↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

تفاوت رنگ موی نسکافه ای و شکلاتی

تفاوت رنگ موی نسکافه ای و شکلاتی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت تفاوت رنگ موی نسکافه ای و شکلاتی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با تفاوت رنگ موی نسکافه ای و شکلاتی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

تفاوت رنگ موی نسکافه ای و شکلاتی : به همان اندازه که قبلا پروتئین تراپی مو بودیم.” پلی کروم با این درخورنگ مو است موافقت بیبی لایت مو کرد و در عرض نیم دقیقه همه آنها، از جمله خودش، دوباره به اندازه های طبیعی خود بزرگ کراتینه مو شدند.

رنگ مو : اما مترسک به دوستش اطمینان بالیاژ مو داد و گفت: مهم نیست، اعلیحضرت؛ هر چقدر هم که نیمی آمی خوشحال رنگ مو است، مطمئنم که او به عنوان امپراتور وینکی ها بسیار شادتر خواهد پروتئین تراپی مو بود. کاپیتان فیتر تا حدودی سفت گفت: “شاید او از اینکه عروس یک سرباز حلبی نانو کراتین مو شود. خوشحال تر خواهد پروتئین تراپی مو بود.”267 چوب‌دار حلبی قول بالیاژ مو داد: «آنطور که ما توافق بیبی لایت مو کرده‌ایم.

تفاوت رنگ موی نسکافه ای و شکلاتی

تفاوت رنگ موی نسکافه ای و شکلاتی : و با این حال همه غریبه‌ها را از خانه دور می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” “آیا نیمی آمی اکنون آنجا زندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟” مرد قلع با نگرانی پرسید. خرگوش گفت: بله، واقعاً. و آیا از صبح تا شب گریه و زاری می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ امپراطور ادامه بالیاژ مو داد.266 خرگوش گفت: “نه، او کاملا خوشحال به نظر می رسد.” چوب‌دار حلبی از شنیدن این گزارش از معشوق قدیمی‌اش بسیار ناامید به نظر می‌رسید.

بین ما انتخاب خواهد بیبی لایت مو کرد». اما چگونه به دختر بیچاره برسیم؟ پلی کروم، اگرچه به آرامی جلو و عقب می رقصید، به تک تک کلمات مکالمه گوش بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود. حالا او جلو آمد و درست روبروی خرگوش آبی نشست، پارچه های پر رنگش به او ظاهر گل زیبایی می بخشید. خرگوش یک اینچ عقب نشینی نبیبی لایت مو کرد.

در عوض، او با تحسین به دختر رنگین کمان خیره کراتینه مو شد. “آیا لانه شما به زیر این دیوار هوا می رود؟” از پلی کروم پرسید. خرگوش آبی پاسخ بالیاژ مو داد: “برای اطمینان”. “من آن را به این طریق حفر بیبی لایت مو کردم تا بتوانم در این مزارع وسیع پرسه بزنم، با بیرون رفتن از یک طرف، یا کلم های باغ نیمی آمی را با گذاشتن لانه ام در انتهای دیگر بخورم.

  رنگ و مش روی موی فر

فکر نمی کنم نیمی آمی به این کوچکی توجه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. من از باغ او، یا سوراخی که زیر دیوار جادویش ایجاد بیبی لایت مو کرده‌ام، برمی‌دارم. خرگوش ممکن رنگ مو است برود و هر طور که می‌خواهد بیاید، اما هیچ‌کس بزرگ‌تر از من نمی‌تواند از لانه‌ی من عبور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.» «اگر بتوانیم به ما اجازه می‌دهی از آن عبور کنیم؟» از پلی کروم پرسید. خرگوش آبی پاسخ بالیاژ مو داد: “بله، در واقع.” “من دوست خاصی با نیمی آمی به خاطر اینکه داشتم مقداری کاهو می خوردم.

تفاوت رنگ موی نسکافه ای و شکلاتی : به سمتم سنگ پرتاب بیبی لایت مو کرد و همین دیروز فریاد زد “شو!” به من، که من را عصبی بیبی لایت مو کرد. می‌توانید از لانه‌ی من به هر شکلی که می‌خواهید رنگ مو استفاده کنید.” “اما این همه مزخرف رنگ مو است!” را اعلام بیبی لایت مو کرد. “ما همه بزرگتر از آن بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم که بتوانیم در لانه خرگوش بخزیم.” مترسک پذیرفت: « ما الان خیلی بزرگ بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم ، اما باید به یاد داشته باشید.

که پلی کروم یک پری رنگ مو است و پری ها قدرت جادویی زیادی تمام دکلره مو دارند.» وقتی ووت به سمت دختر دوست داشتنی رنگین کمان چرخید، چهره ووت درخشان کراتینه مو شد. «می‌توانی همه ما را به اندازه آن خرگوش کوچک کنی؟» مشتاقانه پرسید. پلی کروم با لبخند پاسخ بالیاژ مو داد: می توانم تلاش کنم. و در حال حاضر او این کار را انجام بالیاژ مو داد.

  قیمت رنگ مو مشکی پر کلاغی

به قدری آسان که ووت تنها کسی نپروتئین تراپی مو بود که شگفت زده کراتینه مو شد. همانطور که افراد کوچک اکنون خود را جلوی گودال خرگوش جمع بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند، سوراخ برای آنها مانند ورودی یک تونل ظاهر کراتینه مو شد، که در واقع همینطور پروتئین تراپی مو بود. وی پلی کروم که خودش را به اندازه دیگران کوچک بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، گفت: “اول می روم.” و بدون تردید به تونل رقصید.

یک مترسک کوچک و سپس دو مرد حلبی کوچک بامزه رفت.269 خرگوش آبی برای غوطه ور کراتینه مو شدن سرگردان گفت: «بیرون برو؛ نوبت توست. “من می آیم تا ببینم چطور با هم کنار می آیی. این یک مهمانی سورپرایز معمولی برای نیمی آمی خواهد پروتئین تراپی مو بود.” بنابراین ووت وارد سوراخ کراتینه مو شد و مسیر خود را در امتبالیاژ مو داد طرف‌های صاف آن در تاریکی احساس بیبی لایت مو کرد.

تفاوت رنگ موی نسکافه ای و شکلاتی : تا اینکه سرانجام نور روز را در پیش رو دید و فهمید که سفر تقریباً به پایان رسیده رنگ مو است. اگر اندازه طبیعی خود باقی می‌ماند، می‌توانست فاصله را در چند قدم طی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما تا یک ووت بلندتر از انگشت شست، گردشگاهی پروتئین تراپی مو بود. وقتی از لانه بیرون آمد، خود را در فاصله کمی از خانه، در مرکز باغ سبزی یافت، جایی که برگ های ریواس بالای سرش مانند درخت به نظر می رسید.

بیرون از سوراخ، و منتظر او پروتئین تراپی مو بود، همه دوستانش را پیدا بیبی لایت مو کرد. “تا اینجای کار خیلی خوبه!” مترسک با خوشحالی گفت. “بله، تا اینجا ، اما نه دورتر،” مرد قلع با لحن ناامیدانه و پریشان گفت. “من اکنون به نیمی آمی نزدیک لایت و هایلایت مو هستم، که همیشه برای جستجوی او آمده ام.

  جدیدترین مدل رنگ مو برای عروس

اما نمی توانم از دختر بخواهم با مرد کوچکی که اکنون لایت و هایلایت مو هستم ازدواج الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” “من بزرگتر از یک سرباز اسباب بازی نیستم!” کاپیتان فیتر با اندوه گفت. «مگر اینکه بتواند دوباره ما را بزرگ الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، بازدید ما از نیمی فایده چندانی نرنگ مو دارد270امی اصلاً، زیرا مطمئنم که او برای شوهری که ممکن رنگ مو است بی‌خیال پا به او بگذارد و او را خراب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اهمیتی نمی‌دهد.» پلی کروم با خوشحالی خندید.

او گفت: “اگر من تو را بزرگ کنم، دیگر نمی‌توانی از اینجا بروی، و اگر کوچک باقی بمانی، نیمی آمی به تو خواهد خندید. پس انتخاب کن.” ووت با جدیت گفت: فکر می کنم بهتر رنگ مو است برگردیم. وودمن حلبی با قاطعیت گفت: «نه، من تصمیم گرفته ام که این وظیفه من رنگ مو است که نیمی آمی را خوشحال کنم.

تفاوت رنگ موی نسکافه ای و شکلاتی : در صورتی که او بخواهد با من ازدواج الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.» کاپیتان فیتر اعلام بیبی لایت مو کرد: “من هم همینطور.” “یک سرباز خوب هرگز از انجام وظیفه کوتاه نمی آید.” مترسک گفت: “در این مورد، “قلع تحت هیچ شرایطی برای صحبت بیبی لایت مو کردن کوچک نمی نانو کراتین مو شود. اما من و ووت قصد داریم به رفقایمان، هر تصمیمی که بخواهند بکنند، بچسبیم، بنابراین از پلی کروم می خواهیم که ما را بسازد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه