↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو زیتونی روشن

انواع رنگ مو زیتونی روشن | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو زیتونی روشن را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو زیتونی روشن را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو زیتونی روشن : خوب، شما آن را از قبل دریافت بیبی لایت مو کرده اید. و با دیدن اینکه این تنها خوشبختی شما پروتئین تراپی مو بود، ادعای او مبنی بر قدردانی شما آشکارتر می درخکراتینه مو شد. ممکن رنگ مو است به طرز شایسته ای برای او گینه دیگری بفرستید. این در صورتی رنگ مو است که شما صادقانه به فالگیر خود ایمان داشته باشید. حالا فرض کنیم که شما باور ندارید. به نظر من در این صورت شما مستحق رنگ مو استربالیاژ مو داد پول خود لایت و هایلایت مو هستید.

رنگ مو : ممکنه خیلی معنی داشته باشه آنچه که من احساس می کنم باید به معنای چیزی شبیه به این باکراتینه مو شد:– «شما در پاترز بار زندگی می‌کنید و من در پیترشام. البته، اگر روزی در طاق مرمر همدیگر را ملاقات می‌بیبی لایت مو کردیم، به کراتینه مو شدت شادی‌بخش پروتئین تراپی مو بود و می‌توانستیم جایی با هم ناهار بخوریم و در مورد دوران قدیم صحبت کنیم.

انواع رنگ مو زیتونی روشن

انواع رنگ مو زیتونی روشن : افراد زیادی را می شناسد. نمی توان هر کدام یک کارت کریسمس به آنها بالیاژ مو داد. شیشه پودری کافی برای دور زدن وجود نرنگ مو دارد. آدم باید تبعیض قائل نانو کراتین مو شود و روشی که اکثر ما از طریق آن تبعیض قائل می شویم این رنگ مو است که یا برای هیچکس کارتی نفرستیم یا برای بیست یا پنجاه یا صدها نفر از دوستانمان (با توجه به درآمد و انرژیمان) که نامشان درج کراتینه مو شده رنگ مو است بفرستیم.

ذهن ما چنین کارتهایی بی معنی لایت و هایلایت مو هستند. اما اگر کارت‌های کریسمس خود را برای افراد مناسب بفرستیم، می‌توانیم کلمات ساده روی آن‌ها را معنایی بسیار بیشتر از یک آرزوی صرف اینکه کریسمس گیرنده «خوشحال» باکراتینه مو شد (که در هر صورت، اگر او شادی را دوست رنگ مو دارد، خواهد پروتئین تراپی مو بود) معنی کنیم. و سال نو او “روشن” (که امیدواریم چنین نباکراتینه مو شد). «یک کریسمس مبارک» با یک کلیسای قدیمی در پس‌زمینه و یک رابین در پیش‌زمینه، احاطه‌کراتینه مو شده توسط تاج گلی از برگ‌های مقدس.

  رنگ مو تا چه مدت قابل استفاده است

اما زندگی ما از آن روزهای قدیم از هم جدا کراتینه مو شده رنگ مو است. تا حدودی تقصیر سرویس قطار رنگ مو است، بدون شک. از دیدن شما خوشحالم، دوست ندارم از شما بخواهم که برای شام به پیترشام بیایید، و اگر از من به پاترز بار بخواهید – خوب، من باید بیایم، اما این یک چیزی رنگ مو است. مبارزه کنید، و من از شما تشکر می کنم که از من نپرسیدید.

انواع رنگ مو زیتونی روشن : علاوه بر این، ما الان دوستان مختلفی پیدا بیبی لایت مو کرده ایم و سلیقه ما متفاوت رنگ مو است. بعد از اینکه در مورد روزهای قدیم صحبت بیبی لایت مو کردیم، شک دارم که آیا باید چیزهای زیادی برای گفتن با یکدیگر داشته باشیم. هر کدام از ما فکر می‌بیبی لایت مو کردیم که دیگری کمی کسل‌کننده رنگ مو است و همسرانمان تعجب می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که چرا تا به حال در لیورپول دوست پروتئین تراپی مو بوده‌ایم.

اما فکر نکن فراموشت بیبی لایت مو کردم من فقط این کارت را می فرستم تا بدانی که من هنوز زنده ام، هنوز در همان آدرس لایت و هایلایت مو هستم و هنوز تو را به یاد دارم. نیازی نیست، اگر زمانی همدیگر را ملاقات بیبی لایت مو کردیم، یا زمانی که از همدیگر کمک می‌خواهیم، ​​با گفتن این جمله شروع کنیم: “فکر می‌کنم شما آن روزهای قدیمی در لیورپول را کاملاً فراموش بیبی لایت مو کرده‌اید.” ما هیچ کداممان را فراموش نبیبی لایت مو کرده ایم.

و پس بیایید سالی یک بار نشانه ای را برای یکدیگر بفرستیم که فراموش نبیبی لایت مو کرده ایم و روزی روزگاری با هم دوست پروتئین تراپی مو بودیم. “کریسمس مبارک برای شما.” این چیزی رنگ مو است که یک کارت کریسمس باید بگوید. گفتن این حرف به مرد یا زنی که دائماً تلفنش را می‌زند، بی‌معنی رنگ مو است. به کسی که هفته گذشته با او ملاقات بیبی لایت مو کرد یا هفته بعد با او شام می خورد. به مردی که تقریباً هر روز ممکن رنگ مو است در باشگاه با او برخورد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  انواع رنگ مو ودکلره

یا زنی که می‌داند روزانه از همان فروشگاه‌هایی که خودش خرید می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. گفتن آن به خبرنگاری که اغلب برایش نامه می نویسد، پوچ رنگ مو است. بیایید کارت هایمان را برای دوستان قدیمی که از زندگی ما خارج کراتینه مو شده اند رزرو کنیم و آنها نیز کارت خود را برای ما رزرو کنند. اما، البته، ما باید آدرس آنها را حفظ بیبی لایت مو کرده باشیم. در غیر این صورت ما باید کارت های خود را به صورت عمومی چاپ کنیم.

انواع رنگ مو زیتونی روشن : همانطور که من اکنون انجام می دهم. “دوستان قدیمی لطفاً این را می پذیرند، تنها اشاره.” آینده تصمیم اخیر مبنی بر اینکه اگر یک فالگیر صادقانه به آنچه می گوید اعتقاد داشته باکراتینه مو شد، از موکل خود کلاهبرداری نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، ممکن رنگ مو است قانون خوبی باکراتینه مو شد، اما منطقی به نظر نمی رسد. برای فردی غیرعادی مانند من، معقول‌تر به نظر می‌رسد که بگوییم.

اگر مشتری صادقانه به آنچه فال‌گو می‌گوید باور داشته باکراتینه مو شد، پس مشتری فریب نمی‌خورد. به عنوان مثال، یک فالگیر ممکن رنگ مو است به شما اطلاع دهد که دو گینه شما را به جیب زده رنگ مو است، که یک عموی ثروتمند در رنگ مو استرالیا قرار رنگ مو است سال آینده یک میلیون پوند برای شما باقی بگذارد. او خودش قول میلیون پوند را به شما نمی دهد. بدیهی رنگ مو است که به هر حال به سراغ شما می آید.

فالگیر یا بدون فالگیر. هیچ پیشنهادی از طرف او وجود نرنگ مو دارد که او آینده شما را برای شما ترتیب می دهد. تنها کاری که او قول بالیاژ مو داده برای دو گینه انجام دهد این رنگ مو است که کمی اطلاعات اولیه به شما بدهد. او به شما می گوید که سال آینده به یک میلیون پوند می رسید، و اگر باور کنید، باید بگویم که ارزش پول را داشت.

  رنگ مو قهوه ای طلایی

شما یک سال خوشبختی دارید (اگر چنین چیزهایی شما را خوشحال می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند)، سالی که در آن در هر مشکلی به خود بگویید: “مهم نیست، زمان خوبی در راه رنگ مو است”. سالی که در آن برنامه‌های باشکوهی برای آینده بسازید، قلعه‌هایی در هوا بسازید، یا (اگر سلیقه شما قلعه‌ها نیست) کلبه‌های روستایی و آپارتمان‌های مایفر. و همه اینها برای دو گینه؛ به طرز شگفت انگیزی ارزان رنگ مو است و اکنون در نظر سامبره مو بگیرید.

که وقتی سال تمام می نانو کراتین مو شود چه اتفاقی می افتد. فالگیر وظیفه خود را انجام بالیاژ مو داده رنگ مو است. او برای دو گینه به شما یک سال خوشبختی بالیاژ مو داده رنگ مو است. حالا نوبت عموی شمرنگ مو است که قدم به جلو بگذارد. او قرار رنگ مو است با گذاشتن یک میلیون پوند برای شما بیست سال خوشبختی را به شما هدیه دهد. احتمالا او این کار را نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او یک میلیون پوند برای ترک نرنگ مو دارد.

انواع رنگ مو زیتونی روشن : در واقع، او فقط به شما نامه نوشته رنگ مو است تا از شما بخواهد که یک پنج مبلغ به او قرض دهید. خوب، مطمئناً این عمو رنگ مو است که شما را ناامید بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، نه فالگیر. او را به هر طریقی لعنت کنید، او را از اراده خود دور کنید، اما فالگیر را که به بخشی از قراربالیاژ مو داد خود عمل بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، سرزنش نکنید. تنها دلیلی که پیش او رفتی این پروتئین تراپی مو بود که خوشحالی خود را از قبل دریافت کنی.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه