↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین اسپری رنگ مو موقت

بهترین اسپری رنگ مو موقت | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین اسپری رنگ مو موقت را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین اسپری رنگ مو موقت را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین اسپری رنگ مو موقت : چه فایده ای رنگ مو دارد اگر اجازه دهیم بیماری مقاربتی شیوع پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، به طوری که درصد زیادی از نوزادان بد شکل و بدبخت شوند؟ چه فایده ای رنگ مو دارد اگر وقتی آنها به طور کامل رکراتینه مو شد آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

رنگ مو : بدون کنترل تولد، آزادی، خوشبختی، ماندگاری در عشق و تسلط بر زندگی وجود نخواهد داشت. پیشگیری از تولد یکی از دستاوردهای بنیادی بزرگ عقل بشری رنگ مو است که به اندازه کشف آتش یا اختراع چاپ برای زندگی بشر اهمیت رنگ مو دارد. پیشگیری از تولد، رهایی نوع زن و در نتیجه نوع بشر از باروری کور و جنون آمیز طبیعت رنگ مو است.

بهترین اسپری رنگ مو موقت

بهترین اسپری رنگ مو موقت : مسئله نجات فرزندانمان از شر نیروهای لعنتی رنگ مو استاسنوبگری، که ذهن جوان آنها را محاصره می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و بهترین تکانه های قلب آنها را از بین می برد، در حالی که ما در کوری خود هنوز آنها را به عنوان نوزاد می اندیشیم. از سه موضوع دیگری که پیشنهاد بالیاژ مو داده ام، با پیشگیری از بارداری شروع می کنم، زیرا اساسی ترین و مهم ترین موضوع رنگ مو است.

که ما را حیوان آفریده رنگ مو است و اگر طغیان نکنیم ما را برای همیشه حیوان نگه می رنگ مو دارد. از زمان طلوع تاریخ، و احتمالاً برای قرون طولانی قبل از آن، نژاد ما با این جنون کور طبیعت مبارزه بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. تئودور روزولت بیچاره و مات و مبهوت به آنچه که خودکشی نژادی می نامید هجوم آورد و فکر بیبی لایت مو کرد که این یک فساد جدید و وحشتناک مدرن رنگ مو است.

اما در هیچ کجا یک قبیله بدوی پیدا نمی کنیم، در هیچ کجای تاریخ نژادی را نمی یابیم که به دنبال نجات خود از رکراتینه مو شد بیش از حد و در نتیجه گرسنگی نپروتئین تراپی مو بوده باکراتینه مو شد. آنها به اندازه کافی نمی دانستند که از بارداری جلوگیری کنند، اما بهترین کار را از طریق سقط جنین و نوزادکشی انجام بالیاژ مو دادند. و از آنجایی که امروزه خرافات دانش بی‌ارزش پیشگیری از بارداری را از اکثریت قریب به اتفاق زنان نگه می‌رنگ مو دارد.

  رنگ مو مشکی سوبارو

این روش‌های خشن و وحشیانه همچنان رواج تمام دکلره مو دارند و ما سالانه میلیون‌ها سقط جنین خود را در ایالات متحده انجام می‌دهیم. با فرض اینکه چیزی نزدیک به یک چهارم جمعیت ما را زنانی تشکیل می دهند که قادر به بچه دار کراتینه مو شدن لایت و هایلایت مو هستند، از هر بیست و پنج زن یک زن هر سال این تجربه دردناک و ویران کننده سلامتی را تجربه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. می فهمی، فارغ از همه چیز، آنها از آن عبور می کنند.

همه اخلاق مداران و واعظان و کشیشان با آتش و گوگرد جهنمی شان. آنها با آن روبرو می شوند زیرا ما هم ازدواج بدون عشق داریم و هم عشق بدون ازدواج. همچنین به این دلیل که ما اجازه می دهیم ده یا بیست درصد از کل جمعیت خود از گرسنگی همیشگی رنج ببرند، زیرا بیش از نیمی از مزارع ما رهن کراتینه مو شده یا توسط مستاجران اشغال کراتینه مو شده رنگ مو است.

بهترین اسپری رنگ مو موقت : حدود ده یا بیست درصد از کارگران ما بیکار لایت و هایلایت مو هستند. زمان. برخی از زنان ما در مورد کنترل بارداری می دانند. آنها زنان ثروتمندی لایت و هایلایت مو هستند که در این دنیا به آنچه می خواهند می رسند. آنها به تحقیرها و ناراحتی های فرزندآوری اعتراض تمام دکلره مو دارند،و برخی از آنها یک یا دو فرزند و برخی دیگر از آنها سگ پشمالو بزرگ می کنند. همچنین طبقات متوسط ​​ما متوجه کراتینه مو شده اند.

پزشکان و وکلا و اساتید کالج و افرادی از این دست. اما ما عمداً دانش را از جمعیت خارجی خود، با وحشتی که کلیسا تحت فرمان خود رنگ مو دارد، حفظ می کنیم. و نتیجه عملی این رویه چیست؟ این رنگ مو است که در حالی که تمام سهام آنگلوساکسون ما، کسانی که کشور ما را تأسیس آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و مؤسسات آن را تأسیس آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، به تدریج خود را از روی زمین حذف می کنند.

  مدل رنگ مو جدید با دکلره

جمعیت نادان و درمانده ما، چه در محله های فقیر نشین شهرها و چه در مزارع مستاجر، در حال افزایش لایت و هایلایت مو هستند. خرگوش ها “دره ماه” جک لندن را بخوانید و ببینید در کالیفرنیا چه خبر رنگ مو است. شما خواهید دید که در هر نقطه ای از ایالات متحده که زحمت رنگ مو استفاده از چشمان خود را داشته باشید، همین اتفاق می افتد. اکنون، سعی می‌کنم.

چنین انگیزه‌هایی را به سمت تعصب نژادی که در خودم پیدا می‌کنم، سرکوب کنم. من حاضرم به خاطر این رنگ مو استدلال اعتراف کنم که در طول زمان، همه نژادهایی که اکنون در آمریکا ازدحام بیبی لایت مو کرده اند، پرتغالی و ژاپنی و مکزیکی و فرانسوی-کانادایی و للایت و هایلایت مو هستانی و مجارستانی و اسلواکیایی، به همان اندازه توانایی روشنفکری بالایی تمام دکلره مو دارند.

توسعه به عنوان اجبالیاژ مو داد ما که اعلامیه رنگ مو استقلال را نوشتند. اما هیچ کس که شرایطی را که اکنون تحت آن زندگی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند نمی‌بیند، نمی‌تواند انکار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که برای دستیابی به این نتیجه، آموزش و آموزش به آنها و همچنین تمیز بیبی لایت مو کردن آنها به زحمت زیادی نیاز رنگ مو است. و چه اتلاف انرژی و چه مسخره فرهنگ رنگ مو است که مردمی را که قبلاً مالش بالیاژ مو داده اند و آموزش دیده اند و برای خودگردانی تربیت بیبی لایت مو کرده اند و ناپروتئین تراپی مو بودشان می کنند.

بهترین اسپری رنگ مو موقت : دیگران را به جای آنها بزرگ می کنند! به نظر می رسد زمان آن رنگ مو است که به این سؤال اساسی فکر کنیم که آیا در خود فرآیند فرهنگ چیزی خود ویرانگر وجود رنگ مو دارد یا خیر؟ تا زمانی که نتوانیم به این پاسخ پاسخ دهیم، ممکن رنگ مو است از دیدگاه‌ها و تلاش‌های خود برای بالا بردن مسابقه دست بکشیم. تئودور روزولت چیزی حدود ده سال در کنترل تولد هجوم آورد، و جالب خواهد پروتئین تراپی مو بود.

  بهترین رنگ مروارید

اگر بدانیم او با موعظه های خود توانسته چند نوزاد آنگلوساکسون را به دنیا بیاورد. اگر چیزی که او می‌خورنگ مو است اصلاح تعادل بین تولدهای بومی و خارجی پروتئین تراپی مو بود، چه عاقلانه‌تر این پروتئین تراپی مو بود که به آن مادران خارجی فقیر، رقت‌انگیز، نیمه گرسنه و پرکار در محله‌های فقیر نشین و مزارع مستأجر ما، کنترل تولد را آموزش بالیاژ مو داده باکراتینه مو شد!

من می توانم آن را برای هر نوزاد آنگلوساکسونی که تئودور روزولت به دنیا آورد، شرط بندی کنمبا موعظه های خود، او می توانست ده هزار نوزاد زاغه نشین خارجی را از خود دور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اگر فقط به مارگارت سنگر کمک می بیبی لایت مو کرد! آه، اما او می خورنگ مو است همه بچه ها به دنیا بیایند، شما می گویید! من در برابر خود چهره یک بانوی پیر مسیحی مؤمن را می بینم که برای من شناخته کراتینه مو شده رنگ مو است.

که این سؤال را با نقل قول کتاب مقدس حل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: “بارور و زیاد شو”. اما پیروی از این توصیه کتاب مقدس چه فایده ای رنگ مو دارد، اگر اجازه دهیم از هر پنج نوزاد تازه متولد کراتینه مو شده، یک نوزاد قبل از دو سالگی به دلیل عدم مراقبت علمی از بین برود؟ چه فایده ای رنگ مو دارد اگر آنها را گرسنه به مدرسه بفرستیم، همانطور که بیست و دو درصد از بچه های مدرسه دولتی شهر نیویورک را انجام می دهیم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه