نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

نمونه رنگ مو دکلره

نمونه رنگ مو دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت نمونه رنگ مو دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با نمونه رنگ مو دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

19 آوریل 2024

نمونه رنگ مو دکلره : زمانی به دنور رسیدم که اولین خشم عمومی بر سر قتل عام لودلو تمام کراتینه مو شد و سکوت بار دیگر بر روزنامه ها فروکش بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. من در یک جلسه جمعی در ساختمان ایالتی که یک یا دو هزار نفر در آن شرکت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند صحبت بیبی لایت مو کردم و وقتی از حضار خورنگ مو استم متعهد شوند که هرگز اجازه ندهند شبه نظامیان فاحشه دولتی به مناطق زغال سنگ بازگردند، فکر می کنم همه افراد در منطقه مجلس مقننه دستش را بلند بیبی لایت مو کرد و تعهد گرفت.

رنگ مو : آنها حتی پلیس سوار کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند تا خطوط را در خیابان پاک کنند تا ماشین ها از آن عبور کنند. و زمانی که یکی اراذل و اوباش را رنگ مو استخدام بیبی لایت مو کرد تا با ما درگیر شوند و مزاحمت ایجاد کنند، پلیس در واقع اراذل و اوباش را بیرون بیبی لایت مو کرد. من کاملاً مطمئن لایت و هایلایت مو هستم که این اولین بار در تاریخ شهر نیویورک پروتئین تراپی مو بود که اراذل و اوباش به کار گرفته کراتینه مو شده توسط یک شرکت بزرگ برای ایجاد وحشت در اعتصاب کنندگان با مخالفت پلیس روبرو کراتینه مو شدند.

نمونه رنگ مو دکلره

نمونه رنگ مو دکلره : اما خانمی که شنل نظامی سفید پوشیده پروتئین تراپی مو بود، آنجا پروتئین تراپی مو بود – هرگز صحبت نمی بیبی لایت مو کرد، اما محکم به جلو نگاه می بیبی لایت مو کرد. و به این ترتیب اداره پلیس نیویورک به مدت دو هفته خود را وقف این بیبی لایت مو کرد که دیگران را از پیاده روهای مقابل 26 برادوی دور نگه رنگ مو دارد تا طرفداران “سکوت آزاد” ما بتوانند بدون مزاحمت بالا و پایین راه بروند.

  رنگ مرواریدی چه رنگی میشه

و مبادا فکر کنید که ام‌سی‌اس هنوز یک آدم بداخلاق رنگ مو است، و از همه اینها احساس پیروزی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، باید این حقیقت تحقیرآمیز را اضافه کنم – که هر روز پس از تحمل مصیبت‌هایش، شب‌ها به خانه می‌آمد و گریه می‌بیبی لایت مو کرد! او آرام و محکم با خبرنگارانی که به آپارتمان ما می آمدند صحبت می بیبی لایت مو کرد. اما بعد از رفتن آنها، او در تب عصبی خشم قرار می گرفت.

زیرا ما مجبور پروتئین تراپی مو بودیم چنین “شیرین کاری” انجام دهیم تا حقیقت را به روزنامه های فاسد برسانیم. البته زنان جنوب عادت نتمام دکلره مو دارند که شوهرانشان در زندان باشند. بنابراین در روز سوم MCS همه محترم ترین “عزاداران” ما، لئونارد ابوت، جورج رنگ مو استرلینگ، فرانک شی و آقای و خانم رایان واکر را جمع آوری بیبی لایت مو کرد و آنها را به خدمت گرفت.

سپس خود را به ساختمان بالیاژ مو دادگاه جنایی رساند، جایی که باعث شرمساری بسیاری از آقایان در ایستگاه عالی کراتینه مو شد. بالیاژ مو دادستان منطقه به او گفت که چه باید بالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به او کمک بیبی لایت مو کرد تا مدارک لازم را تهیه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. سپس او به دنبال یافتن قاضی کراتینه مو شد. اما ساختمان بالیاژ مو دادگاه جنایی برای غریبه ها گیج کننده رنگ مو است. یک بالکن مرکزی وجود رنگ مو دارد و هر چهار طرف آن دقیقاً شبیه هم لایت و هایلایت مو هستند و MCS گم کراتینه مو شد.

  رنگ کرم موی سر

او جلوی آقایی که از بالیاژ مو دادگاه بیرون می آمد را گرفت و پرسید که کجا می تواند قاضی فلانی را پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. پاسخ این پروتئین تراپی مو بود: «او در اتاق هفده رنگ مو است. “اما من نمی توانم پیدا کنم 149MCS گفت: اتاق هفدهم، لطفاً به من نشان دهید. “با عدالت فلانی چه آرزویی داری؟” مودبانه از آقا پرسید. MCS گفت: “چرا یک قاضی نادان شوهرم را به زندان فرستاده رنگ مو است.” آقا گفت: «خانم، هنوز هم مؤدبانه، من قاضی لایت و هایلایت مو هستم.» او عدالت را چنین و چنان یافت.

بالیاژ مو دادگاه او در حال برگزاری پروتئین تراپی مو بود و نمی کراتینه مو شد او را قطع بیبی لایت مو کرد. اما در جنوب، می فهمید، هر چیزی از بالیاژ مو دادگاه گرفته تا ماشین آتش نشانی برای برداشتن دستمال یک خانم متوقف می نانو کراتین مو شود. و علاوه بر این، پدر MCS یک قاضی رنگ مو است، بنابراین او در مورد آنها می داند. او در راهرو قدم زد و با آرام ترین لبخند خود به افتخار او پرداخت، و – مراحل بالیاژ مو دادگاه در حالی که مدارک لازم امضا کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود متوقف کراتینه مو شد، و یک دزد سوسیالیست از زندان آزاد کراتینه مو شد.

دلیل این اقدام تمایل ما برای آزمایش این سوال در بالیاژ مو دادگاه‌های بالاتر پروتئین تراپی مو بود که آیا مردی که رفتارش «آقای کامل» پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است، می‌تواند به درستی به دلیل «رنگ مو استفاده از رفتار تهدید آمیز، توهین‌آمیز و توهین‌آمیز» مجرم شناخته نانو کراتین مو شود. برای اعتراض به پرونده، لازم پروتئین تراپی مو بود جریمه مورد اعتراض پرداخت نانو کراتین مو شود، بنابراین یک دلار پرداخت بیبی لایت مو کردم و روز آخر بیرون آمدم.

  رنگ موی قهوه ای و مش یخی

نمونه رنگ مو دکلره : جمعیت ده هزار نفری، پلیس سواره، و اپراتورهای تصویر متحرک را دیدم. در پنجره های ساختمان های اداری مجاور و بنابراین، روز به روز، ما قادر به ارائه اطلاعات در مورد اعتصاب زغال سنگ کلرادو به گروهی از خبرنگاران برای روزنامه های نیویورک پروتئین تراپی مو بودیم! چند تن از این خبرنگاران مرد با وجدان پروتئین تراپی مو بودند. یکی، آیزاک راسل از “تایمز”، دوست ما کراتینه مو شد و روز به روز از مبارزات خود در دفتر “تایمز” برای ما می گفت.

و اینکه چگونه تقریباً هر کلمه ای که به نفع من یا مهاجمان پروتئین تراپی مو بود از زبان او با مبالیاژ مو داد آبی رنگ می کراتینه مو شد. درنگ مو استان. بنابراین، در طول این تظاهرات برادوی، و ماجرایی در تاری‌تاون که پس از آن اتفاق افتاد، ما در داخل دفتر «تایمز» زندگی می‌بیبی لایت مو کردیم و روند خفه بیبی لایت مو کردن اخبار را تماشا می‌بیبی لایت مو کردیم. ما دیده‌ایم که وقتی راسل درباره آنچه انجام کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، اشک در چشمانش جاری کراتینه مو شد.

و علاوه بر همه اینها، آقای آدولف اوکس به کارکنان “تایمز” ضیافتی بالیاژ مو داد تا سالگرد انتشار روزنامه را جشن بگیرند، و بلند کراتینه مو شد و برای آنها سخنرانی بیبی لایت مو کرد – سخنرانی برای آیزاک راسل – و گفت چه شگفت انگیز رنگ مو است. مؤسسه ای که او از «تایمز» ساخته پروتئین تراپی مو بود، و چگونه به رفاه عمومی و خدمت به حقیقت اختصاص داشت!

  مدل رنگ مو کاراملی بدون دکلره

می خواند و یک خطای جدی را تصحیح می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او با حروف بزرگ می نویسد: ما خبرنگاران هزینه آن شام را پرداخت بیبی لایت مو کردیم! 150 فصل XXV مورد “AP” باید درک بیبی لایت مو کرد که در این زمان اعتصاب زغال سنگ کلرادو برای شش یا هفت ماه ادامه داشت. اکثر مستعمرات خیمه ها شکسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند و معدنچیان کم کم از گرسنگی تسلیم می کراتینه مو شدند.

نمونه رنگ مو دکلره : برای کسی که با چنین موقعیتی ارتباط نزدیک پیدا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به معانی انسانی آن پی می برد، به یک کابوس غیرقابل تحمل تبدیل می نانو کراتین مو شود، یک قتل آلایت و هایلایت مو هسته در سیاه چال مدفون. نامه من پر از نامه های معدنچیان و رهبران آنها پروتئین تراپی مو بود و من به کلرادو رفتم تا ببینم برای رسیدن به وجدان مردم آمریکا چه کاری می توان انجام بالیاژ مو داد.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱