↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو طبیعی با حنا

انواع رنگ مو طبیعی با حنا | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو طبیعی با حنا را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو طبیعی با حنا را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو طبیعی با حنا : چوب‌دار حلبی برای غریبه غذا سفارش بالیاژ مو داد و در عرض چند دقیقه خدمتکار یک سینی حلبی پر از مجموعه‌ای از چیزهای خوب برای خوردن آورد که همه به زیبایی روی ظروف حلبی که صیقل بالیاژ مو داده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند تا مثل آینه می‌درخشیدند. سینی روی میز حلبی که جلوی تخت کشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : از ابتدا می دانستند که آن دو با هم آشنا کراتینه مو شده و رفیق کراتینه مو شده اند. اما گاهی سکوت می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، زیرا این چیزها بارها بین آنها صحبت کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، و آنها خود را راضی می‌دانستند که صرفاً با هم باشند، و هر از چند گاهی جمله‌ای کوتاه می‌گفتند تا ثابت کنند کاملاً بیدار و توجه لایت و هایلایت مو هستند. اما بعد، این دو شخص عجیب و غریب هرگز نخوابیدند. چرا باید بخوابند.

انواع رنگ مو طبیعی با حنا

انواع رنگ مو طبیعی با حنا : مرد چوبی حلبی بر تخت قلعی پر زرق و برق خود در تالار حلبی زیبای قلعه قلعی پر زرق و برق خود در کشور وینکی سرزمین اوز نشست. در کنار او، روی صندلی از نی بافته کراتینه مو شده، بهترین دوستش، مترسک شهر اوز، نشسته پروتئین تراپی مو بود. گاهی اوقات آنها از چیزهای عجیبی که دیده پروتئین تراپی مو بودند و ماجراهای عجیب و غریب با یکدیگر صحبت می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

در حالی که هرگز خسته نمی شوند؟ و اکنون، هنگامی که خورشید درخشان بر فراز کشور وینکی اوز فرو می‌رفت و برج‌های حلبی درخشان و مناره‌های حلبی قلعه حلبی را با رنگ‌های باشکوه غروب خورشید رنگ‌آمیزی می‌بیبی لایت مو کرد، در امتبالیاژ مو داد مسیری پرپیچ‌وخم ووت سرگردان، که در ورودی قلعه ملاقات بیبی لایت مو کرد، نزدیک کراتینه مو شد.

خدمتکار وینکی خادمان چوب‌دار قلع همگی کلاه‌های قلعی و سینه‌پوش‌های حلبی به سر می‌گذاشتند و یونیفورم‌هایی پوشیده کراتینه مو شده با دیسک‌های حلبی کوچکی که روی پارچه‌های نقره‌ای به هم دوخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، به گونه‌ای که بدن‌هایشان به زیبایی قلعه حلبی می‌درخشید – و تقریباً به زیبایی خود چوب‌دار حلبی. . ووت سرگردان به خدمتکار مرد – همه درخشان و درخشان – و به قلعه باشکوه – همه درخشان و درخشان – نگاه بیبی لایت مو کرد و همانطور که نگاه می بیبی لایت مو کرد چشمانش از شگفتی بزرگ می کراتینه مو شدند.

  نمونه کاتالوگ رنگ مو

چون ووت نه خیلی بزرگ و نه خیلی پیر و سرگردان پروتئین تراپی مو بود15این پروتئین تراپی مو بود، این عالی ترین منظره ای پروتئین تراپی مو بود که تا به حال با نگاه پسرانه او روبرو کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. “چه کسی اینجا زندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟” او درخورنگ مو است بیبی لایت مو کرد. خدمتکار که آموزش دیده پروتئین تراپی مو بود تا با همه غریبه ها با ادب رفتار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، پاسخ بالیاژ مو داد: “امپراطور وینک ها، که مرد قلع معروف اوز رنگ مو است.” “آدم قلع؟ چقدر عجیب و غریب!” سرگردان کوچولو فریاد زد.

خدمتکار اعتراف بیبی لایت مو کرد: “خب، شاید امپراتور ما عجیب و غریب باکراتینه مو شد.” “اما او رنگ مو استاد مهربانی رنگ مو است و به همان اندازه که قلع خوب می تواند او را درست و صادقانه بسازد، بنابراین ما که با کمال میل به او خدمت می کنیم، ممکن رنگ مو است فراموش کنیم که او مانند دیگران نیست.” “میشه ببینمش؟” ووت سرگردان پس از لحظه ای فکر پرسید.

انواع رنگ مو طبیعی با حنا : خدمتکار گفت: “اگر خوشحال می شوی که لحظه ای صبر کنی، من می روم و از او می پرسم.” و سپس به سالنی رفت که مرد چوب حلبی با دوستش مترسک نشسته پروتئین تراپی مو بود. هر دو از اینکه فهمیدند غریبه ای به قلعه رسیده رنگ مو است خوشحال کراتینه مو شدند، زیرا این امر به آنها چیز جدیدی برای صحبت می دهد، بنابراین از خدمتکار خورنگ مو استه کراتینه مو شد که بلافاصله پسر را بپذیرد.

  ترکیب رنگ موی مشکی دودی

زمانی که ووت سرگردان از راهروهای بزرگ – که همگی با قلع زینتی پوشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند – و زیر طاق‌های قلع باشکوه و16از میان اتاق‌های حلبی بسیاری که همه‌شان با مبلمان قلع زیبا چیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، چشمانش بزرگ‌تر از همیشه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و تمام بدن کوچکش از شگفتی به وجد آمده پروتئین تراپی مو بود. اما با وجود این که حیرت زده پروتئین تراپی مو بود، توانست در برابر تاج و تخت تعظیم ادب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و با صدایی محترمانه بگوید.

به اعلیحضرت درود می فرستم و خدمات فروتنانه خود را به شما تقدیم می کنم. “خیلی خوب!” چوب‌دار حلبی به شیوه‌ای شادمانه‌اش پاسخ بالیاژ مو داد. “به من بگو کی لایت و هایلایت مو هستی و از کجا آمده ای.” پسر جواب بالیاژ مو داد: «من به ووت سرگردان معروفم، و از طریق سفرهای زیاد و راه‌های دوربرگردان از خانه سابقم در گوشه‌ای دور از کشور گیلیکین اوز آمده‌ام.» مترسک گفت: “سرگردان از خانه، مواجهه با خطرات و سختی ها رنگ مو است.

انواع رنگ مو طبیعی با حنا : به خصوص اگر از گوشت و رنگ مو استخوان ساخته کراتینه مو شده باکراتینه مو شد. آیا در آن گوشه از کشور گیلیکین هیچ دوستی نداشتی؟ آیا خانه و راحت نپروتئین تراپی مو بود؟” شنیدن سخنان مردی که پر از کاه رنگ مو است و آنقدر خوب صحبت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، ووت کاملا مبهوت کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و شاید کمی بی ادبانه به مترسک خیره کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. اما بعد از لحظه ای پاسخ بالیاژ مو داد: «من خانه و دوستانی داشتم، جناب رنگ مو استراو، اما آنها خیلی ساکت و شاد و راحت پروتئین تراپی مو بودند17که آنها را بسیار احمقانه دیدم.

هیچ چیز در آن گوشه اوز برایم جالب نپروتئین تراپی مو بود، اما باور داشتم که در سایر نقاط کشور افراد عجیب و غریب پیدا می‌کنم و مناظر جدیدی را می‌بینم، و به همین دلیل سفر سرگردان خود را آغاز بیبی لایت مو کردم. من نزدیک به یک سال کامل سرگردان پروتئین تراپی مو بودم و حالا سرگردانی من را به این قلعه پر زرق و برق رسانده رنگ مو است.» مرد چوبی حلبی گفت: “فکر می کنم که در این سال آنقدر چیزها دیده اید.

  جدیدترین رنگ مو مناسب پوست سبزه

که بسیار عاقل کراتینه مو شده اید.” ووت متفکرانه پاسخ بالیاژ مو داد: “نه، من اصلاً عاقل نیستم، التماس می کنم به اعلیحضرت اطمینان دهم. هر چه بیشتر سرگردان باشم کمتر متوجه می شوم که می دانم، زیرا در سرزمین اوز می توان خرد و چیزهای زیادی آموخت. ” “یادگیری ساده رنگ مو است. آیا شما سوال نمی کنید؟” از مترسک پرسید. “بله، من به اندازه جراتم سؤال می کنم.

اما برخی از افراد از پاسخ بالیاژ مو دادن به سؤالات خودداری می کنند.” وودمن قلع گفت: “این نوع آنها نیست.” “اگر کسی اطلاعاتی را درخورنگ مو است نالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند به ندرت آن را دریافت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، بنابراین من به نوبه خود پاسخ بالیاژ مو دادن به هر سوال مدنی را که از من پرسیده می نانو کراتین مو شود یک قانون می دانم.” مترسک با تکان بالیاژ مو دادن سر اضافه بیبی لایت مو کرد: من هم همینطور. سرگردان گفت: “من از شنیدن این حرف خوشحالم، زیرا این باعث می نانو کراتین مو شود.

انواع رنگ مو طبیعی با حنا : که درخورنگ مو است چیزی برای خوردن کنم.”18 19 مشاهده تصویر بزرگتر 20″برکت پسر!” امپراتور وینکی ها فریاد زد. “چقدر بیخیالم که یادم نرفته که سرگردان ها معمولا گرسنه لایت و هایلایت مو هستند. فوراً برایت غذا بیاورم.” با گفتن این سخن، سوت حلبی را که از گردن حلبی آویزان پروتئین تراپی مو بود دمید و در هنگام احضار، خدمتکاری ظاهر کراتینه مو شد و خم کراتینه مو شد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه