↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو خاکستری

انواع رنگ مو خاکستری | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو خاکستری را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو خاکستری را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو خاکستری : من اکنون به رختخواب می روم و صبح همه فرم های جدید را به شما می دهم، مانند آنهایی که برای من جالب تر از آنهایی لایت و هایلایت مو هستند که اکنون می پوشید. شب بخیر و رویاهای دلپذیر.” با گفتن این حرف، خانم یوپ از روی صندلی بلند کراتینه مو شد و از در ورودی به اتاق دیگری رفت.

رنگ مو : او گفت: “مغز بیچاره خود را نگران نکنید.” “تو نمی‌توانی از من فرار کنی، هر چقدر هم که تلاش کنی. اما چرا باید بخواهی فرار کنی؟ من به تو اشکال جدیدی می‌دهم که بسیار بهتر از آنهایی لایت و هایلایت مو هستند که اکنون داری. از سرنوشت خود راضی باش، زیرا نارضایتی منجر به ناراحتی می‌نانو کراتین مو شود. و ناراحتی، به هر شکلی که باکراتینه مو شد، بزرگترین بلایی رنگ مو است.

انواع رنگ مو خاکستری

انواع رنگ مو خاکستری : غول زن خوش اخلاق وحشتناک تر از آن چیزی پروتئین تراپی مو بود که آنها تصور می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. او می توانست لبخند بزند و لباس های زیبا بپوکراتینه مو شد و در عین حال حتی ظالم تر از شوهر شرورش باکراتینه مو شد. هم مترسک و هم چوب‌دار حلبی سعی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند تا قبل از صبح راهی برای فرار از قلعه بیاندیشند، اما به نظر می‌رسید که او افکار آنها را خوانده و سرش را تکان می‌دهد.

که ممکن رنگ مو است به سر شما بیاید.» “چه فرم هایی را قصد دارید به ما بدهید؟” ووت با جدیت پرسید. “هنوز تصمیم نگرفته ام. امشب خوابش را می بینم، پس صبح باید تصمیمم را بگیرم.79فکر کن چگونه تو را متحول کنم شاید شما ترجیح می دهید تغییر شکل های خود را انتخاب کنید؟” ووت گفت: “نه، من ترجیح می دهم همینطور که لایت و هایلایت مو هستم.

بمانم.” او پاسخ بالیاژ مو داد: “این خنده دار رنگ مو است.” “تو کوچولو لایت و هایلایت مو هستی و ضعیف لایت و هایلایت مو هستی، به هر حال خیلی حسابی نیستی. بهترین چیز در مورد تو این رنگ مو است که زنده ای، زیرا من می توانم از تو نوعی موجود زنده بسازم. که یک پیشرفت بزرگ در فرم فعلی شما خواهد پروتئین تراپی مو بود.” بیسکویت دیگری را از بشقاب برداشت و در ظرف عسل فرو برد و با آرامش شروع به خوردن بیبی لایت مو کرد.

  مدل رنگ مو مش قهوه ای

مترسک متفکرانه او را تماشا بیبی لایت مو کرد. او گفت: “در دره شما مزرعه غلات وجود نرنگ مو دارد.” “پس آرد را برای درست بیبی لایت مو کردن بیسکویت از کجا آوردی؟” “به من رحم کن! آیا فکر می کنی من به زحمت بیسکویت از آرد درست کنم؟” او پاسخ بالیاژ مو داد. “این برای یک یوکوهو کاملاً خسته کننده رنگ مو است. من امروز بعدازظهر چند تله گذاشتم و تعبالیاژ مو داد زیادی موش صحرایی گرفتم.

انواع رنگ مو خاکستری : اما چون دوست ندارم موش بخورم، آنها را به بیسکویت های داغ برای شام تبدیل بیبی لایت مو کردم. عسل در این دیگ زمانی لانه زنبور پروتئین تراپی مو بود، اما از زمانی که تغییر شکل بالیاژ مو داده، شیرین و خوشمزه کراتینه مو شده رنگ مو است. تنها کاری که من باید انجام دهم، وقتی می خواهم بخورم، این رنگ مو است که چیزی را که برای نگه داشتن آن اهمیتی ندارم، بردارم و آن را به هر نوع غذایی تبدیل کنم.

دوست دارم و بخورمش گرسنه ای؟” مترسک گفت: “من نمی خورم، متشکرم.” مرد چوبی حلبی گفت: «من هم ندارم. ووت سرگردان گفت: “من هنوز کمی غذای طبیعی در کوله پشتی ام دارم و ترجیح می دهم آن را به جای هر لانه زنبوری بخورم.” غول زن با بی احتیاطی گفت: “هر کس به ذائقه خود” و پس از پایان شام از جایش بلند کراتینه مو شد.

دستانش را به هم زد و میز شام بلافاصله ناپدید کراتینه مو شد. 81جادوی یک یوکوهو مشاهده تصویر فصل 6 ووت در طول سرگردانی‌هایش جادوی بسیار کمی دیده پروتئین تراپی مو بود، در حالی که مترسک و چوب‌دار حلبی انواع زیادی در زندگی خود دیده پروتئین تراپی مو بودند، با این حال هر سه به کراتینه مو شدت تحت تأثیر قدرت‌های خانم یوپ قرار گرفتند. او مانند اکثر جادوگران، هیچ گونه هوای اسرارآمیزی را تحت تأثیر قرار نبالیاژ مو داده و در شعارها یا مناسک عرفانی افراط نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو مش کاهی

زن پیر و زشت یا نامطلوب پروتئین تراپی مو بود. با این وجود، او زندانیان خود را بیش از هر جادوگری می ترساند. او به آنها گفت: “لطفا بنشینید” در حالی که خودش را روی صندلی بغل بزرگی نشسته پروتئین تراپی مو بود و دامن های گلدوزی کراتینه مو شده زیبایش را پهن می بیبی لایت مو کرد تا آنها را تحسین کنند. اما تمام صندلی های اتاق به قدری بلند پروتئین تراپی مو بود که دوستان ما نمی توانستند روی صندلی های آنها بالا بروند.

خانم یوپ این را مشاهده بیبی لایت مو کرد و دستش را تکان بالیاژ مو داد، زمانی که فوراً یک نردبان طلایی که به صندلی روبروی خودش تکیه بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود، ظاهر کراتینه مو شد. او گفت: “بالا برو،” و آنها اطاعت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، مرد حلبی و پسر به مترسک دست و پا چلفتی کمک می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. وقتی همه آنها پشت سر هم روی بالشتک صندلی نشستند.

انواع رنگ مو خاکستری : غول زن ادامه بالیاژ مو داد: “حالا به من بگو چطور به این سمت سفر بیبی لایت مو کردی و از کجا آمدی و چه وظیفه ای داری.” بنابراین مرد چوب‌دار حلبی همه چیز را در مورد نیمی آمی به او گفت، و اینکه او چگونه تصمیم گرفته پروتئین تراپی مو بود او را پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و با او ازدواج الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اگرچه قلب عاشقی نداشت. به نظر می رسید این درنگ مو استان زن بزرگ را سرگرم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

که سپس شروع به پرسیدن از مترسک بیبی لایت مو کرد و برای اولین بار در زندگی خود از اوزمای اوز، و از دوروتی و جک پامکین هد و دکتر پیپت و تیک توک و بسیاری از مردم اوز شنید. که به خوبی در83شهر زمرد. همچنین Woot مجبور کراتینه مو شد درنگ مو استان خود را تعریف الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که بسیار ساده پروتئین تراپی مو بود و زمان زیادی نمی برد. هنگامی که پسر ماجراجویی آنها را در لون ویل تعریف بیبی لایت مو کرد.

  رنگ مو فندقی تنباکویی

غول زن از ته دل خندید، اما گفت که از لون ها چیزی نمی داند زیرا هرگز دره خود را ترک نبیبی لایت مو کرده رنگ مو است. او گفت: “مردم شرور لایت و هایلایت مو هستند که دوست تمام دکلره مو دارند من را اسیر کنند، همانطور که شوهر غول پیکر من، آقای یوپ را انجام بالیاژ مو دادند.” بنابراین من در خانه می مانم و به کار خودم فکر می کنم. مترسک گفت: «اگر اوزما می‌دانست که بدون رضایت او جرأت می‌کنی جادو کنی، تو را به کراتینه مو شدت مجازات می‌بیبی لایت مو کرد.

زیرا این قلعه در سرزمین اوز رنگ مو است و هیچ‌کس در سرزمین اوز مجاز به جادو بیبی لایت مو کردن نیست، مگر اینکه گلیندا خوب و جادوگر کوچکی که با اوزما در شهر زمرد زندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. ” این برای اوزمای تو!” غول زن فریاد زد و انگشتانش را به تمسخر گرفت. “من برای دختری که هرگز او را ندیده ام و هرگز مرا ندیده ام چه می خواهم؟” وودمن حلبی گفت: “اما اوزما یک پری رنگ مو است، و بنابراین او بسیار قدرتمند رنگ مو است.

انواع رنگ مو خاکستری : همچنین، ما تحت حمایت اوزما بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم و به هر نحوی که ما را مجروح الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، او را به کراتینه مو شدت عصبانی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” “کاری که من اینجا انجام می دهم، در قلعه شخصی خودم در این84غول زن گفت: “دره منزوی – جایی که هیچ کس جز احمقی‌هایی مثل شما به آنجا نمی‌آید – اوزما پری شما را هرگز نمی‌شناسد.” برای ملاقات شجاعانه با چیزی که نمی توان از آن اجتناب بیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه