↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو مرواریدی هایلایت

رنگ مو مرواریدی هایلایت | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو مرواریدی هایلایت را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو مرواریدی هایلایت را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو مرواریدی هایلایت : از جمله اینکه این کاغذها صفحاتی پر از تصاویر طنز داشتند و اینها شادی اصلی زندگی آنتاناس کوچولو پروتئین تراپی مو بود. او آنها را گنجینه می بیبی لایت مو کرد و آنها را بیرون می کشید و پدرش را وادار می بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو : در پایان پیشرفت این راه آهن پروتئین تراپی مو بود که جورجیس شانس خود را به دست آورد. آنها باید توسط مردانی با قلاق حرکت می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و رئیس اینجا می توانست از مرد دیگری رنگ مو استفاده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. پس کتش را درآورد و در همانجا دست به کار کراتینه مو شد. هر روز دو ساعت طول می‌کشید تا به این مکان برسد و هفته‌ای یک دلار و بیست سنت برایش هزینه داشته باکراتینه مو شد. از آنجایی که این موضوع دور از ذهن پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو مرواریدی هایلایت

رنگ مو مرواریدی هایلایت : دراز و لاغر پروتئین تراپی مو بود، یک مار قرمز بزرگ از برزخ فرار بیبی لایت مو کرد. و سپس، همانطور که از میان غلتک‌ها می‌لغزید، سوگند یاد می‌بیبی لایت مو کردید که زنده رنگ مو است – می‌پیچید و می‌پیچید، و می‌لرزید و می‌لرزید از دمش بیرون می‌رفت، اما با خشونتشان آن را پرت می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. تا زمانی که سرد و سیاه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود رنگ مو استراحتی برای آن وجود نداشت – و بعد فقط باید بریده و صاف نانو کراتین مو شود تا برای راه‌آهن آماده نانو کراتین مو شود.

او ملحفه‌اش را در بسته‌ای پیچید و با خود برد و یکی از همکارهایش او را به اقامتگاهی در للایت و هایلایت مو هستان معرفی بیبی لایت مو کرد، جایی که ممکن پروتئین تراپی مو بود این امتیاز را داشته باکراتینه مو شد که ده سنت روی زمین بخوابد. یک شب. او وعده‌های غذایی‌اش را در باجه‌های ناهار رایگان می‌خورد، و هر شنبه شب به خانه می‌رفت – رختخواب و همه چیز – و بخش عمده‌ای از پولش را به خانواده می‌برد.

الزبیتا از این ترتیب متاسف پروتئین تراپی مو بود، زیرا می‌ترسید که او را به زندگی بدون آن‌ها عادت دهد، و هفته‌ای یک بار نمی‌توانست نوزادش را ببیند. اما راه دیگری برای تنظیم آن وجود نداشت. هیچ شانسی برای زن در کارخانه فولاد وجود نداشت، و ماریا اکنون دوباره آماده کار پروتئین تراپی مو بود و هر روز با امید یافتن آن در حیاط ها فریب می خورد. در یک هفته Jurgis بیش از احساس درماندگی و سردرگمی خود را در آسیاب راه آهن. او آموخت که راه خود را پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  چند مدل رنگ موی ترکیبی بدون دکلره

همه معجزات و وحشت ها را بدیهی بداند، بدون شنیدن صدای غرش و تصادف کار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. از ترس کور به افراط دیگر رفت. بی پروا و بی تفاوت کراتینه مو شد، مانند بقیه مردان، که در شور و نشاط کارشان کمی به خود فکر می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. وقتی آدم به این فکر می‌بیبی لایت مو کرد، شگفت‌انگیز پروتئین تراپی مو بود که این مردان باید به کاری که انجام می‌بالیاژ مو دادند علاقه می‌داشتند – آنها هیچ سهمی در آن نداشتند.

ساعت به ساعت دستمزد می‌گرفتند و برای علاقه‌مندی بیشتر پول نمی‌بالیاژ مو دادند. همچنین آنها می‌دانستند که اگر صدمه ببینند، به کناری پرتاب می‌شوند و فراموش می‌شوند – و با این وجود با راه‌های کوتاه خطرناک به انجام وظیفه خود می‌شتابند، از روش‌هایی رنگ مو استفاده می‌کنند که سریع‌تر و مؤثرتر لایت و هایلایت مو هستند، علی‌رغم این واقعیت که آنها نیز خطرناک لایت و هایلایت مو هستند.

رنگ مو مرواریدی هایلایت : روز چهارم او در محل کار خود Jurgis مردی را دید در حالی که در حال دویدن در مقابل یک ماشین رنگ مو است، و پای خود را له بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، و قبل از او سه هفته آنجا پروتئین تراپی مو بود، او شاهد یک تصادف وحشتناک تر پروتئین تراپی مو بود. ردیفی از کوره های آجری وجود داشت که در هر شکافی با فولاد مذاب داخل آن سفید می درخشید. برخی از اینها به طرز خطرناکی برآمده پروتئین تراپی مو بودند.

  نمونه رنگ جلوی مو

اما مردان قبل از آنها کار می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و وقتی درها را باز و بسته می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، عینک آبی به چشم می زدند. یک روز صبح که Jurgis در حال عبور پروتئین تراپی مو بود، یک کوره منفجر کراتینه مو شد و دو مرد را با دوش آتش مایع اسپری بیبی لایت مو کرد. همانطور که آنها دراز کشیدند و جیغ و غلتیدن بر روی زمین در عذاب، Jurgis عجله به آنها کمک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و در نتیجه او بخش خوبی از پوست از داخل یکی از دستان خود را از دست بالیاژ مو داد.

دکتر شرکت آن را بانداژ بیبی لایت مو کرد، اما هیچ تشکر دیگری از کسی دریافت نبیبی لایت مو کرد و به مدت هشت روز کاری بدون هیچ حقوقی در بستری ماند. خوشبختانه، در این مقطع، الزبیتا این فرصت را پیدا بیبی لایت مو کرد که مدت ها منتظرش پروتئین تراپی مو بودیم تا ساعت پنج صبح برود و به تمیز بیبی لایت مو کردن کف دفتر یکی از بسته بندی ها کمک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. Jurgis به خانه آمد و خود را با پتو پوشانید تا گرم نانو کراتین مو شود و زمان خود را بین خواب و بازی با آنتاناس کوچک تقسیم بیبی لایت مو کرد.

جووزاپاس بیشتر اوقات دور پروتئین تراپی مو بود و در زباله دانی می بیبی لایت مو کرد و الزبیتا و ماریجا برای کار بیشتر شکار می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. آنتاناس اکنون بیش از یک سال و نیم سن داشت و یک دستگاه صحبت کامل پروتئین تراپی مو بود. او آنقدر سریع یاد گرفت که هر هفته وقتی جورجیس به خانه می آمد به نظرش می رسید که بچه جدیدی رنگ مو دارد. او می‌نشست و گوش می‌بالیاژ مو داد و به او خیره می‌کراتینه مو شد.

و به تعجب‌های شادمانه می‌پرداخت – « پالوک! مامان! تو مانو سیردل! هموطن کوچولو اکنون واقعاً همان لذتی پروتئین تراپی مو بود که جورجیس در جهان داشت – یک امید او، یک پیروزی او. خدا را شکر، آنتاناس پسر پروتئین تراپی مو بود! و مثل گره کاج سخت و با اشتهای گرگ پروتئین تراپی مو بود. هیچ چیز او را آزار نبالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود و هیچ چیز نمی توانست به او صدمه بزند. او تمام رنج ها و محرومیت ها را بدون آسیب گذرانده پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ موی نسکافه ای روی موهای سفید

رنگ مو مرواریدی هایلایت : فقط با صدای بلند و مصمم تر در چنگال زندگی اش. او فرزند وحشتناکی پروتئین تراپی مو بود، آنتاناس پروتئین تراپی مو بود، اما پدرش اهمیتی نمی بالیاژ مو داد – او را تماشا می بیبی لایت مو کرد و با رضایت به خودش لبخند می زد. هر چه او یک جنگنده بیشتر پروتئین تراپی مو بود، بهتر پروتئین تراپی مو بود – قبل از اینکه از پسش بربیاید باید بجنگد. Jurgis عادت به خرید روزنامه یکشنبه هر زمان که او پول بیبی لایت مو کردم. یک مقاله شگفت‌انگیز را می‌توان فقط برای پنج سنت، یک دسته کامل، با تمام اخبار جهان در سرفصل‌های بزرگ داشت.

که جورجیس می‌توانست به آرامی آن را بنویسد و بچه‌ها به او در کلمات طولانی کمک کنند. نبرد و قتل و مرگ ناگهانی وجود داشت – شگفت‌انگیز پروتئین تراپی مو بود که چگونه آنها درباره بسیاری از اتفاقات سرگرم‌کننده و هیجان‌انگیز شنیدند. درنگ مو استان ها باید همه واقعی باشند، زیرا مطمئناً هیچ کس نمی توانست چنین چیزهایی را بسازد، و علاوه بر این، تصاویر همه آنها به اندازه زندگی واقعی پروتئین تراپی مو بود.

یکی از این مقالات به خوبی یک سیرک پروتئین تراپی مو بود و تقریباً به اندازه یک ولگردی و ولگردی – قطعاً برای کارگری که خسته و مات و مبهوت پروتئین تراپی مو بود و هرگز تحصیلاتش را ندیده پروتئین تراپی مو بود و کارش کسل کننده و کثیف پروتئین تراپی مو بود، فوق العاده پروتئین تراپی مو بود. روز از نو و سال به سال آسیاب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، بدون دیدن یک مزرعه سرسبز، نه یک ساعت سرگرمی، و نه چیزی جز مشروب که تخیل او را تحریک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه