↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ پلاتینه زیتونی

رنگ پلاتینه زیتونی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ پلاتینه زیتونی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ پلاتینه زیتونی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ پلاتینه زیتونی : دوچرخه سواران، افسران، مأموران از توده متحرک طولانی جدا می شوند. سپس، همانطور که آنها بالا می آیند، چند نفر از مردان در یک زمان توسط انبارها بلعیده می شوند، خانه های هنوز در دسترس برای افسران و ادارات رزرو کراتینه مو شده رنگ مو است. نیمه شرکت ما ابتدا به انتهای دهکده هدایت می‌نانو کراتین مو شود و سپس – بر اثر سوء تفاهم بین ارباب‌ها – به انتهای دیگر، همان جایی که ما وارد آن کراتینه مو شدیم، هدایت می‌نانو کراتین مو شود.

رنگ مو : هر چیزی را در مغازه ها تهیه کنید.” «فکر می‌کنی می‌توانیم یک میز برای تیم پیدا کنیم؟» – «هرچه می‌خواهی، به تو می‌گویم». یک پیامبر بدبین سرش را تکان می دهد: «نمی دانم این محله ها در جایی که ما هرگز نرفته ایم چگونه خواهد پروتئین تراپی مو بود. “چیزی که من می دانم این رنگ مو است که مانند دیگران خواهد پروتئین تراپی مو بود.” اما ما او را باور نمی کنیم.

رنگ پلاتینه زیتونی

رنگ پلاتینه زیتونی : گوچین الآبه. ما شگفتی‌هایی در مورد آن شنیده‌ایم – “به نظر می‌رسد همین رنگ مو است.” در صفوف شرکت‌هایی که شکل و ویژگی‌های آن‌ها را در هنگام تولد صبح شروع می‌کنیم و برای تشخیص سرهای پایین‌رفته و دهان‌های خمیازه‌دار، صداهایی در ستایش بالاتر به گوش می‌رسد. “هیچ وقت چنین محله هایی وجود نداشت. تیپ آنجرنگ مو است و بالیاژ مو دادگاه نظامی. شما می توانید.

با بیرون آمدن از تلاطم شبانه، به نظر می رسد که این سرزمین موعودی رنگ مو است که درجاتی به آن نزدیک می شویم زیرا نور ما را از مشرق بیرون می آورد و هوای یخی به سوی روستای ناشناخته پای یک اسکناس در نور نیمه روشن به خانه هایی می رسیم که هنوز در خواب و خاکستری سنگین پیچیده کراتینه مو شده اند. “ایناهاش!” پوف! ما بیست و هشت کیلومتر را در شب انجام بالیاژ مو داده ایم.

اما از آن چه؟ هیچ توقفی وجود نرنگ مو دارد. از کنار خانه ها می گذریم و آنها دوباره در بخارات مبهم و کفن مرموز خود فرو می روند. “به نظر می رسد که ما هنوز باید برای مدت طولانی راهپیمایی کنیم. همیشه آنجرنگ مو است، آنجا، آنجرنگ مو است!” ما مانند ماشین‌ها راهپیمایی می‌کنیم، اندام‌هایمان مورد هجوم نوعی خروپف متحجر قرار گرفته رنگ مو است.

  رنگ موی قهوه ای تیره گیاهی

مفاصل ما با صدای بلند گریه می کنند و ما را مجبور می کنند که اکو ایجاد کنیم. روز به آرامی فرا می رسد، زیرا پتویی از مه زمین را می پوشاند. هوا آنقدر سرد رنگ مو است که مردان در طول توقف جرأت نمی‌کنند بنشینند، هر چند از خستگی زیاد، و مانند ارواح در تاریکی نمناک به این طرف و آن طرف می‌روند. هیزم باد گزنده ی زمستانی، پوست ما را تازیانه می زند.

می برد و کلام و آه ما را می پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. سرانجام خورشید بوی بویی را که روی ما پخش می‌نانو کراتین مو شود، می‌پیچد و آنچه را که لمس می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند خیس می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و چیزی شبیه گل پری در میان این زمین تاریک باز می‌نانو کراتین مو شود. هنگ خود را دراز می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و در حقیقت بیدار می نانو کراتین مو شود، با چهره های آلایت و هایلایت مو هسته به نقره طلاکاری کراتینه مو شده.

از اولین پرتوها. پس به سرعت خورشید شعله ور می نانو کراتین مو شود و اکنون بسیار داغ رنگ مو است. در صفوف، نفس نفس می زنیم و عرق می کنیم، و غر زدنمان بلندتر از همین الان رنگ مو است، وقتی دندان هایمان به هم می خورد و مه دست ها و صورتمان را خیس می بیبی لایت مو کرد. این یک کشور گچی رنگ مو است که ما از آن می گذریم در این پیش از ظهر داغ – “این جاده را با آهک درست می کنند.

  رنگ مو دخترانه برای عروس

شیاطین کثیف!” جاده کور کراتینه مو شده رنگ مو است – ابری طولانی از گچ خشک کراتینه مو شده و غبار که از بالای ستون های ما بلند می نانو کراتین مو شود و در حین حرکت ما را پودر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. چهره‌ها قرمز می‌شوند و مثل لاک می‌درخشند. برخی از آنهایی که خون کامل تمام دکلره مو دارند ممکن رنگ مو است با وازلین آغشته شوند. گونه ها و پیشانی ها با خمیر زنگ زده ای پوشانده کراتینه مو شده رنگ مو است که چسبیده و ترک می خورد.

رنگ پلاتینه زیتونی : پاها شباهت مشکوک خود را به پا از دست می‌دهند و ممکن رنگ مو است در خمپاره‌های سنگ‌تراشی پارو زده باشند. هاورسك ها و تفنگ ها به رنگ سفید پودر کراتینه مو شده اند و لژیون ما مسیری شیری رنگی طولانی را روی چمن های مرزی به چپ و ررنگ مو است رها می كند. و برای تاج گذاری همه – “به سمت ررنگ مو است! یک کاروان!” ما به سمت ررنگ مو است حرکت می کنیم.

با عجله و بدون ضربه. کاروان کامیون‌ها، زنجیره‌ای طولانی از پرتابه‌های چهارگوش و عظیم، که با هیاهوی شیطانی به هم می‌پیچد، خود را در امتبالیاژ مو داد جاده پرتاب می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. نفرینش کن! یکی پس از دیگری فرش ضخیم پودر سفیدی را که روی زمین پوشانده رنگ مو است جمع می کنند و روی شانه های ما پخش می کنند!

حالا ما لباس‌های خاکستری روشن را پوشانده‌ایم و صورت‌هایمان ماسک‌های رنگ‌پریده‌ای رنگ مو است، ضخیم‌ترین روی ابروها و سبیل‌ها، روی ریش‌ها و ترک‌های چین و چروک. اگرچه هنوز خودمان بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم، اما شبیه پیرمردهای عجیب و غریب بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم. می‌گوید: «وقتی ما به حائل‌های قدیمی تبدیل می‌شویم.

به همان اندازه زشت خواهیم پروتئین تراپی مو بود. بیکه گفت: “تو سفید تف می کنی.” [یادداشت 1] وقتی یک توقف ما را از میدان خارج می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، ممکن رنگ مو است ما را به دنبال ردیف‌هایی از مجسمه‌های گچی ببری که نشانه‌های کثیفی از انسانیت در آنها نمایان می‌نانو کراتین مو شود. دوباره ساکت و ناراحت حرکت می کنیم. تکمیل هر مرحله سخت می نانو کراتین مو شود.

  رنگ مو بلوند برای پوست سبزه

صورت‌های ما در زیر جذام غبار، ظلم‌های بسته و ثابتی را به خود می‌گیرد. تلاش بی پایان ما را منقبض می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و کاملاً ما را پر از خستگی و انزجار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. ما بالاخره از واحه ای که مدت ها به دنبال آن پروتئین تراپی مو بودیم جاسوسی می کنیم. فراتر از یک تپه، بر روی تپه ای هنوز بلندتر، برخی از سقف های تخته سنگی از خوشه های شاخ و برگ به سبزی روشن مانند سالاد بیرون می زند.

روستا آنجرنگ مو است و قیافه ما آن را در آغوش می‌گیرد، اما هنوز آنجا نیستیم. برای مدت طولانی به نظر می رسد که به همان سرعتی که هنگ به سمت آن می خزد عقب می نشیند. بالاخره در نزدیکی ظهر به محله‌ای می‌رسیم که ظاهراً یک تظاهر و یک افسانه پروتئین تراپی مو بود. هنگ در گامی منظم و با تفنگ‌هایی بر دوش، خیابان گوشین‌الآبه را تا لبه‌های آن پر می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ پلاتینه زیتونی : اکثر روستاهای پاس دو کاله از یک خیابان تشکیل کراتینه مو شده اند، اما چنین خیابانی! اغلب چندین کیلومتر طول رنگ مو دارد. در این یکی، خیابان در مقابل ماری تقسیم می نانو کراتین مو شود و دو روستای دیگر را تشکیل می دهد. به طوری که دهکده تبدیل به یک Y بزرگ می نانو کراتین مو شود که به طور شکسته توسط خانه های کم ساخت محدود می نانو کراتین مو شود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه