↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

زیباترین رنگ مو برای چشمان سبز

زیباترین رنگ مو برای چشمان سبز | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت زیباترین رنگ مو برای چشمان سبز را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با زیباترین رنگ مو برای چشمان سبز را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

زیباترین رنگ مو برای چشمان سبز : مرد قورباغه ای که می خورنگ مو است بیشتر دنیا را ببیند، او را همراهی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود تا در جستجو کمک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. وقتی زن به این درنگ مو استان گوش بالیاژ مو داد پرسید. «پس هنوز نمی‌دانی چه کسی ظرف شما را دزدیده رنگ مو است؟» “من فقط می دانم که باید یک پری بداخلاق، یا یک شعبده باز، یا چنین فرد قدرتمندی پروتئین تراپی مو بوده باکراتینه مو شد.

رنگ مو : زيرا ممكن رنگ مو است يكي چيزي بداند و ديگري چيزي ديگر بداند، به طوري كه حكمت به طور مساوي در سراسر جهان پراكنده نانو کراتین مو شود. چه سرنوشت وحشتناکی اکنون نصیب من خواهد کراتینه مو شد.حتی کیک کوکی کوک نیز به زودی متوجه می نانو کراتین مو شود که دانش من از او بیشتر نیست؛ چون در آب مسحور حوض حقیقت غسل بیبی لایت مو کرده ام، دیگر نمی توانم او را فریب دهم یا دروغ بگویم. ” تصویر در دسترس نیست مرد قورباغه‌ای متواضع‌تر از سال‌های متمادی، به بیشه‌ای که کیک را ترک بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

زیباترین رنگ مو برای چشمان سبز

زیباترین رنگ مو برای چشمان سبز : او با خود گفت: “مصیبت بزرگی بر من وارد کراتینه مو شده رنگ مو است، زیرا در آخرت نمی توانم به مردم بگویم که عاقل لایت و هایلایت مو هستم، زیرا این حقیقت نرنگ مو دارد. حقیقت این رنگ مو است که خرد مباهات من تماماً ساختگی رنگ مو است و من برای فریب مردم فرض بیبی لایت مو کرده ام در حقيقت، هيچ موجود زنده‌اي نمي‌تواند چيزي بيشتر از همنوعان خود بداند.

بازگشت و زن را دید که اکنون بیدار رنگ مو است و صورتش را در یک جویبار کوچک می‌شوید. “عزت کجا پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است؟” او پرسید. او گفت: “به یک خانه مزرعه برای درخورنگ مو است چیزی برای خوردن، اما زن من را رد بیبی لایت مو کرد.” “چقدر وحشتناک!” او فریاد زد. “اما مهم نیست، خانه های دیگری وجود رنگ مو دارد که در آن مردم با خوشحالی به خردمندترین مخلوق جهان غذا می دهند.” “منظورت خودت رنگ مو است؟” او درخورنگ مو است بیبی لایت مو کرد. “نه منظورم تو لایت و هایلایت مو هستی.” مرد قورباغه ای به کراتینه مو شدت احساس می بیبی لایت مو کرد که باید حقیقت را بگوید، اما به سختی با آن مبارزه بیبی لایت مو کرد.

  رنگ موی مشکی و شرابی

دلیلش به او می‌گفت فایده‌ای نرنگ مو دارد که به کیک بفهماند او عاقل نیست، زیرا در این صورت احترام زیادی برای او از دست می‌دهد، اما هر بار که دهانش را برای صحبت باز می‌بیبی لایت مو کرد متوجه می‌کراتینه مو شد که می‌خواهد حقیقت را بگوید و دوباره آن را بست. در سریع ترین زمان ممکن سعی بیبی لایت مو کرد در مورد چیز دیگری صحبت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

اما کلمات لازم برای فریب بالیاژ مو دادن زن، علیرغم تمام تقلاهای او، به زور به لب های او می آمدند. سرانجام با علم به این که یا باید گنگ بماند یا حقیقت را بفرستد، ناله ای از ناامیدی کشید و گفت: “کایک، من عاقل ترین موجود در تمام جهان نیستم ، من اصلا عاقل نیستم.” تصویر در دسترس نیست “اوه، تو باید باشی!” او اعتراض بیبی لایت مو کرد “خودت به من گفتی، همین دیشب.” او در حالی که بسیار شرمنده به نظر می رسید.

زیباترین رنگ مو برای چشمان سبز : برای قورباغه ای اعتراف بیبی لایت مو کرد: «پس شب گذشته نتوانستم حقیقت را به شما بگویم. “متاسفم که این دروغ را به تو گفتم، کیک خوبم، اما اگر باید حقیقت را بدانی، تمام حقیقت و چیزی جز حقیقت، من واقعاً به اندازه تو عاقل نیستم.” کوکی کوک از شنیدن این حرف بسیار شوکه کراتینه مو شد، زیرا یکی از خوشایندترین توهمات او را در هم شکست.

او با تعجب به مرد قورباغه ای با لباس زیبا نگاه بیبی لایت مو کرد. “چه چیزی باعث کراتینه مو شده رنگ مو است که نظر خود را به طور ناگهانی تغییر دهید؟” او پرسید. فرمود: من در حوض حق غسل بیبی لایت مو کردم و هر کس در آن آب غسل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، پس از آن بر حقّ گفتن واجب رنگ مو است. زن گفت: “تو احمق پروتئین تراپی مو بودی که این کار را بیبی لایت مو کردی.” “اغلب گفتن حقیقت بسیار شرم آور رنگ مو است.

  رنگ عسلی روی موی مش شده

خوشحالم که در آن آب وحشتناک حمام نبیبی لایت مو کردم! ” مرد قورباغه ای متفکرانه به همراهش نگاه بیبی لایت مو کرد. او گفت: “کایک، من از تو می خواهم که به حوض حقیقت بروی و در آب آن حمام کنی. زیرا اگر قرار رنگ مو است با هم سفر کنیم و با ماجراهای ناشناخته روبرو شویم، منصفانه نیست که من به تنهایی همیشه به شما بگویم. ررنگ مو استی، در حالی که تو می‌توانی هر چه دلت می‌خواهد به من بگو. اگر هر دو در آب طلسم فرو برویم.

دیگر فرصتی برای فریب بالیاژ مو دادن یکدیگر وجود نخواهد داشت.» او گفت: “نه”، سرش را به نشانه مثبت تکان بالیاژ مو داد، “من این کار را نمی‌کنم، بزرگوار. زیرا، اگر حقیقت را به شما بگویم، مطمئن لایت و هایلایت مو هستم که از من خوشتان نمی‌آید. هیچ حوضچه حقیقتی برای من وجود نرنگ مو دارد. مانند من، زنی صادق خواهم پروتئین تراپی مو بود که می تواند آنچه را که می خواهد.

بگوید بدون اینکه به احساسات کسی آسیب برساند.” با این تصمیم قورباغه ای مجبور کراتینه مو شد راضی باکراتینه مو شد، اگرچه متاسف پروتئین تراپی مو بود که کوکی به توصیه او گوش نمی دهد. تصویر در دسترس نیست کشتی ناراضی فصل 14 فصل چهاردهم ترک نخلستان جایی که خوابیده پروتئین تراپی مو بودند ، قورباغه و کوکی کوک به سمت شرق چرخید تا به دنبال خانه دیگری بگردد و پس از کمی پیاده روی به خانه ای رسید که مردم آن ها را بسیار مؤدبانه پذیرفتند.

  رنگ مو صورتی چرک بدون دکلره

زیباترین رنگ مو برای چشمان سبز : بچه ها به کراتینه مو شدت به قورباغه بزرگ و پر زرق و برق خیره کراتینه مو شدند، اما زن خانه، وقتی کیک چیزی برای خوردن خورنگ مو است، فوراً برای آنها غذا آورد و گفت که از آن رنگ مو استقبال می کنند. او خاطرنشان بیبی لایت مو کرد: “کمتر افرادی که نیاز به کمک تمام دکلره مو دارند از این راه عبور کنند، زیرا وینکی ها همه مرفه لایت و هایلایت مو هستند و دوست تمام دکلره مو دارند در خانه های خود بمانند.

اما شاید شما یک وینکل نباشید.” کایکه گفت: “نه، من یک ییپ لایت و هایلایت مو هستم و خانه من در کوهی مرتفع در جنوب شرقی کشور شمرنگ مو است.” “و مرد قورباغه ای – آیا او نیز یک ییپ رنگ مو است؟” کوکی کوک پاسخ بالیاژ مو داد: “من نمی دانم او چیست.

جز یک موجود بسیار برجسته و بسیار تحصیل بیبی لایت مو کرده.” اما او سال‌ها در میان ییپی‌ها زندگی بیبی لایت مو کرده رنگ مو است که او را چنان عاقل و باهوش می‌دانند که همیشه برای مشاوره نزد او می‌روند.» “میتونم بپرسم چرا خونه ات رو ترک بیبی لایت مو کردی و کجا میری؟” زن وینکی گفت.

زیباترین رنگ مو برای چشمان سبز : سپس کیک به او از ظرف طلای الماس‌کاری کراتینه مو شده و چگونگی دزدیده کراتینه مو شدن آن به طرز مرموزی از خانه‌اش گفت و پس از آن متوجه کراتینه مو شد که دیگر نمی‌تواند کلوچه‌های خوب بپزد. بنابراین او تصمیم گرفته پروتئین تراپی مو بود تا زمانی که دوباره ظرف خود را پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند جستجو الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، زیرا آشپز کوکی که نمی تواند کلوچه های خوب بپزد کاربرد زیادی نرنگ مو دارد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه