↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مرواریدی و دودی

رنگ مرواریدی و دودی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مرواریدی و دودی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مرواریدی و دودی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مرواریدی و دودی : و آنها می توانستند ببینند که جزیره واقعاً در حال غرق کراتینه مو شدن رنگ مو است، زیرا آب دریاچه قبلاً تا نیمه گنبد بالا رفته پروتئین تراپی مو بود. از لابه لای شیشه می کراتینه مو شد ماهی های شنا و ساقه های بلند جلبک های دریایی در حال تاب خوردن را دید.

رنگ مو : اگر در خانه‌های خودمان پروتئین تراپی مو بود، ما را به تیر شلاق در قصرش می‌کشاند و با طناب‌های گره‌دار شلاق می‌زد. به همین دلیل رنگ مو است که ما از او بسیار می‌ترسیم.» این درنگ مو استان قلب اوزما را پر از اندوه و قلب دوروتی را از خشم پر بیبی لایت مو کرد. اوزما گفت: “اکنون می فهمم که چرا ماهی های دریاچه باعث جنگ بین اسکیزرها و فلت هدها کراتینه مو شده اند.” لیدی اورکس پاسخ بالیاژ مو داد: “بله، اکنون که شما درنگ مو استان را می دانید، درک آن آسان رنگ مو است.

رنگ مرواریدی و دودی

رنگ مرواریدی و دودی : سودیک و همسرش به دریاچه ما آمدند به این امید که ماهی نقره ای، یا ماهی طلایی، یا ماهی برنزی را بگیرند. آنها این کار را انجام می دهند – و با از بین بردن آن کو-ای اوه را از جادوی او محروم می کنند. سپس به راحتی می توانند او را تسخیر کنند. همچنین آنها دلیل دیگری برای تمایل به گرفتن ماهی داشتند.

می ترسیدند که سه آدپت به نحوی شکل مناسب خود را بازیابند و سپس مطمئناً به کوه بازگردند و رورا و سودیک را مجازات کنند. به همین دلیل پروتئین تراپی مو بود که رورا در نهایت سعی بیبی لایت مو کرد تمام ماهی های دریاچه را مسموم الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، در آن زمان کو-ای او او را به یک خوک طلایی تبدیل بیبی لایت مو کرد. البته این تلاش برای از بین بردن ماهی ها ملکه را ترساند، زیرا امنیت او در زنده نگه داشتن سه ماهی رنگ مو است.

دوروتی مشاهده بیبی لایت مو کرد: «فکر می‌کنم کو-ای-اوه با تمام توانش با فلت‌هدها مبارزه خواهد بیبی لایت مو کرد.» اوزما متفکرانه اضافه بیبی لایت مو کرد: “و با همه جادوی او.” لیدی اورکس گفت: «نمی‌دانم که فلت‌هدها چگونه می‌توانند به این جزیره برسند تا به ما آسیب برسانند. دوروتی پیشنهاد بیبی لایت مو کرد: “آنها تیر و کمان تمام دکلره مو دارند، و من حدس می‌زنم می‌خواهند.

  رنگ مو مرواریدی شماره ۸

تیرها را به سمت گنبد بزرگ شما پرتاب کنند و تمام شیشه‌های آن را بشکنند.” اما لیدی اورکس با لبخند سرش را تکان بالیاژ مو داد. او پاسخ بالیاژ مو داد: “آنها نمی توانند این کار را انجام دهند.” “چرا که نه؟” “من جرأت ندارم به شما بگویم چرا، اما اگر فلت هدها فردا صبح بیایند، خودتان دلیل آن را خواهید دید.” اوزما گفت: «فکر نمی‌کنم آن‌ها به جزیره آسیب برسانند». “من معتقدم که آنها ابتدا این کار را خواهند بیبی لایت مو کرد.

تلاش برای از بین بردن ماهی ها، با سم یا هر وسیله دیگری. اگر در این کار موفق شوند، فتح جزیره سخت نخواهد پروتئین تراپی مو بود.» لیدی اورکس گفت: «آنها هیچ قایق نتمام دکلره مو دارند، و کو-ای-اوه، که مدت ها انتظار این جنگ را داشت، به طرق شگفت انگیزی برای آن آماده کراتینه مو شده رنگ مو است. من تقریباً آرزو می کنم که فلت هدها ما را تسخیر کنند، زیرا در آن صورت ما خواهیم پروتئین تراپی مو بود.

رهایی از ملکه مخوفمان؛ اما نمی‌خواهم سه ماهی متحول کراتینه مو شده را ببینم، زیرا تنها امید ما برای خوشبختی آینده در آنها نهفته رنگ مو است.» دوروتی به او اطمینان بالیاژ مو داد: “اوزما از تو مراقبت خواهد بیبی لایت مو کرد، هر اتفاقی که بیفتد.” اما لیدی اورکس، که از میزان قدرت اوزما – که در واقع آنقدرها هم که دوروتی تصور می‌بیبی لایت مو کرد نپروتئین تراپی مو بود – نمی‌دانست، نمی‌توانست از این قول راحت باکراتینه مو شد.

رنگ مرواریدی و دودی : اگر حمله می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، واضح پروتئین تراپی مو بود که فردا زمان‌های هیجان‌انگیزی وجود داشت. فصل 10 زیر آب هنگامی که شب فرا رسید، تمام فضای داخلی گنبد بزرگ، خیابان ها و خانه ها با لامپ های رشته ای درخشان روشن کراتینه مو شد که آن را مانند روز روشن می بیبی لایت مو کرد. دوروتی فکر بیبی لایت مو کرد جزیره باید در شب از ساحل بیرونی دریاچه زیبا به نظر برسد. در کاخ ملکه عیاشی و ضیافت برپا پروتئین تراپی مو بود و موسیقی گروه سلطنتی به وضوح در خانه لیدی اورکس شنیده می کراتینه مو شد.

  رنگ مو زرد عقدی

جایی که اوزما و دوروتی با مهماندار و نگهبان خود ماندند. آنها زندانی پروتئین تراپی مو بودند، اما با ملاحظه رفتار می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. لیدی اورکس به آنها یک شام خوب بالیاژ مو داد و هنگامی که آنها می خورنگ مو استند بازنشسته شوند آنها را به اتاقی زیبا با تخت های راحت نشان بالیاژ مو داد و برای آنها یک شب خوب و رویاهای خوش آرزو بیبی لایت مو کرد. “در مورد همه اینها چه فکر می کنی، اوزما؟” دوروتی با نگرانی پرسید که چه زمانی آنها تنها پروتئین تراپی مو بودند.

پاسخ این پروتئین تراپی مو بود: «خوشحالم که آمدیم، زیرا اگرچه ممکن رنگ مو است فردا شیطنتی انجام نانو کراتین مو شود، اما لازم پروتئین تراپی مو بود در مورد این مردم که رهبرانشان وحشی و بی قانون لایت و هایلایت مو هستند و به رعایای خود با بی عدالتی و ظلم ستم می کنند، بدانم. بنابراین، وظیفه این رنگ مو است که اسکیزرها و فلت هدها را آزاد کنیم و آزادی و خوشبختی را برای آنها تضمین کنیم.

دوروتی گفت: “اما همین الان، ما در وضعیت بدی قرار داریم.” “اگر ملکه کو-ای-اوه فردا فتح الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، با ما خوب نخواهد پروتئین تراپی مو بود و اگر سو-دیک فتح الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، او بدتر خواهد کراتینه مو شد.” اوزما گفت: “نگران نباش عزیزم، فکر نمی کنم هر اتفاقی بیفتد ما در خطر بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم و نتیجه ماجراجویی ما مطمئنا خوب خواهد پروتئین تراپی مو بود.” دوروتی نگران نپروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو فندقی هایلایت

مخصوصا. او به دوستش، پری شاهزاده اوز اعتماد داشت و از هیجان رویبالیاژ مو دادهایی که در آن شرکت می بیبی لایت مو کرد لذت می برد. بنابراین او به رختخواب رفت و به راحتی به خواب رفت که گویی در اتاق دنج خود در قصر اوزما پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. نوعی صدای رنده و ساینده او را بیدار بیبی لایت مو کرد. به نظر می‌رسید که کل جزیره می‌لرزید و می‌لرزید.

رنگ مرواریدی و دودی : همانطور که ممکن رنگ مو است در یک زلزله این کار را انجام دهد. دوروتی روی تخت نشست و چشمانش را مالید تا خواب را از بین ببرد و بعد متوجه کراتینه مو شد که صبح کراتینه مو شده رنگ مو است. اوزما با عجله داشت لباس می پوشید. “چیه؟” دوروتی در حالی که از تخت بلند کراتینه مو شد پرسید. اوزما پاسخ بالیاژ مو داد: مطمئن نیستم، اما انگار جزیره در حال غرق کراتینه مو شدن رنگ مو است.

هر چه زودتر لباس پوشیدن را تمام آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، در حالی که صدای جیر جیر و تاب خوردن ادامه داشت. سپس با عجله وارد اتاق نشیمن خانه کراتینه مو شدند و لیدی اورکس را دیدند که کاملاً لباس پوشیده پروتئین تراپی مو بود و منتظر آنها پروتئین تراپی مو بود. مهماندارشان گفت: «ناراحت نباش. “کو-ای-اوه تصمیم گرفته رنگ مو است جزیره را زیر آب ببرد.

فقط همین. اما این ثابت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که می آیند تا به ما حمله کنند.” “منظور شما از ادغام فرعی جزیره چیست؟” دوروتی پرسید. “بیا اینجا و ببین” پاسخ این پروتئین تراپی مو بود. لیدی اورکس آنها را به سمت پنجره ای هدایت بیبی لایت مو کرد که رو به گنبد بزرگی پروتئین تراپی مو بود که تمام دهکده را پوشانده پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه