نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

جدیدترین مدل رنگ مو بدون دکلره

جدیدترین مدل رنگ مو بدون دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت جدیدترین مدل رنگ مو بدون دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با جدیدترین مدل رنگ مو بدون دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

جدیدترین مدل رنگ مو بدون دکلره : این یک آپارتمان کاملاً وحشیانه پروتئین تراپی مو بود. شاید اتاق تماشاچیان شاهزاده افسانه ای شرقی در دوران اولیه ما پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. با این حال نه کاملاً آن. اینجا یک مدرنیته بدوی وجود داشت. نمی‌توانستم آن را تعریف کنم، نمی‌توانستم بگویم چرا این غریبی را احساس بیبی لایت مو کردم.

رنگ مو : امید به این شکل اشاره بیبی لایت مو کرد. “کاخ پادشاه آنجرنگ مو است.” به زودی از خانه های گاه و بیگاه، خانه های کاهگلی بدوی عبور می بیبی لایت مو کردیم. داخل یکی را دیدم. کارگران در وعده عصرانه مقرون به صرفه خود نشسته پروتئین تراپی مو بودند. همیشه همان لباس های زنده، شاداب اما پاره کراتینه مو شده. از کنار یک پیرمرد در مزرعه ای رد کراتینه مو شدیم که تا دیروقت زیر نور ستاره کار می بیبی لایت مو کرد.

جدیدترین مدل رنگ مو بدون دکلره

جدیدترین مدل رنگ مو بدون دکلره : حالا شما متوجه نخواهید کراتینه مو شد.” بیشتر در طول جاده به برجستگی کوچکی رسیدیم. رودخانه را جلوتر دیدم و رودخانه ای را پشت سرمان. و چند مایلی به سمت جنوب، گستره ای از آب که در آن رودخانه ها به هم می پیوندند. خطوط آشنا! رودخانه هادسون! رودخانه شرقی. و در انتهای جزیره، بندر نیویورک.

مردی که با افزایش سن خم کراتینه مو شده رنگ مو است، اما هنوز هم کشاورز خاک رنگ مو است. امید برای او دست تکان بالیاژ مو داد و او پاسخ بالیاژ مو داد، اما نگاهی که او در حالی که با عجله در شنل های سرمه ای پوشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودیم، به ما نگاه بیبی لایت مو کرد، بسیار خصمانه پروتئین تراپی مو بود. به یک گاری باز رسیدیم. کنار جاده ایستاده پروتئین تراپی مو بود. گاو نر با کت پشمالو و شاخ های پهن به حصار بسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

گاری کوچکی پروتئین تراپی مو بود با غلتک های کوچک مانند چرخ. صندلی‌ها در آن قرار داشتند و یک سایبان روشن روی آن. ما بالا رفتیم و دور کراتینه مو شدیم. و این جاده پر ستاره در دنیای خودمان برادوی پروتئین تراپی مو بود! در حال حاضر از نزدیکی حاشیه رودخانه عبور می بیبی لایت مو کردیم. این رودخانه آرام، آرام و پر ستاره! چرا، در دنیای ما با اسکله انبوه کراتینه مو شد!

  رنگ مو استخوانی زیبا

کشتی‌های اقیانوس پیما بزرگ، با قیف‌های عظیم، با عرشه‌های طبقه‌ای در اینجا قرار داشتند! در زیر این رودخانه، تونل هایی با وسایل نقلیه عبوری بی پایان! تیوب، با قطارهای تندرو مملو از مردم! واقعیت اینجا خیلی متفاوت پروتئین تراپی مو بود! پشت سر ما چیزی که به نظر می رسید یک شهر بالا در کنار رودخانه پروتئین تراپی مو بود. جلوتر از ما هم خیابان ها و خانه ها پروتئین تراپی مو بود، شهر کارگران. زنگی به صدا درآمد.

در امتبالیاژ مو داد تمام جاده‌ها اکنون می‌توانستیم لکه‌های زرد متحرک چراغ‌ها را روی گاری‌های تعطیلات که به سمت جشنواره می‌رفتند، ببینیم. و لکه هایی از نور مشعل زرد از قایق ها روی رودخانه وجود داشت. خیلی زود وارد خیابان های شهر کراتینه مو شدیم. خیابان های خاکی باریکی پروتئین تراپی مو بودند، با کلبه های بدوی در کناره ها. زنان به درها آمدند تا به گاری کوچک ما خیره شوند که با عجله گذشته پروتئین تراپی مو بود.

جدیدترین مدل رنگ مو بدون دکلره : من از شنل سرمه‌ای خود آگاه پروتئین تراپی مو بودم و از نگاه‌های عبوس و نفرت‌آمیز که از هر طرف به آن پرتاب می‌کراتینه مو شد، اینجا در این بخش محقر و متروک که کارگران در آن زندگی می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، آگاه پروتئین تراپی مو بودم. در امتبالیاژ مو داد هر خیابان اکنون گاری ها در حال عبور پروتئین تراپی مو بودند و به سمت جنوب جمع می کراتینه مو شدند. بیشتر آنها مملو از مردان و دختران جوان پروتئین تراپی مو بودند که همگی در لباس های زیبا پروتئین تراپی مو بودند.

از آنها مانند خودمان در شنل های سرمه ای پوشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. گاری‌ها گهگاه پر از گل می‌کراتینه مو شدند. در حالی که یکی از ما بزرگتر پروتئین تراپی مو بود و با سرعت بیشتری در حال حرکت پروتئین تراپی مو بود، دختری در آن ایستاد و به من شکوفه زد. عبایی سرمه ای پوشیده پروتئین تراپی مو بود اما از روی دوشش افتاده پروتئین تراپی مو بود. نگاهی اجمالی به چهره‌اش، که در قاب موهای تیره‌اش ریخته پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ موی فندقی روشن طلایی

و چشم‌هایی که در آن‌ها خنده داشتند، که مرا مسخره می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، دیدم. بالاخره به انتهای جزیره رسیدیم. به نظر می رسید هزار نفر یا بیشتر آمده پروتئین تراپی مو بودند، یا قبلاً اینجا آمده پروتئین تراپی مو بودند. نوک جزیره دارای پلکانی با سایبان وسیع در پشت آن پروتئین تراپی مو بود. مشعل های چوبی سوزان شعله های آتش زرد، قرمز و آبی را به وجود آورد. انبوهی از جوانان همجنسگرا در پیاده روی پیاده روی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و قایق های ورودی را تماشا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

جدیدترین مدل رنگ مو بدون دکلره : و اینجا، پشت راهپیمایی در لبه آب، باغی از درختان و چمنزارها، درختچه‌ها و تخت‌هایی از گل‌های بلند و زنده پروتئین تراپی مو بود. گوشه‌هایی اینجا برای پناه بالیاژ مو دادن به عاشقان پروتئین تراپی مو بود، حوض‌های آب با نور مشعل منعکس کراتینه مو شده قرمز و سبز می‌درخشیدند. در یکی از رنگ مو استخرها گروهی از دختران را دیدم که مانند دلفین‌ها در حال حمام بیبی لایت مو کردن پروتئین تراپی مو بودند.

در یک طرف در فاصله کمی از رودخانه، در کنار آب، ساختمانی عریض و کم ارتفاع قرار داشت: کاخ پادشاه. در اطراف آن باغ های وسیع با درختچه ها و گل ها پروتئین تراپی مو بود. کل با یک حصار فلزی مرتفع احاطه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که در بالای آن قرار داشت. دروازه اصلی نزدیک پروتئین تراپی مو بود. ما سبد خرید خود را ترک بیبی لایت مو کردیم در نزدیکی دروازه نگهبانی ایستاده پروتئین تراپی مو بود.

  ترکیب رنگ مو بلوند شیک

که هوشیار ایستاده پروتئین تراپی مو بود، یک فرد شاداب با کتانی چرمی و کت چرم، با کلاه ایمنی میخ دار، و در دستش نیزه ای بزرگ و نوک تیز. باغ‌های کاخ، چیزی که ما می‌توانیم از آن‌ها ببینیم، خالی به نظر می‌رسیدند – هیچ‌کس جز افراد مورد علاقه ممکن رنگ مو است وارد اینجا ننانو کراتین مو شود. اما وقتی از گاری بالا می‌رفتم، این تصور را به ذهنم می‌رسید.

که درست در داخل حصار، چهره‌ای در کمین رنگ مو است. با نزدیک کراتینه مو شدن به دروازه شروع کراتینه مو شد. نگهبان آن را ندیده پروتئین تراپی مو بود – پیکر مردی در لباس هایی که به نظر می رسید چکه می بیبی لایت مو کرد، انگار که از آب شنا بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. و درک او را دید. زمزمه بیبی لایت مو کرد: همه جا لایت و هایلایت مو هستند. امید ما را به سمت دروازه هدایت بیبی لایت مو کرد. نگهبان او را شناخت. با ژست شاهانه او کناری ایستاد.

از درون گذشتیم اکنون کاخ را به صورت یک سازه بالدار بلند از چوب و سنگ دیدم که در انتهای یک بال آن برجی بلند رنگ مو است. ساختمان روبه‌روی رودخانه پروتئین تراپی مو بود، اما اینجا، در سمت باغ، دری وسیع به بالای یک شیب، بیست فوت بالا و روی یک پل کوچک وجود داشت، که روی خندقی خشک به نظر می‌رسید.

جدیدترین مدل رنگ مو بدون دکلره : فراتر از آن، یک سکوی کوچک، سپس یک طاق نما بیضی شکل، ورودی اصلی ساختمان. من و درک، که در شنل های سرمه ای مان پوشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودیم، با کلاه هایی که تا چشمانمان را پوشانده پروتئین تراپی مو بود، به دنبال هوپ وارد قصر کراتینه مو شدیم. فصل ششم سردار پادشاه اتاق طولانی غرق در نورهای رنگی پروتئین تراپی مو بود. یک کف کاشی پرآذین وجود داشت. پارچه های وحشیانه از پارچه های سنگین طاق ها و پنجره ها را پوشانده پروتئین تراپی مو بودند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه