↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو برای پوست های روشن

انواع رنگ مو برای پوست های روشن | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو برای پوست های روشن را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو برای پوست های روشن را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو برای پوست های روشن : این یک موضوع کاملاً حساس رنگ مو است که از یک دختر بخواهد با او ازدواج الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، هر چقدر که او او را دوست داشته باکراتینه مو شد، و شاید مرد چوب قلع وقتی که معشوق قدیمی خود، نیمی آمی را پیدا بیبی لایت مو کرد، نمی خورنگ مو است خیلی به او نگاه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بنابراین دوروتی به این فکر خشنود کراتینه مو شد که به اوزما کمک می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا یک جشن عروسی باشکوه را آماده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و پس از آن، زمانی که امپراتور وینک‌ها با عروسش به شهر زمردی رسیدند.

رنگ مو : پس از طی مسافتی، امپراطور ناگهان ایستاد و فریاد زد: “خوب بخشنده!” مترسک که نفر بعدی پروتئین تراپی مو بود، ابتدا به دوستش برخورد بیبی لایت مو کرد و سپس به اطراف بدن حلبی او نگاه بیبی لایت مو کرد.

انواع رنگ مو برای پوست های روشن

انواع رنگ مو برای پوست های روشن : وودمن و به او کمک کنید نیمی آمی را جلب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” دوروتی هم می‌خورنگ مو است برود، اما چون چوب‌دار حلبی او را برای پیوستن به مهمانی خود دعوت نبیبی لایت مو کرد، احساس بیبی لایت مو کرد که اگر بخواهد او را ببرند، ممکن رنگ مو است مزاحم نانو کراتین مو شود. او اشاره بیبی لایت مو کرد، اما متوجه کراتینه مو شد که او این اشاره را نپذیرفته رنگ مو است.

دور مهمانی‌ها و جشن‌ها برگزار می‌نانو کراتین مو شود. اوزما پیشنهاد بالیاژ مو داد که همه آنها را با واگن قرمز به مکانی نزدیک به جنگل بزرگ مونچکین ببرد189یک واگن می تواند دریافت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. واگن قرمز به اندازه‌ای بزرگ پروتئین تراپی مو بود که همه آن‌ها را در خود جای دهد، و به همین دلیل با خداحافظی با جینجور، که به ووت سبدی از پفک‌های خامه‌ای رسیده و کارامل بالیاژ مو داد تا با خود بررنگ مو دارد.

  مدل رنگ مو بنفش دخترانه

اوزما به اسب اره‌ای چوبی و موجود عجیب دستور بالیاژ مو داد که حرکت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. به سرعت روی خطوط حرکت بیبی لایت مو کرد و در حال حاضر به جاده آجرهای زرد رسید. این جاده مستقیماً به یک جنگل انبوه منتهی می کراتینه مو شد، جایی که مسیر برای واگن قرمز خیلی باریک پروتئین تراپی مو بود که نمی توانست جلوتر حرکت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، بنابراین در اینجا طرف از هم جدا کراتینه مو شد. اوزما و دوروتی و توتو پس از آرزوی سفری امن و موفقیت آمیز برای دوستان خود به شهر زمرد بازگشتند.

در حالی که مرد چوبی حلبی، مترسک، ووت سرگردان و پلی کروم، دختر رنگین کمان، آماده می کراتینه مو شدند تا راه خود را از میان جنگل انبوه پیش ببرند. با این حال، این مسیرهای جنگلی برای مرد حلبی و مترسک که در میان درختان کاملاً در خانه خود احساس می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، به خوبی شناخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. نیک چاپر، امپراطور قلع، با افتخار گفت: “من در این جنگل بزرگ به دنیا آمدم.

و اینجا پروتئین تراپی مو بود که جادوگر تبر من را طلسم بیبی لایت مو کرد و من قسمت های مختلف بدن گوشتی خود را از دست بالیاژ مو دادم تا اینکه تمام قلع کراتینه مو شدم. اینجا نیز – چون یک جنگل بزرگ رنگ مو است – نیمی آمی با جادوگر شریر زندگی می بیبی لایت مو کرد و در لبه دیگر درختان کلبه خانه من قرار رنگ مو دارد.190دوست کو-کلیپ، قلع ساز معروفی که فرم زیبای امروزی من را ساخت.» ووت با تحسین گفت: “او باید یک کارگر باهوش باکراتینه مو شد.” وودمن قلع گفت: “او به سادگی فوق العاده رنگ مو است.” ووت گفت: “من خوشحال خواهم کراتینه مو شد.

انواع رنگ مو برای پوست های روشن : که با او آشنا شوم.” مترسک گفت: “اگر می خواهید با زیرکی واقعی ملاقات کنید، باید به کشاورز مونچکین که اولین بار من را ساخت، ملاقات کنید . من نمی گویم که دوست ام امپراتور برای یک مرد حلبی مناسب نیست، اما هر قاضی. زیبایی می تواند درک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که مترسک بسیار هنرمندانه تر و ظریف تر رنگ مو است.” مرد حلبی گفت: “شما خیلی نرم و ضعیف لایت و هایلایت مو هستید.” مترسک گفت: “تو خیلی سخت و سفت لایت و هایلایت مو هستی.” پلی کروم به هر دوی آنها می خندید.

  رنگ موی زنانه خاص

و ووت عجله بیبی لایت مو کرد تا موضوع را عوض الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. شب همگی زیر درختان اردو زدند. پسر برای شام پفک های خامه ای خورد و مقداری پلی کروم به او تعارف بیبی لایت مو کرد، اما او غذای دیگری را ترجیح بالیاژ مو داد و در سپیده دم شبنمی را که به صورت خوشه ای غلیظ پروتئین تراپی مو بود می خورد.191روی گل های جنگل سپس آنها دوباره به جلو رفتند و مترسک بلافاصله مکث بیبی لایت مو کرد و گفت: “در همین نقطه پروتئین تراپی مو بود.

که دوروتی و من برای اولین بار با مرد چوبی حلبی آشنا کراتینه مو شدیم که به قدری زنگ زده پروتئین تراپی مو بود که هیچ یک از مفاصلش تکان نمی خورد. اما بعد از اینکه او را روغن کاری بیبی لایت مو کردیم، او کاملاً جدید پروتئین تراپی مو بود و ما را تا زمرد همراهی بیبی لایت مو کرد. شهر.” مرد قلع با هوشیاری گفت: “آه، این یک تجربه غم انگیز پروتئین تراپی مو بود.” “در حین قطع بیبی لایت مو کردن درختی برای ورزش در یک طوفان باران گرفتار کراتینه مو شدم و قبل از اینکه متوجه شوم.

همه مفصل‌هایم زنگ زده پروتئین تراپی مو بودند. روزها و هفته‌ها و ماه‌ها در آنجا ایستادم، تبر در دست، اما قادر به حرکت نپروتئین تراپی مو بودم! در واقع! من هرگز دقیقاً نمی‌دانستم آن زمان چقدر طول کشید، اما سرانجام دوروتی آمد و من نجات یافتم. ببینید! این همان درختی رنگ مو است که در آن زمان زنگ زدم. ووت گفت: “در این صورت نمی توانید از خانه قدیمی خود دور باشید.” “نه، کلبه کوچک من فاصله چندانی نرنگ مو دارد.

  انواع رنگ مو بلوند دودی

اما فرصتی برای بازدید از آن وجود نرنگ مو دارد. وظیفه ما با نیمی آمی رنگ مو است، و خانه او کمی دورتر، در سمت چپ ما رنگ مو است.” “نگفتی او با یک جادوگر شرور زندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که او را برده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟” از پسر پرسید. “او انجام بالیاژ مو داد، اما نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند،” پاسخ پروتئین تراپی مو بود. “من لایت و هایلایت مو هستم192به وی گفت که وقتی خانه دوروتی به دست او افتاد، جادوگر ناپروتئین تراپی مو بود کراتینه مو شد، بنابراین اکنون نیمی ایمی باید به تنهایی زندگی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

انواع رنگ مو برای پوست های روشن : من او را ندیده ام، البته از زمانی که جادوگر له کراتینه مو شده رنگ مو است، زیرا در آن زمان زنگ زده در جنگل ایستاده پروتئین تراپی مو بودم و مدت زیادی آنجا پروتئین تراپی مو بودم، اما دختر بیچاره باید از اینکه از شر ظالمش رهایی یافته پروتئین تراپی مو بود، بسیار خوشحال پروتئین تراپی مو بود. معشوقه.” مترسک گفت: “خب، بیایید به سفر برویم و نیمی آمی را پیدا کنیم. اعلیحضرت پیش بروید، زیرا شما راه را می دانید.

و ما دنبال خواهیم بیبی لایت مو کرد.” بنابراین چوب‌دار حلبی راهی را در پیش گرفت که از میان انبوه‌ترین قسمت جنگل منتهی می‌کراتینه مو شد و مدتی آن را دنبال آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. نور اینجا کم پروتئین تراپی مو بود، زیرا انگورها و بوته‌ها و شاخ و برگ‌های پربرگ همه آنها را فراگرفته پروتئین تراپی مو بود، و مرد حلبی اغلب مجبور پروتئین تراپی مو بود شاخه‌هایی را که مانع راه آنها می‌کراتینه مو شد کنار بزند یا با تبر خود آنها را قطع الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه