↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو سرخابی

انواع رنگ مو سرخابی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو سرخابی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو سرخابی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو سرخابی : او هرگز در برابر اقتدار والدین پرواز نبیبی لایت مو کرد. او هرگز مانند بسیاری از خانم‌های جوان رمان‌خوان و رمان‌خوان، دچار شور و اشتیاق نمی‌کراتینه مو شد، و در هیستریک قرار نمی‌گرفت. نه او، در واقع. او هیچ‌کدام از آن‌ها قهرمان و سرکش نپروتئین تراپی مو بود، من به شما ضمانت می‌کنم. برعکس، او مانند یک دختر مطیع رضایت بالیاژ مو داد.

رنگ مو : هیچ میوه و گلی به این اندازه نیاز به مراقبت نرنگ مو دارد. من هیچ رنگ مو استعبالیاژ مو دادی در توصیف جذابیت های زنانه ندارم، وگرنه پیشرفت این زیبایی کوچک هلندی را به تصویر می کشم: چگونه چشمان آبی او عمیق تر و عمیق تر می کراتینه مو شدند و لب های گیلاسی او قرمز و قرمزتر می کراتینه مو شدند و چگونه می رسیدند و می رسیدند و چگونه می رسیدند و می رسیدند و گرد و گرد می کراتینه مو شدند.

انواع رنگ مو سرخابی

انواع رنگ مو سرخابی : گوشه‌های کلاه خمیده‌اش به بیان اضطرابی کاملاً متضاد با سگ‌های آرام، لبه‌های پهن و کم‌تاج اجبالیاژ مو داد برجسته‌اش رنگ مو است. شاید حتی این نیز آرامش ذهن او را از نظر مادی مختل نمی بیبی لایت مو کرد، اگر او فقط از خودش و همسرش مراقبت می بیبی لایت مو کرد. اما دخترش کم کم به بلوغ می‌رسید و همه دنیا می‌دانند که وقتی دختران شروع به رسیدن می‌کنند.

در نفس آغازین شانزده تابستان، تا اینکه در هفدهمین بهار، به نظر می‌رسید که آماده بیرون آمدن از تنه‌اش، مانند غنچه‌ای نیمه‌دمیده گل رز. آه، یک روز خوب! آیا می‌توانستم او را همان‌طور که در آن زمان پروتئین تراپی مو بود نشان دهم، صبح یک‌شنبه در ظروف ارثی پرس لباس هلندی فریب خورده، که مادرش کلید آن را به او سپرده پروتئین تراپی مو بود! لباس عروسی مادربزرگش که برای رنگ مو استفاده مدرن کراتینه مو شده رنگ مو است.

با زیور آلات مختلف، به عنوان میراث در خانواده به ارث رسیده رنگ مو است. موهای قهوه ای کم رنگ او با دوغ با خطوط صاف و موج دار در هر طرف پیشانی زیبایش صاف کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. زنجیر طلای زرد و بکر که دور گردنش را گرفته پروتئین تراپی مو بود. صلیب کوچکی که در ورودی دره ای نرم از شادی آرام گرفته پروتئین تراپی مو بود، گویی این مکان را تقدیس می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  بلوند پلاتینه عدسی روشن

اما پوه! این برای پیرمردی مثل من نیست که در مورد زیبایی زنانه تحقیق الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. کافی رنگ مو است بگوییم، امی به هفده سالگی رسیده پروتئین تراپی مو بود. از مدت‌ها قبل، نمونه‌گر او قلب‌هایی را در زوج‌هایی به نمایش می‌گذاشت که به کراتینه مو شدت با پیکان‌ها آغشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، و گره‌های عاشقان واقعی با ابریشم آبی تیره کار می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، و بدیهی پروتئین تراپی مو بود که او برای شغلی جالب‌تر از پرورش گل آفتاب‌گردان یا خیارشور بیبی لایت مو کردن شروع به بی‌حالی بیبی لایت مو کرد.

در این دوره حساس از وجود زن، زمانی که قلب در آغوش یک دختر، مانند نشان آن، مینیاتوری که بدون آن آویزان رنگ مو است، می تواند با یک تصویر واحد مجذوب نانو کراتین مو شود، یک بازدیدکننده جدید شروع به ظاهر کراتینه مو شدن زیر سقف ولفرت وبر بیبی لایت مو کرد. . این دیرک والدرون، تنها پسر یک بیوه فقیر پروتئین تراپی مو بود، اما می‌توانست بیش از هر پسری در رنگ مو استان به پدران خود ببالد، زیرا مادرش چهار شوهر و این تنها فرزند داشت.

انواع رنگ مو سرخابی : به طوری که اگرچه در آخرین ازدواج خود به دنیا آمد، او ممکن رنگ مو است نسبتاً ادعا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که ثمره دیررس یک دوره طولانی کشت رنگ مو است. این پسر چهار پدری شایستگی و قدرت همه پدرانش را متحد بیبی لایت مو کرد. اگر قبل از او خانواده بزرگی نداشت، به نظر می‌رسید که بعد از او خانواده بزرگی هم داشته باکراتینه مو شد، زیرا فقط باید به جوانی تازه نفس نگاه کنید تا ببینید که او بنیانگذار یک نژاد قدرتمند رنگ مو است.

  مدل رنگ مو جدید ترکیبی بدون دکلره

این جوان کم کم به یکی از مهمانان صمیمی خانواده تبدیل کراتینه مو شد. کم حرف می زد اما طولانی می نشست. پیپ پدر را وقتی خالی می‌کراتینه مو شد پر می‌بیبی لایت مو کرد، سوزن بافندگی یا گلوله‌ی بافندگی مادر را که روی زمین می‌افتاد جمع می‌بیبی لایت مو کرد، کت شیک گربه لاک‌پشت را نوازش می‌بیبی لایت مو کرد و قوری را برای دختر از نور پر می‌بیبی لایت مو کرد. کتری مسی که قبل از آتش می خواند.

همه این دفاتر کوچک آرام ممکن رنگ مو است به نظر بی اهمیت به نظر برسند، اما وقتی عشق واقعی به هلندی پایین ترجمه می نانو کراتین مو شود، به این شکل رنگ مو است که خود را شیوا بیان می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. آنها در خانواده وبر گم نکراتینه مو شدند. جوان برنده لطف شگفت انگیزی در چشم مادر پیدا بیبی لایت مو کرد. گربه لاک‌پشتی، گرچه بی‌تفاوت‌ترین و فرومایه‌ترین گربه در نوع خود، نشانه‌های غیرقابل‌شکی از تایید بازدیدهای او را نشان بالیاژ مو داد.

به نظر می رسید که قوری چایی با رنگ مو استقبال از او صدای تشویقی می خواند. و اگر نگاه‌های حیله گرانه دختر به درستی خوانده می‌کراتینه مو شد، در حالی که او نشسته پروتئین تراپی مو بود و در کنار مادرش می‌چرخید و می‌دوخت، او ذره‌ای از دام وبر یا گریمالکین یا دمنوش چایی با حسن نیت فاصله نداشت. وولفرت به تنهایی چیزی از آنچه در جریان پروتئین تراپی مو بود ندید.

عمیقاً غرق در مراقبه در مورد رکراتینه مو شد شهر و کلم هایش، نشسته پروتئین تراپی مو بود به آتش نگاه می بیبی لایت مو کرد و در سکوت پیپش را پف می بیبی لایت مو کرد. با این حال، یک شب، هنگامی که امی مهربان، طبق عادت، معشوقش را به در بیرونی روشن بیبی لایت مو کرد، و او طبق عادت، سلام فراقش را گرفت، صدای بو چنان قوی در ورودی طولانی و بی صدا طنین انداز کراتینه مو شد که حتی مردم را هم مبهوت بیبی لایت مو کرد.

  سالن رنگ مو تهرانپارس

انواع رنگ مو سرخابی : گوش مات وولفرت او به آرامی به منبع جدیدی از اضطراب بیدار کراتینه مو شد. هرگز به ذهنش خطور نبیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود که این کودک محض، که به نظر می‌رسید، اما آن روز از زانوهایش بالا می‌رفت و با عروسک‌ها و خانه‌های نوزاد بازی می‌بیبی لایت مو کرد، می‌تواند به یکباره به فکر عاشقان و ازدواج باکراتینه مو شد. او چشمانش را مالید، واقعیت را بررسی بیبی لایت مو کرد و واقعاً دریافت که در حالی که در رویای چیزهای دیگری پروتئین تراپی مو بود.

او واقعاً تبدیل به یک زن کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، و بدتر از آن، عاشق کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. در اینجا مراقبت های جدیدی برای ولفرت به وجود آمد. او پدر مهربانی پروتئین تراپی مو بود، اما مردی عاقل پروتئین تراپی مو بود. مرد جوان پسری پر جنب و جوش و متحرک پروتئین تراپی مو بود، اما پس از آن نه پول داشت و نه زمین. ایده‌های وولفرت همه در یک کانال اجرا می‌کراتینه مو شد، و او در صورت ازدواج راه‌حلی نمی‌دید جز اینکه زوج جوان را با گوشه‌ای از باغ کلم خود تقسیم الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

انواع رنگ مو سرخابی : که کل آن به سختی برای حمایت خانواده‌اش کافی پروتئین تراپی مو بود. از این رو، مانند پدری عاقل، مصمم کراتینه مو شد که این اشتیاق را در غنچه فرو نبرد و خانه را برای جوان ممنوع بیبی لایت مو کرد، هر چند که به کراتینه مو شدت بر خلاف قلب پدرانه اش پروتئین تراپی مو بود و اشک های خاموش بسیاری در چشم روشن دخترش ایجاد بیبی لایت مو کرد. با این حال، او الگوی فرزندسالاری و اطاعت نشان بالیاژ مو داد. او هرگز خرخر و عبوس نمی بیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه