↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

زیباترین رنگ موی گیاهی

زیباترین رنگ موی گیاهی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت زیباترین رنگ موی گیاهی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با زیباترین رنگ موی گیاهی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

زیباترین رنگ موی گیاهی : دولت پاسخ می‌دهد: «من می‌توانم راه بهتری را به شما نشان دهم. چه می گویید اصلاً کار نکنید و هفته ای 20 پوند برای آن کار کنید؟» در زمانی که یک فریاد «تولید» رنگ مو است! ایالت می افزاید (در پشت دستش)، “یک اوراق قرضه ممتاز بخر، و بگذار مرد دیگر برایت تولید الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” پس از این همه سال که در آن به آرامی به سمت ایده توزیع عادلانه ثروت پیش رفتیم، دولت راه واقعاً عادلانه را به ما نشان خواهد بالیاژ مو داد.

رنگ مو : و آن، “همانطور که به ملکه دانمارک بالیاژ مو داده کراتینه مو شد” یا چیزی شبیه آن ، افزایش به دو و سه پنس را توجیه می بیبی لایت مو کرد. در این زمان تقریباً همه به جز من ناهار می‌خوردند و ساعت من یک بیست و پنج را نشان می‌بالیاژ مو داد. اگر بخواهم دقیقاً با آن وقت شناسی برسم، باید گردنبند مهره ام را روزی دیگر بخرم. از برلینگتون آرکید خداحافظی بیبی لایت مو کردم و با هوای مردی که خرید صبحگاهی موفقی انجام بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود از آن خارج کراتینه مو شدم.

زیباترین رنگ موی گیاهی

زیباترین رنگ موی گیاهی : به سراغ ردیف دیگری از گردنبندهای مهره ای رفتم. آنها خود را برای دو شیلینگ پیشنهاد آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، و تنها چیزی که صاحب آن می توانست برای آنها بگوید این پروتئین تراپی مو بود که آنها “کاملاً جدید” لایت و هایلایت مو هستند. اگر منظور او این پروتئین تراپی مو بود که تا به حال هیچ کس چنین گردنبندی نپوشیده پروتئین تراپی مو بود، احتمالاً درست می گفت، اما من احساس می کنم که می توانست بهتر از این برای آنها انجام دهد.

وقتی وارد کراتینه مو شدم ساعتی در سالن یک و نیم پروتئین تراپی مو بود. بعد یادم آمد. ناهار سه شنبه پروتئین تراپی مو بود که ساعت یک و نیم پروتئین تراپی مو بود. امروز ساعت یک پروتئین تراپی مو بود… با این حال، بازی برلینگتون را کشف بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم. قرعه کشی های دولتی رنگ مو استدلال رایج علیه لاتاری دولتی این ادعرنگ مو است که روحیه قمار را تشویق می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. رنگ مو استدلال رایج به نفع لاتاری دولتی این ادعرنگ مو است که ریاکاری رنگ مو است که بگوییم روح قمار را تشویق می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو فانتزی پمپی

زیرا روح قمار از قبل در میان ما وجود رنگ مو دارد. پس از گوش بالیاژ مو دادن به مقدار زیادی از این نوع رنگ مو استدلال از هر دو طرف، فکر بیبی لایت مو کردم خوب رنگ مو است که کلمه “قمار” را در فرهنگ لغت خود جستجو کنم. من آن را در کنار پیدا بیبی لایت مو کردم، و اکنون می توانم همه چیز را به شما بگویم. فرهنگ لغت من می‌گوید که قمار بیبی لایت مو کردن به معنای «بازی بیبی لایت مو کردن برای پول در بازی‌های مهارتی یا شانسی رنگ مو است» و اطلاعاتی را اضافه می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

که این کلمه از واژه آنگلوساکسون گرفته کراتینه مو شده رنگ مو است که به معنای «یک بازی» رنگ مو است. اکنون، برای من این تعریف به ویژه جالب رنگ مو است، زیرا تمام آنچه را که در مورد روحیه قمار در ارتباط با اوراق قرضه پریمیوم فکر بیبی لایت مو کرده‌ام را توجیه می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. من مخالف اوراق قرضه حق بیمه لایت و هایلایت مو هستم، اما نه به دلیل رایج. من با آنها مخالفم زیرا (آنطور که به نظر من می رسد) قمار بسیار کمی در مورد آنها وجود رنگ مو دارد.

و حالا که «قمار» را در فرهنگ لغت جستجو بیبی لایت مو کردم، می بینم که حق با من پروتئین تراپی مو بود. عنصر “شانس” در یک قرعه کشی دولتی به اندازه کافی واضح رنگ مو است، اما عنصر “بازی” به طور کامل وجود نرنگ مو دارد. هیچ چیز آنقدر بی ضرر و انسانی به اندازه روح قمار که اوراق پریمیوم تشویق می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند نیست. ما برای پول در بازی های مهارتی یا شانسی بازی می کنیم.

  رنگ موی زنانه بهترین

زیباترین رنگ موی گیاهی : مثلاً بریج. اما این فقط مربوط به پولی نیست که ما به آن فکر می کنیم. ما از بازی لذت می بریم. احتمالاً ما آن را به یک بازی با شانس بیشتر ترجیح می دهیم، چیزی بیشتر از شانس وجود رنگ مو دارد که در بازی دست می‌گیرد. شاید نه مهارت، بلکه حداقل شخصیت. اگر فقط تاس می‌اندازید، درگیر مبارزه شخصی با مرد دیگری لایت و هایلایت مو هستید و مبارزه را تا این حد هدایت می‌کنید که می‌توانید ارزش سهام را نام ببرید و تصمیم سامبره مو بگیرید که ادامه دهید یا متوقف شوید.

و آیا مردی وجود رنگ مو دارد که با کسب ثروت در مونت کارلو، بپذیرد که آن را کاملا مدیون شانس رنگ مو است؟ آیا او ترجیح نمی دهد که آن را به سیستم شگفت انگیزش نسبت دهد، یا اگر نه، به هر حال به عصب فوق العاده، پشتکار یا بی پروایی اش؟ پس عنصر «بازی» به تمام این اشکال قمار وارد می‌نانو کراتین مو شود، و با کراتینه مو شدت بیشتری در رایج‌ترین شکل قمار، شرط‌بندی روی اسب، نفوذ می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

من پیشنهاد نمی کنم که پسر گوشه ی خیابان که یک شیلینگ در هر دو طرف برای برونشیت می اندازد، چیزی در مورد اسب ها می داند، اما حداقل فکر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که می داند. و اگر او پنج شیلینگ در آن بعدازظهر شادی که برونشیت ثابت بیبی لایت مو کرد برنده 2.30 رنگ مو است برنده نانو کراتین مو شود، لذت او صرفاً در پول نیست. این فکر که او چنان پیرو ماهر شکل رنگ مو است، که چیزی شبیه به اسب را رنگ مو دارد.

زیباترین رنگ موی گیاهی : به همان اندازه که می توان از خود پنج شیلینگ رنگ مو استخراج بیبی لایت مو کرد، به او لذت می دهد. پس این روح قمار رنگ مو است. این خطرات خود را رنگ مو دارد، مطمئناً، کلبه کاملاً یک روح شیطانی نیست. ممکن رنگ مو است که دولت نباید آن را تشویق الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما از آن خورنگ مو استه نمی نانو کراتین مو شود که آن را با زنگ و کتاب و شمع از بین ببرد. من مطمئن نیستم که باید طرفدار یک قمار دولتی باشم.

  انواع رنگ مو سرخابی

اما رنگ مو استدلال من علیه آن تقریباً مانند رنگ مو استدلال من علیه کریکت ایالتی یا وقف رسمی رسمی و به رسمیت شناختن هر بازی شاد دیگری خواهد پروتئین تراپی مو بود. با این حال، لازم نیست شما را با این رنگ مو استدلال‌ها در حال حاضر اذیت کنم، زیرا تا به حال هیچ چیز بی‌ضرر به اندازه قمار دولتی پیشنهاد نکراتینه مو شده رنگ مو است. در عوض، ما هر از گاهی یک قرعه کشی دولتی به ما پیشنهاد می کنیم.

و این یک پیشنهاد بسیار متفاوت رنگ مو است. زیرا در لاتاری ایالتی – با جوایز روزانه 50000 پوند – عنصر بازی (یا قمار) وجود نرنگ مو دارد. همان‌طور که هزاران پلاکارد از شما می‌خواهند این کار را انجام دهید، اوراق 100 پوندی خود را بخرید، و شما به سادگی در تلاشی خونسرد برای به دست آوردن پول بدون کار بیبی لایت مو کردن برای آن شرکت می‌کنید.

شما نمی توانید هیچ علاقه شخصی در نحوه به دست آوردن آن داشته باشید. یک نفر دستگیره را می چرخاند و شاید شماره شما بیرون بیاید. به احتمال زیاد اینطور نیست. اگر اینطور نیست، می توانید خود را احمق بنامید که پس انداز خود را دور انداخته اید. اگر این کار را بیبی لایت مو کرد – خوب، شما پول دارید. باکراتینه مو شد که از آن راضی باشید!

زیباترین رنگ موی گیاهی : اما شما نسبت به پسری که در گوشه خیابان از برونشیت حمایت می بیبی لایت مو کرد، به میزان قابل توجهی کمتر به خودتان تبریک می گویید. او چشم به اسب داشت. احتمالاً حتی به یک ردیف چهره هم توجه نبیبی لایت مو کرده اید. علاوه بر این، دولت تأیید رسمی خود را به ثروت به دست نیاورده می دهد. در این روزها، وقتی کارگر یک هفته با این همه ساعت کمتر و این همه شیلینگ بیشتر می‌خواهد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه