نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بلوند پلاتینه روی دکلره

بلوند پلاتینه روی دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بلوند پلاتینه روی دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بلوند پلاتینه روی دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بلوند پلاتینه روی دکلره : اما چیزی بیشتر نیست. ما از میان تراکم برمی گردیم، من و همسایه ناشناخته ام، بی ثبات، و در امتبالیاژ مو داد راه باریک گل لغزنده کار می کنیم، طوری که گویی هر کدام بار سنگینی را به دوش می کشیم.

رنگ مو : صدای تخریب جهانی هنوز رنگ مو است. جوخه خود را با صداهای آشنای زندگی احاطه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و در کوچکی دوست داشتنی حفر کراتینه مو شده ها فرو می رود. [نکته 1] عامیانه نظامی برای مسلسل – Tr. XX زیر آتش با بی ادبی در تاریکی از خواب بیدار کراتینه مو شدم، چشمانم را باز بیبی لایت مو کردم: “چی؟ چه خبر؟” سرجوخه برتراند در دهانه سوراخی که من روی زمین سجده بیبی لایت مو کرده ام، می گوید: «نوبت نگهبانی شمرنگ مو است – ساعت دو نیمه شب رنگ مو است.

بلوند پلاتینه روی دکلره

بلوند پلاتینه روی دکلره : بدون اینکه ببینمش می شنوم. “من می آیم” غرغر می کنم و خودم را تکان می دهم و در پناهگاه کوچک قبر خمیازه می کشم. دستانم را دراز می کنم و دستانم خاک رس نرم و سرد را لمس می کنند. سپس بوی سنگینی را که حفر کراتینه مو شده را پر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند می شکافم و در میان تاریکی متراکم بین بدن های فرو ریخته خوابیده ها بیرون می روم.

پس از چند بار زمین خوردن و درهم‌تنیدگی در میان وسایل، کوله‌پشتی‌ها و اندام‌هایی که به هر طرف دراز کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، دستم را روی تفنگم گذاشتم و در هوای آزاد ایستاده پروتئین تراپی مو بودم، نیمه بیدار و به طرز مشکوکی متعادل و نسیم تلخ و سیاه به او حمله بیبی لایت مو کرد. با لرز، سرجوخه را دنبال می کنم. او در میان خاکریزهای تاریکی فرو می رود که انتهای پایینی آن به طرز عجیبی و نزدیک به راهپیمایی ما فشار می آورد.

  رنگ موی پلاتینه متوسط

می ایستد؛ مکان اینجرنگ مو است توده‌ای سنگین را در نیمه راه دیوار شبح‌آلود می‌کشم که شل می‌نانو کراتین مو شود و با خمیازه‌ای ناله‌آمیز از آن پایین می‌آید، و خودم را به سمت طاقچه‌ای که اشغال بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود بالا می‌برم. ماه توسط مه پنهان کراتینه مو شده رنگ مو است، اما نور بسیار ضعیف و نامطمئن صحنه را فرا می گیرد و دید شخص راهش را می زند.

سپس نوار وسیعی از تاریکی، معلق در هوا و سر خوردن به سمت بالا، آن را خاموش می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. حتی پس از لمس سینه و سوراخ جلوی صورتم، به سختی می توانم آنها را تشخیص دهم، و دست جویای من، در میان انبار سفارش بالیاژ مو داده کراتینه مو شده اشیاء، انبوهی از دسته های نارنجک را کشف می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. برتراند با صدایی آلایت و هایلایت مو هسته می‌گوید: «چشمت را پاک کن، پیرزن. “فراموش نکنید که پست شنود ما در جلو، در سمت چپ رنگ مو است.

آلونز، خیلی طولانی رنگ مو است.” گام‌های او می‌میرد و به دنبال آن نگهبان‌های خواب‌آلود که من از آنها تسکین می‌دهم. گلوله های تفنگ همه دور ترق می خورد. ناگهان گلوله ای به زمین دیواری که به آن تکیه بالیاژ مو داده ام می خورد. از سوراخ نگاه می کنم. خط ما در امتبالیاژ مو داد بالای دره می گذرد و زمین در مقابل من به سمت پایین شیب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و در ورطه تاریکی فرو می رود که در آن هیچ چیز نمی توان دید.

نگاه آدمی همیشه با چیدن خطوط منظم پایه های درهم تنیدگی های سیم ما، که در ساحل امواج شب کاشته کراتینه مو شده اند، و اینجا و آنجا زخم های قیف مانند صدف ها، کوچک، بزرگتر یا عظیم، و مقداری به پایان می رسد. از نزدیکترین که توسط الوار مرموز اشغال کراتینه مو شده رنگ مو است. باد در صورتم می وزد و هیچ چیز دیگری تکان نمی خورد مگر رطوبت عظیمی که از آن خارج می نانو کراتین مو شود.

  رنگ موی قهوه ای سوخته طبیعی

آنقدر سرد رنگ مو است که می توان لرزش را در حرکت دائمی ایجاد بیبی لایت مو کرد. به بالا نگاه می کنم، این طرف و آن طرف. همه چیز در تیرگی وحشتناک فرو می ریزد. ممکن رنگ مو است در وسط دنیایی که توسط یک فاجعه ویران کراتینه مو شده، متروک و تنها باشم. یک نور سریع در بالا وجود رنگ مو دارد – یک موشک. صحنه‌ای که در آن گیر افتاده‌ام به شکل اولیه‌ای در اطراف من انتخاب کراتینه مو شده رنگ مو است.

بلوند پلاتینه روی دکلره : تاج سنگر ما، ناهموار و ژولیده بیرون می‌آید، و من می‌بینم که هر پنج قدم مانند کرم‌های عمودی به دیوار بیرونی چسبیده، سایه‌های ناظران. تفنگ های آنها با چند نقطه نور در کنار آنها آشکار می نانو کراتین مو شود. سنگر با کیسه های شن پوشیده کراتینه مو شده رنگ مو است. همه جا گسترده کراتینه مو شده و در بسیاری از نقاط در اثر رانش زمین پاره کراتینه مو شده رنگ مو است.

کیسه های شن، انباشته و جابجا کراتینه مو شده، در نور ستاره مانند موشک مانند سنگ های بزرگ از بین رفته ساختمان های ویران کراتینه مو شده برنگ مو استانی ظاهر می شوند. از سوراخ نگاه می کنم و در فضای مه آلود و رنگ پریده ای که توسط شهاب وسعت یافته رنگ مو است، ردیف چوب ها و حتی خطوط نازک سیم خاردار را تشخیص می دهم که از بین تیرها عبور می کنند و دوباره متقاطع می شوند.

از نظر من آنها مانند ضربه های قلمی لایت و هایلایت مو هستند که روی زمین رنگ پریده و سوراخ خراشیده کراتینه مو شده رنگ مو است. پایین تر، دره پر از سکوت بی حرکت اقیانوس شب رنگ مو است. من از نگاهم پایین می آیم و در حالت هوشیاری به یک حدس به سمت همسایه ام می روم و با دستی دراز به سمت او می آیم. “خودتی؟” با صدایی آرام به او می گویم، هرچند او را نمی شناسم.

  رنگ مو برای پوست سبزه بدون دکلره

او پاسخ می دهد: “بله”، به همان اندازه نادان من که لایت و هایلایت مو هستم، کوری مثل خودم. او می‌افزاید: «در این زمان ساکت رنگ مو است، کمی از زمانی که فکر می‌بیبی لایت مو کردم آنها می‌خواهند حمله کنند، و ممکن رنگ مو است آن‌ها را امتحان بیبی لایت مو کرده باشند، در سمت ررنگ مو است، جایی که بمب‌های زیادی را فرو ریختند. پیرمرد، با خودم گفتم، “اون 75 ساله ها دلیل خوبی برای شلیک بیبی لایت مو کردن تمام دکلره مو دارند. اگر بیرون آمده اند.

، حتما چیزی پیدا بیبی لایت مو کرده اند.” تینز، گوش کن، آن پایین، گلوله ها خودشان را خفه می کنند!» قمقمه‌اش را باز می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و آب می‌ککراتینه مو شد، و آخرین حرف‌هایش که هنوز رام نکراتینه مو شده بوی شراب می‌دهد: “آه، لا، لا! از یک جنگ کثیف صحبت کن! فکر نمی‌کنی ما باید در خانه خیلی بهتر باشیم! – هولو! ! چه مشکلی با الاغ؟ یک تفنگ در کنار ما به صدا درآمده رنگ مو است که برق کوتاه و ناگهانی فسفری ایجاد بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

بلوند پلاتینه روی دکلره : دیگران از این طرف و آن طرف خط ما می روند. پس از تاریک کراتینه مو شدن هوا، تیراندازی های تفنگ به گوش می رسد. ما برای پرس و جو از یکی از تیراندازان می رویم و راه خود را از میان سیاهی جامدی که دوباره مانند سقفی بر سرمان افتاده رنگ مو است حدس می زنیم. با تلو تلو خوردن، و پرتاب آنون روی هم، به مرد می رسیم و او را لمس می کنیم – “خب، چه خبر؟” او فکر بیبی لایت مو کرد چیزی در حال حرکت دیده رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه