↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

زیباترین رنگ موی بازیگران زن ایرانی

زیباترین رنگ موی بازیگران زن ایرانی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت زیباترین رنگ موی بازیگران زن ایرانی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با زیباترین رنگ موی بازیگران زن ایرانی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

زیباترین رنگ موی بازیگران زن ایرانی : به محض اطاعت از این درخورنگ مو است، لوستر را رها بیبی لایت مو کرد و پاشنه‌های پا را روی سرش پایین انداخت و به شکلی بسیار هیجان‌انگیز چرخید و چرخید.

رنگ مو : دختر تکه تکه خندید: “باید پرواز کنیم.” اما جادوگر این پیشنهاد را جدی گرفت و مرد قورباغه ای نیز. آنها درباره آن صحبت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و به زودی تلاشی برای رسیدن به قفسه هایی که ابزار جادویی در آن قرار داشتند، برنامه ریزی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. ابتدا مرد قورباغه ای مقابل گنبد گرد دراز کشید و پایش را روی ساقه لوستر محکم بیبی لایت مو کرد.

زیباترین رنگ موی بازیگران زن ایرانی

زیباترین رنگ موی بازیگران زن ایرانی : زیرا گنبد در حال گرد رنگ مو است و همه ما به وسط آن لغزیده ایم. اما اجازه دهید تا جایی که ممکن رنگ مو است سکوت کنیم تا بتوانیم بهترین کار را انجام دهیم.” “عزیز، عزیز!” کیکه ناله بیبی لایت مو کرد. “کاش ظرف عزیزم را داشتم” و دستانش را با حسرت به سمت آن گرفت. جادوگر آهی کشید: “کاش جادو را در آن قفسه های آن بالا داشتم.” “آیا فکر نمی کنی که بتوانیم به آن برسیم؟” تروت با نگرانی پرسید.

سپس جادوگر از روی او بالا رفت و روی گنبد دراز کشید و پاهایش را روی شانه های قورباغه ای قرار بالیاژ مو داد. کوکی کوک بعدی آمد. سپس باتن-برایت به شانه های زن رفت. سپس دوروتی بالا رفت، و بتسی و تروت، و در نهایت دختر تکه تکه‌کاری، و تمام طول‌هایشان یک صف طولانی را ایجاد آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که به گنبد می‌رسید.

اما آنقدر دور نپروتئین تراپی مو بود که اسکرپس قفسه‌ها را لمس الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. پادشاه خرس را صدا زد و شروع بیبی لایت مو کرد به جستجو بیبی لایت مو کردن اجساد بقیه. اما وقتی به کوکی کوک آمد، پنجه های نرمش پهلوی او را قلقلک بالیاژ مو داد، به طوری که او به هم خورد و کل خط را به هم ریخت. آنها به پایین آمدند و در تپه ای در برابر حیوانات غلت زدند، و اگرچه هیچ کس آسیب زیادی ندید.

  تاثیر رنگ مو بر مغز

زیباترین رنگ موی بازیگران زن ایرانی : این یک اختلاط بد پروتئین تراپی مو بود و مرد قورباغه ای که در پایین پروتئین تراپی مو بود، تقریباً قبل از اینکه بتواند دوباره روی پاهایش بلند نانو کراتین مو شود، عصبانی کراتینه مو شد. کیک به طور مثبت از انجام آنچه که او آن را “عمل هرمی” می نامید خودداری بیبی لایت مو کرد، و از آنجایی که جادوگر اکنون متقاعد کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که آنها نمی توانند به ابزار جادویی دست پیدا کنند، این تلاش رها کراتینه مو شد.

جادوگر گفت: “اما باید کاری بیبی لایت مو کرد” و سپس رو به خرس اسطوخودوس بیبی لایت مو کرد و پرسید: “آیا جادوی اعلیحضرت نمی تواند به ما کمک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که از اینجا فرار کنیم؟” پاسخ این پروتئین تراپی مو بود: «قدرت جادویی من محدود رنگ مو است. “وقتی پر کراتینه مو شدم، پری ها کنارم ایستادند و با حیله گری مقداری جادو را داخل پریم انداختند. بنابراین من می توانم هر جادوی درونم را انجام دهم.

اما هیچ چیز دیگری. اما تو یک جادوگر لایت و هایلایت مو هستی، و یک جادوگر باید بتواند این کار را انجام دهد. انجام بالیاژ مو دادن هر کاری.” جادوگر با ناراحتی گفت: اعلیحضرت فراموش می کنند که ابزار جادوگری من دزدیده کراتینه مو شده رنگ مو است، و جادوگر بدون ابزار به اندازه یک نجار بدون چکش یا اره درمانده رنگ مو است. باتن برایت گفت: تسلیم نشوید، زیرا اگر نتوانیم از این زندان عجیب و غریب خارج شویم.

همه از گرسنگی می میریم. “نه من!” دختر تکه‌کاری خندید، حالا بالای لوستر ایستاده، در جایی که قرار پروتئین تراپی مو بود پایین آن باکراتینه مو شد. تروت در حالی که میلرزید گفت: «از چنین چیزهای وحشتناکی صحبت نکن. “ما به اینجا آمدیم تا کفاش را بگیریم، نه؟” تصویر در دسترس نیست “و ما اینجا بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم.

خودمان را اسیر بیبی لایت مو کرده ایم، و ظروف عزیزم در آنجا در معرض دید آشکار!” کوکی کوکی گریه بیبی لایت مو کرد و چشمانش را روی دم کت قورباغه پاک بیبی لایت مو کرد. “ساکت!” شیر نامیده می نانو کراتین مو شود، با غرغر ضعیف و عمیق. “به جادوگر زمان دهید تا فکر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” اسکرپس گفت: «او زمان زیادی رنگ مو دارد. آنچه او نیاز رنگ مو دارد مغز مترسک رنگ مو است.

  رنگ موی مرواریدی روی پایه ۸

زیباترین رنگ موی بازیگران زن ایرانی : به هر حال، این دوروتی کوچولو پروتئین تراپی مو بود که به کمک آنها آمد و توانایی او برای نجات آنها تقریباً به همان اندازه برای دختر شگفت انگیز پروتئین تراپی مو بود که برای دوستانش. دوروتی از زمانی که این سفر پرحادثه را آغاز بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، مخفیانه قدرت های کمربند جادویی خود را که زمانی از پادشاه نوم گرفته پروتئین تراپی مو بود، آزمایش می بیبی لایت مو کرد و به روش های مختلف آن را آزمایش می بیبی لایت مو کرد.

او در زمان‌های مختلف از سایر اعضای حزبش دزدی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و در تنهایی سعی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود بفهمد که کمربند جادویی چه کاری می‌تواند انجام دهد و چه کاری نمی‌تواند انجام دهد. او کشف بیبی لایت مو کرد که چیزهای زیادی وجود داشت که نمی توانست انجام دهد، اما چیزهایی در مورد کمربند یاد گرفت که حتی دوستان دخترش هم شک نداشتند که او می دانست.

تصویر در دسترس نیست برای یک چیز، او به یاد داشت که وقتی نوم کینگ آن را در اختیار داشت، کمربند جادویی تغییر شکل می بالیاژ مو داد، و با فکر بیبی لایت مو کردن، سرانجام روشی را که در آن چنین دگرگونی هایی انجام کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، به یاد آورد. با این حال، بهتر از این، کشف این پروتئین تراپی مو بود که کمربند جادویی یک آرزو در روز به صاحبش می‌دهد. تنها کاری که او باید انجام دهد.

این پروتئین تراپی مو بود که چشم ررنگ مو استش را ببندد و انگشت پای چپش را تکان دهد و سپس یک نفس بلند بککراتینه مو شد و آرزویش را برآورده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. دیروز او در خفا آرزوی یک جعبه کارامل را داشت و بلافاصله جعبه را در کنار خود پیدا بیبی لایت مو کرد. امروز او آرزوی روزانه خود را ذخیره بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، در صورتی که ممکن پروتئین تراپی مو بود در شرایط اضطراری به آن نیاز پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و اکنون زمان آن فرا رسیده پروتئین تراپی مو بود.

  مدل رنگ زیر مو دخترانه

زیباترین رنگ موی بازیگران زن ایرانی : که او باید از این آرزو رنگ مو استفاده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا بتواند با دوستانش از زندانی که اوگو آنها را در آن گرفتار بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود فرار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بنابراین، بدون اینکه به کسی بگوید قصد انجام چه کاری را رنگ مو دارد – زیرا او فقط یک بار از آرزو رنگ مو استفاده بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و نمی توانست مطمئن باکراتینه مو شد که کمربند جادویی چقدر قدرتمند رنگ مو است – دوروتی چشم ررنگ مو است خود را بست و انگشت شست پای چپ خود را تکان بالیاژ مو داد و نفس بلندی کشید و آرزو بیبی لایت مو کرد.

با تمام توانش لحظه بعد، اتاق دوباره شروع به چرخیدن بیبی لایت مو کرد، به آرامی مثل قبل، و همه آنها به تدریج به دیوار کناری و از دیوار تا زمین سر خوردند – همه به جز اسکراپس، که چنان متحیر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که هنوز به لوستر چسبیده پروتئین تراپی مو بود. وقتی سالن بزرگ دوباره در موقعیت مناسب خود قرار گرفت و بقیه محکم روی کف آن ایستادند، به گنبد نگاه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

دختر تکه‌کاری را دیدند که از روی لوستر تاب می‌خورد. “خوب بخشنده!” دوروتی گریه بیبی لایت مو کرد. “چطور قرار رنگ مو است پایین بیایید؟” “آیا اتاق همچنان نمی چرخد؟” ضایعات پرسید. پرنسس دوروتی گفت: “امیدوارم نه. من معتقدم که برای همیشه متوقف کراتینه مو شده رنگ مو است.” “پس از زیر بایست تا آسیب نبینی!” دختر تکه تکه‌کاری فریاد زد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه