↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

زیباترین رنگ مو برای پوست سبزه و چشم

زیباترین رنگ مو برای پوست سبزه و چشم | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت زیباترین رنگ مو برای پوست سبزه و چشم را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با زیباترین رنگ مو برای پوست سبزه و چشم را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

زیباترین رنگ مو برای پوست سبزه و چشم : “خوب آشنا کراتینه مو شدم، غریبه!” دختر تکه‌کاری با صدای بلندی از خنده گریه بیبی لایت مو کرد. “شما بامزه ترین فردی لایت و هایلایت مو هستید که در تمام سفرهایم دیده ام.” “فکر میکنی من میتونم بامزه تر از تو باشم؟” از مرد قورباغه پرسید و با تعجب به او خیره کراتینه مو شد. اسکراپس گفت: “من برای خودم خنده دار نیستم، می دانید.” “کاش من پروتئین تراپی مو بودم.

رنگ مو : امیدوارم او آنقدر نامهربان نباکراتینه مو شد که موضوع را با شما بحث الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” مرد قورباغه ای از دید اوگو کفاش بسیار آشفته پروتئین تراپی مو بود و عزم کیک برای رفتن نزد شعبده باز همراه او را پر از تردید بیبی لایت مو کرد. اما او قول خود را برای کمک به کوکی نشکست و پس از نفس کشیدن عمیق از رنگ مو استعفا از پادشاه پرسید: “آیا اعلیحضرت این خرس صورتی را که به سوالات پاسخ می دهد.

زیباترین رنگ مو برای پوست سبزه و چشم

زیباترین رنگ مو برای پوست سبزه و چشم : و با این صدا، تصویر جادوگر ناپدید کراتینه مو شد. “پس! این دزد رنگ مو است ، اینطور رنگ مو است؟” کیک با صدایی عصبانی گفت. “من باید فکر کنم که او به خاطر دزدیدن ظرف الماس یک زن فقیر از خودش خجالت می ککراتینه مو شد! اما منظورم این رنگ مو است که در قلعه حصیری اش با او روبرو شوم و او را مجبور کنم که دارایی ام را پس بدهد.” پادشاه خرس با تأمل گفت: “از نظر من، او مانند یک فرد خطرناک به نظر می رسید.

به ما قرض می دهد تا او را با خود در سفر ببریم؟ او برای ما بسیار مفید خواهد پروتئین تراپی مو بود و ما قول خواهیم بالیاژ مو داد که او را سالم به شما بازگردانیم.” پادشاه بلافاصله پاسخی نبالیاژ مو داد. انگار داشت فکر می بیبی لایت مو کرد. تصویر در دسترس نیست کیک التماس بیبی لایت مو کرد : ” لطفا اجازه دهید خرس صورتی را ببریم.” من مطمئن لایت و هایلایت مو هستم که او کمک بزرگی به ما خواهد بیبی لایت مو کرد.» پادشاه گفت: “خرس صورتی بهترین ذره جادویی رنگ مو است.

  مدل رنگ موی مشکی با هایلایت

که من در اختیار دارم و دیگری مانند او در جهان وجود نرنگ مو دارد. من اهمیتی ندارم که او را از چشمانم دور کنم و نمی خواهم شما را ناامید کنم. ؛ پس باور دارم که با همراهی شما سفر خواهم بیبی لایت مو کرد و خرس صورتی ام را با خود حمل خواهم بیبی لایت مو کرد. او می تواند راه برود، وقتی که شما آن طرف او را بپیچید، اما آنقدر آلایت و هایلایت مو هسته و ناشیانه که شما را به تاخیر بیندازد.

می توانم او را در آغوش خود حمل کنم، بنابراین من به حزب شما خواهم پیوست. “اما – اعلیحضرت!” سرجوخه وادل در اعتراض فریاد زد: “امیدوارم شما قصد ندارید این زندانیان را بدون مجازات فراری دهید.” آنها را به چه جرمی متهم می کنید؟ از پادشاه پرسید. خرس قهوه ای گفت: “چرا، آنها به یک چیز به دامنه شما تجاوز آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.” کوکی کوک گفت: «ما نمی دانستیم این ملک خصوصی رنگ مو است.

اعلیحضرت. و پرسیدند آیا یکی از ما ظرف را دزدیده رنگ مو است؟ سرجوخه وادل با عصبانیت ادامه بالیاژ مو داد. این همان چیزی رنگ مو است که ما را دزد و دزد و راهزن و راهزن خطاب می کنند، مگر نه؟ تصویر در دسترس نیست مرد قورباغه ای گفت: “هر فردی حق رنگ مو دارد سوال بپرسد.” خرس اسطوخودوس گفت: “اما سرجوخه کاملاً درست رنگ مو است.” «من هر دوی شما را به مرگ محکوم می‌کنم.

اعدام ده سال بعد از این ساعت انجام نانو کراتین مو شود». کیک به او یادآوری بیبی لایت مو کرد: «اما ما به سرزمین اوز تعلق داریم، جایی که هیچ کس هرگز نمی میرد. پادشاه گفت: «بسیار درست رنگ مو است. “من شما را صرفاً از نظر شکلی به مرگ محکوم می کنم. بسیار وحشتناک به نظر می رسد، و ده سال دیگر ما همه چیز را فراموش خواهیم بیبی لایت مو کرد.

  بهترین رنگ موی زیتونی دودی

زیباترین رنگ مو برای پوست سبزه و چشم : آیا آماده اید که برای قلعه حصیری اوگوی کفاش شروع کنید؟” “کاملا آماده اعلیحضرت.” اما در حالی که شما رفته اید چه کسی به جای شما حکومت خواهد بیبی لایت مو کرد؟ خرس زرد بزرگی پرسید. پاسخ این پروتئین تراپی مو بود: «من خودم تا زمانی که نیستم حکومت خواهم بیبی لایت مو کرد». “یک پادشاه ملزم نیست تا ابد در خانه بماند، و اگر فکری به حال سفر بیبی لایت مو کرد.

کار کیست جز مال او؟ تنها چیزی که من می خواهم این رنگ مو است که تا زمانی که من نیستم رفتار کنید. اگر یکی از شما بدجنس رنگ مو است. من او را نزد فلان دختر یا پسری در آمریکا می فرستم تا با او بازی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” این تهدید وحشتناک باعث کراتینه مو شد که همه خرس های اسباب بازی موقر به نظر برسند. آنها در گروهی از غرغر به پادشاه اطمینان بالیاژ مو دادند که خوب خواهند پروتئین تراپی مو بود.

سپس خرس بزرگ اسطوخودوس خرس صورتی کوچک را برداشت و بعد از اینکه آن را با دقت زیر یک بازو گذاشت گفت: “خداحافظ تا برگردم!” و در مسیری که از میان جنگل منتهی می کراتینه مو شد قدم زد. قورباغه‌مان و کیک کوکی‌پز نیز با خرس‌ها خداحافظی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و سپس به دنبال پادشاه رفتند، تاسف خرس قهوه‌ای کوچک را که ماشه اسلحه‌اش را کشید.

چوب پنبه را به‌عنوان یک سلام فراق پاشید. تصویر در دسترس نیست جلسه فصل 17 فصل 17 در حالی که مرد قورباغه ای و گروهش از غرب در حال پیشروی پروتئین تراپی مو بودند ، دوروتی و گروهش از شرق در حال پیشروی پروتئین تراپی مو بودند، و به این ترتیب اتفاق افتاد که در شب بعد همه آنها در تپه کوچکی که فقط چند مایل از قلعه حصیری اوگو کفاش فاصله داشت، اردو زدند.

  رنگ مو سرخابی بدون دکلره

زیباترین رنگ مو برای پوست سبزه و چشم : اما آن دو طرف در آن شب یکدیگر را ندیدند، زیرا یکی در یک طرف تپه اردو زد و دیگری در طرف مقابل. اما صبح روز بعد مرد قورباغه فکر بیبی لایت مو کرد که از تپه بالا برود و ببیند چه چیزی بالای آن رنگ مو است و در همان زمان اسکرپس، دختر تکه تکه نیز تصمیم گرفت از تپه بالا برود تا دریابد که آیا قلعه حصیری از بالای آن قابل مشاهده رنگ مو است یا خیر. بنابراین او سرش را روی یک لبه چسباند، درست همانطور که سر قورباغه از لبه دیگری ظاهر کراتینه مو شد.

هر دو، در حالی که متعجب کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، در حالی که به خوبی به یکدیگر نگاه می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، ثابت ماندند. اسکراپس ابتدا از شگفتی خود بیرون آمد و در حالی که به سمت بالا حرکت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، یک سالتو چرخید و نشست و رو به مرد قورباغه بزرگی فرود آمد که به آرامی پیش رفت و روبروی او نشست.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه