↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ موی سر مردانه

انواع رنگ موی سر مردانه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ موی سر مردانه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ موی سر مردانه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ موی سر مردانه : ولفرت فقیرتر می‌کراتینه مو شد و او تا آخر عمر نمی‌توانست درک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که چگونه باید این شر را جبران بیبی لایت مو کرد. این مراقبت فزاینده، که روز به روز بیشتر می‌کراتینه مو شد، تأثیر تدریجی خود را بر همبرگر شایسته ما گذاشت، به‌طوری که دو یا سه چروک در پیشانی او کاشت، چیزهایی که قبلاً در خانواده وبرها ناشناخته پروتئین تراپی مو بود، و به نظر می‌رسید که این چروک در پیشانی او کاشته نانو کراتین مو شود.

رنگ مو : مزرعه ای که کوبوس وبر برای اولین بار خود و کلم هایش را در آن کاشت، از آن زمان در خانواده باقی مانده پروتئین تراپی مو بود، خانواده ای که با آن پشتکار ستودنی که هموطنان هلندی ما به آن شهرت تمام دکلره مو دارند، به همان خط دامداری ادامه بالیاژ مو دادند. تمام نابغه خانواده، در طول چندین نسل، وقف مطالعه و توسعه این سبزی نجیب پروتئین تراپی مو بودند، و بدون شک می توان شهرت شگرفی را که کلم های وبر به آن دست یافتند.

انواع رنگ موی سر مردانه

انواع رنگ موی سر مردانه : با این حال، جایی در اوایل قرن گذشته پروتئین تراپی مو بود، – در شهر برنگ مو استانی منهتو، یک شهردار شایسته به نام ولفرت وبر زندگی می بیبی لایت مو کرد. او از کوبوس وبر پیر از بریل[1] در هلند، یکی از مهاجران اصلی، معروف به معرفی کشت کلم، و در زمان حمایت اولوفه ون کورتلاند به رنگ مو استان آمد، که در غیر این صورت «روی‌پرداز» نامیده می‌نانو کراتین مو شود. ” [1] بریل یک بندر دریایی مستحکم هلند، در رودخانه میوس، نزدیک روتردام رنگ مو است.

به این تمرکز عقل نسبت بالیاژ مو داد. سلسله وبر به طور متوالی ادامه یافت، و هرگز یک خط مدارک غیرقابل انکار بیشتری از مشروعیت ارائه نبیبی لایت مو کرد. پسر بزرگتر از نظر ظاهر و همچنین قلمرو پدرش موفق کراتینه مو شد، و اگر پرتره های این سلسله قدرتمندان آرام گرفته می کراتینه مو شد، آنها ردیفی از سرها را ارائه می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که به طرز شگفت انگیزی از نظر شکل و بزرگی شبیه سبزیجاتی پروتئین تراپی مو بودند.

  رنگ مو مرواریدی هایلایت

که روی آنها وجود داشت. سلطنت بیبی لایت مو کرد. مقر حکومت بدون تغییر در عمارت خانوادگی ادامه داشت – خانه ای هلندی، با جلو یا انتهای شیروانی، از آجر زرد، که تا یک نقطه باریک کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، با بادگیر آهنی معمولی در بالا. همه چیز در مورد ساختمان دارای هوای طولانی مدت راحتی و امنیت پروتئین تراپی مو بود. پروازهای مارتین ها قفسه های کوچکی را که به دیوارهای آن میخکوب کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند.

پر می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و پرستوها لانه های خود را زیر بام ها می ساختند، و همه می دانند که این پرندگان خانه دوست برای خانه ای که در آن زندگی می کنند، خوش شانسی می آورند. در یک صبح روشن تابستانی در اوایل تابستان، شنیدن نت‌های شاد آن‌ها در حالی که در هوای پاک و شیرین مشغول ورزش پروتئین تراپی مو بودند و عظمت و شکوفایی وبرها را به گوش می‌رسید.

لذت بخش پروتئین تراپی مو بود. بنابراین، این خانواده عالی، بی سر و صدا و راحت در زیر سایه درختی از چوب دکمه ای نیرومند، که اندک اندک آنقدر بزرگ کراتینه مو شد که به طور کامل کاخ آنها را تحت الشعاع قرار بالیاژ مو داد، سبز کراتینه مو شد. شهر به تدریج حومه خود را در اطراف قلمرو خود گسترش بالیاژ مو داد. خانه ها به وجود آمدند تا چشم انداز آنها را قطع کنند.

انواع رنگ موی سر مردانه : خطوط روستایی در مجاورت شروع به رکراتینه مو شد آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و به شلوغی و شلوغی خیابان ها تبدیل کراتینه مو شدند. به طور خلاصه، با تمام عادات زندگی روستایی، آنها شروع به یافتن خود ساکنان یک شهر آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. با این حال، با این حال، آنها شخصیت موروثی و دارایی های موروثی خود را با تمام سرسختی شاهزاده های کوچک آلمانی در بحبوحه امپراتوری حفظ آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  رنگ مو زنانه سبز

ولفرت آخرین نفر از صف پروتئین تراپی مو بود و به نیمکت پدرسالار در زیر شجره خانه رسید و عصای پدرانش را به نوسان درآورد، – نوعی صاحب قدرت روستایی در وسط کلان شهر. برای سهیم کراتینه مو شدن در مراقبت‌ها و شیرینی‌های حاکمیت، او برای خود یاری گرفته پروتئین تراپی مو بود، یکی از آن نوع عالی به نام «زنان متحرک». یعنی یکی از آن خانم های کوچک خانه دار قابل توجهی پروتئین تراپی مو بود.

که همیشه در جایی مشغول لایت و هایلایت مو هستند که کاری برای انجام بالیاژ مو دادن نتمام دکلره مو دارند. با این حال، فعالیت او یک جهت خاص را در پیش گرفت. چه در خانه و چه در خارج از کشور، راه رفتن یا نشستن، سوزن‌های او مدام در حال حرکت پروتئین تراپی مو بودند، و حتی تأیید می‌نانو کراتین مو شود که او با صنعت خسته‌اش تقریباً در طول سال جوراب‌های خانواده‌اش را تامین می‌بیبی لایت مو کرد. این زوج شایسته صاحب یک دختر کراتینه مو شدند که با عطوفت و عنایت فراوان تربیت کراتینه مو شد.

با تحصیل او دردهای غیرمعمولی را متحمل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، به طوری که او می توانست به هر شکلی بخیه بزند، انواع ترشی ها و کنسروها را درست الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و نام خود را روی نمونه برداری علامت بزند. تأثیر ذوق او در باغ خانوادگی نیز دیده می کراتینه مو شد، جایی که زینت ها شروع به آمیختگی با مفید آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

ردیف‌های کامل گل همیشه بهار آتشین و هالی‌هاک‌های پر زرق و برق کنار تخت‌های کلم قرار داشتند، و آفتاب‌گردان‌های غول‌پیکر چهره‌های پهن و شادی‌شان را بر فراز حصارها می‌چرخانند و به نظر می‌رسید که با محبت‌ترین نگاه به عابران نگاه می‌کنند. بنابراین، ولفرت وبر، مسالمت‌آمیز و با رضایت، بر هکتارهای پدری‌اش سلطنت بیبی لایت مو کرد و گیاهی بیبی لایت مو کرد.

  مدل رنگ موی فندقی روشن بدون دکلره

انواع رنگ موی سر مردانه : نه اما این که، مانند همه حاکمان دیگر، گاه به گاه نگرانی ها و آزارهای خود را داشت. رکراتینه مو شد شهر زادگاهش گاهی باعث آزار او می کراتینه مو شد. قلمرو کوچک او به تدریج توسط خیابان ها و خانه ها محصور کراتینه مو شد که هوا و نور خورشید را قطع می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. او هرازگاهی در معرض فوران‌های جمعیت مرزی قرار می‌گرفت که خیابان‌های یک کلان شهر را هجوم می‌آورد.

که نیمه‌شب به قلمروهای او حمله می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و دسته‌های کاملی از نجیب‌ترین رعایایش را به اسارت می‌بردند. خوک‌های ولگرد نیز هرازگاهی، وقتی دروازه باز می‌ماند، فرود می‌آیند و همه را در برابر آنها خراب می‌کنند. و جوجه تیغی های بداخلاق سر آفتابگردان های باشکوه، شکوه باغ را از تن جدا می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، در حالی که سرهایشان را با محبت روی دیوارها می انداختند.

با این حال همه اینها نارضایتی های کوچکی پروتئین تراپی مو بود که ممکن رنگ مو است گاه و بیگاه سطح ذهن او را به هم بزند، همانطور که نسیم تابستانی سطح حوض آسیاب را به هم می زند، اما نمی توانستند آرامش عمیق روح او را بر هم بزنند. او فقط یک عصای معتمد را که پشت در ایستاده پروتئین تراپی مو بود می‌گرفت، ناگهان بیرون می‌آمد و پشت متجاوز را، خواه خوک یا جوجه تیغی، مسح می‌بیبی لایت مو کرد.

انواع رنگ موی سر مردانه : و سپس به‌طور شگفت‌انگیزی سرحال و آرام به داخل درها بازمی‌گشت. با این حال، علت اصلی اضطراب ولفرت صادق، رونق روزافزون شهر پروتئین تراپی مو بود. مخارج زندگی دوبرابر و سه برابر کراتینه مو شد، اما او نتوانست حجم کلم هایش را دو برابر و سه برابر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و تعبالیاژ مو داد رقبا مانع از افزایش قیمت کراتینه مو شد. بنابراین، در حالی که همه اطرافیان او ثروتمندتر می‌کراتینه مو شدند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه