↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ موی قهوه ای دودی

بهترین رنگ موی قهوه ای دودی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ موی قهوه ای دودی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ موی قهوه ای دودی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ موی قهوه ای دودی : اما چیزی برای نشستن نداریم.» اردک تنها گفت: “پس باید تحمل کنی.” کاپن بیل پیشنهاد بیبی لایت مو کرد: “به اندازه کافی جادو داری که بتوانی چند مدفوع به ما بدهی.” پاسخ این پروتئین تراپی مو بود: “قرار نیست اردک بداند مدفوع چیست.” “اما تو با همه اردک های دیگر فرق داری.” “این درست رنگ مو است.” به نظر می رسید این موجود عجیب برای لحظه ای منعکس می نانو کراتین مو شود و از چشمان گرد سیاه خود به آنها نگاه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو : کپن.” “به هر حال، مانند پاهای گوشتی ما در جزیره جادویی ریشه نمی‌رنگ مو دارد.” کاپن بیل گفت: “من شاکی نیستم.” “این چه چیزی رنگ مو است که به سمت ما شنا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، تروت؟” او افزود و به گل جادویی و آن سوی آب نگاه بیبی لایت مو کرد. دختر هم نگاه بیبی لایت مو کرد و بعد جواب بالیاژ مو داد. «این یک نوع پرنده رنگ مو است. مثل یک اردک رنگ مو است، فقط من هرگز ندیدم که یک اردک این همه رنگ داشته باکراتینه مو شد.» پرنده به سرعت و با ظرافت به سمت جزیره جادویی شنا بیبی لایت مو کرد.

بهترین رنگ موی قهوه ای دودی

بهترین رنگ موی قهوه ای دودی : قدر این نعمت را نمی دانند.” «قبلاً نمی‌دانستم که بلند بیبی لایت مو کردن یک پا، و سپس پای دیگر، هر زمانی که دوست داشتی چه لذتی رنگ مو دارد.» مرد ملوان پاسخ بالیاژ مو داد: “خیلی چیزها وجود رنگ مو دارد که مردم “قدردانی نمی کنند.” “اگر چیزی “بیشتر” نفس شما را متوقف الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، فکر می کنید نفس کشیدن آسان بهترین چیز در زندگی رنگ مو است. وقتی یک نفر خوب می نانو کراتین مو شود.

نمی داند چقدر شادی آور رنگ مو است، اما وقتی مریض می نانو کراتین مو شود «عضو زمانی می نانو کراتین مو شود که خوب پروتئین تراپی مو بود،» آرزو می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که زمان برگردد. بیشتر مردم فراموش می‌کنند که خدا را به خاطر بالیاژ مو دادن دو پای خوب به آنها شکر کنند، تا اینکه مثل من یکی از آنها را از دست بدهند. و پس از آن خیلی دیر کراتینه مو شده رنگ مو است، «مجاز برای ستایش خدا برای ترک یکی». 176 او با نگاه انتقادی به آن گفت: “پای چوبی تو خیلی بد نیست.

  رنگ موی قهوه ای با لایت یخی

همانطور که نزدیکتر می کراتینه مو شد پرهای رنگارنگ زیبایش آنها را شگفت زده بیبی لایت مو کرد. پرها به رنگهای سبز درخشان و آبی و بنفش پروتئین تراپی مو بودند و دارای سر زرد با پرهای قرمز و صورتی، سفید و بنفش در دم پروتئین تراپی مو بود. وقتی به جزیره رسید، به ساحل آمد و به آنها نزدیک کراتینه مو شد، به آرامی دست و پا می زد و سرش را ابتدا به یک طرف و سپس به طرف دیگر می چرخاند تا دختر و ملوان را بهتر ببیند.

پرنده که در نزدیکی آنها توقف بیبی لایت مو کرد، گفت: “شما غریبه لایت و هایلایت مو هستید، و شما توسط جزیره جادو دستگیر کراتینه مو شده اید و اسیر کراتینه مو شده اید.” تروت با آهی گفت: بله. ما روت کراتینه مو شده ایم. اما امیدوارم رکراتینه مو شد نکنیم.» 177 پرنده گفت: “کوچک می شوی.” هر روز کوچک‌تر می‌شوی، تا زمانی که خداحافظ و خداحافظ، چیزی از تو باقی نماند.

این روش معمول در این جزیره جادویی رنگ مو است.» “از کجا در مورد آن می دانید، و به هر حال شما کی لایت و هایلایت مو هستید؟” از کاپن بیل پرسید. پرنده پاسخ بالیاژ مو داد: “من اردک تنها لایت و هایلایت مو هستم.” “فکر می کنم شما در مورد من شنیده اید؟” تروت گفت: «نه، نمی توانم بگویم که دارم. چه چیزی تو را تنها می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟» اردک گفت: “چرا، من هیچ خانواده یا هیچ رابطه ای ندارم.” 178 “دوستی ندارید؟” “دوست نیست. و من کاری ندارم من مدت زیادی زندگی بیبی لایت مو کرده ام.

  رنگ مو مش کوتاه

باید برای همیشه زندگی کنم، زیرا به سرزمین اوز تعلق دارم، جایی که هیچ موجود زنده ای نمی میرد. فکر کن سال به سال وجود داشته باشی، بدون دوست، خانواده، و کاری برای انجام بالیاژ مو دادن! آیا می توانی تعجب کنی که من تنها لایت و هایلایت مو هستم؟» “چرا چند دوست پیدا نمی کنی و کاری برای انجام بالیاژ مو دادن پیدا نمی کنی؟” از کاپن بیل پرسید. من نمی‌توانم دوستی پیدا کنم.

زیرا همه کسانی را که ملاقات می‌کنم – پرنده، جانور یا شخص – برای من ناپسند لایت و هایلایت مو هستند. اردک تنها گفت تا چند دقیقه دیگر نمی توانم جامعه شما را تحمل کنم، و سپس می روم و شما را ترک می کنم. “و در مورد انجام هر کاری، هیچ فایده ای در آن وجود نرنگ مو دارد. تمام چیزی که ملاقات می کنم انجام کاری رنگ مو است.

بنابراین تصمیم گرفته ام که این کار عادی و غیر جالب رنگ مو است و ترجیح می دهم تنها بمانم.” “آیا مجبور نیستی برای غذای خود شکار کنی؟” از تروت پرسید. «نه. در قصر الماس من، کمی بالاتر از رودخانه، غذا به شکلی جادویی به من عرضه می نانو کراتین مو شود. اما من به ندرت غذا می خورم، زیرا بسیار رایج رنگ مو است.

بهترین رنگ موی قهوه ای دودی : کاپن بیل گفت: “شما باید یک اردک جادوگر باشید.” “چرا؟” 179 «خب، اردک‌های معمولی مثل شما قصرهای الماس و غذای جادویی نتمام دکلره مو دارند.» “درست رنگ مو است، واقعی؛ و این دلیل دیگری رنگ مو است که من تنها لایت و هایلایت مو هستم. باید به یاد داشته باشید که من تنها اردک در سرزمین اوز لایت و هایلایت مو هستم و مانند هیچ اردک دیگری در دنیای بیرون نیستم.

  مدل مو عروس با رنگ و مش

کاپن بیل گفت : “به نظر من دوست داری تنها باشی.” اردک پاسخ بالیاژ مو داد: «نمی‌توانم بگویم که دقیقاً آن را دوست دارم، اما از آنجایی که به نظر می‌رسد این سرنوشت من رنگ مو است، من به آن افتخار می‌کنم.» «چطور می‌توان تصور بیبی لایت مو کرد که یک اردک مجرد و منفرد در سرزمین اوز پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است؟» تروت با تعجب پرسید. اردک گفت: “من سال ها پیش دلیلش را می دانستم.

اما کاملا فراموش بیبی لایت مو کرده ام.” “دلیل یک چیز هرگز به اندازه خود آن چیز مهم نیست، بنابراین به یاد آوردن چیزی جز این حقیقت که من تنها لایت و هایلایت مو هستم فایده ای نرنگ مو دارد.” تروت گفت: “من حدس می‌زنم اگر تلاش می‌بیبی لایت مو کردی کاری انجام دهی، خوشحال‌تر می‌شوی.” “اگر نمی توانید کاری برای خود انجام دهید، می توانید کارهایی را برای دیگران انجام دهید.

در این صورت دوستان زیادی پیدا می کنید و دیگر تنها نخواهید پروتئین تراپی مو بود.” اردک تنها گفت: “حالا تو ناخوشایند می شوی، و من باید بروم و تو را ترک کنم.” 180 دختر با التماس گفت: نمی‌توانی به ما کمک کنی. “اگر چیزی جادویی در مورد شما وجود رنگ مو دارد، ممکن رنگ مو است ما را از این مخمصه خارج کنید.” اردک تنها پاسخ بالیاژ مو داد: “من هیچ جادویی به اندازه کافی قوی ندارم.

بهترین رنگ موی قهوه ای دودی : که شما را از جزیره جادویی خارج کنم.” “جادویی که من دارم بسیار ساده رنگ مو است، اما آن را برای نیازهای خودم کافی می دانم.” تروت گفت: «اگر فقط می توانستیم کمی بنشینیم. بهتر می توانستیم تحمل کنیم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه