↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

ترکیب رنگ موی مشکی دودی

ترکیب رنگ موی مشکی دودی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت ترکیب رنگ موی مشکی دودی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با ترکیب رنگ موی مشکی دودی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

ترکیب رنگ موی مشکی دودی : زیرا شما چنین شوخی بدی را نمی‌فهمید، اگر درک می‌بیبی لایت مو کردید، عاقل‌تر از آنها نپروتئین تراپی مو بودید.” آنها در حالی که بسیار عاقل به نظر می رسیدند پاسخ بالیاژ مو دادند: “آه، بله، البته.” دوروتی ادامه بالیاژ مو داد: پس من به شما می گویم چه کار کنید. “به شوخی ضعیف آنها بخندید و به آنها بگویید که این برای هورنر بسیار خوب رنگ مو است. سپس آنها جرات نخواهند بیبی لایت مو کرد بگویند شما درک کمتری دارید.

مو : از آن برای تزئین خانه های خود و زیبا و دلنشین بیبی لایت مو کردن آنها رنگ مو استفاده می کنیم. این یک دارو نیز لایت و هایلایت مو هست و هیچ کس که نزدیک رادیوم زندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند هرگز نمی تواند بیمار نانو کراتین مو شود. ” “آیا مقدار زیادی از آن دارید؟” از دختر تکه تکه پرسید. “بیشتر از آنچه که ما می توانیم رنگ مو استفاده کنیم. تمام خانه های این شهر با آن تزئین کراتینه مو شده اند، درست مثل خانه من.” “پس چرا از آن در خیابان های خود و بیرون خانه های خود رنگ مو استفاده نمی کنید.

ترکیب رنگ موی مشکی دودی

ترکیب رنگ موی مشکی دودی : سطح این فلز به‌کراتینه مو شدت با طرح‌های برجسته مردان، حیوانات، گل‌ها و درختان تزیین کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و از خود فلز نور ملایمی ساطع می‌کراتینه مو شد که اتاق را فراگرفته پروتئین تراپی مو بود. تمام مبلمان از همان فلز باشکوه ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، و ضایعات پرسید این چیست؟ رئیس پاسخ بالیاژ مو داد: “این رادیوم رنگ مو است.” ما هورنرها تمام وقت خود را صرف الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندن رادیوم از معادن زیر این کوه می کنیم.

تا آنها را به همان زیبایی که در داخل لایت و هایلایت مو هستند بسازید؟” او پرسید. “بیرون؟ چه کسی به بیرون از هر چیزی اهمیت می دهد؟” از رئیس پرسید. “ما هورنرها در بیرون از خانه زندگی نمی کنیم، ما در داخل زندگی می کنیم. بسیاری از مردم مانند هاپرهای احمقی لایت و هایلایت مو هستند که دوست تمام دکلره مو دارند یک نمایش بیرونی بسازند. گمان می کنم شما غریبه ها شهر آنها را زیباتر از ما می دانستید.

  بهترین مارک رنگ مو برای سالن زیبایی

زیرا شما از این نظر قضاوت بیبی لایت مو کردید. آنها خانه‌های مرمری و خیابان‌های مرمری زیبایی تمام دکلره مو دارند، اما اگر وارد یکی از خانه‌های سفت و سخت آن‌ها می‌شوید، آن را برهنه و ناراحت‌کننده می‌بینید، زیرا تمام نمایش‌هایشان در بیرون رنگ مو است. مهم رنگ مو است، اما اتاق‌هایی که در آن زندگی می‌کنیم لذت و مراقبت اصلی ما لایت و هایلایت مو هستند و به نمایش بیرونی توجهی نمی‌کنیم.” اسکراپس با تعجب گفت: “به نظر من، بهتر رنگ مو است همه چیز را زیبا کنیم.

داخل و خارج.” “به نظر می رسد؟ چرا، شما همه درز لایت و هایلایت مو هستید، دختر من!” رئیس گفت؛ و سپس به آخرین شوخی خود از ته دل خندید و گروهی از صداهای کوچک صدای کر را با “تی-هی-هی! ها، ها!” تکه‌ها به اطراف چرخیدند و ردیفی از دختران را دیدند که روی صندلی‌های رادیومی در امتبالیاژ مو داد یک دیوار اتاق قرار داشتند. بر اساس شمارش واقعی، نوزده نفر پروتئین تراپی مو بودند، و از یک بچه کوچک گرفته تا یک زن تقریباً بزرگ کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند.

همه لباس‌های تمیز و بی‌لک سفید پوشیده پروتئین تراپی مو بودند و پوست قهوه‌ای، شاخ روی پیشانی و موهای سه رنگ داشتند. رئیس گفت: اینها دختران نازنین من لایت و هایلایت مو هستند. نوزده دختر هورنر همگی از جا برخرنگ مو استند و مودبانه ای کوتاهی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و پس از آن دوباره روی صندلی نشستند و لباس های خود را به درستی مرتب آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. “چرا آنها اینقدر بی حرکت و پشت سر هم می نشینند؟” ضایعات پرسید.

رئیس پاسخ بالیاژ مو داد: «زیرا خانمانه و مناسب رنگ مو است». “اما بعضی‌ها فقط بچه‌اند، بیچاره‌ها! آیا هرگز نمی‌دوند و بازی می‌کنند و نمی‌خندند و اوقات خوشی نمی‌گذرانند؟” رئیس گفت: “نه، در واقع.” این امر در خانم‌های جوان و همچنین در خانم‌هایی که بعداً خانم‌های جوان خواهند کراتینه مو شد، نادرست رنگ مو است. دختران من طبق قوانین و مقرراتی که توسط یک لیسانس برجسته که این موضوع را بسیار مطالعه بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، تربیت می‌شوند.

  رنگ مو مش یخی روی موی مشکی

ترکیب رنگ موی مشکی دودی : مرد با ذوق و فرهنگ. ادب سرگرمی بزرگ اوست و او ادعا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که اگر به کودک اجازه بالیاژ مو داده نانو کراتین مو شود کار غیر ادبی انجام دهد، نمی توان انتظار داشت که فرد بالغ کار بهتری انجام دهد.” “آیا غوغا بیبی لایت مو کردن، فریاد زدن و شادی بیبی لایت مو کردن، بی ادبی رنگ مو است؟” ضایعات پرسید. هورنر پس از بررسی این سوال پاسخ بالیاژ مو داد: “خب، گاهی اوقات چنین رنگ مو است و گاهی اوقات نه.” “با مهار چنین تمایلاتی در دخترانم، ما در امان بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم.

هر چند وقت یکبار همانطور که شنیده اید یک شوخی خوب می کنم و سپس به دخترانم اجازه می دهم زیبا بخندند؛ اما آنها هرگز اجازه نتمام دکلره مو دارند خودشان شوخی کنند. ” “آن مجرد پیری که قوانین را وضع بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، باید زنده پوست الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده نانو کراتین مو شود!” اسکرپس اعلام بیبی لایت مو کرد، و اگر درها برای پذیرش مرد کوچک هورنر که رئیس او را دیکسی معرفی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود باز نمی کراتینه مو شد.

بیشتر در مورد این موضوع می گفت. “چه خبر رئیس؟” دیکسی پرسید، نوزده بار به نوزده دختر چشمکی زد، دخترانی که با تحقیر چشمانشان را انداختند زیرا پدرشان نگاه می بیبی لایت مو کرد. رئیس به مرد گفت که شوخی او توسط هاپرهای کسل کننده که آنقدر عصبانی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند که اعلام جنگ بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند درک نبیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند. بنابراین تنها راه برای جلوگیری از یک نبرد وحشتناک، توضیح این جوک پروتئین تراپی مو بود.

ترکیب رنگ موی مشکی دودی : تا آنها بتوانند آن را درک کنند. دیکسی که مردی خوش اخلاق به نظر می رسید، پاسخ بالیاژ مو داد: «خیلی خب. من فوراً به حصار می روم و توضیح می دهم. من هیچ جنگی با هاپرها نمی خواهم، زیرا جنگ بین ملت ها همیشه باعث ایجاد احساسات سخت می نانو کراتین مو شود. بنابراین رئیس و دیکسی و اسکرپس خانه را ترک آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و به حصار سنگ مرمر برگشتند. مترسک هنوز بالای سرش گیر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ موی نسکافه ای ته صورتی

اما اکنون دیگر مبارزه را متوقف بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. در طرف دیگر حصار دوروتی و اوجو پروتئین تراپی مو بودند که به بین پیکت ها نگاه می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. و همچنین قهرمان و بسیاری هاپرهای دیگر در آنجا پروتئین تراپی مو بودند. دیکسی نزدیک حصار رفت و گفت: “هاپرهای خوب من، می خواهم توضیح دهم که آنچه در مورد شما گفتم یک شوخی پروتئین تراپی مو بود. شما هر کدام فقط یک پا دارید و ما هر کدام دو پا داریم. پاهای ما چه یک یا دو تا زیر ما لایت و هایلایت مو هستند و روی آنها می ایستیم.

بنابراین، وقتی گفتم شما کمتر از ما درک دارید، منظورم این نپروتئین تراپی مو بود که درک شما کم رنگ مو است، می‌فهمید، بلکه منظورم این نپروتئین تراپی مو بود که به اصطلاح کمتر درک دارید. آیا این را می‌فهمید؟» هاپرها با دقت به این موضوع فکر آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. بعد یکی گفت: “این به اندازه کافی واضح رنگ مو است، اما شوخی از کجا می آید؟” دوروتی خندید، چون نمی‌توانست جلوی آن را بگیرد، اگرچه بقیه به اندازه کافی موقر پروتئین تراپی مو بودند.

ترکیب رنگ موی مشکی دودی : او گفت: “من به شما می گویم که جوک از کجا می آید.” و هاپرها را به فاصله ای دور برد، جایی که هورنرها نتوانستند صدای آنها را بشنوند. او توضیح بالیاژ مو داد: «می‌دانی، آن همسایه‌های تو آدم‌های بیچاره و باهوشی نیستند، و آنچه آنها فکر می‌کنند شوخی رنگ مو است اصلاً شوخی نیست، درست رنگ مو است، نمی‌بینی؟» “درست رنگ مو است که ما درک کمتری داریم؟” از قهرمان پرسید. “بله، درست رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه