↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو تنباکویی تیره با دکلره

رنگ مو تنباکویی تیره با دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو تنباکویی تیره با دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو تنباکویی تیره با دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو تنباکویی تیره با دکلره : خانم گروتی فکر می بیبی لایت مو کرد. و او گفت بله، و به زودی خواهد پروتئین تراپی مو بود. او امیدوار پروتئین تراپی مو بود. بانی گفت که شاید با آن لباس شب دوست داشتنی که به تن داشت سرما می خورد. پس دوباره در را بست.

رنگ مو : او یک جور کارگر فقیر پروتئین تراپی مو بود، و می‌توانستید ببینید که از این مشاجره ناراضی رنگ مو است. او کسی را می خورنگ مو است که بتواند به او اعتماد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و به این طرف و آن طرف نگاه می بیبی لایت مو کرد، اما چنین شخصی در بین جمعیت وجود نداشت. آن زن جوانی که عینک دماغی داشت، مرد سختی پروتئین تراپی مو بود – وقتی دعوا نمی بیبی لایت مو کرد چه می بیبی لایت مو کرد؟ آن زوج سالخورده ای که ثروتمند به نظر می رسیدند.

رنگ مو تنباکویی تیره با دکلره

رنگ مو تنباکویی تیره با دکلره : آنها بسیار در حیثیت و حیثیت خود پروتئین تراپی مو بودند، اما آمده پروتئین تراپی مو بودند تا سهم خود را بگیرند، با این حال، و آنها هیچ عواطف سخاوتمندانه ای نسبت به “بچه های کوچک” نداشتند! پیرمرد صندلی اش را کنار پدر کشید و زمزمه ای شروع بیبی لایت مو کرد. بانی دید که بابا سرش را تکان بالیاژ مو داد و پیرمرد دور کراتینه مو شد. پدر با اسکات صحبت بیبی لایت مو کرد و دومی بلند کراتینه مو شد و گفت: «آقا. راس از من می خواهد روشن کنم.

که او به هیچ پیشنهادی برای اجاره بخشی از بلوک علاقه نرنگ مو دارد. او چاهی را بدون جا برای چاه های افست زمین نمی گذارد. اگر شما مردم نمی توانید موافقت کنید، او اجاره دیگری می گیرد که من او را پیدا بیبی لایت مو کرده ام. این باعث سردی آنها کراتینه مو شد و بحث را متوقف بیبی لایت مو کرد. پدر آن را دید و با سر به “شگ اجاره ای” خود اشاره بیبی لایت مو کرد و او ادامه بالیاژ مو داد: “آقا. راس پیشنهاد اجاره ای در ضلع شمالی رنگ مو دارد که چشم انداز بسیار خوبی رنگ مو دارد.

  مدل رنگ لایت روی مو مشکی

زیرا ما معتقدیم تاقدیس به همین سمت رنگ مو است. چندین هکتار وجود رنگ مو دارد که به یک حزب تعلق رنگ مو دارد، بنابراین توافق آسان خواهد پروتئین تراپی مو بود.» – بله، این باعث ترس آنها کراتینه مو شد چند دقیقه پروتئین تراپی مو بود که دوباره با هم دعوا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند! جایی که بانی در آستانه پنجره نشسته پروتئین تراپی مو بود، می توانست چراغ های «چاه کشف» را ببیند، حالا خاموش کراتینه مو شده و منتظر ساخت تانک ها رنگ مو است. او می توانست از پنجره باز صدای چکش پرچ ها را بر روی مخازن بشنود.

و نجارانی که در امتبالیاژ مو داد شیب سنگرهای جدید می سازند. حواسش پرت پروتئین تراپی مو بود که ناگهان با صدای زمزمه ای که از تاریکی ظاهراً در کنارش می آمد، مبهوت کراتینه مو شد: «هی بچه!» بانی به اطراف لبه پنجره نگاه بیبی لایت مو کرد و شکلی را دید که در کنار خانه صاف کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. زمزمه دوباره گفت: “هی، بچه.” “به من گوش کن، اما اجازه نده کسی بفهمد که به من گوش می دهی”. آنها نباید بدانند که من اینجا لایت و هایلایت مو هستم.» فکر بانی این پروتئین تراپی مو بود: «یک جاسوس!

در حال تلاش برای پیدا بیبی لایت مو کردن اجاره نامه!» پس او در حالت آماده باش پروتئین تراپی مو بود. او به زمزمه ای پیوسته و مداوم، کراتینه مو شدید و تکان دهنده گوش بالیاژ مو داد: «هی، بچه! من پل واتکینز لایت و هایلایت مو هستم و خانمی که اینجا زندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند عمه من رنگ مو است. من به او اجازه نمی دهم بداند من اینجا لایت و هایلایت مو هستم، ببین، زیرا او مرا مجبور می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند به خانه برگردم. من در یک مزرعه در سن الیدو زندگی می کنم، و از خانه فرار می کنم.

زیرا نمی توانم تحمل کنم، ببینید. من باید کار پیدا کنم، اما ابتدا باید چیزی برای خوردن داشته باشم، زیرا من تقریباً گرسنه لایت و هایلایت مو هستم. و عمه‌ام می‌خواهد آن را داشته باشم، چون ما با هم دوست بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم، فقط او می‌خواهد من به خانه برگردم، و من نمی‌توانم تحمل کنم. بنابراین می‌خواهم از آشپزخانه چیزی برای خوردن بیاورم، و وقتی مقداری پول به دست آوردم.

  رنگ مو زرد فانتزی

آن را برای او پست می‌کنم، بنابراین فقط قرض می‌گیرم، ببینید. کاری که من از شما می خواهم این رنگ مو است که قفل در آشپزخانه را باز کنید. من چیزی نخواهم گرفت جز یک تکه پای، و شاید یک ساندویچ یا چیزی، ببینید. تنها کاری که باید بکنی اینه که به خاله ام بگو اجازه بده بری توی آشپزخونه و یه آب بخوری و بعد کلید در رو بچرخونی و برگردی تو خونه. اگر می‌خواهی از جلوی در بیرون بیایی و دور بزن و مطمئن شو که همه چیز مثل من رنگ مو است.

بگو بچه، پیشاهنگ خوبی باش، “چون من مخالفم، مطمئناً سخت رنگ مو است که تمام روز یک وعده غذایی نخورم، و من خیلی وقت ها دست و پا می زدم” و راه می رفتم، و کارم تمام کراتینه مو شده رنگ مو است. بالا تو بیا بیرون و من در موردش بهت می‌گم، اما سعی نکن اینجا با من صحبت کنی، چون می‌بینند لب‌هایت حرکت می‌کنند، ببین، و می‌دانند کسی اینجا لایت و هایلایت مو هست.» بانی سریع فکر بیبی لایت مو کرد. این یک سوال اخلاقی ظریف پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو تنباکویی تیره با دکلره : اینکه آیا شما حق دارید قفل در پشتی شخص دیگری را باز کنید، تا یک دزد احتمالی بتواند وارد نانو کراتین مو شود! اما البته اگر عمه شما پروتئین تراپی مو بود دزد نپروتئین تراپی مو بود و هر طور کراتینه مو شده به شما می بالیاژ مو داد. اما چگونه می توانید بفهمید که درنگ مو استان واقعی رنگ مو است؟ خوب، همانطور که هموطن گفت، می توانید بیرون بروید، و اگر دزد پروتئین تراپی مو بود، می توانید او را سامبره مو بگیرید. چیزی که بانی را تعیین بیبی لایت مو کرد صدایی پروتئین تراپی مو بود که او دوست داشت.

حتی قبل از اینکه به چهره پل واتکینز نگاه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، بانی قدرت شخصیت پل واتکینز را احساس بیبی لایت مو کرد، او توسط چیزی عمیق، تکان دهنده و قدرتمند جذب کراتینه مو شد. اسم حیوان دست اموز از لبه پنجره سر خورد و به سمت خانم گروتی رفت، خانم گروتی که در حال پاک بیبی لایت مو کردن عرق روی پیشانی اش پروتئین تراپی مو بود. او گفت: «لطفا، خانم، اگر من به آشپزخانه بروم و آب بخورم، آنقدر خوب می‌شوید.

  مدل پلاتینه

که مرا عذرخواهی کنید؟» او فکر می‌بیبی لایت مو کرد که این موضوع را پوشش می‌دهد، اما او نتوانست این واقعیت را قبول الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که خانم گروتی در حال آماده کراتینه مو شدن برای حرفه‌ای با ظرافت پروتئین تراپی مو بود، و هیچ شانسی برای مشاهده روش‌های ثروتمندان، حتی برای نوشیدن یک لیوان آب از دست نبالیاژ مو داد. دلش برای پسر جی آرنولد راس گرم کراتینه مو شد و تمام سرکه از صدایش رفت.

او گفت: “مطمئناً عزیزم” و بلند کراتینه مو شد و راه را به سمت آشپزخانه هدایت بیبی لایت مو کرد. بانی به اطراف نگاه بیبی لایت مو کرد. “من، چه اتاق زیبایی!” او فریاد زد – که به اندازه کافی درست پروتئین تراپی مو بود، زیرا همه آن رنگ سفید میناکاری کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. معشوقه آن در حالی که لیوانی را از قفسه برداشت و شیر آب را روشن بیبی لایت مو کرد، گفت: “بله، خوب رنگ مو است.

خوشحالم که اینطور فکر می کنی.” بانی گفت: یک آشپزخانه بزرگ. “این همیشه یک راحتی رنگ مو است.” لیوان آب را با تشکر برداشت و بخشی از آن را نوشید. خیلی مودب و طبیعی! فکر بیبی لایت مو کرد خانم گروتی. نه کمی گیر بیبی لایت مو کرده! و بانی به سمت در پشتی رفت. «فکر می کنم شما یک ایوان صفحه نمایش بزرگ در اینجا دارید.

رنگ مو تنباکویی تیره با دکلره : یک جورهایی در داخل خانه گرم رنگ مو است، فکر نمی‌کنید؟» قفل در را باز بیبی لایت مو کرد و باز بیبی لایت مو کرد و به بیرون نگاه بیبی لایت مو کرد. او گفت: «نسیم حس خوبی رنگ مو دارد. و شما می توانید تمام چاه ها را از اینجا ببینید. آیا وقتی آنها درست روی این بلوک حفاری کنند، جالب نخواهد پروتئین تراپی مو بود!» چه دوست کوچولویی!


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه