↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ موی مشکی بدون آمونیاک

بهترین رنگ موی مشکی بدون آمونیاک | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ موی مشکی بدون آمونیاک را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ موی مشکی بدون آمونیاک را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ موی مشکی بدون آمونیاک : تقریباً دیوانه به نظر می رسد برای کسی که وضعیت اقتصادی کنونی ما را درک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. آتشفشان نفرت اجتماعی که زیر سطح جامعه ما می سوزد، بهتر رنگ مو است صد هزار سگ دیوانه را در خیابان های لس آنجلس رها کنیم تا صد هزار سگ را بیرون بفرستیم. هر روز نسخه‌ای از “تایمز” شما نمی توانید در کالیفرنیای جنوبی زندگی کنید و بدون مواجهه با خشم این مقاله، از هر نوع ایده لیبرالی دفاع کنید.

رنگ مو : پس از ملاقات با آلما ویتاکر، زنی که این گزارش را نوشت، 200من جرأت می‌کنم زندگی‌ام را به خطر بیاندازم که او به خوبی تفاوت بین لباس پالم بیچ و لباس‌های فلانل تنیس را می‌داند. اما او می خورنگ مو است من را متنفر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و این یک دروغ کوچک پروتئین تراپی مو بود! او در ادامه از سخنرانی من گفت که در آن من به عیسی تمسخر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم و پرچم آمریکا را به یک میله آرایشگر تشبیه بیبی لایت مو کرد!

بهترین رنگ موی مشکی بدون آمونیاک

بهترین رنگ موی مشکی بدون آمونیاک : اما صبر کنید تا فردا صبح روزنامه ها را ببینید!» و مطمئناً همانطور که گفتم همینطور پروتئین تراپی مو بود! صبح روز بعد، “لس آنجلس تایمز” گزارشی از سخنرانی منتشر بیبی لایت مو کرد که در آن من به عنوان موجودی جلگه‌دار به تصویر کشیده کراتینه مو شدم که در برابر خانم‌هایی ظاهر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که در فلانل‌های تنیس تزئین کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند.

به گفته او، مخاطبان من به کراتینه مو شدت خشمگین کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند و یک خانم برجسته با انزجار اتاق را ترک بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. و بنابراین صبح روز بعد سرمقاله ای در “تایمز” وجود داشت که من حدود نیمی از آن را نقل می کنم. شما از سبک عجیب و غریب آن شگفت زده خواهید کراتینه مو شد، و شاید برایتان جالب باکراتینه مو شد که بدانید خود ژنرال اوتیس آن را نوشته رنگ مو است.

  رنگ موی مشکی دودی زیتونی

راوینگ های آپتون سینکلر بسیاری از مردم بر این باورند که صحبت های آپتون سینکلر آنارشیست در مقابل باشگاه زنان ارزش توجه جدی را نرنگ مو دارد. اما این واقعیت که سالن کلوپ صبح جمعه در برنامه او پر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، و اکثریت آنها در کل سخنرانی نشسته پروتئین تراپی مو بودند، به نظر می رسد ثابت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که چنین هیاهوهای غیرمنطقی حداقل قدرت تأثیرگذاری تمام دکلره مو دارند.

تعبالیاژ مو داد معدودی از زنان آنقدر شجاع پروتئین تراپی مو بوده اند که خشم خود را از اینکه تریبون باشگاه باید برای چنین مقاصد غیر خدایی رنگ مو استفاده نانو کراتین مو شود ابراز کنند. یافتن تعبالیاژ مو داد زیادی از زنان باهوش که به خوبی قادر به فکر بیبی لایت مو کردن برای خود لایت و هایلایت مو هستند و به مجموعه‌ای گیج کننده از نقل قول‌های کمابیش درخشان که از زبان یک زن زنانه بر هرج و مرج، ویرانی، بی‌قانونی، انقلاب صحه می‌گذارد، وقت و گوش می‌دهند، مایوس‌کننده رنگ مو است.

مرد جوانی با لبخندی فریبنده، چانه ای ضعیف و پیشانی شیب دار، که با صدای سه گانه دروغین صحبت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و آنها را به داشتن زندگی خودخواهانه و خودخواهانه متهم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. خنده دار پروتئین تراپی مو بود اگر کمی نگران کننده نپروتئین تراپی مو بود. این زنان که چنین کار جدی برای شهر خود انجام می دهند، که در واقع در زمره بهترین عقلای شهر قرار می گیرند، که به جای گفتار، بیبی لایت مو کردار تمام دکلره مو دارند.

باور نبیبی لایت مو کردنی به نظر می رسد که باید آماده تشویق چنین نادانانی باشند. ریزش های بیهوده و آنارشیستی. آپتون سینکلر در حالی که آموزه های نادرست خود را به عنوان نقل قول هایی از «دهقانان باهوش برنگ مو استانی» و اشعیا نبی و کلاسیک های یونانی پنهان می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، با این وجود، همدردی خود را با دینامیون ها و قاتلان پنهان نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و آن را نمونه ای از شوخ طبعی می داند که درباره آن صحبت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو برای پوست سفید وچشم قهوه ای

بهترین رنگ موی مشکی بدون آمونیاک : عیسی مسیح با بی احترامی حامی. شوخ طبعی او همچنین ایجاب می بیبی لایت مو کرد که پرچم ایالات متحده را کوچک جلوه دهد و پس از تظاهر به اشتباه گرفتن آن با یک آرایشگاه، موج عظیم ملی احساسات برای دفاع و افتخار کشور را به سخره بگیرد. هیچ گاه نمی توان هیچ گاه بدون اعتراض خشونت آمیز مردانی از مردانی که در جایگاهی مشابه زنان باشگاه صبح جمعه پروتئین تراپی مو بودند.

به این گونه توهین ها به مرام و کشورشان گوش فرا بالیاژ مو داد. پیش از این هرگز یک مخاطب از مردان خون سرخ، آپتون سینکلر نمی توانست آموزه های ضعیف، مخرب و شریرانه خود را بیان الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. لبخند ساده لوحانه و فریبنده او به تنهایی 201خشم آنها را پیش از این که دهان ابهت آمیز خود را باز الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند برانگیخت.

بگذارید این واقعیت باقی بماند که این نمونه باریک و باریک مردانگی منحرف می‌تواند صدها زن را وادار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که به او گوش دهند. اکنون، در واقع، این اتفاق افتاد که من در شام ماهانه باشگاه دانشگاه، که در آن سیصد مرد لس آنجلسی با هر شواهدی مبنی بر علاقه صمیمانه من شنیده پروتئین تراپی مو بودند، سخنرانی بسیار رادیکال تری ارائه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم.

منشی باشگاه به من گفته پروتئین تراپی مو بود که این تنها موقعیتی رنگ مو است که او می تواند به یاد بیاورد که هیچ یک از مهمانان تا پایان سخنرانی برای بازی شطرنج کنار نرفتند. اما من مطمئناً راهی نداشتم که این واقعیت را به خوانندگان «تایمز» و حتی احساسات واقعی خانم‌های کلوپ صبح جمعه اعلام کنم. این اتفاق افتاد که دوستم جورج رنگ مو استرلینگ هفته بعد در باشگاه صحبت بیبی لایت مو کرد.

  مدل رنگ مو شاتوش

من با او رفتم و از من خورنگ مو استند در ناهار صحبت کنم. من با شوخی به آنچه “تایمز” در مورد من گفته پروتئین تراپی مو بود اشاره بیبی لایت مو کردم و از تشویق هایی که دریافت بیبی لایت مو کردم شگفت زده کراتینه مو شدم. زنان از روی صندلی‌های خود بلند کراتینه مو شدند تا به من اطلاع دهند که از توهین به آنها که در سرمقاله «تایمز» شرکت داشتند، قدردانی می‌کنند. این همان چیزی رنگ مو است.

که من هر جا به موضوع روزنامه هایمان اشاره می کنم به آن اشاره بیبی لایت مو کرده ام. مردم آمریکا به کراتینه مو شدت از روزنامه هایشان متنفرند. با این حال به نظر می رسد آنها نمی دانند که در مورد آن چه باید بکنند، و این را بدیهی می دانند که باید برای تعادل روزهای خود به خواندن دروغ ادامه دهند! 202 فصل چشمه سم من چهار سال در کالیفرنیای جنوبی زندگی بیبی لایت مو کرده‌ام، و این به معنای واقعی کلمه یک واقعیت رنگ مو است.

بهترین رنگ موی مشکی بدون آمونیاک : که هنوز با یک فرد مجرد ملاقات نبیبی لایت مو کرده‌ام که از «تایمز» خود تحقیر و متنفر نباکراتینه مو شد. این مقاله که توسط هریسون گری اوتیس، یکی از فاسدترین و خشن ترین پیرمردانی که تا به حال در زندگی عمومی آمریکا ظاهر کراتینه مو شده رنگ مو است، تأسیس کراتینه مو شده رنگ مو است، برای سی سال به هر اصلاح اجتماعی قابل تصور، با بی توجهی کامل به حقیقت، و با سوء رنگ مو استفاده از آن ادامه بالیاژ مو داده رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه