↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی تنباکویی روی موی طبیعی

رنگ موی تنباکویی روی موی طبیعی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی تنباکویی روی موی طبیعی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی تنباکویی روی موی طبیعی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی تنباکویی روی موی طبیعی : که به سختی برای پوشاندن پشت آنها به اندازه کمرشان کافی رنگ مو است. روی سینه به وسیله تارها بسته می نانو کراتین مو شود و با وزش باد از این طرف به طرف دیگر منتقل می نانو کراتین مو شود.

رنگ مو : به طوری که تکه های برف روی آن افتاده پروتئین تراپی مو بود. از آنجایی که روز خیلی زود نگذشته پروتئین تراپی مو بود، تصمیم گرفتم تا آنجا قدم بزنم و گیاهان را در کنار جاده جمع آوری کنم. اگر مسیری خوب و مستقیم توسط گواناکوها ساخته نمی کراتینه مو شد، کار بسیار سختی پروتئین تراپی مو بود. زیرا این حیوانات، مانند گوسفند، همیشه از همین خط پیروی می کنند. هنگامی که به تپه رسیدیم.

رنگ موی تنباکویی روی موی طبیعی

رنگ موی تنباکویی روی موی طبیعی : اما با ناراحتی ما توده فشرده ای از درختان راش کوچک حدود چهار یا پنج فوت ارتفاع داشت. آنها به ضخامت جعبه ای در حاشیه یک باغ با هم پروتئین تراپی مو بودند و ما مجبور پروتئین تراپی مو بودیم بر سر سطح صاف اما خائنانه مبارزه کنیم. پس از کمی دردسر بیشتر پیت و سپس سنگ تخته سنگ را به دست آوردیم. کیپ هورن خط الراسی این تپه را به تپه ای دیگر، چند مایلی دورتر و بلندتر متصل می بیبی لایت مو کرد.

آن را در بالاترین سطح در همسایگی نزدیک یافتیم و آب ها در جهت مخالف به سمت دریا روان کراتینه مو شدند. ما منظره وسیعی از کشور اطراف به دست آوردیم: به سمت شمال، یک چمنزار باتلاقی گسترش یافته پروتئین تراپی مو بود، اما در جنوب ما صحنه ای از وحشی گری داشتیم. شکوه، به خوبی تبدیل کراتینه مو شدن به درجه ای از عظمت اسرارآمیز در کوه پشت کوه، با دره های عمیق میانی، همه توسط یک توده ضخیم و تاریک از جنگل پوشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

  نمونه رنگ مو دکلره

جو، به همین ترتیب، در این آب و هوا، که در آن طوفان با بارش باران، تگرگ و برف و باران جایگزین می‌نانو کراتین مو شود، سیاه‌تر از هر جای دیگری به نظر می‌رسد. در تنگه ماژلان، که از بندر قحطی به سمت جنوب می‌نگریست، کانال‌های دوردست بین کوه‌ها از تاریکی‌شان به نظر می‌رسیدند که به فراتر از محدودیت‌های این جهان منتهی می‌کراتینه مو شدند.

کیپ هورن (نمای دیگر) خیابان 21 دسامبر « بیگل» راه افتاد: و در روز بعد، با درجات غیرعادی نسیم خفیف شرقی، ما با بارنولتس بسته کراتینه مو شدیم و از کنار کیپ دیسیت با قله‌های سنگی‌اش دویدیم، حدود ساعت سه هوا را دو برابر بیبی لایت مو کرد. کیپ هورن را زد. عصر آرام و روشن پروتئین تراپی مو بود و ما از منظره زیبایی از جزایر اطراف لذت بردیم.

با این حال کیپ هورن ادای احترام خود را خورنگ مو است و قبل از شب باد کراتینه مو شدیدی را مستقیماً در دندان هایمان فرستاد. ما در کنار دریا ایستادیم و در روز دوم دوباره زمین را ساختیم، وقتی این دماغه بدنام را به شکل مناسب خود در کمان آب و هوای خود دیدیم – پرده در مه، و طرح مبهم آن که توسط طوفانی از باد و آب احاطه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

ابرهای سیاه بزرگ در سراسر آسمان می چرخیدند، و طوفان باران، همراه با تگرگ، با چنان خشونت کراتینه مو شدیدی بر ما غلبه بیبی لایت مو کرد که کاپیتان تصمیم گرفت به یارو ویگوام بدود. این یک بندر کوچک دنج، نه چندان دور از کیپ هورن رنگ مو است. و اینجا، در شب کریسمس، ما لنگر انداختیم آب صاف تنها چیزی که ما را به یاد بادهای بیرون می‌اندازد.

رنگ موی تنباکویی روی موی طبیعی : هرازگاهی پفکی از کوه‌ها پروتئین تراپی مو بود که باعث می‌کراتینه مو شد کشتی به سمت لنگرهایش حرکت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. 25 دسامبر . -در نزدیکی یارو، تپه ای نوک تیز به نام قله کاتر تا ارتفاع 1700 فوتی بالا می رود. جزایر اطراف همگی از توده‌های مخروطی از سنگ سبز تشکیل کراتینه مو شده‌اند که گاهی اوقات با تپه‌های کمتر منظمی از تخته سنگ پخته کراتینه مو شده و تغییر یافته همراه رنگ مو است.

  مدل رنگ موی صورتی فانتزی

را می توان به عنوان منتهی الیه رشته کوه های غوطه ور در نظر گرفت. یارو نام خود را “ویگوام” از برخی از سکونتگاه های Fuegian گرفته رنگ مو است. اما هر خلیج در همسایگی ممکن رنگ مو است به همان اندازه به این نام خوانده نانو کراتین مو شود. ساکنینی که عمدتاً بر روی صدف ماهی زندگی می کنند، مجبورند دائماً محل زندگی خود را تغییر دهند. اما آن‌ها در فواصل زمانی به همان نقاط برمی‌گردند.

همانطور که از انبوه پوسته‌های قدیمی مشهود رنگ مو است، که وزن آن‌ها اغلب باید چندین تن باکراتینه مو شد. این توده ها را می توان در فاصله طولانی با رنگ سبز روشن گیاهان خاصی که همیشه روی آنها رکراتینه مو شد می کنند، تشخیص بالیاژ مو داد. در این میان می توان کرفس وحشی و علف اسکوروی را برشمرد که دو گیاه بسیار مفید لایت و هایلایت مو هستند که رنگ مو استفاده از آنها توسط بومیان کشف نکراتینه مو شده رنگ مو است.

ویگوام Fuegian از نظر اندازه و ابعاد شبیه یک کاه کاه رنگ مو است. این فقط از چند شاخه شکسته تشکیل کراتینه مو شده رنگ مو است که در زمین گیر بیبی لایت مو کرده اند، و از یک طرف به طور ناقص کاهگلی کراتینه مو شده با چند دسته علف و راس. کل نمی تواند کار یک ساعت باکراتینه مو شد و فقط برای چند روز رنگ مو استفاده می نانو کراتین مو شود. در Goeree Roads جایی دیدم که یکی از این مردان برهنه خوابیده پروتئین تراپی مو بود.

  بهترین رنگ مو کاکائویی

رنگ موی تنباکویی روی موی طبیعی : که مطلقاً پوششی بیش از شکل خرگوش نداشت. ظاهراً مرد تنها زندگی می بیبی لایت مو کرد و یورک مینستر گفت که او “مرد بسیار بدی” رنگ مو است و احتمالاً چیزی را دزدیده رنگ مو است. با این حال، در ساحل غربی، ویگوام‌ها نسبتاً بهتر لایت و هایلایت مو هستند، زیرا با پوست‌های فوک پوشیده کراتینه مو شده‌اند. ما را چند روزی در اینجا به خاطر هوای بد بازداشت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. آب و هوا قطعاً بد رنگ مو است.

انقلاب تابستانی گذشته پروتئین تراپی مو بود، با این حال هر روز برف روی تپه‌ها می‌بارید، و در دره‌ها باران همراه با برفک می‌بارید. دماسنج به طور کلی حدود 45 درجه پروتئین تراپی مو بود، اما در شب به 38 درجه یا 40 درجه کاهش یافت. از وضعیت مرطوب و پر هیاهوی جو، که با نور خورشید شادی نمی بیبی لایت مو کرد، آب و هوا حتی بدتر از آن چیزی پروتئین تراپی مو بود که واقعاً پروتئین تراپی مو بود. در حالی که یک روز به ساحل نزدیک جزیره ولرنگ مو استون می رویم.

رنگ موی تنباکویی روی موی طبیعی : ما در کنار یک قایق رانی با شش فیوژیان کشیده کراتینه مو شد. اینها بدبخت ترین و بدبخت ترین موجوداتی پروتئین تراپی مو بودند که من در هر کجا دیدم. در ساحل شرقی بومیان، همانطور که دیدیم، شنل های گواناکو تمام دکلره مو دارند و در غرب دارای پوست مهر لایت و هایلایت مو هستند. در میان این قبایل مرکزی، مردان عموماً دارای پوست سمور یا مقداری ضایعات کوچک به بزرگی یک دستمال جیبی لایت و هایلایت مو هستند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه