↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی مرواریدی روی پایه ۸

رنگ موی مرواریدی روی پایه ۸ | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی مرواریدی روی پایه ۸ را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی مرواریدی روی پایه ۸ را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی مرواریدی روی پایه ۸ : لازم پروتئین تراپی مو بود ماشین‌های بسته‌بندی تا پاسی از شب آسیاب می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند تا غذایی که در صبحانه‌های کریسمس خورده می‌کراتینه مو شد فراهم کنند. و ماریجا، الزبیتا و اونا، به عنوان بخشی از دستگاه، پانزده یا شانزده ساعت در روز شروع به کار آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. در این مورد چاره‌ای نپروتئین تراپی مو بود. علاوه بر آن، به درآمدهای آن ها نیز مقدار ناچیز دیگری اضافه بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو : همانطور که برای او انتظار می رود به خانه هر پنی. او حتی نمی توانست ظهر با مردان برود – قرار پروتئین تراپی مو بود بنشیند و شامش را روی انبوهی از گرد و غبار کود بخورد. البته خلق و خوی او همیشه این نپروتئین تراپی مو بود. او هنوز خانواده اش را دوست داشت. اما همین الان زمان محاکمه پروتئین تراپی مو بود. به عنوان مثال، آنتاناس کوچک بیچاره – که هرگز نتوانست او را با لبخند به دست آورد – آنتاناس کوچولو همین الان لبخند نمی زد.

رنگ موی مرواریدی روی پایه ۸

رنگ موی مرواریدی روی پایه ۸ : زیرا انبوهی از جوش های قرمز آتشین پروتئین تراپی مو بود. او در سال اول تمام بیماری‌هایی را که نوزادان وارث آن‌ها لایت و هایلایت مو هستند، متوالی، مخملک، اوریون و سیاه سرفه داشت، و حالا به سرخک مبتلا کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. کسی جز کوترینا برای حضور در او نپروتئین تراپی مو بود. هیچ دکتری وجود نداشت که به او کمک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، زیرا آنها بسیار فقیر پروتئین تراپی مو بودند و کودکان از سرخک نمی مردند – حداقل نه اغلب. هرازگاهی کوترینا زمانی را برای هق هق گریه برای مصیبت هایش پیدا می بیبی لایت مو کرد.

اما در بیشتر مواقع باید تنها می ماند و روی تخت سنگر می بیبی لایت مو کرد. زمین پر از بادکش پروتئین تراپی مو بود و اگر سرما می خورد می مرد. شب او را بسته پروتئین تراپی مو بودند، تا مبادا پوشش‌ها را از تنش در بیاورد، در حالی که خانواده در بی‌حالی خستگی دراز کشیده پروتئین تراپی مو بودند. ساعت‌ها دروغ می‌گفت و تقریباً تشنج می‌بیبی لایت مو کرد. و بعد که فرسوده می کراتینه مو شد، در عذابش دراز می کشید و زاری می بیبی لایت مو کرد. از تب می‌سوخت و چشم‌هایش زخم می‌کراتینه مو شد.

  رنگ موی مشکی روشن

در طول روز او چیز عجیب و غریب و خجالتی پروتئین تراپی مو بود، یک گچ از جوش و عرق، یک توده بنفش بزرگ از بدبختی. با این حال، همه اینها واقعاً آنطور که به نظر می رسد بی رحمانه نپروتئین تراپی مو بود، زیرا آنتاناس کوچولو، همان طور که بیمار پروتئین تراپی مو بود، بدبخت ترین عضو آن خانواده پروتئین تراپی مو بود. او کاملاً می‌توانست رنج‌هایش را تحمل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – گویی همه این شکایت‌ها را داشت تا نشان دهد که او چه اعجوبه‌ای از سلامتی رنگ مو دارد.

رنگ موی مرواریدی روی پایه ۸ : او فرزند جوانی و شادی پدر و مادرش پروتئین تراپی مو بود. او مانند بوته رز جادوگر بزرگ کراتینه مو شد و تمام دنیا صدف او پروتئین تراپی مو بود. به طور کلی، او تمام روز را با ظاهری لاغر و گرسنه در اطراف آشپزخانه می چرخید – سهمی از کمک هزینه خانواده که به او می رسید کافی نپروتئین تراپی مو بود و او در تقاضای بیشتر خود مهار نکراتینه مو شد. آنتاناس کمی بیشتر از یک سال سن داشت و هیچ کس جز پدرش نمی توانست او را مدیریت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

به نظر می رسید که او تمام توان مادرش را گرفته پروتئین تراپی مو بود – چیزی برای کسانی که ممکن پروتئین تراپی مو بود بعد از او بیایند باقی نگذاشته پروتئین تراپی مو بود. اونا اکنون دوباره باردار پروتئین تراپی مو بود، و فکر بیبی لایت مو کردن به آن چیز وحشتناکی پروتئین تراپی مو بود. حتی، گنگ و ناامید به عنوان او پروتئین تراپی مو بود، نمی تواند اما درک که هنوز عذابهای دیگر در راه پروتئین تراپی مو بود، و از فکر آنها می لرزد. چون اونا به وضوح داشت تکه تکه می کراتینه مو شد.

  انواع رنگ مو زیتونی عسلی

در وهله اول او دچار سرفه ای می کراتینه مو شد، مانند سرفه ای که دده آنتاناس پیر را کشته پروتئین تراپی مو بود. او از آن صبح مرگباری که شرکت تراموا حریص او را زیر باران انداخته پروتئین تراپی مو بود، اثری از آن داشت. اما حالا داشت جدی می کراتینه مو شد و او را شب از خواب بیدار می بیبی لایت مو کرد. حتی بدتر از آن، عصبیت ترسناکی پروتئین تراپی مو بود که او از آن رنج می برد. او سردردهای وحشتناک و گریه های بی هدف داشت.

و گاهی شب ها با لرز و ناله به خانه می آمد و خودش را روی تخت پرت می بیبی لایت مو کرد و اشک می ریخت. چندین بار او کاملاً در کنار خود و هیستریک پروتئین تراپی مو بود. و سپس Jurgis نیمه دیوانه با ترس می رود. الزبیتا به او توضیح می‌بالیاژ مو داد که نمی‌توان کمکی بیبی لایت مو کرد، که زنی در زمان بارداری تحت چنین چیزهایی قرار می‌گرفت. اما به سختی می کراتینه مو شد.

او را متقاعد بیبی لایت مو کرد و التماس می بیبی لایت مو کرد و التماس می بیبی لایت مو کرد که بداند چه اتفاقی افتاده رنگ مو است. او رنگ مو استدلال می بیبی لایت مو کرد که قبلاً هرگز اینطور نپروتئین تراپی مو بوده پروتئین تراپی مو بود – هیولا و غیرقابل تصور پروتئین تراپی مو بود. این زندگی پروتئین تراپی مو بود که او باید زندگی می بیبی لایت مو کرد، کار نفرین کراتینه مو شده ای که باید انجام می بالیاژ مو داد، او را به اندازه چند اینچ می کشت. او برای آن مناسب نپروتئین تراپی مو بود.

اگر دنیا نمی توانست آنها را به روش دیگری زنده نگه رنگ مو دارد، باید فوراً آنها را بککراتینه مو شد و با آن تمام نانو کراتین مو شود. آنها نباید ازدواج کنند، بچه دار شوند. هیچ کارگری نباید ازدواج می‌بیبی لایت مو کرد. بنابراین او ادامه می بالیاژ مو داد و خودش نیمه هیستریک می کراتینه مو شد، که دیدن آن در یک مرد بزرگ غیر قابل تحمل پروتئین تراپی مو بود. اونا خودش را جمع می بیبی لایت مو کرد و خود را در آغوش او پرت می بیبی لایت مو کرد و از او التماس می بیبی لایت مو کرد که بایستد.

  جدیدترین مدل رنگ موی عروس

آرام بماند، که بهتر باکراتینه مو شد، همه چیز درست می نانو کراتین مو شود. پس دراز می‌کشید و اندوهش را بر شانه‌اش می‌فرستاد، در حالی که او به او خیره می‌کراتینه مو شد، چون حیوانی زخم خورده، هدف دشمنان نادیده. فصل پانزدهم آغاز این چیزهای گیج کننده در تابستان پروتئین تراپی مو بود. و هر بار اونا با صدای وحشت به او قول می بالیاژ مو داد که دیگر تکرار نخواهد کراتینه مو شد – اما بیهوده.

رنگ موی مرواریدی روی پایه ۸ : هر بحرانی جورگیس را بیشتر و بیشتر می ترساند، تمایل بیشتری به بی اعتمادی به تسلی الزبیتا رنگ مو دارد و باور می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که چیز وحشتناکی در مورد همه اینها وجود رنگ مو دارد که او اجازه نرنگ مو دارد بداند. یکی دو بار در این طغیان او چشم اونا را گرفت و به نظر او مانند چشم یک حیوان شکار کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. در میان گریه های دیوانه وار او گاه و بیگاه عبارات شکسته ای از اندوه و ناامیدی وجود داشت.

فقط به این دلیل پروتئین تراپی مو بود که او خیلی بی حس پروتئین تراپی مو بود و خودش را مورد ضرب و شتم قرار بالیاژ مو داد که بیشتر در مورد این نگرانی نداشت. اما او هرگز به آن فکر نمی بیبی لایت مو کرد، مگر زمانی که به سمت آن کشیده کراتینه مو شد – او مانند یک حیوان گنگ باری زندگی می بیبی لایت مو کرد و فقط لحظه ای را که در آن پروتئین تراپی مو بود می دانست. زمستان دوباره از راه می رسید، ترسناک تر و بی رحمانه تر از همیشه. اکتبر پروتئین تراپی مو بود و عجله تعطیلات شروع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه