↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

جدیدترین رنگ مو شیک

جدیدترین رنگ مو شیک | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت جدیدترین رنگ مو شیک را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با جدیدترین رنگ مو شیک را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

جدیدترین رنگ مو شیک : او اجازه بالیاژ مو داد میگو روی زمین بیفتد، فریاد زد و با یک راه رفتن لرزان به سمت او حرکت بیبی لایت مو کرد. با دستان دراز به سمت او زل زد. و سپس دوباره نابینا کراتینه مو شد، زیرا غشاء یک بار دیگر مردمک های او را پوشانده پروتئین تراپی مو بود. گویی چشمانش قادر به تحمل نور کم دره نپروتئین تراپی مو بود که از میان غبارهای اطراف آن، خورشید کم عمق که درست بالای افق غروب می بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو : زیرا تامی می‌توانست تمام قسمت پایین کاسه را در هر طرف خود ببیند. او دور کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود – یا او را برده پروتئین تراپی مو بود! تامی به میگو فکر بیبی لایت مو کرد و لرزید. چه هیولاهای ترسناک دیگری ممکن رنگ مو است در آن دره خارق العاده ساکن شوند؟ نشست و به لاشه هواپیما تکیه بالیاژ مو داد و سعی بیبی لایت مو کرد ذهنش را تنظیم الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و سعی بیبی لایت مو کرد از دیوانه کراتینه مو شدنش جلوگیری الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

جدیدترین رنگ مو شیک

جدیدترین رنگ مو شیک : حالا تامی داشت به یاد می آورد. او به لاشه هواپیما نگاه بیبی لایت مو کرد. جیم بالیاژ مو داد آنجا نپروتئین تراپی مو بود. او بارها نام خود را صدا زد، و هیچ پاسخی، جز پژواک کسل کننده ای از کوه های یخی پشت پرده مه وجود نداشت. او به طرف دیگر هواپیما رفت، زمین را در مورد او اسکن بیبی لایت مو کرد. جیمی ناپدید کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. واضح پروتئین تراپی مو بود که او به هیچ وجه نزدیک نیست.

او اکنون می‌دانست که پرواز رویایی نپروتئین تراپی مو بود، او یکی از اعضای اکسپدیشن عمویش پروتئین تراپی مو بود، که با جیم به سمت قطب پرواز بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، در خلاء سقوط بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. اما جیم کجا پروتئین تراپی مو بود؟ و چگونه قرار پروتئین تراپی مو بود از آن مکان لعنتی خارج شوند؟ چیزی شبیه به تلی از سنگ ها در فاصله ای نه چندان دور توجه تامی را به خود جلب بیبی لایت مو کرد. شاید جیم بالیاژ مو داد پشت آن خوابیده پروتئین تراپی مو بود.

  انواع رنگ موی بلوند

یک بار دیگر تامی روی پاهایش بلند کراتینه مو شد و به سمت آن راه رفت. در راه به لبه تیز چیزی که از زمین بیرون زده پروتئین تراپی مو بود برخورد بیبی لایت مو کرد. پایش را به کراتینه مو شدت برید و با لعنت شروع به مالیدن ساق پا بیبی لایت مو کرد و به آن چیز نگاه بیبی لایت مو کرد. سپس دید که آن یکی دیگر از پوسته های فسیلی رنگ مو است که نیمه مدفون در تراوش باتلاقی رنگ مو است که روی آن پا می گذارد.

زمین در این قسمت پایینی دره، به دلیل مه بسیار ظریفی که از ابرهای مه فرو می‌ریخت و از هر طرف آن را به طور غیر قابل نفوذی احاطه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، یک باتلاق پروتئین تراپی مو بود. سپس تامی به یک پوسته دیگر و سپس دیگری برخورد بیبی لایت مو کرد. و اکنون دید که همه جا انبوهی از آنچه او به عنوان سنگ گرفته پروتئین تراپی مو بود وجود رنگ مو دارد، و این سنگ نیست بلکه انبوهی از پوسته هرنگ مو است که همه به یک اندازه دست نخورده لایت و هایلایت مو هستند.

جدیدترین رنگ مو شیک : صدها هزار سوسک ماقبل تاریخ باید در آن دره مرده باشند، شاید در اثر فاجعه ای غلبه بیبی لایت مو کرده باشند. تامی تپه ای را که نزدیک آن ایستاده پروتئین تراپی مو بود بررسی بیبی لایت مو کرد. او نام بالیاژ مو داد را فریاد زد، اما دوباره جوابی نبالیاژ مو داد.

در عوض، چیزی در میان انبوه پوسته ها شروع به تکان بالیاژ مو دادن بیبی لایت مو کرد. برای یک لحظه تامی بر خلاف امید امیدوار پروتئین تراپی مو بود که بالیاژ مو داد پروتئین تراپی مو بود، اما بالیاژ مو داد نپروتئین تراپی مو بود. این یک سوسک زنده پروتئین تراپی مو بود!

یک سوسک کاملاً پنج فوتی در حالی که ایستاده پروتئین تراپی مو بود، یک جفت بال بزرگ باز کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. و سر، که بزرگتر از سر یک مرد پروتئین تراپی مو بود، ترسناک ترین شیئی پروتئین تراپی مو بود که تامی تا به حال دیده پروتئین تراپی مو بود. جیم بالیاژ مو داد بی درنگ می گفت که این یکی از یا سوسک های پوزه رنگ مو است، زیرا دراز کراتینه مو شدن سر بین چشم ها نوعی منقار به طول یک فوت را تشکیل می دهد. دهانی که به سمت پایین باز می‌کراتینه مو شد.

  رنگ مو قهوه ای کثیف

مجهز به فک پایین پروتئین تراپی مو بود، در حالی که چشم‌های بزرگ و مرکب شبیه کریستال‌های عظیم شیشه‌ای به نظر می‌رسیدند. بلافاصله در جلوی چشم ها دو فک پایین به طول بازوهای یک مرد قرار داشت که در انتهای آن پرهای شکل پروتئین تراپی مو بود. علاوه بر اینها سه جفت پا وجود داشت، جفت جلویی به اندازه یک مرد و جفت عقبی تقریباً به اندازه یک اسب.

تامی که از وحشت فلج کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، تماشا بیبی لایت مو کرد که هیولا، که ظاهراً از ارتعاشات صدایش آشفته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، خود را از میان پوسته ها بیرون می آورد. سپس، با محدودیتی که پانزده فوت را پوشانده پروتئین تراپی مو بود، فاصله بین آنها را به نصف کاهش بالیاژ مو داد. و سپس یک چیز شگفت انگیزتر اتفاق افتاد. به طور ناگهانی پوسته سخت از قفسه سینه لیز خورد، قاب بال‌ها افتاد، تمام قسمت‌های رنگ مو استخوانی با صدایی به زمین افتاد.

و یک چیز نرم و بی‌دفاع در میان صخره‌ها سر خورد. سوسک پوست اندازی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود! تامی در حالت تهوع کراتینه مو شدید روی زمین افتاد. بعد دوباره سرش را بلند بیبی لایت مو کرد، دختر را دید! او حدود صد یاردی با او فاصله داشت، بسیار نزدیک به هواپیمای سقوط بیبی لایت مو کرده، و باید از سوراخ بزرگی در زمین بیرون آمده باکراتینه مو شد که تامی اکنون می‌توانست آن را زیر لبه‌ای از صخره‌های آویزان ببیند.

جدیدترین رنگ مو شیک : به نظر می‌رسید که او لباس واحدی پوشیده پروتئین تراپی مو بود که تا زانوهایش افتاده پروتئین تراپی مو بود و به نظر می‌رسید که با بدنش تناسب داشته باکراتینه مو شد، اما وقتی نزدیک‌تر می‌کراتینه مو شد، تامی با تماشای او که از این آخرین ظاهر متحجر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، متوجه کراتینه مو شد که این لباس از موهای خودش بافته کراتینه مو شده رنگ مو است. ، که باید طول بسیار زیادی داشته باکراتینه مو شد.

  رنگ مرواریدی و دودی

زیرا به طور طبیعی روی شانه های او می افتاد و از آنجا به این ماده نزدیک بافته می کراتینه مو شد، حاشیه ای به طول یک یا دو اینچ که زیر لبه امتبالیاژ مو داد رنگ مو دارد. او حدود شش فوت قد داشت و ظاهراً طبق الگوی طبیعی انسان ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. او با یک تاب آلایت و هایلایت مو هسته و باشکوه حرکت می بیبی لایت مو کرد، و اگر تامی مونثی به نظر می رسید که ظاهری یک فرشته رنگ مو دارد.

این زن ناشناس چنین می بیبی لایت مو کرد. او آنقدر منصف پروتئین تراپی مو بود، در آن پوشش نخی و کتان، با چنان ظرافت آسانی حرکت می بیبی لایت مو کرد، که تامی، در حالی که باز می کراتینه مو شد، به تدریج به او نزدیک می کراتینه مو شد. به نظر نمی رسید او را ببیند. او روی تپه شنی که در آن افتاده پروتئین تراپی مو بود خم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. ناگهان، با سرعتی مانند رعد و برق، بازوهای او به بیرون پرتاب کراتینه مو شدند.

جدیدترین رنگ مو شیک : دستانش شروع به تونل زدن در ماسه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. با فریاد پیروزی، میگوی را که تامی دیده پروتئین تراپی مو بود، یا میگوی مشابه آن را بیرون کشید و با جدا بیبی لایت مو کردن آن از پوسته، شروع به بلعیدن آن با ذوق آشکار بیبی لایت مو کرد. در میان غذا، دختر سرش را بلند بیبی لایت مو کرد و به تامی نگاه بیبی لایت مو کرد. دید که از چشمانش فیلم گرفته کراتینه مو شده، خالی، مرده رنگ مو است. سپس ناگهان غشای سوم روی مردمک ها کشیده کراتینه مو شد و او را دید.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه