↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو فندقی تنباکویی

رنگ مو فندقی تنباکویی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو فندقی تنباکویی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو فندقی تنباکویی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو فندقی تنباکویی : در شب منظره ای از طلسم، تاری نورهای سفید و طلایی، با فواره های بخار، و تابش شعله ی جهشی وجود داشت. که در آنجا گازی می سوزاندند که غرش از زمین بیرون می آمد و راهی برای رنگ مو استفاده از آن نداشتند.

رنگ مو : بابا الان خیلی کم مشروب می‌نوشید، اما زمانی در زندگی‌اش پروتئین تراپی مو بود که نزدیک پروتئین تراپی مو بود مست نانو کراتین مو شود و به همین دلیل از آن می‌ترسید و اجازه می‌بالیاژ مو داد بانی به دانشگاه برود – حداقل با پول پدر -. به قول او برای اجتناب از مشروب خواری وابسته باکراتینه مو شد. بانی گفت خیلی خوب، مطمئناً. که برای او به اندازه کافی آسان پروتئین تراپی مو بود. او دوست داشت درباره درنگ مو استان خود پدر بیشتر بپرسد.

رنگ مو فندقی تنباکویی

رنگ مو فندقی تنباکویی : اما اصلاً دوست نداشت. او هرگز پدر را مست ندیده پروتئین تراپی مو بود. و فکر بیبی لایت مو کردن به آن ایده شگفت انگیزی پروتئین تراپی مو بود. بالاخره موضوع زنان پروتئین تراپی مو بود. و در اینجا، ظاهراً، پدر نتوانست خود را صریح الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او دو چیز گفت: اول اینکه بانی به داشتن پدری با انبوهی از پول معروف پروتئین تراپی مو بود و این او را در معرض یکی از بدترین خطرات مردان جوان قرار بالیاژ مو داد. همه جور زنان سعی می‌کنند او را در آغوش بگیرند.

برای اینکه او را وادار به خرج بیبی لایت مو کردن پولشان کنند یا باج‌گیری کنند. و بانی تمایل رنگ مو دارد به زنان اعتماد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، بنابراین باید در مورد این موضوع به او هکراتینه مو شدار بالیاژ مو داده نانو کراتین مو شود. پدر برای او درنگ مو استان های وحشتناکی در مورد مردان جوان ثروتمند و زنانی که به دست آنها افتاده پروتئین تراپی مو بودند و اینکه چگونه زندگی آنها را ویران بیبی لایت مو کرده و خانواده های آنها را شرمنده بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود برای او تعریف بیبی لایت مو کرد.

و سپس، موضوع بیماری وجود داشت. زنان گشاد بسیار مستعد ابتلا به بیماری پروتئین تراپی مو بودند، و پدر چیزی در این مورد گفت، و در مورد حقه هایی که پسران نادان و ترسیده را شکار می کنند. اگر کسی دچار چنین مشکلی کراتینه مو شد، باید به دکتر درجه یک مراجعه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و این تمام چیزی پروتئین تراپی مو بود که پدر باید می گفت. بانی با قدردانی آن را پذیرفت، اما آرزو بیبی لایت مو کرد که ای کاش بیشتر می کراتینه مو شد.

  جذاب ترین رنگ مو زنانه

او دوست داشت از پدرش سؤالات زیادی بپرسد، اما در برابر کوچک کراتینه مو شدن آشکار پدرش نتوانست خودش را به انجام آن برساند. رفتار و نگرش پدر به نظر می رسید که چیزی به قدری ذاتاً شیطانی در رابطه جنسی وجود رنگ مو دارد که شما نمی توانید خودتان را مجبور به صحبت در مورد آن کنید. بخشی از زندگی شما پروتئین تراپی مو بود که در تاریکی زندگی بیبی لایت مو کردید و هرگز به نور کشیده نکراتینه مو شدید.

ایده بانی این پروتئین تراپی مو بود که گفتار پدرش چندان در مورد خودش صدق نمی بیبی لایت مو کرد. او می دانست که پسرهای کثیفی وجود تمام دکلره مو دارند، اما او یکی از آنها نپروتئین تراپی مو بود و هرگز انتظار نداشت. این موضوع برای بانی آسانتر کراتینه مو شد زیرا او خیلی زود به کراتینه مو شدت عاشق کراتینه مو شد. انبوهی از چیزهای زنانه جوان جذاب در مدرسه وجود داشت، به سادگی امکان فرار از آنها وجود نداشت.

به خصوص وقتی که دارایی و موقعیت اجتماعی شما به گونه ای پروتئین تراپی مو بود که بسیاری از آنها به دنبال شما حرکت می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند! برخی از خانم‌های جوان در پیشرفت‌های خود بسیار جسور پروتئین تراپی مو بودند، یا خیلی بدشوار پروتئین تراپی مو بودند، و پسر خجالتی را دفع آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. کسی که او را تضمین می بیبی لایت مو کرد بسیار متین و بی حرکت پروتئین تراپی مو بود، به طوری که تخیلش می توانست او را با ویژگی های عاشقانه عطا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو فندقی تنباکویی : رزی تینتور نامش پروتئین تراپی مو بود و موهایی داشت که تا نیمه پشتش دم می‌بیبی لایت مو کرد و روی پیشانی‌اش کرکی پروتئین تراپی مو بود و درخشش‌های طلایی داشت. او حتی از بانی خجالتی‌تر پروتئین تراپی مو بود و کمی صحبت می‌بیبی لایت مو کرد، اما این لازم نپروتئین تراپی مو بود، زیرا قدرت تحسین زیادی داشت و عبارتی داشت که با آن بیان می‌بیبی لایت مو کرد: چیزها «شگفت‌انگیز» پروتئین تراپی مو بودند. آنها با زمزمه های روحی و اسرارآمیز هر چه بیشتر «شگفت انگیز» می کراتینه مو شدند.

  رنگ مو قهوه ای شکلاتی ترکیبی

تجارت نفت به ویژه «شگفت‌انگیز» پروتئین تراپی مو بود و رزی از گفتن در مورد آن خسته نمی‌کراتینه مو شد، که بانی را خوشحال می‌بیبی لایت مو کرد که چیزهای زیادی برای گفتن داشت. پدر رزی و همچنین مادرش دندانپزشک پروتئین تراپی مو بودند و این شغل مخصوصاً عاشقانه نیست، بنابراین طبیعتاً کودک فکر می بیبی لایت مو کرد که هیجان انگیز رنگ مو است که مانند بانی در مورد کشور دعوا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و ارتش های کار را هدایت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و گنجینه های عظیمی را به بیرون هدایت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

زمین. اسم حیوان دست اموز او را برای سواری می برد. و هنگامی که آنها در کشور پروتئین تراپی مو بودند، جایی که در آن امن پروتئین تراپی مو بود، بانی با یک دست رانندگی می بیبی لایت مو کرد، و دست دیگر روی دست رزی قرار می گرفت، و واقعاً “شگفت انگیز” پروتئین تراپی مو بود که هیجان هر دوی آنها را رپروتئین تراپی مو بود. آنها راضی پروتئین تراپی مو بودند که ساعت ها در آن مسیر سوار شوند. یا بیرون آمدن و پرسه زدن در تپه ها و جمع آوری گل های وحشی و نشستن و تماشای غروب خورشید.

بانی پر از احترام پروتئین تراپی مو بود و وقتی یکی دو بار جرأت بیبی لایت مو کرد تا گونه مورد تحسینش را ببوسد، تقریباً با هیبت مذهبی پروتئین تراپی مو بود. وقتی هوا برای خورنگ مو استگاری در فضای باز مناسب نپروتئین تراپی مو بود، به خانه او می رفت، جایی که مادر و پدر سرگرمی داشتند، جمع آوری چاپ های قدیمی انگلیسی. اینها روی همه دیوارها قاب کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، و می‌توانستید به آن‌ها نگاه کنید.

صحنه‌های عجیب قرن هجدهم از شکار آقایان با کت‌های قرمز با دسته‌های سگ‌های سگ شکاری، و بارفروشان گونه‌های قرمز که در حال سرو گلدان‌های آل به بالا با لوله‌های بزرگ لایت و هایلایت مو هستند. بانی ساعت‌ها به اینها نگاه می‌بیبی لایت مو کرد، زیرا فقط یک دست آن‌ها را برگرداند. چه چیزی وجود رنگ مو دارد که «شگفت‌انگیز» نباکراتینه مو شد.

  رنگ مو مجلسی شیک

رنگ مو فندقی تنباکویی : وقتی شما خیلی جوان لایت و هایلایت مو هستید و در عین حال خیلی خوب لایت و هایلایت مو هستید؟ این باعث کراتینه مو شد اسم حیوان دست اموز روی هوا راه برود، فقط برای خرید یک کلاه حصیری جدید، و ملاقات با منتخب خود در خیابان، و پیش بینی نظرات او! II وقتی پدر سفرهای کاری خود را می‌برد، حالا آنها را به تنهایی می‌برد. یعنی مگر اینکه بتواند آنها را برای آخر هفته ها و تعطیلات ترتیب دهد.

دوست نداشت تنها برود. و بانی به نوبه خود، همیشه بخشی از ذهنش را به پدر می‌پرداخت، و وقتی پدر برمی‌گشت، تمام جزئیات را می‌شنید که اوضاع چطور پیش می‌رود. اکنون شش چاه در رودخانه لوبوس وجود داشت و همه آنها «پرداخت زیادی می‌بالیاژ مو دادند». پدر چهار حفاری دیگر داشت و یازده چاه آنتلوپ قدیمی‌اش را عمیق‌تر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

یک خط لوله در آنجا داشت که از طریق آن رودخانه‌ای از ثروت به سوی او می‌ریخت. او در اجاره بانک ساید شش حلقه چاه داشت که همگی در حال تولید پروتئین تراپی مو بودند، و او چیزی بیش از یک میلیون دلار حق امتیاز به آقای بانک ساید پرداخت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و تازه شروع به کار بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، بنابراین او گفت. او در اجاره بعدی، چاه خوبی داشت.

راس-واگستاف، و سه حفاری دیگر، و در فاصله نیم مایلی شمال، در حال باز بیبی لایت مو کردن قلمرو جدیدی با راس-آرمیتاژ شماره 1 پروتئین تراپی مو بود. دیدن اینکه چه اتفاقی برای میدان پراسپکت هیل افتاده پروتئین تراپی مو بود شگفت انگیز پروتئین تراپی مو بود. سرتاسر بالای تپه و دامنه‌ها، جنگلی از سنگ‌ریزه‌های نفتی برخرنگ مو استه پروتئین تراپی مو بود و در میان مزارع کلم و چغندر قند راهپیمایی را آغاز بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو فندقی تنباکویی : با دیدن آنها از دور، در مه غروب خورشید، می توانید تصور کنید که لشکری ​​از حلزون ها در حال حرکت لایت و هایلایت مو هستند – از آن دسته حلزون هایی که تاج هایی در هوا بلند کراتینه مو شده اند. وقتی نزدیک کراتینه مو شدی، صدای غرش و غرغر از قلمرو پلوتو شنیدی.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه