↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مشکی برای مو

انواع رنگ مشکی برای مو | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مشکی برای مو را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مشکی برای مو را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مشکی برای مو : که با تمام آموزش های ذهنی، اخلاقی و مذهبی غرب بیگانه رنگ مو است. بیهوده رنگ مو است تلاش یکی از آنگلوساکسون ها برای پل زدن بر این ورطه که بین ذهن او و ذهن برمن یا پارسه قرار رنگ مو دارد. هر یک در دنیای معنوی خود زندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و اگر به بهشت ​​ایده آل دیگری منتقل نانو کراتین مو شود، دلتنگ بهشت ​​خواهد پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : که در زیبایی تزئینات از هر چیزی که اروپا می‌تواند به آن ببالد، پیشی می‌گیرد. در در نظر گرفتن هند همیشه باید در نظر داشت که اینجا مقر اصلی تمدن آریایی پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است و اگرچه هندوها تاریک رنگ مو است.[xviii]بسیاری از رنگ موان آمریکایی، او مانند ما از نژاد آریایی رنگ مو است. در مقایسه با مردانی که تمدن آریایی را در سرتاسر جهان حمل آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

انواع رنگ مشکی برای مو

انواع رنگ مشکی برای مو : هند همان رابطه ای با شرق رنگ مو دارد که ایتالیا با اروپا رنگ مو دارد. این مکان خانه معابد، کاخ ها و بناهای تاریخی رنگ مو است. این سرزمین آثار هنری زیبا در بسیاری از مواد رنگ مو است. بسیاری از شهرهای آن دارای گذشته تاریخی باشکوهی لایت و هایلایت مو هستند که در معابد و زیارتگاه‌های با تزئینات غنی، در مقبره‌های مردگان برجسته و در کاخ‌هایی دیده می‌نانو کراتین مو شود.

هندوهای امروزی به اندازه یونانی مدرن با یونانی زمان پریکلس و فیدیاس فاصله رنگ مو دارد. با این حال او تمام نشانه های نژاد را در ویژگی های واضح و در دست ها و پاهای کوچک نشان می دهد. سفر به سرتاسر هند، سفری رنگ مو است که نیاز به فلسفه رنگ مو دارد، زیرا ترتیبات قطار هرگز خوب نیست، و تا زمانی که فرد شانس این را نداشته باکراتینه مو شد که راهنمای شایسته ای را به دست آورد.

از طمع بیش از حد هر کسی که با او در تماس باکراتینه مو شد آزرده خواهد کراتینه مو شد. اما گذشته از این گونه مشکلات، سفری رنگ مو است که تاوانش را به مسافر می دهد. اگر کسی وقت داشته باکراتینه مو شد، تحسین برانگیز رنگ مو است که از مسیر پرتحرک به برخی از مکان‌های کوچکی که آثار تاریخی خوبی تمام دکلره مو دارند، برود. اما ایده خوبی از هند را می توان با طی بیبی لایت مو کردن مسیر منظم از کلکته به بمبئی از راه دهلی به دست آورد.

  رنگ موی مش مشکی البالویی

در بنارس، گردشگر برای اولین بار با انبوهی از گدایان روبرو می نانو کراتین مو شود که زندگی را سنگین می کنند. مردان سالخورده، با زخم های نفرت انگیز، در گوشه و کنار ایستاده اند و ناله می کنند و از یک قطعه دو آنا درخورنگ مو است می کنند. مردان نابینا به رهبری کودکان کوچک و لاغر، ناله‌ای غم‌انگیز برپا می‌کنند و وقتی از کنارشان رد می‌شوید به شما فحش می‌دهند.

انواع رنگ مشکی برای مو : و تعبالیاژ مو داد زیادی کودک از گودال‌های کنار جاده بلند می‌شوند و کالسکه شما را با فریادهای تند تعقیب می‌کنند. همه کثیف، هیاهو، حریص، غیرقابل بیان توهین آمیز لایت و هایلایت مو هستند. اگر دلت آرام باکراتینه مو شد و به یکی بپردازی، آنگاه روزت را انبوهی از دلسوزان بد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، در تعقیب خستگی ناپذیر و تنها به خاطر ترس از شلاق راننده از تهاجم واقعی به کالسکه دور نگه داشته می نانو کراتین مو شود.

ویژگی که سفر در راه آهن هند را خسته کننده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، ناهمواری واگن ها رنگ مو است. هر کامیون روی واگن‌های سواری دارای دو چرخ بزرگ رنگ مو است، دقیقاً مانند واگن‌های باری، و این چرخ‌ها دارای پره‌ها و پره‌های چوبی لایت و هایلایت مو هستند. با چشمه های ضعیف، نتیجه این رنگ مو است که اگرچه بستر جاده عالی رنگ مو است[xix]ماشین ها به اندازه واگن های باری ما خشن لایت و هایلایت مو هستند.

وقتی سرعت بیش از بیست و پنج مایل در ساعت باکراتینه مو شد یا جاده کج باکراتینه مو شد، حرکت ماشین ها تقریبا غیرقابل تحمل رنگ مو است. معمولاً حرکت آنقدر زیاد رنگ مو است که خواندن دشوار رنگ مو است و نوشتن خارج از بحث رنگ مو است. در شب کوزه ماشین آنقدر کراتینه مو شدید رنگ مو است که برای داشتن خوابی با طراوت باید خیلی خسته یا بسیار بلغمی باکراتینه مو شد.

  بلوند پلاتینه روی دکلره

هنگامی که یک نفر تمام روز و تمام شب را در یک مسیر حرکت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – مانند سفر از جیپور به بمبئی – خستگی با مسافت طی کراتینه مو شده تناسبی نرنگ مو دارد. در واقع آمریکایی‌ها به خاطر راحتی ماشین‌های خواب پولمن که منتقدان خارجی ایرادات زیادی در آن می‌یابند، خراب کراتینه مو شده‌اند. احتمالاً بزرگترین مزاحمت برای مهمانی ما آمریکایی ها، جدای از کوزه ماشین ها، گرد و غبار و دوده ای پروتئین تراپی مو بود.

که در روز و شب می ریخت. موتورها زغال سنگ نرم می سوزانند و گرد و غبار روی بستر جاده ها بیش از حد رنگ مو است. سیستمی از پنجره‌های دوتایی و پرده‌های مناسب می‌تواند این مزاحمت را برطرف الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما ظاهراً انگلیسی‌ها در هند گرد و غبار و کثیفی را از ویژگی‌های سفر ریلی ضروری می‌دانند، زیرا هیچ تلاشی برای از بین بردن آنها انجام نمی‌نانو کراتین مو شود.

انواع رنگ مشکی برای مو : هیچ سفر شرقی بدون بازدید از مصر و به ویژه سواری در رود نیل کامل نخواهد پروتئین تراپی مو بود. درک جذابیت مصر از هر کشور دیگری در مشرق زمین دشوارتر رنگ مو است. مردم کثیف، نادان، وحشی لایت و هایلایت مو هستند: چهره‌هایشان هیچ جذابیتی نرنگ مو دارد، زیرا آنها چهره‌های «مردی با بیل زدن» میلت لایت و هایلایت مو هستند. قرن ها اطاعت، غروری را که هنوز در چهره و فقیرترین عرب باقی مانده رنگ مو است، کشته رنگ مو است.

دهقان مصری یقه گورث را بر تن نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما برده خاکی رنگ مو است که روز آزادی اش دور رنگ مو است. با این حال، این افراد منحط در پس زمینه ای از با عظمت ترین ویرانه های جهان دیده می شوند. اقصر و کارناک و مقبره‌های پادشاهان در نزدیکی تبس قدیم بقایایی از شکوه زندگی مصر برنگ مو استان را در خود جای بالیاژ مو داده‌اند که امکان مطالعه برای سال‌ها را فراهم می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  بهترین رنگ موی مشکی بدون آمونیاک

ذهن از این انبوه معابد، بناهای تاریخی، ابلیسک‌ها و عظیم‌الجثه وحشت زده می‌نانو کراتین مو شود[xx]مجسمه ها به سختی می توان فهمید که همان مردمی که امروزه در مزارع در حال زحمت کشیدن دیده می شوند، این بناهای عظیم را برای ماندگاری نام حاکمان خود برافراشته اند. آب و هوای خشکی مانند صحرای کلرادو این بقایای را حفظ بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

به طوری که در مقبره های صخره ای می توان به هیروگلیف های رنگ آمیزی درخشان زمان موسی که به نظر می رسد دیروز تراشیده کراتینه مو شده اند، خیره کراتینه مو شد. در این تور شرقی مهر ادیان عجیب بر سر همه سرزمین هرنگ مو است. معبد کلید هر نژاد رنگ مو است. و دین با مشرق زمین عبادت یک روزه در هفت روز نیست: کاربیبی لایت مو کردی حیاتی و روزانه رنگ مو است.

که او تمام عرفان رویایی نژاد خود را در آن می گذارد. اولین منظره چند محمدی که در کنار جاده در غبار خم کراتینه مو شده‌اند، با چهره‌هایشان به سمت مکه، هیجان عجیبی به آدم می‌دهد، اما این منظره خیلی زود تازگی خود را از دست می‌دهد. همه جا در خاور دور یک موضوع شکل و مراسم رنگ مو است: شامل بازدید منظم از معبد و دعاها و پیشکش های منظم به خدایان موجود در این عبادتگاه ها می نانو کراتین مو شود.

انواع رنگ مشکی برای مو : اما همچنین شامل یک مراسم روزانه رنگ مو است که باید در ساعات مشخصی انجام نانو کراتین مو شود، حتی اگر مؤمن در میان بازار شلوغ باکراتینه مو شد. انزوای معنوی یک شرقی در نمازهایش در هر شهر بزرگ خاور دور، مهم ترین ویژگی این زندگی رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه