↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو مسی قهوه ای

انواع رنگ مو مسی قهوه ای | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو مسی قهوه ای را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو مسی قهوه ای را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو مسی قهوه ای : اولی گفت: در اینجا قسمت فانی نهفته رنگ مو است که 9 آوریل را خراب بیبی لایت مو کرد. سپس به سراغ سنگ بعدی رفت که در آن نوشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود: اینجا قسمت روی سنگ سوم این کلمات حک کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود: در اینجا قسمت فانی متأسفم که او مجبور کراتینه مو شد در سه قسمت بمیرد.

رنگ مو : وقتی کسی بتکده را ترک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، خاطره تزئینات باشکوه، جمعیت بسیار زیاد، اما احترام واقعی اندک را به یاد می آورد. بتکده بزرگ طلایی خود ویژگی غالب در هر منظره ای از رانگون رنگ مو است، همانطور که بنای تاریخی واشنگتن بر تمام سازه های دیگر در واشنگتن تسلط رنگ مو دارد. کوئینز جاده، هنگ با قلعه تاریخی ویلیام در یک طرف و بیشتر هتل های بزرگ، کلوپ های بزرگ و موزه امپراتوری در طرف دیگر، میدان واقعا مرکز تمام زندگی مدنی رنگ مو است.

انواع رنگ مو مسی قهوه ای

انواع رنگ مو مسی قهوه ای : برخی دیگر بعد از نماز دعا می کنند، برخی دیگر زنگ می زنند تا به ارواح شیطانی هکراتینه مو شدار دهند که عریضه های خود را به پروتئین تراپی مو بودا تقدیم بیبی لایت مو کرده اند، برخی دیگر مشتاقانه به سخنان فالگیرها آویزان می شوند. همه غذا و نوشیدنی می خرند و کل مکان به جای زیارت بزرگ ترین زیارتگاه پروتئین تراپی مو بودایی ها در جهان، به جای زیارت در کشور، یک پیک نیک در کشور را پیشنهاد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

در انتهای جنوب شرقی مسیر مسابقه قرار رنگ مو دارد. نه چندان دور کلیسای جامع خوب رنگ مو است. در همین نزدیکی، باغ های زیبای ادن (هدیه خواهران لرد اوکلند بزرگ)، که برای بتکده برمه ای قابل توجه رنگ مو است، از پروم منتقل کراتینه مو شده و در اینجا در لبه آب قرار گرفته رنگ مو است. به ندرت پیش می آید که شهری مانند کلکته در خطوط باشکوهی قرار گیرد. در بلوارها و خیابان های زیبایش که همه با درختان نجیب انبه پوشیده کراتینه مو شده اند.

  رنگ مو ترکیبی با مش

آدم را به یاد واشنگتن می اندازد. و همچنین دارای[96]تمایز چمن سبز حتی در گرمای تابستان، به دلیل شبنم های سنگینی که چمن را مانند دوش تازه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. کلکته در ذهن اکثر خوانندگان با سیاهچاله بدنام پیوند خورده رنگ مو است که در آن صد و چهل و شش سفیدپوست بدبخت در یک شب گرم ژوئن سال 1750 در آن شلوغ کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند و صبح روز بعد فقط بیست و سه نفر از آن زنده بیرون آمدند.

سیاه چاله زندان هنگ قدیمی فورت ویلیام پروتئین تراپی مو بود و محل آن اکنون با یک سنگفرش از سنگ مرمر سیاه و یک لوح در مجاورت ساختمان زیبای اداره پست مشخص کراتینه مو شده رنگ مو است، در حالی که در آن سوی خیابان یک بنای تاریخی باشکوه به یاد قربانیان رنگ مو است که نام آنها همه برشمرده کراتینه مو شده رنگ مو است. این سوراخ بیست و دو در چهارده فوت پروتئین تراپی مو بود، در حالی که ارتفاع آن فقط هجده فوت پروتئین تراپی مو بود.

این زندانیانی که به این زندان کوچک انداخته کراتینه مو شدند ساکنان کلکته پروتئین تراپی مو بودند که به دست نواب مرکراتینه مو شدآباد افتادند. کلکته همچنین به عنوان زادگاه مشهور رنگ مو است، مجسمه نیم تنه ای که گالری هنری موزه امپراتوری را تزئین بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. در اطراف میدان مجسمه های ده ها مرد وجود رنگ مو دارد که اعمالشان بر سلاح ها یا دیپلماسی انگلیسی درخشیده رنگ مو است. کلکته، به عنوان اولین شهر هند که دیده پروتئین تراپی مو بودم.

انواع رنگ مو مسی قهوه ای : بسیار مرا تحت تأثیر قرار بالیاژ مو داد، اگرچه زندگی بومی تا حدودی با تماس با بریتانیایی ها و دیگر اروپایی ها رنگ آمیزی کراتینه مو شده رنگ مو است. اینجا برای اولین بار از هر صد نفر نود و نه نفر را در خیابان می بیند که عمامه بر سر تمام دکلره مو دارند. در اینجا نیز زنان آزادانه در خیابان‌ها با هم می‌آیند و جامه‌های بلندی بر تن می‌کنند که به طرز ماهرانه‌ای روی بدن خود می‌پیچند و پاهای پایین و دست ررنگ مو است را برهنه می‌گذارند.

  رنگ مو کرم صورتی

تعبالیاژ مو داد کمی صورت را می پوشانند، اما اکثریت بزرگ آن را آشکار می کنند. بسیاری از آنها با حلقه های بینی بزرگ به طرز وحشتناکی تغییر شکل بالیاژ مو داده اند، در حالی که برخی دیگر حلقه های کوچک یا جواهراتی تمام دکلره مو دارند که در یک سوراخ بینی قرار گرفته اند. تقریباً هر زنی از دستبند بر روی بازوها و[97]مچ دست، خلخال‌های سنگین و در بسیاری از موارد حلقه‌های طلایی یا نقره‌ای عظیم روی انگشتان پا. در برخی موارد، گردنبندهایی که شبیه گردنبندهای سنگین لایت و هایلایت مو هستند، چندین بار در اطراف مچ پا پیچیده می شوند. رسم طبقات پایین و متوسط ​​این رنگ مو است که پس انداز خود را در بانک نمی گذارند.

بلکه سکه را ذوب می کنند و از آن دستبند یا سایر زیورآلاتی می سازند که زنانشان می پوشند. در اینجا در کلکته نیز برای اولین بار صدها مرد و زن را می‌بینید که نشانه‌های کرنگ مو است خود را روی پیشانی‌شان می‌بندند، یا با رنگ قرمز یا سفید با خاکستر سرگین گاو مشخص کراتینه مو شده‌اند. اگرچه خیابان‌های اصلی کلکته به‌طور مشخص اروپایی لایت و هایلایت مو هستند.

پیاده‌روی چند بلوکی در هر جهتی از بخش تجاری اصلی، شما را به محله‌های بومی یا چینی‌ها می‌آورد، جایی که خیابان‌ها باریک لایت و هایلایت مو هستند، خانه‌ها بین طبقات کم ارتفاع لایت و هایلایت مو هستند و مغازه‌ها فقط. سوراخ هایی در دیوار، با یک درب برای تهویه. در یک چهارم هر فروشگاه توسط یک چینی نگهداری می نانو کراتین مو شود و در اینجا مقدار زیادی تولید انجام می نانو کراتین مو شود.

انواع رنگ مو مسی قهوه ای : در مناطق دیگر، بومیان انواع تولیدات را انجام می دهند، به همان شیوه ابتدایی که دو هزار سال پیش کار می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. نجار از ابزارهایی رنگ مو استفاده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که بسیار شبیه ابزارهای موجود در جعبه ابزار اسباب بازی پسران آمریکایی رنگ مو است. کفاش تمام کار بیرون آوردن یک کفش تمام کراتینه مو شده را از پوست چرمی روی دیوارش انجام می دهد. در خارج از این فروشگاه‌ها در خیابان، رایج‌ترین حیوان باری، گاو کوچکی به اندازه و رنگ یک گاو جرسی رنگ مو است.

  بهترین رنگ مو های ایران

این حیوانات کوچک بارهای عظیمی را می کشند و آنقدر باهوش لایت و هایلایت مو هستند که وقتی یک ماشین الکتریکی را می بینند که در حال نزدیک کراتینه مو شدن رنگ مو است شروع به فرار بیبی لایت مو کرده و مسیر را پاک می کنند. بسیاری از خانه‌های محله بومی کلکته از خشت و با کاشی‌های خاکی ساخته کراتینه مو شده‌اند که شباهت زیادی به خانه‌های خشتی اسپانیایی‌های کالیفرنیایی قبل از قرن بیستم رنگ مو دارد.

اشغال آمریکا در بسیاری از موارد از کاه بسیار کمی در این خشتی رنگ مو استفاده می نانو کراتین مو شود، زیرا دیوارها اغلب در زیر باران های کراتینه مو شدید زمستان فرو ریخته اند. خانه‌های دیگر با آجر ساخته کراتینه مو شده‌اند که روی آن‌ها گچ‌کاری کراتینه مو شده و یا رنگ‌آمیزی کراتینه مو شده یا سفیدکاری کراتینه مو شده رنگ مو است. چیزی که هر بازدیدکننده ای را تحت تاثیر قرار می دهد، افتضاح و بدبختی این خانه های فقیران هند رنگ مو است.

انواع رنگ مو مسی قهوه ای : لباس یک خانواده یک دلار آمریکا نمی ارزد، در حالی که حدود ده سنت از پول ما غذای یک خانواده چهار نفره را می دهد. خانه ها هیچ مبلمانی نتمام دکلره مو دارند، به جز تختی با ابتدایی ترین طرح، که از نی های مشبک ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است. ممکن رنگ مو است توسط شهروندان خوب محکوم نانو کراتین مو شود و کشته نانو کراتین مو شود». دوروتی به سمت قبرهای کوچک دوید و کلمات حک کراتینه مو شده روی سنگ قبرها را خواند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه