↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو زیتونی

انواع رنگ مو زیتونی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو زیتونی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو زیتونی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو زیتونی : بلکه مقدار ناچیزی از فضای کیف فرد را اشغال می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به سختی چیزی به وزن آن اضافه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. البته، اگر هموطنتان به شما بگوید: “چقدر از دست شما شیرین رنگ مو است که چنین دستمال کوچک عزیزی را به من می دهید.

رنگ مو : اما ممکن رنگ مو است حرف من را قبول کنید که من درست می گویم. (یک لحظه صبر کنید تا دوباره آن را حل کنم… بله، همین رنگ مو است.) خب، حالا فرض کنید که یک مرتبه جدید از حروف را می گذارید – مانند هر شش ثانیه، که بسیار آسان رنگ مو است. رفتن، و فرض کنید که می توانید یک ساعت در روز برای آن وقت بگذارید.

انواع رنگ مو زیتونی

انواع رنگ مو زیتونی : کلماتی مانند “تغییر” و “آزمایشگاه” ظاهر می شوند که کمی تفکر نشان می دهد که اشتباه می کنید. سپس می توانید دوباره چشمان خود را تکان دهید، وارونه یا به پهلو به آن نگاه کنید، یا با احتیاط از سمت جنوب غربی به آن نگاه کنید و زمانی که برای شما آماده نیست ناگهان روی آن فرو بروید. به این ترتیب ممکن رنگ مو است از دست بالیاژ مو دادن راز خود شگفت زده نانو کراتین مو شود.

اما اگر متوجه کراتینه مو شدید که با رنگ مو استراتژی یا حمله نمی توان آن را تصرف بیبی لایت مو کرد، تنها یک راه برای گرفتن آن وجود رنگ مو دارد. باید از گرسنگی تسلیم کراتینه مو شد. این زمان زیادی طول خواهد کشید، اما پیروزی قطعی رنگ مو است. در ترالبای هشت حرف وجود رنگ مو دارد که دو تای آنها یکی لایت و هایلایت مو هستند، به طوری که باید 181440 راه برای نوشتن حروف وجود داشته باکراتینه مو شد. این ممکن رنگ مو است یکباره برای شما آشکار نباکراتینه مو شد. شاید فکر بیبی لایت مو کرده باشید که فقط 181439 پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است.

  رنگ موی بلوند تیره موکا

انواع رنگ مو زیتونی : سپس در روز سیصد و سوم – از این رو، در یک سال، اگر یکشنبه ها رنگ مو استراحت می کنید – مطمئناً به یک راه حل رسیده اید. اما شاید این بازی را انجام نمی دهد. مطمئنم این کاری نیست که ملکه ویکتوریا انجام بالیاژ مو داد. و اکنون به آن فکر می کنم، تاریخ به ما نمی گوید که او چه بیبی لایت مو کرد.

فراتر از اینکه یک شب بی خوابی را پشت سر گذاشت. (و اینکه بعد از آن هنوز ملبورن را دوست داشت – که جای تعجب رنگ مو دارد.) آیا او تا به حال آن را حدس زده رنگ مو است؟ یا اینکه لرد ملبورن باید صبح به او می گفت، و او می گفت: “البته چرا ! ” من چنین انتظاری دارم. یا لرد ملبورن گفت: “بسیار متاسفم، خانم، اما متوجه کراتینه مو شدم که “ی” را در تعبالیاژ مو داد زیادی قرار بالیاژ مو داده ام؟” اما هیچ–تاریخ نمی توانست در برابر چنین فاجعه ای سکوت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

علاوه بر این، او همچنان به او علاقه داشت. وقتی بمیرم “ترالبای” روی قلبم نوشته می نانو کراتین مو شود. تا زمانی که من زندگی می کنم، آدرس تلگراف من خواهد پروتئین تراپی مو بود. من یک غذای صبحانه به نام “ترالبای” را ثبت اختراع خواهم بیبی لایت مو کرد. من می گویم “ترالبای!” وقتی من یک 2 فوتی را از دست می دهم. توپ زدن میخک در نمایش معبد چشم شما را جلب خواهد بیبی لایت مو کرد.

من نامه های ناشناس روی نام خواهم نوشت. «به یکباره پرواز کنید. همه چیز کشف کراتینه مو شده رنگ مو است – ترالبای. بله، این نسبتاً خوب به نظر می رسد. ای کاش درباره لرد ملبورن بیشتر می دانستم. به چه کلماتی فکر بیبی لایت مو کرد؟ چیزی که او نمی توانست «هواپیما» یا «تلفن» یا «گوگل» باکراتینه مو شد، زیرا اینها در زمان او اختراع نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. این به ما سه کلمه کمتر می دهد.

  رنگ پلاتینه زیتونی

انواع رنگ مو زیتونی : احتمالاً چیزی برای خوردن هم نخواهد پروتئین تراپی مو بود. یک نخست وزیر به سختی در مورد چنین موضوعاتی با حاکم خود صحبت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. من شک ندارم که پس از ساعت ها کار بسیار زیاد، شما پیروزمندانه پیشنهاد خواهید بیبی لایت مو کرد که «به میزان قابل قبولی». من خودم پیشنهاد بالیاژ مو دادم ولی اشتباهه در فرهنگ لغت چنین کلمه ای وجود نرنگ مو دارد.

همین ایراد در مورد «خفاش زودهنگام» صدق می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – باید معنایی داشته باکراتینه مو شد، اما اینطور نیست. پس من کلمه را به شما می سپارم. لطفاً راه حل را برای من نفرستید، زیرا تا زمانی که این را بخوانید، یا آن را پیدا بیبی لایت مو کرده ام یا در خانه سالمندان خواهم پروتئین تراپی مو بود. در هر دو صورت هیچ فایده ای برای من نخواهد داشت.

آن را برای مدیر کل پست یا یکی از گدزها یا مری پیکفورد ارسال کنید. شما می خواهید آن را از ذهن خود حذف کنید. در مورد خودم ، من برای شخصی که برای اولین بار به من گفت برای من می نویسم ، می خواهم و از او می خواهم که چیزی از درست الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. هنگامی که او اصلاحات را انجام بالیاژ مو داد – که در صورت اشتباه پروتئین تراپی مو بودن.

ممکن رنگ مو است به او بگویم در اینجا “جانور” و “مرز” لایت و هایلایت مو هستند – من در فرهنگ لغت برای کلمه طولانی مانند “روشنفکر” جستجو خواهم بیبی لایت مو کرد. ترتیب حروف را تغییر می‌دهم و یک جفت “g” و “k” را وارد می‌کنم. و سپس به آنها خواهم گفت که یک تخت اضافی برای او در خانه سالمندان من نگه تمام دکلره مو دارند. خوب، من “ترالبای” را کمی از ذهنم دور بیبی لایت مو کرده ام. الان احساس می کنم بهتر می توانم به چیزهای دیگر فکر کنم.

  مدل رنگ و مش مو کوتاه

در واقع، من تقریباً ممکن رنگ مو است مقاله معروف خود را در مورد “عدم احتمال بی نهایت” شروع کنم. حیف رنگ مو است که کشور چنین شاهکاری را از دست بدهد – او قبلاً به اندازه کافی مشکل داشته رنگ مو است. زیرا دیدگاه من در مورد نامتناهی این رنگ مو است: اگر چه فراتر از متناهی، یا، به قولی، متناسب، ممکن رنگ مو است وجود داشته باکراتینه مو شد یا نباکراتینه مو شد.

انواع رنگ مو زیتونی : نکته ای برای کریسمس آینده اخیراً صحبت هایی در مورد رنگ مو استانرنگ مو داردسازی توپ های گلف مطرح کراتینه مو شده رنگ مو است، اما یک اصلاح فوری تر، رنگ مو استانرنگ مو داردسازی هدایای کریسمس رنگ مو است. به تعویق انداختن این موضوع خوب نیست. بگذارید اکنون آن را در دست بگیریم، تا به موقع برای کریسمس آینده باشیم. جنگ صلیبی من به نمایندگی از کسانی رنگ مو است که کریسمس خود را دور از خانه می گذرانند.

سال گذشته من (با سختی زیاد) از چنین ماجراجویی بازگشتم و بیش از هر زمان دیگری متقاعد کراتینه مو شده ام که هدایای کریسمس باید با رنگ مو استانرنگ مو دارد خاصی از اندازه مطابقت داشته باکراتینه مو شد. پیشنهادهای کوچک من با دقت انتخاب کراتینه مو شد. یک جعبه کبریت، یک یا دو دستمال توری، یک جا سیگار، یک مبالیاژ مو داد و دفترچه یادداشت، جواهرات از و غیره. چنین هدایایی نه تنها برای گیرنده لذت (امیدواریم) به ارمغان می آورد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه