختلاط احترام به دانش، هیبت در حضور افراد بافرهنگ، همراه با ترس از «مفهومی» که ممکن رنگ مو است بانی به دست بیاورد، پروازهای عجیب «ایده‌گرایی» که او را برای انجام آن ناسازگار می‌بیبی لایت مو کرد. وارث و حافظ بیست میلیون دلار راس کنسولیدیت باشید! فصل X دانشگاه من دانشگاه اقیانوس آرام جنوبی توسط یک بارون زمینی کالیفرنیا به عنوان یک مدرسه یکشنبه متدیست راه اندازی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو استادان آن همگی باید متدیست باشند و دروس دینی زیادی در آن وجود داشت. پول یک پادشاه نفت که به دوجین دولت متوالی در مکزیک و ایالات متحده رشوه بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود، بسیار زیاد کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، و بنابراین تردید در مورد امنیت روح خود مبالغ هنگفتی را به افراد حرفه‌ای پس‌انداز می‌بیبی لایت مو کرد. او که ظاهراً مطمئن نپروتئین تراپی مو بود که کدام گروه «دوپینگ» مناسبی رنگ مو دارد.

  رنگ مو دودی روشن استخوانی

به طور مساوی به کاتولیک ها و پروتستان ها بالیاژ مو داد و آنها از این پول برای محکوم بیبی لایت مو کردن و تضعیف یکدیگر رنگ مو استفاده آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. اگر پدر می دانست که پسرش قرار رنگ مو است با کمک های مالی پیت اوریلی آموزش ببیند، بلافاصله سرگرم می کراتینه مو شد و مطمئن می کراتینه مو شد. او بدون اطلاع از این موضوع، از آن مکان دیدن بیبی لایت مو کرد تا حداقل از محیط آینده بانی دیدن الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

دانشگاه در حومه شهر فرشته شروع به کار بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، اما اکنون جامعه در اطراف آن رکراتینه مو شد بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود – که به معنای موقوفه بزرگ دیگری پروتئین تراپی مو بود که توسط همه اجاره دهندگان شهر کمک می کراتینه مو شد. ساختمان های آن رنگ مو استادانه پروتئین تراپی مو بود که پدر را تحت تأثیر قرار بالیاژ مو داد. این واقعیت که آنها مملو از پنج هزار مرد و زن جوان پروتئین تراپی مو بودند، او را بیشتر تحت تأثیر قرار بالیاژ مو داد.

انواع رنگ موی پلاتینه : زیرا وقتی پدر تعبالیاژ مو داد زیادی از مردم را دید که همین کار را انجام می‌دهند، به این نتیجه رسید که این چیزی عادی و امن رنگ مو است. ملاقات او با پرزیدنت آلونزو تی. کاوپر، دکترای دکتری، دکترای تخصصی دکترا، اطمینان بخش تر پروتئین تراپی مو بود. دکتر کاوپر در کار مصاحبه با پدران پروتئین تراپی مو بود. او به دلیل مهارتش در مصاحبه با معتمدان، توسط معتمدان میلیونر خود انتخاب کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه