↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بلوند پلاتینه عدسی روشن

بلوند پلاتینه عدسی روشن | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بلوند پلاتینه عدسی روشن را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بلوند پلاتینه عدسی روشن را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بلوند پلاتینه عدسی روشن : و سر بانی شروع به شنا بیبی لایت مو کردن به روش هکراتینه مو شرنگ مو داردهنده آشنا بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. او هرگز درد یونیس را از روحش بیرون نبیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و بالاخره رهایی رسید! اما او تردید بیبی لایت مو کرد، زیرا با خود قسم خورده پروتئین تراپی مو بود که دیگر وارد این کار ننانو کراتین مو شود. همچنین از برخی از شاعران انگلیسی او شروع به شنیدن در مورد نوع دیگری از عشق بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : روز بعد خانواده با ماشین به خانه رفتند، و چقدر در راه و هفته‌ها بعد از آن مجبور پروتئین تراپی مو بودند درباره‌شان شایعات بگویند! بانی مشتاقانه منتظر این پروتئین تراپی مو بود که تابستان آینده در این اردوگاه زندگی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – با این تفاوت که به دلیل آمادگی در مدرسه و همچنین به دلیل نفوذ پدر، قرار پروتئین تراپی مو بود در یک اردوگاه آموزشی افسران باکراتینه مو شد. او سرشار از تقدیس پروتئین تراپی مو بود و بیشتر از همیشه در انجام وظایف خود تلاش می بیبی لایت مو کرد.

بلوند پلاتینه عدسی روشن

بلوند پلاتینه عدسی روشن : اواخر ماه مارس، آن یورش وحشتناک به جبهه غرب آغاز کراتینه مو شد. یکی از آن نبردهایی که جهان به آن عادت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، بیش از صد مایل جلوتر امتبالیاژ مو داد داشت و تمام روز و تمام شب برای چندین هفته ادامه داشت. نام چنین نبردی از یک شهر و شهر نپروتئین تراپی مو بود، بلکه از یک رنگ مو استان نام برده می کراتینه مو شد.

این نبرد پیکاردی پروتئین تراپی مو بود. عجله آلمانی ها خط بریتانیا را شکست و آنها را به مدت سی یا چهل مایل به عقب راند و صد هزار مرد را اسیر بیبی لایت مو کرد و به نظر می رسید که بدترین پیشگویی پدر باید محقق نانو کراتین مو شود. اما نه آلمانی‌ها و نه متحدان نمی‌دانستند که در دهکده‌ای مبهم در میان باغ‌های میوه کالیفرنیا، پیامبری قدرتمند از طرف آنها جادوی خود را انجام می‌دهد.

  رنگ موی فانتزی دخترانه برای پوست سبزه

اتفاقاً الی واتکینز خبری را از جلو خواند و اعلام بیبی لایت مو کرد که تنها چیزی که می تواند ارتش بریتانیا را نجات دهد باران رنگ مو است. و فوراً لشکرهای دعای خود را جمع بیبی لایت مو کرد، و تمام شب آنها بر زانوهای خود تکان خوردند و دستان خود را به سوی خداوند دراز آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و طوفان هایی را در پیکاردی به راه انداختند. و خداوند آنها را شنید و درهای بهشت ​​گنانو کراتین مو شوده کراتینه مو شد و باران بارید و پاهای هون‌ها به سرعت گیر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

آری، و چرخ‌های ارابه‌های آنها و مردان نیرومندشان در گل غرق کراتینه مو شدند. اما در سمتی که میزبانان خداوند در حال نبرد پروتئین تراپی مو بودند، باران نبارید، اما زمین تمیز پروتئین تراپی مو بود، و نیروهای کمکی بالا آمدند، و خط بریتانیا نجات یافت، و در میان باغ‌های کالیفرنیا، هوسناهای وفاداران شکوفه‌ها را تکان بالیاژ مو دادند. درختان هرس III حتی در میان چنین رنج‌ها و هیجان‌هایی، بانی که جوان پروتئین تراپی مو بود.

زندگی شخصی خود را داشت. در راه بازگشت به خانه بعد از تمرین، با نینا گودریچ، یکی از همکلاسی هایش برخورد بیبی لایت مو کرد، که در ماشینش به گوشه ای پیچید، لباس شنا پوشیده و شنل روی آن. سرنوشت زندگی فرد به چنین چیزهای کوچکی بستگی رنگ مو دارد! سرعتش را کم بیبی لایت مو کرد و صدا زد: “بیا با من شنا کن!” او وارد کراتینه مو شد و زن او را در عرض دو دقیقه به ساحل برد و در پنج دقیقه دیگر لباس شنا کرایه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

بلوند پلاتینه عدسی روشن : سوار آن کراتینه مو شد و آن دو در حال دویدن در کنار ماسه پروتئین تراپی مو بودند. نینا گودریچ یکی از آن جونوهای مجلل پروتئین تراپی مو بود که کالیفرنیا هر سال هزاران نفر از آنها را به بلوغ می رساند. اندام های او تنه های محکمی پروتئین تراپی مو بود و باسنش برای حمل ده ها نوزاد و سینه اش برای تغذیه آنها ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. او موهای روشن و رنگی داشت که از بطری بیرون نیامده پروتئین تراپی مو بود.

  جدید ترین رنگ مو ها

و پوستش ساعت ها در موج سواری برنزی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، در آن مایوهای یک تکه شکننده ای که دختران پوشیده پروتئین تراپی مو بودند، که به طور قابل توجهی بیش از پنجاه درصد طبیعی پروتئین تراپی مو بودن آنها را نشان می بالیاژ مو داد. جذابیت ها مردی که در جنوب کالیفرنیا برای خود زن گرفته پروتئین تراپی مو بود هرگز نمی توانست شکایت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که نمی دانست چه چیزی به دست می آورد! آن دو در ساحل شنا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

مسیری طولانی، بدون اینکه از سرمای آب ناراحت شوند. آنها دست در دست هم در ساحل دویدند و وقتی به حمام برگشتند، نینا گفت: «بیا با من شام بخوریم، بانی. من از خانه خسته کراتینه مو شده‌ام.» بنابراین بانی لباس‌هایش را درآورد، و او را به خانه‌اش برگرداند، و در حالی که لباس عوض می‌بیبی لایت مو کرد، در ماشین نشست و درس بعدی شعر انگلیسی قرن نوزدهم را برخرنگ مو است.

این شاعر به زنجیره ای از پدیده های طبیعی توجه بیبی لایت مو کرد: نور خورشید زمین را در بر می گیرد و پرتوهای ماه دریا را می بوسند! ارزش این همه بوسیدن چیست اگه منو نمیبوسی؟ آنها به سمت یک کافه تریا رفتند، اختراعی که در آن ماهی کالیفرنیا، میوه‌های کالیفرنیایی و سالادهای کالیفرنیایی با چنان فراوانی در مقابل چشمان پخش می‌شوند.

بلوند پلاتینه عدسی روشن : که جونوی نوزده ساله‌ای را که در حال تلاش برای «کم بیبی لایت مو کردن» پروتئین تراپی مو بود، به دردسر می‌اندازد. نینا گفت هیچ چیز ایمن تر از کرفس نپروتئین تراپی مو بود، هم فضا و هم زمان می برد. در حالی که او زمزمه می بیبی لایت مو کرد، آنها در کنار پنجره نشستند و غروب خورشید را بر فراز اقیانوس ارغوانی تماشا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و مه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندی که از دریا می دزدید.

  انواع رنگ مو بدون دکلره برای پوست سبزه

سپس سوار ماشین کراتینه مو شدند و او بدون اینکه حرفی بزند از شهر خارج کراتینه مو شد و به سمت بزرگراه ساحل رفت. یکی از دستان او در دست بانی پروتئین تراپی مو بود و او در حالی که در غارهای خاطره‌اش جستجو می‌بیبی لایت مو کرد، به یاد آورد که یونیس گفته پروتئین تراپی مو بود که نینا با بارنی لی، که یک سال پیش به خدمت سربازی رفته پروتئین تراپی مو بود، رابطه ناامیدکننده‌ای داشت و اکنون در فرانسه رنگ مو است.

آنها در یک مکان خلوت ایستادند، و یک فرش در ماشین پروتئین تراپی مو بود، و خیلی زود آنها در کنار موج سواری پر سر و صدا نشسته پروتئین تراپی مو بودند، و نینا نزدیک بانی خفه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و زمزمه می بیبی لایت مو کرد: “آیا حداقل برای من اهمیت داری؟” و هنگامی که او پاسخ بالیاژ مو داد که رنگ مو دارد، او گفت: “پس چرا مرا نوازش نمی کنی؟” و هنگامی که او شروع به الزام او بیبی لایت مو کرد.

بلوند پلاتینه عدسی روشن : لب‌هایش را در یکی از آن بوسه‌های آلایت و هایلایت مو هسته نگه داشت که ضربه‌های مطمئنی روی صفحه نقره‌ای پروتئین تراپی مو بود، اما سانسورها آن را به فیلمی برش بالیاژ مو دادند که بسته به جغرافیا متفاوت پروتئین تراپی مو بود – 00 در ژاپن تا 8000. در الجزایر و آرژانتین واضح پروتئین تراپی مو بود که این جونوی نوزده ساله او پروتئین تراپی مو بود که هر از گاهی هر کاری را که دوست داشت انجام می بالیاژ مو داد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه