↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ مو شیک

بهترین رنگ مو شیک | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ مو شیک را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ مو شیک را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ مو شیک : اخلاق ثابت، بقای گذشته ای دور، از روزهای غریزه و بندگی رنگ مو است. عقل بشری رکراتینه مو شد بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، اما به الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندی، و شاید تنها تعبالیاژ مو داد کمی از مردم هنوز به طور کامل قادر به کنترل سرنوشت خود باشند. شاید واقعاً خطرناک باکراتینه مو شد که خود فکر کنیم! اما اگر به دقت بررسی کنیم، ممکن رنگ مو است به این نتیجه برسیم که خطر آنقدر متوجه خودمان نیست که برای دیگران.

رنگ مو : اول اینکه باید انتخاب کنید، صرف نظر از اینکه بخواهید یا نه. و دوم اینکه به انتخاب شما، احتمالات بی نهایت خوشبختی یا بدبختی بستگی رنگ مو دارد. وابستگی متقابل زندگی به گونه ای رنگ مو است که شما نه تنها برای حال، بلکه برای آینده انتخاب می کنید. شما برای آیندگان خود را برای همیشه انتخاب می کنید.

بهترین رنگ مو شیک

بهترین رنگ مو شیک : درخواهیم یافت که زندگی مجموعه‌ای از سازش‌ها میان بسیاری از نیازهای مختلف، بسیاری از خورنگ مو استه‌های مختلف، بسیاری از وظایف مختلف رنگ مو است. و عقل قاضی حکیم و صبور می نشیند و برای هر کدام سهم خود را تعیین می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و افراط و تفریط را که دیگران را گرسنه می سازد، دریغ می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اخلاق واقعی چنین رنگ مو است و با وجود هیچ کد ثابتی، چه منشأ انسانی و چه الهی، ناسازگار رنگ مو است.

بدترین عاداتی که انسان از گذشته دور خود به ارث برده رنگ مو است، عادت به رنگ مو استثمار همنوعان خود و برای رنگ مو استثمار بیشتر از آنهرنگ مو است.با خیال راحت کرنگ مو استهای حاکم کشیش و پادشاهان و اشراف و صاحبان اموال اخلاقیات جهان را در اختیار گرفته و برای راحتی خود آنها را شکل بالیاژ مو داده اند. آنها به بنده فضیلت زودباوری و تسلیم را آموخته اند; آنها آموزه های خود را با تمام وحشت های ماوراء طبیعی احاطه بیبی لایت مو کرده اند.

آنها نه صرفاً مجازات این دنیا، بلکه مجازات آخرت را، نه فقط سیاه چال و قفسه، بلکه آتش جهنم و گوگرد را بر سرکشی قرار بالیاژ مو داده اند. من نمی خواهم افراط کنم و بگویم که قوانین اخلاقی که اکنون در جهان آموزش بالیاژ مو داده می نانو کراتین مو شود، کاملاً به این شیوه شیطانی ساخته کراتینه مو شده اند. در واقع آنها ترکیبی عجیب از دو عنصر لایت و هایلایت مو هستند، وحشت های برده ای.

  رنگ موی کرم مشکی

از گذشته و عقل سلیم حال. امروز در جهان یک کد اخلاقی وجود نرنگ مو دارد، بسیاری از آنها وجود رنگ مو دارد. یکی برای ثروتمندان وجود رنگ مو دارد، و دیگری کاملاً متفاوت برای فقرا، و ثروتمندان بیشتر در شکل بالیاژ مو دادن به کد فقرا نقش داشته اند تا فقرا با شکل بالیاژ مو دادن به رمز ثروتمندان. یک کد برای دولت ها وجود رنگ مو دارد و یک کد کاملاً متفاوت برای قربانیان دولت ها. یک کد برای تجارت وجود رنگ مو دارد.

و یک کد کاملاً متفاوت، رمزی بسیار انسانی تر و شایسته تر، برای دوستی. مهمتر از همه، یک کد برای یکشنبه و یک کد دیگر برای شش روز دیگر هفته وجود رنگ مو دارد. بیشتر آرمان‌گرایی‌ها و عبارات زیبای احساسی‌مان را برای کد یکشنبه‌مان ذخیره می‌کنیم، در حالی که برای رمز روزانه‌مان به قانون جنگل برمی‌گردیم: «سگ بخور سگ» یا «با دیگران همان‌طور که با تو می‌کنند رفتار کن».

اما ابتدا این کار را انجام دهید.” هنگامی که شما سعی می کنید یک کد اخلاقی جدید را به مقامات اخلاقی امروز ما پیشنهاد دهید، این عبارات ظریف کد یکشنبه رنگ مو است که آنها برای اهداف نمایشگاهی ارائه می کنند. و شاید شما تحت تأثیر رنگ مو استدلال های آنها قرار سامبره مو بگیرید – تا صبح دوشنبه، زمانی که می خواهید این کد را در دفتر اعمال کنید، و آنها با گیج به شما خیره می شوند یا در صورت شما می خندند.

آنچه من در اینجا سعی می کنم انجام دهم این رنگ مو است که یک کد را ترسیم کنم که موضوعی عبارات نیست بلکه یک موضوع تمرینی رنگ مو است. این قانون برای همه مردان، فقیر و غنی و برای تمام هفت روز هفته اعمال خواهد کراتینه مو شد. من خیلی کدی را پیشنهاد نمی کنم، بلکه به شما اشاره می کنم که چگونه می توانید کد خود را برای خودتان کار کنید.

  بهترین مارک رنگ مو برای موهای خشک

بهترین رنگ مو شیک : من به شما پیشنهاد می کنم که آن را بپذیرید، نه به این دلیل که به شما می گویم، بلکه به این دلیل که خودتان آن را گرفته اید و آزمایش بیبی لایت مو کرده اید، دقیقاً همانطور که می خواهید سایر امور عملی زندگی خود را آزمایش کنید – سیب زمینی به عنوان یک ماده غذایی، یا یک گونی خاص سیب زمینی که یک دستفروش سعی داشت به شما بفروکراتینه مو شد.

این رنگ مو استهنوز برای شما امکان پذیر نیست که در مورد همه چیز در زندگی خود به اندازه یک گونی سیب زمینی مطمئن باشید. دانش بشری به این حد نرسیده رنگ مو است. اما حداقل می توانید بدانید که چه چیزی باید شناخته نانو کراتین مو شود، و اگر چیزی مبهم رنگ مو است، می توانید آن را بدانید. چنین دانشی اغلب از همه مهم‌تر رنگ مو است.

درست همانطور که راننده خودرو می‌خواهد بداند آیا پل نباید به آن وابسته باکراتینه مو شد یا خیر. بنابراین من به شما می گویم که اگر می خواهید در این زندگی خوشبختی پیدا کنید، به همه مطلق ها و غایات، همه قوانین سخت و سریع، همه فرمول ها و جزم ها و “اصول کلی” با بی اعتمادی نگاه کنید. به خاطر داشته باشید که در هر موردی عوامل زیادی وجود رنگ مو دارد، در هر انسانی عوارض زیادی وجود رنگ مو دارد.

هر سوالی جنبه های زیادی رنگ مو دارد. سعی کنید ذهنی باز و یکنواخت داشته باشید. سعی کنید هر روز به یادگیری چیزهای جدید و امتحان بیبی لایت مو کردن آزمایش های جدید علاقه مند شوید. این نگرش علمی نسبت به زندگی رنگ مو است. این راه رکراتینه مو شد و موفقیت واقعی رنگ مو است. این ناخوشایند رنگ مو است، زیرا شامل کار بیبی لایت مو کردن مغز شما می نانو کراتین مو شود، و به اکثر مردم این کار آموزش بالیاژ مو داده نکراتینه مو شده رنگ مو است.

  انواع رنگ موی حنای هندی

و آن را سخت ترین نوع کار می دانند. اما چه بهتر که برای خودت فکر کنی و از خودت محافظت کنی تا اینکه فکرت را به گروهی از مردم اعتماد کنی که تنها علاقه شان ممکن رنگ مو است این باکراتینه مو شد که از تو به نفع خودشان رنگ مو استثمار کنند! فصل نهم انتخاب زندگی (درباره معیارهایی بحث می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که می‌توانیم بر اساس آنها قضاوت کنیم که چه چیزی در زندگی بهترین رنگ مو است.

و تصمیم می‌گیریم که چه چیزی می‌خواهیم از آن بسازیم.) ما این نکته را در مورد تکامل بیان بیبی لایت مو کردیم که ممکن رنگ مو است به جلو برود یا ممکن رنگ مو است به عقب برود. هیچ تضمینی در طبیعت وجود نرنگ مو دارد که چون یک چیز تغییر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، لزوماً باید بهتر از آن چیزی نانو کراتین مو شود که پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. برعکس، انحطاط به اندازه رکراتینه مو شد یک واقعیت ثابت رنگ مو است.

و در مطالعه مشکل سعادت انسان و چگونگی ایجاد آن، برای روشن کراتینه مو شدن این حقیقت که طبیعت تولید بیبی لایت مو کرده و به تولید ادامه می‌دهد، بسیار مهم رنگ مو است. انواع هیولاها و انگل ها و شکست ها و سقط جنین ها. و همه این اشتباهات مادر بزرگ ما به سختی مبارزه می کنند، به همان اندازه موجودات معمولی مشتاقانه آرزوی زندگی تمام دکلره مو دارند و وقتی شکست می خورند به همان ظلم رنج می برند.

بهترین رنگ مو شیک : خوش بینی کورکورانه نسبت به زندگی به همان اندازه بدبینی کورکورانه خطرناک رنگ مو است، و اگر بخواهیم مسئولیت زندگی را به عهده بگیریم و آن را به پایان برسانیم، متوجه خواهیم کراتینه مو شد که باید به سرعت به وظیفه خود برسیم که هدفمان چیست. . کارلایل می گوید: “خوب انتخاب کنید، انتخاب شما کوتاه و در عین حال بی پایان رنگ مو است.” شما در انتخاب خود توسط دو واقعیت هدایت می شوید.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه