↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

جدیدترین رنگ مو روشن

جدیدترین رنگ مو روشن | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت جدیدترین رنگ مو روشن را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با جدیدترین رنگ مو روشن را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

جدیدترین رنگ مو روشن : با تمام وجود میخواهم او را بیاورند. «تفاوت‌های کوچک ما کاملاً پوچ رنگ مو است، و من می‌توانم ثابت کنم که او در ایده‌هایش اشتباه می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. “تا زمانی که اینجا لایت و هایلایت مو هستی، خودت را راحت کن، تراورس، و به من اهمیت نده. فقط سعی نکن فرار کنی.

رنگ مو : پیچی از مسیری که آن‌ها از آن عبور می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، و نور تبدیل به خیره‌کننده‌ای کراتینه مو شد. منظره هولناکی چشمان تامی را دید. از دل زمین – در واقع از پوسته زیر پای آنها – ستونی از شعله خروشان، به رنگ سفید کراتینه مو شدید، پرتاب کراتینه مو شد و گرمایی را منتشر بیبی لایت مو کرد که حتی در فاصله چند صد یاردی قابل درک پروتئین تراپی مو بود. ساقه های سوسک به آرامی روی زمین افتادند.

جدیدترین رنگ مو روشن

جدیدترین رنگ مو روشن : مملو از بنزین یا مایع دیگری با ماهیت مشابه پروتئین تراپی مو بود که برام باید از منبع طبیعی درون زمین به دست آورده باکراتینه مو شد. و در مواقع اضطراری، تامی می دانست که ابزاری برای دور نگه داشتن سوسک ها رنگ مو دارد. شاید یک ساعت سفر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند که نور ضعیفی از دور شروع به درخشیدن بیبی لایت مو کرد. روشن تر کراتینه مو شد و صدای غرش شنیده کراتینه مو شد.

آنها متوقف کراتینه مو شدند. برام پایین آمد و پوزخند زد. “اسب های تربیت کراتینه مو شده خوب، چی؟” او درخورنگ مو است بیبی لایت مو کرد. “اتفاقاً شما در اسم ها از من مزیت دارید. شما کی لایت و هایلایت مو هستید و چیست؟” تامی به او گفت. “خب، تراورز، به نظر می رسد که ما برای مدتی با هم همراه خواهیم پروتئین تراپی مو بود، و من کاملاً اعتراف می کنم که شما زندگی من را در آنجا نجات بالیاژ مو دادید.

بنابراین ما نمی خواهیم با اسرار شروع کنیم. این یک فنر بنزینی طبیعی رنگ مو است. سوسک‌های آموزش‌دیده من کور لایت و هایلایت مو هستند – شما متوجه نکراتینه مو شدید که آنتن آنها را قطع کنم؟ اما بقیه گروه‌ها جرات نزدیک کراتینه مو شدن به آن را نتمام دکلره مو دارند. . “ترفند زیبا، چه، تراورس؟ من اینجا ارباب شعله لایت و هایلایت مو هستم، و از مزیتم رنگ مو استفاده می کنم. اما فکر جانشین من را نداشته باشید.

  رنگ موی پلاتینه شماره ۱۰

بسیاری از حقه های دیگر وجود رنگ مو دارد که شما چیزی نمی دانید در مورد، و من باید قبل از این بهتر به شما اعتماد کنم-” او پاره کراتینه مو شد و گلوله دیگری را در دهانش ریخت. تامی پاسخ بالیاژ مو داد: اگر مقصد ما اینجرنگ مو است، به من کمک کنید بالیاژ مو داد را پایین بیاورم. دود را روی زمین بلند آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. او اکنون هوشیار پروتئین تراپی مو بود و برای آب ناله می بیبی لایت مو کرد. آن دو مرد او را به غار بزرگی بردند که در انتهای آن آتش می‌خرید.

برام به سمت چشمه‌ای رفت که از یک طرف پایین می‌چکید، چیزی را که شبیه گل نیلوفر سنگ‌کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود پر بیبی لایت مو کرد و آن را نزد بالیاژ مو داد آورد و او آن را تخلیه بیبی لایت مو کرد. تامی به او نگاه بیبی لایت مو کرد. او از دیدن این که مکان به نوعی مبله رنگ مو است شگفت زده کراتینه مو شد. برام یک کاناپه بسیار معتبر و چندین صندلی پایین تراشیده پروتئین تراپی مو بود که ظاهراً تبر سنگی داشتند.

جدیدترین رنگ مو روشن : زیرا با نور آتش، که حتی در آن فاصله روشنایی خوبی می بالیاژ مو داد، تامی می توانست آثار وسیله را ببیند، خشن و نامنظم. ، در جنگل. روی زمین، قالیچه های ضخیم، بافته کراتینه مو شده از مو، و دو سه فرش دیگر از همان مواد روی کاناپه پروتئین تراپی مو بود. بدیهی پروتئین تراپی مو بود که از گله انسانی انتظار می رفت که مواد نساجی و همچنین گوشت را تهیه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  مدل و رنگ مو فانتزی

وقتی دود را روی مبل بلند آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، برام گفت: “بنشین و خودت را راحت کن.” “ما شام می خوریم و بعد صحبت می کنیم. من می توانم یک غذای گیاهی خوب به شما بدهم. آن وحشی های کثیف میگو خوار به من به عنوان یک آدمخوار نگاه می کنند زیرا من از میوه های درختان می خورم.” او پوزخندی زد. او ادامه بالیاژ مو داد.

همانطور که من این بخش از جهان را نامگذاری بیبی لایت مو کردم، در سابموندیا کمپروتئین تراپی مو بود کراتینه مو شدید غذا وجود رنگ مو دارد، زیرا تا زمانی که من آمدم، سوسک ها به جای پرورش بالیاژ مو دادن آنها، همانطور که من به آنها آموزش بالیاژ مو دادم، انسان ها را به طور عمده می بلعیدند. یکی دیگر از گروه‌های صد و پنجاه ساله دیگر به زودی بیرون می‌آید.

با این حال، بعداً در مورد آن صحبت خواهیم بیبی لایت مو کرد. و همه آن میوه‌های خوب هدر خواهند رفت! ببخشید، تراورز.” او ناپدید کراتینه مو شد و بعد از یک یا دو دقیقه با یک میز کوچک، پر از میوه های لذیذی که برای تامی ناشناخته پروتئین تراپی مو بود، بازگشت، هرچند در میان آنها تعبالیاژ مو دادی مانند قرص های نان طبیعی پروتئین تراپی مو بودند. تامی که اشتهایش حتی در بدترین شرایط هم هرگز او را از دست نبالیاژ مو داد.

جدیدترین رنگ مو روشن : با یک اراده به جانش افتاد. او در حال لذت بردن از غذای خود پروتئین تراپی مو بود که به طور اتفاقی به بالا نگاه بیبی لایت مو کرد و دید که نیم سایه در لبه منطقه روشن پر از سوسک رنگ مو است. هزاران نفر – شاید میلیون ها نفر، زیرا تا جایی که چشم می توانست دراز نانو کراتین مو شود، دور هم جمع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، آنتنشان به طور هماهنگ تکان می خورد، سرشان زیر پوسته ها به سمت آتش هدایت می کراتینه مو شد.

  بهترین اسپری رنگ مو موقت

برام نگاه نفرت انگیز تامی را دید و خندید. او گفت: “به نظر می رسد آتش آنها را مست می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، تراورز.” “وقتی من اینجا لایت و هایلایت مو هستم همیشه در ورودی شلوغ می‌شوند. تا جایی که جرات می‌کنند. آنها در کمترین نور کاملاً نابینا لایت و هایلایت مو هستند. مراقب سیگار کشیدن لایت و هایلایت مو هستید؟ من هنر درست بیبی لایت مو کردن سیگارهای کاملاً مناسب را یاد گرفته‌ام.” او یک مشت تولید بیبی لایت مو کرد. “اوه، اتفاقا، شما فندک من را جایی ندیدید، نه؟” او با تظاهر به بی دقتی ادامه بالیاژ مو داد.

تامی به دروغ گفت: “نه.” “من شما را شگفت زده بیبی لایت مو کردم -” برام با بی دقتی پاسخ بالیاژ مو داد: “اوه، یک منبع بنزین در سنگ ها وجود رنگ مو دارد. مهم نیست.” او با نگاهی به بالیاژ مو داد که به خواب رفته پروتئین تراپی مو بود، اضافه بیبی لایت مو کرد: “دوستت بد به نظر می رسد.” تراورز، متاسفم که عصبانی کراتینه مو شدم. بالیاژ مو داد چشمانش را باز بیبی لایت مو کرد و سعی بیبی لایت مو کرد زمزمه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. تامی روی او خم کراتینه مو شد و گوش بالیاژ مو داد. او گفت: «او می‌خواهد بداند.

جدیدترین رنگ مو روشن : که آیا می‌تواند از آن دختر مراقبت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند یا خیر. “چیه، اونی که تو رو باهاش ​​دیدم؟ چرا، اون یه مرده، تراورس.” “منظورت چیه؟” از تامی پرسید. “چرا بی فایده رنگ مو است، می دانید. چند نفر از آنها در حال اجرا لایت و هایلایت مو هستند، و منتظر جمع کراتینه مو شدن لایت و هایلایت مو هستند. ما دو نژاد را پرورش می دهیم، یکی برای پر بیبی لایت مو کردن انبار، و دیگری برای گوشت. او فقط یک حشره رنگ مو است، یک بازگشت رنگ مو است، هیچ فایده ای نرنگ مو دارد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه